Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele skodovavera

3.Handaa-LaPushBeach


skodovavera

skodovaveraPráva: přispěvatel

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 78

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 7. 2010

Poslední přihlášení: 5. 2. 2017, 15:30

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Skodovavera

Články:

 

The Meadow 15. kapitola

The Meadow 15. kapitolaŽe by Bellu chroustalo podezření? Naše Bella v tomhle díle okusí, co je to pořádný šok. A taky děs, když potká Alice. Už víte, co naznačuji?

NEWS

Pro Jareda Howe a Iana O'Sheu byli vybráni herci

Pro Jareda Howe a Iana O'Sheu byli vybráni herciJá myslím, že takto si je asi skoro nikdo nepředstavoval a já osobně si myslím, že Stephenie Meyerová musela být slepá, když je schválila. Pokud je tedy neschvaloval někdo jiný...

 

The Meadow 14. kapitola

The Meadow 14. kapitolaŽe by Alice nebyla jediná, kdo má vize? Je to možné... Důkazem je jeden člověk, který z toho vůbec není nadšený... V téhle kapitolce se, mimo jiné, podíváme na zoubek Belliným kamarádkám.

 

The Meadow 13. kapitola

The Meadow 13. kapitolaUsmíření? A co bude následovat potom? Že by nebyl Edward sám, kdo si nedává pozor? Alice to uklouzne totiž taky... Cullenovic teenageři jsou prostě někdy úplně mimo...

 

The Meadow 12. kapitola

The Meadow 12. kapitolaTahle kapitolka bude docela vtipná, protože Edward zde bude muset přesvědčovat celou školu, že má zájem o dívky... :D Doufám, že víte, co tím myslím. Copak si asi vymyslí?

 

The Meadow 11. kapitola

The Meadow 11. kapitolaNěkdy je lepší zapomenout. Jenže to Bella neví, a tak si to celé prožije znovu, kvůli své zvědavosti... Naštěstí je tu ale někdo další, kdo ji dokáže utěšit a zároveň i rozčílit... Už víte, o kom mluvím...?

 

The Meadow 10. kapitola

The Meadow 10. kapitolaUž tu máme první kulatiny... Až na to, že pro Bellu šťastné rozhodně nebudou. A pro Edwarda zrovna tak. Chudáček, úplně ztratil svou vyspělost a bude se cítit jako malý kluk. Nehledě na to, že už je na světě přes sto let.

 

The Meadow 9. kapitola

The Meadow 9. kapitolaEdward tentokrát nevymyslí nic kloudnějšího, než se před problémy nepozorovaně a elegantně skrýt. Samozřejmě, že náš upír nevzbudí skoro žádné podezření a pozornost odvede jinam... Kam asi? Chudinka Bella se při té jízdě nebude stačit ani pořádně nadechnout...

 

The Meadow 8. kapitola

The Meadow 8. kapitolaSwanovi jsou opět zamilovaní, ale je tu někdo, kdo také potřebuje lásku. Možná nevědomky Swanovi pomohou k dalšímu šťastnému shledání. Už tušíte, o kom píšu?

 

The Meadow 7. kapitola

The Meadow 7. kapitolaCopak udělají Charlie s Renée? Varuji předem, že to bude tak trochu šok... Smutek, zmatení, snění... To vše najdete v téhle kapitolce.

 

The Meadow 6. kapitola

The Meadow 6. kapitolaJak všechno to trápení prožíval Edward? Nechal Bellu opravdu napokoji nebo ulevil svému srdci? Co si Carlisle pro Edwarda přichystal? Bude mu něco vyčítat nebo mu naopak popřeje hodně zdaru? Může být upír stydlivý nebo jen naměklý po času stráveném s člověkem? Mnoho otázek, mnoho odpovědí... Vzhůru do čtení!

 

The Meadow 5. kapitola

The Meadow 5. kapitolaŠtěstí se musí vždycky vyrovnat s hořkostí... Tady to platí taky. Bella se probudí a místo aby myslela na to, jak Edwarda neskonale miluje, vkradou se jí do mysli jiné a zákeřnější myšlenky. Taky zde bude menší rozhovor s Reneé a Charliem. Má jejich vztah ještě cenu? To posuďte sami...

