Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Danca11

Upíří život


Danca11

Danca11Práva: Profi přispěvatel

O mně: Ochranářská, obětavá, tolerantní, dobrá posluchačka, náladový a drzý snílek, občas samotář, který se snaží nezasahovat do cizích hádek, závislák na dobré hudbě a knížkách... to všechno jsem já a ráda si myslím, že jsem díky tomu originál (nebo alespoň limitovaná edice).
K mým povídkám - cením si hlavně originalitu, proto se nedivte, že do svých povídek často a ráda vkládám vlastní postavy. Rozhodně nejsem na povídky E+B a snahu zařadit se do nějakého týmu už jsem vzdala hodně dávno.

Kontakt:

E-mail: twstories11 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 181

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2010

Poslední přihlášení: 17. 2. 2015, 18:24

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Danci11

Povídky od Danci11Kapitolové:
Emmett - dokončená // Setkání - dokončená // Double trouble - dokončená // Vampire princess - dokončená // Terapeutka - dokončená // Jak převychovat upíra - dokončená // Prokletí v krvi - dokončená

Jednorázové:
Lov na upíry // My new world... vampires // Nový směr // Tajemná minulost // Ona není upír, ale anděl // A day Never to be forgotten // Mě se jen tak nezbavíš // Welcome to my life // Ta navíc // Pravda bolí, lži zabíjí

Drabble:
100 slov: Nemilé vánoční překvapení
200 slov: Přistiženi, Jasper vyhraje sázku
300 slov: Za Jih!, Jeep vs. Blesk, Malá muzikantka, Ustup!

Parodie:
33 způsobů, jak naštvat Jacoba Blacka // 30 způsobů, jak naštvat Edwarda // Ani Emmett Cullen není dokonalý

Články:

 

Prokletí v krvi - Epilog

Prokletí v krvi - EpilogNahlas jsem se krátce zasmála, ale neznělo to správně, když její obavy začaly přesouvat působiště ke mně. „Bude to velký, epický a nezapomenutelný okamžik, neboj. Mám na sobě princeznovské šaty, úžasné boty, šperky… kdyby se to pokazilo, alespoň u toho pořád budu vypadat božsky.“

 

Prokletí v krvi - 44. kapitola

Prokletí v krvi - 44. kapitolaS panikou jsem si uvědomovala, že cítím, jak se pozpátku řítím neznámo kam stále rychleji, ale nedokáži ani pohnout rukou, ani si uvědomit, kde jsem.
A pak najednou se mi najednou vařící krev vylila z žil a nenašlo se jediné místo, jediný nerv či buňka, které by nezasáhla. Svaly i vnitřnosti jsem měla v jednom ohni, cítila jsem, jak hořím. A stále jsem padala do hloubky, která snad neměla dno.

 

Prokletí v krvi - 43. kapitola

Prokletí v krvi - 43. kapitola„Lidskost… lidskost,“ zopakovala jsem po něm, jako kdyby to byla nějaká hádanka. „Občas mi připadá, že už se ani nechovám jako člověk.“
„Takové věci nech posuzovat někoho nestranného, komu srdce už netluče alespoň pár staletí,“ doporučil mi. „Ti, co necítí, kteří násilím vytlačili z mozku veškeré emoce, ti se potom nechovají jako lidé. Ale ty? Je nějaká emoce, kterou jsem u tebe ještě neměl příležitost vidět?“

 

Prokletí v krvi - 42. kapitola

Prokletí v krvi - 42. kapitolaMám vážně ubohé možnosti – umřít, nebo umřít. Buď umřu vlastní nečinností a zásluhou jako člověk na pokraji psychických a fyzických sil, nebo své nejbližší nechám zavraždit lidskou bytost ve mně.
Už jenom myšlenka na to, že mám možnost volby mezi dvěma takovými možnostmi, jednou brutálnější než druhou, byla k pláči. To, že to musím rozhodnout sama, bylo k zešílení.

 

Prokletí v krvi - 41. kapitola

Prokletí v krvi - 41. kapitolaOd našeho prvního setkání jsem jej měla vrytého do paměti jako toho silného vůdce, který vždy ví, co dělat. Situace, kdy by byl s rozumem v koncích, u něj jednoduše nenastávají. Ale teď, když jsem viděla, že má starosti o mě, starosti, jaké jsem měla i já sama, podlamovalo to i ty zbytky odhodlání, kterými jsem se mohla obrnit.
Carlisleův příchod pro mě byl jako dar z nebes a otevření pekelné brány v tomtéž okamžiku.

