Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Láska je nevyzpytatelná Prolog

Láska je nevyzpytatelná PrologTohle je moje první povídka a je to vlastně Stmívání z mé verze. Zatím je to nudné, ale postupně se to rozjede, věřte mi.

Pohled Edwarda:

Ach, jak je to dlouho, co jsem sám? Aha, už 109 let. Jak ten čas běží. Smutně jsem si povzdechl. Už se zase musíme stěhovat. Sice to Jasperovi nevyčítám, ale byl bych stokrát radši, kdyby zůstal „vegetariánem“. Další oběť přinese městečko Forks. Doufám, že tam budeme moct zůstat minimálně 10 let. Zatím se to ještě nestalo, ale kdo ví, třeba budeme mít štěstí. Ve Forks jsou ideální podmínky pro nás „upíry“ (na to slovo, si nikdy nezvyknu).

Málo lidí, což znamená, že se nebudeme muset na každém kroku kontrolovat a nedýchat (praktické pro Jaspera), hodně lesů, což znamená hodně zvířat a to hlavní: Slunce tam svítí 40 dní v roce, a to musí být štěstí. Tahle věc je pro nás asi nejdůležitější. Jednou jsme nechali vybírat Emmetta. To město, co vybral, bylo katastrofické!

Nevím, jestli to byl jen vtípek, nebo byl tolik blbej, ale to jeho „překvápko“ se mu teda povedlo. No řekněte sami! Phoenix a město pro nás! Ach bože. Nevydrželi jsme to ani měsíc a museli odjet. Avšak podmínky nejsou všechno. Vsadím se, že jakmile přijedeme, nastane poprask a drbny budou mít nový zájem pomlouvání. Už to slyším.

Za 1. Och, ti jsou tak krásní! Za 2. Och, oni spolu chodí navzájem! Za 3. Och, ten pátý nechodí na rande! Za 4. Och, oni jsou adoptovaní! Na to jsme už však zvyklí. Musíme být. Pořád se stěhujeme. Největší „újmu“ z toho budeme mít já a Jasper. On tak trochu cítí emoce a já čtu myšlenky. Někdy je to fakt otrava. Jasper musí pořád cítit tu zvědavost a okouzlenost a já otravné myšlenky děvčat i kluků. No jo, i kluků. Rosalie a Alice jsou také hodně přitažlivé.

Ovšem já mám nevýhodu v tom, že nejsem v páru. Takhle budu muset odmítat jednu holku za druhou. Ne, že by nebyly hezké. To ony jsou, ale já jaksi nenašel tu pravou. Jedna je sportovní blondýnka, druhá drobná brunetka, třetí stydlivá zrzka, čtvrtá bojácná vychrtlá holka a já prostě nic. Asi to bude tím, že mám v hlavě nějakou závadu. Z mých myšlenek a úvah o všem možném mě vytrhla Alice.

„No tak, Edwarde, už nesmutni! Uvidíš, že se ti tam bude líbit: Já to přece musím vědět,“ řekla a poklepala si na spánek svým ukazováčkem.

Snažil jsem se jí přečíst myšlenky, ale ona myslela nějakým jiným jazykem, který jsem neuměl a ani nerozpoznal. To se mi vůbec, ale vůbec, nelíbí. Chtěl jsem se jí na to zeptat, ale raději jsem se usmál, aby nepřišla na to, že jsem ji šmíroval, to by pak bylo řečí. Edwarde, ty jsi mně šmíroval! Edwarde, to se nedělá!

A co teprve Emmett? Ty jeho narážky no brr, ale v jednom jí musím dát za pravdu. Už nebudu smutnit. Budu si užívat. Sice je to shopaholik, ale mám ji nejradši ze všech. Vždycky mi byla oporou, když jsem něco potřeboval. Je to moje malá sestřička a za to ji mám rád.

„Jdeme?“ řekla smutně a usmála se povzbudivým úsměvem

„Jdeme,“ potvrdil jsem jí odhodlaným hlasem a upíří rychlostí jsem běžel i s Alice do svého auta


Kapitola 1.


Shrnutí
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Láska je nevyzpytatelná Prolog:

 1
22.08.2011 [16:29]

Kika57Páni... Taky bych brala takhle psát na začátku "kariéry"! Emoticon Je to hustý! Nedivím se, že by byl rád za dodržování "diety" Emoticon Kdo by byl rád! Emoticon Opravdu moc povedené a já jdu na další! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.07.2011 [12:27]

zuzka88Hezký úvod, i když trochu kratší. Jdu hned na další Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!