 

The Meadow 4. kapitola

The Meadow 4. kapitolaEdward vede válku sám se sebou... Milovat, či nemilovat? Být, či nebýt? Ale dost řečnických otázek a vzhůru do čtení... P.S.: Nepřejezte se toho cukrkandlu...

 

The Meadow 3. kapitola

The Meadow 3. kapitolaCo by to bylo za syna, kdyby se nezeptal svých rodičů, jestli jim nevadí, že jeho nejdražší poklad bude spát na jejich posteli? Esmé se vám tu bude zamlouvat, protože Edwardovi řádně promluví do duše... Až na to, že po telefonu... Trochu zvláštní, že? Ještě bych chtěla zmínit, že byste si měli toho cukrování užít - brzy uvidíte proč...

 

The Meadow 2. kapitola

The Meadow 2. kapitolaTentokrát tu máme pohled Edwarda, protože, jak už si někteří domysleli, žádný neznámý Bellu nezvedl... Copak ho k tomu vedlo? Ps.: Nejspíš mám novou taktiku... Edwardovo území, Edwardův pohled... A tak to bude i s Bellou.

 

The Meadow 1. kapitola

The Meadow 1. kapitolaVšechno běží podle plánu života... Až na Belliny rodiče. Chudák Bella musí snášet jejich hádky, ale tentokrát to už nevydrží a uteče pryč. Usne na jednom kouzelném místě, ale co se stane potom?

 

Zmatený potencionální upír

Zmatený potencionální upírDouble drabble. Bella je v tomto příběhu trochu jiná. Není moc stydlivá a navíc se jí do rukou čirou náhodou dostalo něco, co nemělo. PS.: Je to trochu... bláznivé? Tak se nad tím povzneste...

NEWS

Pro film The Host stanovena premiéra!

Pro film The Host stanovena premiéra!Nedávno jsme se dozvěděli hlavní role, ale premiéra až doposud zůstávala záhadou.

 

Jsem tu! Epilog

Jsem tu! EpilogKaždý si u epilogu určitě pomyslí... Nuda! Jenže já si nemůžu pomoct a dávám sem zakončení povídky Jsem tu!

 

Jsem tu! 8. kapitola

Jsem tu! 8. kapitolaZlomový okamžik... Po téhle kapitolce už je jenom epilog, takže co se asi stane? Přijde Edward? Jaká bude reakce?

 

Jsem tu! 7. kapitola

Jsem tu! 7. kapitolaU téhle kapitoly se někteří zasmějí. Alice si z Edwarda opět vystřelí a vlci tu budou mít menší rozhovor s Edwardem. O čempak?

NEWS

V ČR určeno datum premiéry Rozbřesk: část 1.

V ČR určeno datum premiéry Rozbřesk: část 1.Breaking Dawn nakonec bude sponzorovat Bontonfilm. A premiéra? Kdy bude?

 

Jsem tu! 6. kapitola

Jsem tu! 6. kapitolaV téhle kapitolce pojede Bella na Floridu. Jenže... Renée nejspíš přibalí někoho navíc. Kdo to bude?

 

Jsem tu! 5. kapitola

Jsem tu! 5. kapitolaTak že by se už Edward konečně rozhoupal? Změnil by svůj směr úvah? Vzhůru do čtení!

NEWS

Twilight: Sága a její postavy v proudu času

Twilight: Sága a její postavy v proudu časuPřeložená knížka Nancy R. Reaginové Twilight and history je tu. O čem pojednává?

NEWS

Elizabeth Reaser slaví!

Elizabeth Reaser slaví!Elizabeth Reaser má dnes 36 let. Tak co? Kdopak jí popřeje?

 

Jsem tu! 4. kapitola

Jsem tu! 4. kapitolaTrochu oddechová kapitola. Reneé s Charliem se budou chovat jako normální rodiče a Bella se nestačí divit. Také se tu objeví... Vlastně proč vám to říkat? Zjistěte si to sami.

 

Jsem tu! 3. kapitola

Jsem tu! 3. kapitolaAlice si z Edwarda trochu vystřelí. Chudák Edward je na tom podobně jako Bella a začíná mít také přeludy... Vážně se už zbláznil?