 

Prokletí v krvi - 40. kapitola

Prokletí v krvi - 40. kapitolaMojí první myšlenkou bylo, že jsem na gauči musela usnout a toto je další sen, po kterém se probudím sama, tisknoucí se k polštáři.
Ve svých snech jsem ale nikdy nebyla schopná si uvědomit, že spím. Prostě jsem s obratností, kterou jsem v bdělém stavu postrádala, vyskočila na nohy a vrhla se mu kolem krku. Snový Elijah se navíc vždycky tvářil lehce pobaveně, koutky se mu nepatrně zvedaly v jeho charakteristickém polovičním úsměvu.

 

Prokletí v krvi - 39. kapitola

Prokletí v krvi - 39. kapitolaElijah. Následovala řada devíti čísel, bezesporu jeho mobil.
Kousla jsem se do rtu, když jsem pochopila, že tahle vnitřní bitva bude trvat sotva pár vteřin. O tom, která strana vyhraje, jsem měla jasno už po setinách sekund.

 

Prokletí v krvi - 38. kapitola

Prokletí v krvi - 38. kapitola„Samantho. Sam je pro přátele.“ Jako kdyby význam mých slov už nebyl sám o sobě hrubý, můj tón jej zcela přebil a bezesporu přiměl nesmrtelného doktora říkat si, že i kýbl ledové vody chrstnutý do tváře by byl příjemnější.
Já idiot, napadlo mě pouze.

 

Prokletí v krvi - 37. kapitola

Prokletí v krvi - 37. kapitola„A přesto má zájem ti pomoct?“ zeptala jsem se podezíravě. „Nezištně? Nevyhrožovala jsi mu, že ne?“
Pokud předtím nechápala mé starosti, teď byla úplně ztracená. „Proč bych mu měla vyhrožovat?“
„Protože nikdo jen tak nepomůže upířímu mazlíčkovi,“ odsekla jsem.

 

Prokletí v krvi - 36. kapitola

Prokletí v krvi - 36. kapitolaTa slova bolela o to více, že byla pravdivá. Ale byla jsem až moc zraněná na to, abych si nechala líbit další kopanec.
„Pověděla bych mu to!“ vyjekla jsem a praštila se hřbetem ruky do stěny, když jsem jí trhla v zoufalém gestu.
Zavrtěla hlavou. „Nikdy by ses k tomu nedokopala.“

 

Prokletí v krvi - 35. kapitola

Prokletí v krvi - 35. kapitolaPo dlouhé době pohled mého oblíbeného tmavovlasého, vážného, sexy upíra... Vytahujte mávátka a vlajky, protože děj se konečně někam hne. Otázka zůstává, jakým směrem? Oznámení, které na Sam čeká, totiž není něco, co by se dalo jen tak zmínit nad kafíčkem po komentáři počasí.

 

Prokletí v krvi - 34. kapitola

Prokletí v krvi - 34. kapitola„Víte, že Valencia si vypracovává statistiky? Devadesát sedm procent vyvolených jsou ženy a dívky. Z těch, které chytnou, třetina nevydrží první tři týdny. A ten zbytek? Víte, kolika se dožijou?“
Oba dva se na mě dívali s výrazy, ze kterých jsem nebyla schopná určit, jestli chápou, kam tím mířím, nebo čekají na objasnění.
„Napovím vám – já jsem zasloužilá veteránka.“

 

Prokletí v krvi - 33. kapitola

Prokletí v krvi - 33. kapitola„Ale děkuji za uznání. Možná jsem narcistický, ale chvála se dobře poslouchá.“
„Takže na mě nejsi naštvaný?“ chtěla jsem vědět s jistotou.
„Měl bych být?“ oplatil mi téměř hravě.
„Rozhodně ne.“

 

Prokletí v krvi - 32. kapitola

Prokletí v krvi - 32. kapitolaNechtěla jsem před ním mít tajnosti. Vlastně jsem si najednou ani nebyla jistá, proč jsem jej tak žadonila o čas, když už jsem byla přesvědčená, že jemu věřit můžu. Když už jsem věděla, že mi na něm záleží víc než na příteli, který má na mysli moje dobro.
Ale právě proto jsem mu přece nemohla říct něco takového.

 

Prokletí v krvi - 31. kapitola

Prokletí v krvi - 31. kapitolaSam poznává jinou, méně vážnou stránku Elijaha. Co hrozného musela udělat skupina lidských úředníků, že se jich děsil i tisíciletý upír?

