Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od NeliQ

Poviedky od NeliQKapitolové:
Grazie mille Volterra (dokončená),
Grazie mille Volterra. Addio! (dokončená),
Je aj láska návyková? (rozpracovaná),
Smrť nemusí byť zlá (dokončená),
Ďakujem za všetko (rozpracovaná),
Bella mafia (rozpracovaná),

Jednorázovky:
Začni žiť, Bella!
Tak to je konec aneb Pokoj č. 9 pod přísným dohledem
V zajatí túžby

Novinky

22.4. - pridaná 10. kapitola Bella mafia

 

 

 

Oznam

Momentálne sú všetky poviedky pozastavené.

Ďakujem za pochopenie 

NeliQ

 

 

 

novinky

 

Tvorba kvôli odľahčeniu adminov postupne presunutá na novú stránku

www.fanfiction.sk

Okrem mňa sa tam môžete stretnúť s tvorbou mnohých známych autoriek ako - Ivka77, Jessy, 9moncici9, Kim, GCullen a ďalších.

Zatiaľ však budem poviedky vydávať aj tu, ale na fanku budú skôr. 


 

kap

 

bella mafia 

Isabella Provenzano sa stala po smrti svojho otca Capo Crimine. Aj keď sa ešte doteraz nikdy nestalo, aby sa hlavou mafiánskej rodiny stala žena a dokonca mladá nevydatá žena, Isabella to dokázala. Za dva roky si vybudovala v Taliansku rešpekt. S jej menom sa spájajú tie najhoršie zločiny. Vraždy na objednávku, veľké zásielky drog, zbraní a to všetko je len kvapkou v mori aktivít, ktoré jej prisudzujú. Avšak jej najväčším zločinom je, že sa stala milenkou Antonia Bonanneho – Bosa jednej z najväčších amerických mafiánskych rodín. Vo Seattli sa šepká, že tí dvaja plánujú obchod storočia. Avšak do Seattlu sa nakrátko presťahovala jedna upírska rodinka, ktorá tu nečakane zamieša kartami.

Motto: Daj si pozor, čo si želáš, lebo by sa ti to jedného dňa mohlo splniť  

1. kapitola --- 2. kapitola 

3. kapitola --- 4. kapitola 

5. kapitola --- 6. kapitola

7. kapitola --- 8. kapitola

9. kapitola --- 10. kapitola

 

 

  

Dakujem že si

 

Darien – kedysi zlý chlapec, dnes napravený hriešnik. Má za sebou rušnú minulosť, o ktorej nikdy nehovorí. V živote dôveruje len jedinej osobe a tou je Mya. Začne pracovať ako vychovávateľ v detskom domove, kde sa stretáva s čarovne krásnou Esme. Chce si držať odstup, no Esme mu to neuľahčuje. Avšak Esme má aj manžela a rodinu, ktorá jej fascináciu Darienom nechápe. Nechápe ju ani Darien, a predsa má k Esme stále bližšie.
(Podotýkam, nejedná sa o milostný vzťah D+E, ale o niečo úplne iné.)

  Motto: Ďakujem Bohu za to, že som spoznal ju. Ďakujem Bohu za to, že som spoznal jej rodinu. Ďakujem za všetko  

 

1. kapitola --- 2. kapitola 

3. kapitola --- 4. kapitola 

5. kapitola --- 6. kapitola 

7. kapitola --- 8. kapitola

9. kapitola --- 10. kapitola

11. kapitola --- 12. kapitola 

13. kapitola --- 14. kapitola

 

 


 

Dve bytosti mlčky kráčajú tichými ulicami nočného Londýna. Kto sú a čo tu hľadajú? Sú tak nádherné, že ťažko uveriť tomu, že sú ľudia. Žena je útla a dlhé tmavé vlasy jej vo vlnách padajú až k pásu. Muž je vyšší ako žena, svalnatý a čierne vlasy ma ledabolo rozstrapatené. Ich tváre majú dokonalé črty, ale to nie je to, čo by vás na prvý pohľad upútalo. Sú to ich hypnotické strieborné oči, čo priťahuje zrak.

