Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Láska je nevyzpytatelná 1. kapitola: Forks

 Láska je nevyzpytatelná 1. kapitola: Forks  Takže, tahle kapitolka pojednává o tom, jak Bella přijede do Forks. Jak to asi dopadne? Prosím komentíky, jinak nebude další kapitola :-D.

Pohled Belly:

Je slunečný den jako obvykle. Jindy bych se radovala ze slunečních paprsků, ale dnes je to jinak. Dnes je velký den D. Dnes odjíždím do Forks. Moje matka, Renée, se znovu vdala. Vzala si Phila. Není to tak, jak si myslíte. Phil je dobrý člověk, ale já jim chci dát trochu prostoru pro nový život. Renée mě na letišti už po sté přemlouvá, abych s nimi jela do Jacksonvillu.

„Bello, opravdu si to nechceš rozmyslet?“ řekla prosebně.

„Ne, mami, to je v pohodě, já chci jet do Forks. Potřebuji změnu.“

„Tak dobře, ale jestli se cokoliv bude dít, tak mi zavolej.“

„Neboj, budu ti psát e-maily.“

„Tak jo. Dávej na sebe pozor. Mám tě ráda,“ řekla dojatě a naposledy mě objala.

„Jo, budu, taky tě mám ráda,“ řekla jsem a šla si sednout do letadla.

Celou cestu jsem se nudila, a tak jsem se pokusila usnout. Sotva se mi to podařilo, už mě budili, že přistáváme. Vystoupila jsem do pošmourného počasí v Port Angels a spatřila mého otce, Charlieho. Usmíval se jako sluníčko, zato já ne. Objal mě a řekl:

„Rád tě zase vidím, Bello. Pěkně jsi vyrostla.“

„Taky tě ráda vidím. Ty jsi zase ztloustl,“ řekla jsem a zasmála se.

„Hele, mám na to věk,“ pronesl s předstíraným uražením.

Pustil se mě a já se na něj usmála. Charlie tiše naznačil, kudy mám jít. Šli jsme potichu. V tom jsme si hodně podobní. Nasedli jsme do jeho policejního auta a vyrazili směr Forks. Míjeli jsme uvítací ceduli, když v tom se nadechl, že chce něco říct. Zpozorněla jsem a otočila se na něj.

„Víš to, že se nestěhuješ do Forks sama?“ řekl zvědavě.

„Ne."

„Mají se sem stěhovat i nějací Cullenovi, také právě dnes. Náhoda, viď?“

„Mhm… jo,“ řekla jsem a tím uzavřela téma.

Alespoň tady nebudu jediná „atrakce“. Pomyslela jsem si sklesle. Dojeli jsme před dům. Vystoupila jsem, rozhlédla se a šla dovnitř. Klíč byl jak jinak pod rohožkou. Vešla jsem do svého pokoje. Všechno tu bylo stejné, houpací křeslo v koutě, skříň, knihovna a dokonce i závěsy na oknech. Akorát je tu navíc psací stůl a místo dětské postýlky velká postel. Charlie vešel za mnou, zavazadla položil ke skříni a se slovy ubytuj se tu, odešel. Za tohle ho mám ráda. Nikdy totiž nezdržuje. Vybalila jsem si věci a šla se vysprchovat. Dokončila jsem hygienu a šla si lehnout. Moc snadno se mi neusínalo, ale nakonec jsem to dokázala.

Pohled Edwarda:

Dojeli jsme do městečka Forks. Nejdříve jsme se museli ohlásit, a tak jsme jeli na policejní stanici. Samozřejmě, jak jinak, extra malou. Ani se nedivím, na takovém malém městečku je to zcela běžné. Jo, kdyby věděli, kdo se jim přišel ohlásit, a s kým mají tu čest. Asi by utekli a nikdy se nevraceli. Vystoupili jsme z auta a šli dovnitř. Z myšlenek policisty jsem pochopil, že šéf téhle stanice musel jet pro svou dceru Isabellu na letiště a vzal si volno.

Zajímavé, taky se sem stěhuje dnes, alespoň se nebudou ohlížet jen po nás. I když o tom silně pochybuji. Carlisle to vyřídil a mohli jsme jít. U našeho nového domova jsem se rozhlédl. Musím uznat, že má Esme vkus. To ona vždycky. Věci jsem měl rychle vybalené a neměl co dělat, tak jsem si začal číst svou oblíbenou knížku. Byl jsem na 5. straně a domem se už stihly ozývat nechutné zvuky. Poznal jsem, že to je Emmett a Rosalie.