 

Prokletí v krvi - 30. kapitola

Prokletí v krvi - 30. kapitolaVyznání-nevyznání. Co více říct? Snad jen, že bude ze strany subtilní zrzky...

 

Prokletí v krvi - 29. kapitola

Prokletí v krvi - 29. kapitolaKlesla jsem zpátky na celá chodidla a byla si jistá, že by se mi na tvářích dalo usmažit vajíčko. Už jsem se chtěla začít omlouvat, když Elijah promluvil. „Máš pravdu, neznám tě. Ale troufám si tvrdit, že pár věcí o tobě vím.“

 

Prokletí v krvi - 28. kapitola

Prokletí v krvi - 28. kapitolaPřítomnost nepříjemné, hořké pachuti na jazyku jsem si plně uvědomila až v okamžiku, kdy se po zářivém keramickém povrchu umyvadla rozprsklo několik kapek jasně červené tekutiny.
Nestihla jsem se ani pořádně vyděsit a už jsem vyplivla další dávku krve, která se mi hromadila v ústech. Tím celý záchvat skončil, stejně nečekaně jako začal.

 

Prokletí v krvi - 27. kapitola

Prokletí v krvi - 27. kapitola„Teoreticky jsi už jednou umřel, že? Hodně teoreticky… z ohledu životních funkcí a tak.“
„Nemyslím, že by bylo moudré bavit se o tom tady,“ odvětil a zastavil se vedle mě.
Prohlédla jsem si pískově žluté tričko navlečené na figuríně s rukama rozhozenýma v neskutečně nepřirozeném gestu. Vypadalo hezky a fakt, že jméno obchodu mi nic neříkalo, znamenal, že to nejspíše bude dobrá značka. Brzy jsem ale zjistila, že na triko pouze hledím a na nic víc nemám náladu.

 

Prokletí v krvi - 26. kapitola

Prokletí v krvi - 26. kapitolaSam dostává nečekanou nabídku... a také vede zajímavý rozhovor s Jasperem. Čím si blonďatý upír může vysloužit ránu polštářem od drobné, tiché a klidné Sam?

 

Prokletí v krvi - 25. kapitola

Prokletí v krvi - 25. kapitolaSam se utápí v nostalgii a jako tradičně se zjeví v takové situaci Elijah.
Kapitola nevhodná pro diabetiky - čtěte pouze na vlastní nebezpečí a zodpovědnost!

 

Prokletí v krvi - 24. kapitola

Prokletí v krvi - 24. kapitolaNěkdy se i věci učiněné s těmi nejlepšími úmysly mohou šeredně překroutit a obrátit proti vám... O tom se přesvědčí i Alice s Jasperem, kteří se shodli na tom, že Sam potřebuje pomoc, o kterou by si ale nikdy neřekla.

 

Prokletí v krvi - 23. kapitola

Prokletí v krvi - 23. kapitolaSam je bezradná a smutná, Elijah je jako vždy klidný a milý. Dokáže ale alespoň trochu zmírnit Saminu bolest?

 

Prokletí v krvi - 22. kapitola

Prokletí v krvi - 22. kapitola„Lidé páchají kruté činy po celé dějiny a páchali je i v době, která není nějak zaznamenána a lidstvo si ji už nepamatuje. V budoucnosti to nebude jiné.“
„Já vím. Ale byl to můj otec – tady žádná logika neplatí. Pro mě to byl nejúžasnější a nejodvážnější člověk na světě a já nikdy neodpustím té svini, která…“ Slzy jí tekly po tvářích a hlas se jí zlomil pod náporem všeho, co chtěla říct.

 

Prokletí v krvi - 21. kapitola

Prokletí v krvi - 21. kapitolaBylo to dětinské, ale pořád mi připadalo lepší, když se Sam nejdříve přesvědčí, že její rodina se přestěhovala a starší bratr se oženil. Možná to trochu zmírní její šok a bolest, až se dozví, co se stává lidem, kteří bojují proti systému. Lidem jako jejímu otci.

 

Prokletí v krvi - 20. kapitola

Prokletí v krvi - 20. kapitolaJá jsem živá!
Vydala jsem ze sebe zvuk, který byl něčím mezi zakašláním a zasmáním se, a sáhla si na zraněný krk. Netušila jsem, jestli se smát nebo začít brečet. Byla jsem ve stavu, kdy bych byla schopná obojího.

 

Prokletí v krvi - 19. kapitola

Prokletí v krvi - 19. kapitolaNečekaný nesmrtelný host naruší slibně vypadající odpoledne a připomene Sam, proč se tolik bojí upírů.