 

Čo sa stane, keď tieto dve bytosti prídu do Forks a stretnú sa s Cullenovcami. Ako to ovplyvní ich existenciu a ako to ovplyvní existenciu Edwarda Cullena?

Motto: Nikto nevie, čo je smrť, a predsa sa jej všetci boja, ako by uznávali, že je najväčším zlom. A čo ak je pre človeka najväčším dobrom?

 

Prológ--- 1. kapitola

2. kapitola --- 3. kapitola

4. kapitola --- 5. kapitola

6. kapitola --- 7. kapitola

8. kapitola --- 9. kapitola

10. kapitola --- 11. kapitola

12. kapitola --- 13. kapitola

14. kapitola --- 15. kapitola

16. kapitola --- 17. kapitola

18. kapitola

Epilóg

 

 

Stav poviedky: Dokončená

 

Damian je členom gardy Volturiovcov. Jeho darom je, že vie vycítiť, ktorý človek bude mať po premene na upíra nejakú zvláštnu schopnosť. Preto chodí po svete a hľadá takýchto ľudí, aby ich mohol premeniť a naverbovať do gardy. Jedného dňa narazí na Bellu.

 

Dej je zasadený do New moonu, pol roka po tom ako Edward opustil Bellu.

 

Motto: V živote je možné stretnúť sa tisíckrát a nenájsť. A stretnúť sa jediný krát a nájsť sa navždy.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Stav poviedky: Dokončená

 

 

Pokračovanie poviedky Grazie mille Volterra. Kedže koniec Grazie mille Volterra sa nepáčil ani mne, som totiž team Edward, tak som sa rozhodla napísať pokráčko, kde sa pokúsim tých dvoch dať dokopy. Hovorím pokúsim, lebo sama ešte neviem ako to všetko dopadne. Pochopí Bella, že opustila svoju životnú láska a čo to vlastne cíti k Damianovi. Pochopí Damian, že Bella ho nemiluje a dovolí jej odísť. A čo na to Aro a Cullenovci? Ako sa k tomu postavia? Všetko a ešte ďaleko viac v tejto poviedke.

Motto: Ako dlho trvá hodina? Možno presne tak dlho, aby človek mohol spoznať svoje chyby  a omyly, napraviť ich dôsledky alebo len spoznať okamih ľútosti. Sekundy poznania sú snáď viac ako roky dumania.

1. kapitola --- 2. kapitola

3. kapitola --- 4. kapitola

5. kapitola --- 6. kapitola

7. kapitola ---8. kapitola

9. kapitola ---10. kapitola

11. kapitola --- 12. kapitola

 Epilóg

Damianov príbeh

Stav poviedky: Dokončená

 

 

Edward a Jasper sú nevlastný bratia. Sú to sukničkári, chlascú a húlia trávu. Milujú rýchlu jazdu a sex. Vďaka konexiám svojho otca sa im vždy podarí dostať z každého problému. Na škole sú obľúbení, hlavne u ženského osadenstva.

 

Čo sa stane, keď na školu prídu záhadní súrodenci Cullenovi? Ako sa zachová Jasper, keď zistí, že sa zamiloval? A čo Bella a Edward? Budú spolu?

 

Vopred upozorňujem, táto poviedka bude plná nadávok a sexu. Takže ju radím +15.

 

Poviedku píšem spolu so slecinkou (jej poviedky nájdete tu). Pri každej kapitole bude, kto ju napísal.

Motto: Daj chlapovi voľnú ruku a nájdeš ju niekde na sebe.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 31. kapitola --- 32. kapitola

33. kapitola --- 34. kapitola

35. kapitola --- 36. kapitola

37. kapitola --- 38. kapitola

39. kapitola --- 40. kapitola

41. kapitola --- 42. kapitola

43. kapitola --- 44. kapitola

45. kapitola --- 46. kapitola

47. kapitola --- 48. kapitola

49. kapitola --- 50. kapitola

51. kapitola --- 52. kapitola

 

 

Stav poviedky: Rozpracovaná

    


jedno

 

 