 

Jsem tu! 2. kapitola

Jsem tu! 2. kapitolaV tomhle díle bude Bella na louce. Na copak asi bude myslet? A to ještě neví, jaké ji doma čeká překvapení...

 

Jsem tu! 1. kapitola

Jsem tu! 1. kapitolaTentokrát navštívíme Edwarda. Alice se v této kapitole projeví jako dokonalý nástroj k popostrčení a Tanya se zde vyskytne také.

Dokončeno

Jsem tu! Prolog

Jsem tu! PrologEdward opustil Bellu a zatím se nevrátil. Bella má stále děsivé sny a touží vidět Edwarda. Samozřejmě je tu Jacob, ale ani ten jí nedokáže úplně pomoci. Vrátí se někdy Edward? Pokud ano… co tomu bude předcházet a jak Bella přijme skutečnost, že se vrátila její dávná láska?

NEWS

Stephenie Meyerová si chce odpočinout od upírů - vrhne se na fantasy a mořské panny

Stephenie Meyerová si chce odpočinout od upírů - vrhne se na fantasy a mořské pannyStephenie vypustila do světa nové informace o tom, co se chystá psát a co má rozepsané. Také se zmínila o Midnight Sun; svých dalších projektech.

 

Láska je nevyzpytatelná Epilog

Láska je nevyzpytatelná EpilogI v epilogu může být důležitá událost. Jaká to asi bude?

 

Láska je nevyzpytatelná 21. kapitola: Slib mi to!

Láska je nevyzpytatelná 21. kapitola: Slib mi to!Dnes už nastane den, kdy bude bitva. Bella bude chtít od Edwarda slib. Jaký bude a dodrží ho? PS.: Po téhle kapitole následuje epilog.

 

Láska je nevyzpytatelná 20. kapitola: Noví rekruti

Láska je nevyzpytatelná 20. kapitola: Noví rekruti  Dnes se mrkneme na zoubek Jacobovi. Opět připomínám, že je příběh hrozně předvídatelný, takže… co udělají vlci?

 

Láska je nevyzpytatelná 19. kapitola: Rozhodli se!

Láska je nevyzpytatelná 19. kapitola: Rozhodli se!Volturiovi se rozhodli. Jakpak asi? Jak s tím naloží Cullenovi? To už nejspíš víte, ale přesto… vzhůru do čtení!

 

Láska je nevyzpytatelná 18. kapitola: Nepříjemné přepadení

Láska je nevyzpytatelná 18. kapitola: Nepříjemné přepadeníNaše hrdličky čeká přepadení v podobě Emmetta. Jak z toho Bella vyvázne? A co teprve Emmett?

NEWS

Pro film The Host vybráni noví herci

Pro film The Host vybráni noví herciTakže, konec snění o krásných zfilmovaných postavách. To, že se druhý román Stephenie Meyerové zfilmuje, víme už dávno…, ale co herci?

 

Láska je nevyzpytatelná 17. kapitola: Klid uprostřed bouře

Láska je nevyzpytatelná 17. kapitola: Klid uprostřed bouřeCharlie je pořád zmatenější. Tahle kapitolka je důkazem že romantika může být i uprostřed války. A jak do toho zapadá Victoria?

 

Láska je nevyzpytatelná 16. kapitola: Nomádi

Láska je nevyzpytatelná 16. kapitola: NomádiNemilé překvapení… Podle názvu vyplívá, že naši dvojici přeruší nezvaní hosté - nomádi. P.S.: Kdo říká, že musí koktat jen Bella?

 

Láska je nevyzpytatelná 15. kapitola: Lov

Láska je nevyzpytatelná 15. kapitola: LovV téhle kapitole je romantika jen zpočátku. Potom se přesuneme k ostatním Cullenovým. Kdepak jsou? Na lovu. Myslím, že se u toho alespoň trochu zasmějete.

 

Láska je nevyzpytatelná 14. kapitola: Polibek a hned na to vztek

Láska je nevyzpytatelná 14. kapitola: Polibek a hned na to vztekMyslím, že název mluví za vše. Edward políbí Bellu…, ale co ona na to?

 

Láska je nevyzpytatelná 13. kapitola: Is

Láska je nevyzpytatelná 13. kapitola: IsBelle vrtá hlavou jedna otázka. Co je Is zač? Proč je vůbec tady?