Tady já nebudu!!! Zavřel jsem knížku a běžel do lesa neznámo kam. Doběhl jsem na krásnou louku. Hmm… někdy se sem vrátím. Ulovil jsem si dvě srnky a zkoušel se znovu dostat na mou louku. No bezva, uvidím ji jen na okamžik a hned je moje, jsem to ale sobec. Místo louky jsem našel začátek městečka Forks. Byl tu jen jeden menší domek.

Nevím proč, ale něco mě tam táhlo. Šel jsem se podívat, co je tam tak zvláštního. Uslyšel jsem přijíždět auto, a tak jsem raději vyšplhal na strom. Z auta vystoupily dvě osoby. Nejdříve jsem si prohlédl toho muže. Aha, takže nejspíš šéf stanice. Měl totiž na sobě uniformu a přijel policejním autem, tak to je mi jasné. Zaposlouchal jsem se do jeho myšlenek.

„Ach, já jsem tak šťastný, že je tu Bella.“

„Ale no tak, Charlie! Vzpamatuj se! Nic nedávat najevo.“

Aha, takže Charlie, a kdo je ta Bella? Podíval jsem se na tu dívku. Ach, ta je ale krásná. Je to spíš anděl, než člověk. Měla krásné, hluboké, čokoládové oči. Brunetka, dokonalá postava, drobný nosík, krásně plné rty a to nebylo zcela vše. Ale počkat! Proč neslyším její myšlenky? A že by na nic nemyslela, to se mi nechce věřit! Navíc její tvář prozrazovala, že vyčištěnou hlavu určitě nemá. Zkusím to prozkoumat. Vešla dovnitř domu a šla do svého pokoje. Měl jsem štěstí. Byl jsem zrovna u jejího okna. Když vešla, rozhlédla se po pokoji. Potom šla nejspíše provést hygienu. Zhoupl jsem se a skočil do jejího pokoje. Že to byla chyba, jsem poznal, až když jsem se nadechnul. Její vůně byla tak silná, až mi začaly krk spalovat plameny a já musel zatnout pěsti, abych se přemohl zase odejít pryč. Běžel jsem rychle domů. Doběhl jsem těch zbývajících pár metrů a zvolal:

„Carlisle!"

Carlisle byl okamžitě dole. Sice trochu neupravený, ale to mi bylo jedno.

„Carlisle, potřebuji s tebou mluvit o samotě,“ řekl jsem naléhavě.

„Dobře, pojď do mé pracovny.“

Rychlostí upírů jsme doběhli do pracovny a tam se posadili proti sobě.

„Tak, spusť,“ vybídl mě Carlisle.

„Tati, náhodou jsem narazil na jeden domek. Nevím proč, ale prostě jsem se tam podíval, zrovna přijíždělo auto, tak jsem se schoval na strom. Vystoupily z něj dvě osoby. Starší muž a dívka zhruba ve stejném věku jako já.“

To, že byla neuvěřitelně krásná, jsem si raději nechal pro sebe.

„Té dívce jsem nedokázal přečíst myšlenky a navíc mi voněla tak, že jsem se musel přemáhat, abych vůbec doběhl sem. Čím myslíš, že to je?“

„Myslím, že zrovna na nic nemyslela a tak, jak ti voněla, jsou sice vzácné případy, ale existují. Pamatuješ na Emmetta? Stalo se mu to dvakrát.“

„Ale její tvář vyzařovala jasné emoce, tak si musela něco myslet!“

„Hmm… tak to je tedy zajímavé. Třeba má nějaký dar, o kterém neví.“

„Ano, to je možné a co mám podle tebe dělat? Jak to tak vypadá, chodí do stejného ročníku a může mít se mnou ve škole i nějaké hodiny. Nechtěl bych ji zabít.“ Při tom posledním slově jsem se otřásl.

„To já také nechci. Víš co? Na týden ti dám omluvenku, že jsi nemocný. Do té doby určitě na něco přijdeme.“

„Dobře,“ souhlasil jsem. Potom jsem se odebral do svého pokoje a přemýšlel.


Prolog x Kapitola 2.


Shrnutí
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Láska je nevyzpytatelná 1. kapitola: Forks :

 1
22.08.2011 [17:55]

Kika57omlouvám se, že další dílek komentuji až teď ale nemám moc času Emoticon Emoticon Musela jsem se smát, jak Bella narážela na Charlieho váhu! To jinak nešlo! Emoticon Takhle to mělo být i v knize... Aspoň by to bylo vtipnější Emoticon Edward... Těším se na jejich další setkání a hlavně první rozhovor... Zabije ji? Nebo něco jiného? Třeba jako pusa... To by bylo něco! Emoticon No nic... pukusím se jít na další... Kdyby něco, tak večer bych sem měla jít Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
PS: povídka vypadá opravdu zajímavě Emoticon

10.07.2011 [12:29]

zuzka88Takže se nám seznámení těch dvou trochu odsouvá. Snad to Edward zvládne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!