Poviedka o tom, čo všetko môže zmeniť jedno pozvanie na svadbu, neodbytná kamarátka a tanečná škola bratov Cullenovcov. Edward, ani Damian si rozhodne len tak nenechajú krásnu ženu utiecť pomedzi prsty. Ktorý z nich získa pozornosť Belliných nemotorných nôh? Užite si výlet do sveta, kde niekedy aj nemotornosť, červenanie a malý trapas môžu pritiahnuť zrak dvoch nádherných mužov 

1. časť --- 2. časť

 3 časť 

 

Tak to je konec aneb Pokoj č. 9 pod přísným dohledem

Jeden večer sme si len tak písali s Beny na ICQ, že obe toho máme veľa a ak to takto bude pokračovať, tak skončíme v bázninci na izbe č. 9 pre chronicky trafené pacientky zmagorené zo ságy twilight, postihnuté syndrómom ICQ a chorobou ťukania do PC. Nejako sme sa toho chytili a začali sme vymýšľať, ako by to asi vyzeralo. Onedlho sa k nám pridala aj Slecinka. Z naších mozgov sa začalo výrazne pariť, že aj tepelená elektráreň by mohla ísť do riti a výsledok si môžete prečítať tu. Neviem kde by som tento výmysel zaradila - proste len výplody naších pošahaných mozgov

V zajatí túžby

Povedala by som, že dosť erotická jednorázovka o Edwardovi a Belle, ktorí sa stretnú na svadbe. Bella vie, že Edward je sukničkár, ale vyvoláva v nej pocity, ktoré už dlho necítila a hoci Edward vie, že by mal dať od Belly ruky preč, nedokáže jej odolať.

V zajatí túžby - Čo ty tu? 1. časť

Toto pokračovanie sa odohráva o niekoľko mesiacov. Ani Bella, ani Edward na spoločne strávené chvíle nemôžu zabudnúť. Každý to rieši po svojom, ale napokon sa predsa len znovu stretnú. Ako to s nimi bude ďalej a dajú sa vôbec dokopy, tak to si už musíte prečítať. Rovnako, ako pri predchádzajúcej časti upozorňujem, že táto poviedkajedosť Erotická, preto vstupujte na vlastnú zodpovednoť.Samozrejme +18.

  V zajatí túžby - Čo ty tu? 2. časť - Koniec

Je to presne dva roky, a tým myslím úplne na deň, čo som naposledy niečo pridala, ale je to tu a vy sa konečne dozviete ako to vlastne s Bellou a Edwardom dopadlo. Vysloví jeden z nich tú čarovnú vetu alebo to dopadne úplne inak? A kto je ten záhadný volajúci z prvej časti? To všetko a oveľa viac v závere jednorázovky, ktorá je rovnako ako predošlé dva diely +18. Čaká Vás presne 5801 slov, tak si to užite.

 

 

poe

 

Príbeh na maderu (Parodovaná báseň) 

 

 


Koniec? (Báseň)

 nap 

 

 

tem

 

 Temptation and pleasure - miesto, kde sa Vám splnia aj tie najtajnejšie erotické sny. Miesto, kde sa fantázia mení na realitu. Miesto, kde slovo rozkoš dostáva úplne iný význam. Miesto, kde sa však nedostane každý. Nie každý má nárok. Každý večer len zopár vyvolených môže uhasiť svoj plameň. Na to dohliada on - sám majiteľ tohto fascinujúceho miesta. On - vie o rozkoši všetko. Mohol by o nej písať romány. Vie ju dávať a rovnako aj prijímať. Svoje umenie vyšperkoval do dokonalosti. Niet sa čomu diviť - mal na to skoro sto rokov. Myslí si, že vie o rozkoši všetko a nič ho už nemôže prekvapiť. No odrazu prichádza ONA, aby otriasla jeho svetom aj jeho srdcom...