NEWS

Sága Stmívání: Oficiální ilustrovaný průvodce v Česku!

Sága Stmívání: Oficiální ilustrovaný průvodce v Česku!Sága Stmívání - Oficiální ilustrovaný průvodce u nás vyjde rozhodně dříve než Breaking Dawn - více v článku.

 

Royci Kingu! Ty mě nechceš?

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Royci Kingu! Ty mě nechceš?Tripple drabble. Rose a vražda Royce Kinga. Jak to tenkrát probíhalo a co cítila? Dávám 15+, protože je to ‚trochu‘ brutální.

 

Padající hvězda

Padající hvězdaTripple drabble. Rosalie je venku s Emmettem a zrovna uvidí padat hvězdu. Bude si něco přát? Pokud ano tak co?

 

Jen jedna pusa!

Jen jedna pusa!Bells má jedno nevinné přání. Splní jí ho její vyvolený? Jak se potom bude cítit a na co si vzpomene?

 

Carlisleovy pokusy

Carlisleovy pokusyDouble drabble. Carlislea zajímá reakce na… ne! To by nebylo ono. Název mluví za vše - nechte se překvapit.

 

Láska je nevyzpytatelná 12. kapitola: Otázky

Láska je nevyzpytatelná  12. kapitola: OtázkyIs si začíná pěkně vyskakovat a Alice něco napadlo. Je tu spoustu otázek. Jaké budou odpovědi?

 

Láska je nevyzpytatelná 11. kapitola: Sobec

Láska je nevyzpytatelná  11. kapitola: SobecEdward se Belle vyzná ze svých citů k ní. Něco jim však jejich důvěru pokazí. Bude to jedno slovo. Jaké? Sobec.

 

Já ti ještě ukážu, Edwarde Cullene!

Já ti ještě ukážu, Edwarde Cullene!Jak to vypadalo, když šla Jessica pozvat Edwarda na rande? Asi už víte, co jí Edward odpověděl. P.S.: Tohle je můj první drabble, neukamenujte mě!

 

20 způsobů jak rozčílit Caia

20 způsobů jak rozčílit CaiaPřináším vám další seznam v podobě Caia. Četla jsem to znovu a znovu a myslím, že tentokrát nebudete zklamaní. Užijte si to a zanechte komentáře!

NEWS

Bryce Dallas Howard (Victoria) slaví!

Bryce Dallas Howard (Victoria) slaví!Bryce Dallas Howard má dnes 30 let!

 

Láska je nevyzpytatelná 10. kapitola: Dar

Láska je nevyzpytatelná 10. kapitola: Dar  Co je Bellin dar? Bude Alice v pořádku nebo se jí něco stane? Přečtěte si kapitolu a hned to zjistíte.

 

Láska je nevyzpytatelná 9. kapitola: Rozchod

Láska je nevyzpytatelná 9. kapitola: RozchodJak dopadne návštěva Jacoba? Myslím, že název vypovídá za vše, takže řeknu jen: užijte si kapitolku!

 

Láska je nevyzpytatelná 8. kapitola: Poznání

Láska je nevyzpytatelná 8. kapitola: PoznáníProč Bella začne křičet v autě s Edwardem? Co si uvědomí? Jak se rozhodne nakonec? Tyhle otázky jsou zodpovězeny v kapitolce. Nezapomeňte okomentovat!

NEWS

Cameron Bright (Alec) slaví!

Cameron Bright (Alec) slaví!Cameron Bright má dnes 18 let!

 

20 způsobů jak rozčílit Alice

20 způsobů jak rozčílit AliceVím, že Alice tu už byla, ale já si prostě nemohla pomoct a napsala vám další „seznam“.

 

Otisk? Co to znamená?

Otisk? Co to znamená?Má první jednorázová povídka. Jak to asi vypadalo, když Jacob řekl Renesmé o otisku? To se dozvíte v povídce.

 

Láska je nevyzpytatelná 7. kapitola: Port Angels

Láska je nevyzpytatelná 7. kapitola: Port Angels  Alice se pěkně vložila do toho, aby se Bella s Edwardem potkali. S Bells se něco děje… ale co?