 

 

e ako enigma

 

 Rok 2035 - 22 rokov po tretej svetovej vojne. Väčšina sveta je neobývateľná. Jediným miestom, ktoré nie je zamorené je Denver - kolónia uprostred bývalého federálneho štátu Colorado. Mesto ohradené vysokými hradbami, ktoré tu dal po vojne vystavať Aro Volturi - samozvaný velebený vodca. Celá kolónia je chránená Strážcami - dokonale vycvičenou gardou podliehajúcou Felixovi Giovanimu, ktorý má na starosti poriadok v kolónii. Väčšina obyvateľstva je fanaticky oddaná Arovi, ale sú tu aj takí, ktorí vedia pravdu - Odpadlíci - pod vedením doktora Cullena sa snažia vyjsť s pravdou na svetlo, za čo sú neustále prenasledovaní Strážcami. Medzi chudobnými sa hovorí, že sú nevydarenými experimentami Caiusa Volturiho - Arovho brata a šialeného vedca, ktorý sa snaží vytvoriť nadrasu - ľudí bez slabín - dokonale rýchlych, silných, nepremožiteľných a hlavne nesmrteľných. Avšak jeho pokusy majú negatívne účinky a po jednej nepodarenej akcii sa niekoľko jeho pokusných králikov stratí a po Denveri začnú záhadne umierať ľudia - najmä z radu Strážcov a posluhovačov Ara. Spoločným vodítkom sú bezkrvé telá a veľké tlačené písmeno E napísané krvou obetí. Do tejto doby sa narodila aj ona - Isabella. Dcéra Strážcu a sekretárky riaditeľa NACT - jedinej televízie. Má čerstvých osemnásť a vďaka idealizmu rodičov dostáva po skončení školy miesto v n ovinách. Je rovnako ako rodičia oddaná Arovi, no v jednej tmavej noci stretáva záhadného E, ktorý jej zachráni život a jej dokonale nalinajkovaná idea o Arovi sa začína rúcať ako domček z kariet. Najmä, keď sa v jej izbe objaví neznámy denník a ona šokovane zisťuje, že Denver nemusí byť jediným miestom na zemi, kde ľudia prežili.


 

 

Kontakt: petulkape@gmail.com


 

logo

stáhnout mp3Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od NeliQ:

 1 2 3 4 5 6 7 8   Další »
79. Seb
30.03.2013 [18:54]

Rádi si počkáme, hlavně se uzdrav. Emoticon Emoticon Emoticon

14.02.2013 [22:22]

9moncici9Zlatíčko Emoticon

Šťastného Valentína ti prajem Emoticon Emoticon Emoticon

77. Ivka77
06.02.2013 [21:54]

Ivka77 Emoticon Emoticon Emoticon

76. Kim
06.02.2013 [21:38]

KimBavím se. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Fakt že jo. Emoticon Emoticon Emoticon
Emoticon Emoticon

01.02.2013 [16:43]

GCullenTento mesiac bol neuveriteľne plodný.
V ankete o naj poviedku sa umiestňujú skvelý autori a ty si medzi nimi.
Dovoľ, aby som ti pogratulovala ku krásnemu miestu.
Emoticon Emoticon Emoticon

31.01.2013 [21:55]

9moncici9NeliQ Emoticon

Gratulujem ku krásnemu miestu o najpoviedku. Zaslúžila si si to, som veľmi šťastná, že si sa umiestnila. Je to nádherné, dnes je tam nezvyčajne veľa známych autorov. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

73. NeliQ
31.01.2013 [15:53]

NeliQAhoj Culinka, Dakujem za všetko už píšem, ale bude až budúci týždeň, lebo nebudem doma.

72. culinka
31.01.2013 [15:08]

bude prosim aj Dakujem za vsetko? velmi sa tesim Emoticon

71. Beny
27.01.2013 [14:37]

njn... nechajme sa prekvapit, co zo vsetkeho vznikne. Urcite to ale bude len nieco dobre.
Ved ja viem, ze nato sa tesia viaceri a potom bude zabav Emoticon

70. NeliQ
27.01.2013 [14:33]

NeliQCicka, no neviem, či zázraky, ale niečo je vo vzduchu Emoticon
no na bábo sa tešíme viacerí, juuuuj, už nech to je, btw, prečo ti píšem tu? :D

 1 2 3 4 5 6 7 8   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!