NEWS

Xavier Samuel (Riley) slaví!

Xavier Samuel (Riley) slaví!Xavier Samuel má dnes 27 let!

NEWS

Peter Facinelli na premiéře Black Swan (30. 11.)

Peter Facinelli na premiéře Black Swan (30. 11.)Peter Facinelli na premiéře Black Swan.

 

Láska je nevyzpytatelná 6. kapitola: Rande

Láska je nevyzpytatelná  6. kapitola: RandeJak asi dopadne rande s Mikem a Jacobem? S Bellou se něco děje a ona neví co… Užijte si kapitolku!

 

Emmett a medvěd

Emmett a medvědEmmett se hrozně moc těší na lov. No, ale to by si proti sobě nesměl poštvat Rosalii. Copak mu asi provede?

NEWS

Jamie Campbell Bower (Caius) na premiéře Harryho Pottera

Jamie Campbell Bower (Caius) na premiéře Harryho PotteraJamie Campbell Bower rozdává autogramy. Je tu i video.

 

20 způsobů jak rozčílit Giannu

20 způsobů jak rozčílit GiannuTeď následuje Gianna. Jestli si někdo nepamatuje, kdo to je, tak je to sekretářka u Volturiových - chce se stát upírem. Prosím, zanechte nějaké komentáře.

 

Láska je nevyzpytatelná 5. kapitola: La push

Láska je nevyzpytatelná 5. kapitola: La pushZačíná se to zamotávat. Bella si sjedná další „rande“. Edward je na dně. Copak asi udělá? Měl si dávat lepší pozor, co říkáte?

 

20 způsobů jak rozčílit Demetriho

20 způsobů jak rozčílit DemetrihoDalší postava se kterou jsem si pohrála... Doufám, že vás to trochu nadchne.

 

Láska je nevyzpytatelná 4. kapitola: Srážka s autem

Láska je nevyzpytatelná  4. kapitola: Srážka s autemŘíkala jsem, že se něco stane. Jak už z názvu vypovídá Bella bude mít potyčku s autem. Přežije to? A co Edward? Prosím komentíky.

 

Emmett a jeho první televize

Emmett a jeho první televizeJak to bylo s Emmettovou první televizí? To se tady dozvíte. Prosím, zanechte komentáře. Děkuji.

 

Jak si Emmett vyšel na koupák

Jak si Emmett vyšel na koupákTak, jak by to dopadlo kdyby se náš Emmettek vyšel na koupaliště?Poslední dobou se nějak nudí, tak přece musí něco podniknout! Potom zanechte komentáře. Děkuji.

 

Láska je nevyzpytatelná - 3. kapitola: Setkání

Láska je nevyzpytatelná - 3. kapitola: SetkáníMinule bylo výrazně méně komentů, tak tentokrát prosím nezklamte. Jinak tady se Edward setká s Bellou.

 

20 způsobů jak rozčílit Aleca

20 způsobů jak rozčílit AlecaJelikož naše Jane vyvolala tolik komentářů, tak sem dám i Aleca. Sice nechápu, jak se vám můj humor může líbit, ale co. PS: ZANECHTE KOMENTÁŘE!

 

20 způsobů jak rozčílit Jane

20 způsobů jak rozčílit JaneDoufám, že se vám to bude aspoň trošku líbit. Prosím, zanechte komentáře, nemáte ani ponětí, jakou mi to udělá radost.

 

Láska je nevyzpytatelná 2. kapitola: Škola

Láska je nevyzpytatelná  2. kapitola: ŠkolaV téhle kapitolce půjde Bella do školy. Jediné, co vám prozradím je to, že potká Cullenovi. PS: Zanechte komentář, budu moc vděčná.

 

Láska je nevyzpytatelná 1. kapitola: Forks

 Láska je nevyzpytatelná 1. kapitola: Forks  Takže, tahle kapitolka pojednává o tom, jak Bella přijede do Forks. Jak to asi dopadne? Prosím komentíky, jinak nebude další kapitola :-D.

Dokončeno

Láska je nevyzpytatelná Prolog

Láska je nevyzpytatelná PrologTohle je moje první povídka a je to vlastně Stmívání z mé verze. Zatím je to nudné, ale postupně se to rozjede, věřte mi.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!