 

Prokletí v krvi - 18. kapitola

Prokletí v krvi - 18. kapitolaČas na kladení otázek a získávání dlouho utajovaných odpovědí. Sam je nucena poodhalit část své minulosti a Elijah zase úmysly, s jakými žádal o dárce.

 

Prokletí v krvi - 17. kapitola

Prokletí v krvi - 17. kapitolaCo si může Sam od Elijaha přát? A hlavně - bude tajemný upír souhlasit nebo její žádost mávnutím ruky pošle pryč?

 

Pravda bolí, lži zabíjí

Pravda bolí, lži zabíjíNovorození ze Seattlu. Známý příběh - Victoria chtěla pomstít Jamese. Vytvořila Rileyho, aby se jí to povedlo. Riley ji miloval a dělal vše, co mu nakázala. Co když ale v armádě mladých upírů, kteří mají dokonat Victoriinu pomstu, je dívka, která miluje Rileyho a současně začíná prohlížet pavučinu lží, kterou ti dva vytvořili?

 

Prokletí v krvi - 16. kapitola

Prokletí v krvi - 16. kapitolaSam se probouzí do dvacátého prvního září s ukrutnou bolestí hlavy a vzpomínkami na hlouposti, které vyváděla včerejší večer. Probouzí se tak do dne, který měl vždy zvláštní význam...

 

Prokletí v krvi - 15. kapitola

Prokletí v krvi - 15. kapitolaSam není v pořádku - Elijahovi nezabere dlouho, aby to poznal. Z neznámé příčiny drobná rusovláska mluví z cesty, i když se v těch jejích zmatených slovech skrývá něco, čeho se od ní ještě nedočkal - upřímnost a přirozenost.

 

Prokletí v krvi - 14. kapitola

Prokletí v krvi - 14. kapitolaElijah je naštvaný. Sam je vyděšená. Alice je nešťastná.

 

Prokletí v krvi - 13. kapitola

Prokletí v krvi - 13. kapitolaČas nemilosrdně ubíhá a s každou vteřinou roste šance, že se Samin zbrklý plán zhroutí jako domeček z karet...

 

Prokletí v krvi - 12. kapitola

Prokletí v krvi - 12. kapitolaSam se povede utéct a i přes trhliny v jejím rychle vymyšleném plánu to vypadá nadějně. Otázkou zůstává, jestli dokáže utíkat dost rychle, aby unikla dvěma upírům.

 

Prokletí v krvi - 11. kapitola

Prokletí v krvi - 11. kapitolaSam zůstává sama doma... Už jenom z té věty se dají tušit problémy.

 

Prokletí v krvi - 10. kapitola

Prokletí v krvi - 10. kapitolaPříběh o mladé jasnovidce a upírovi, který se jako zázrakem objevil v okamžiku, kdy se k ní otočila zády i vlastní rodina.

 

Prokletí v krvi - 9. kapitola

Prokletí v krvi - 9. kapitolaSam odhalí záhadu Aliciných zlatých očí a také jejího vztahu s Elijahem, ale na více otázek není prostor - malá jasnovidka totiž určuje podmínky.

 

Prokletí v krvi - 8. kapitola

Prokletí v krvi - 8. kapitolaNoční můry pro většinu z nás nejsou žádná neznámá. I když ty od Sam jsou asi trochu jiné... a o co hůř, občas mohou být i jakousi předzvěstí reality.

 

Prokletí v krvi - 7. kapitola

Prokletí v krvi - 7. kapitolaKapitola tak trochu o ničem a zároveň všem možném. Samantha se baví s Alicí a zjišťuje, že toho o upírech neví tolik, kolik si myslela. A taky má svoji rebelskou chvilku...

 

Prokletí v krvi - 6. kapitola

Prokletí v krvi - 6. kapitolaSam s Elijahem v jedné místnosti - jak dlouho to naše zrzka vydrží? A o čem by se ti dva tak mohli bavit? Hlavní ale je, že Sam už v hlavě spřádá plán na útěk... Nakolik úspěšný ale bude, záleží na Alici.

 

Prokletí v krvi - 5. kapitola

Prokletí v krvi - 5. kapitolaRozhovor s Alicí a později i Elijahem. Mimo jiné se Sam odhodlává vydat na průzkum domu... Bude jí fakt, že nenajde mučírnu, stačit k tomu, aby polevila na ostražitosti?

 

Prokletí v krvi - 4. kapitola

Prokletí v krvi - 4. kapitolaPrvní noc a ráno v neznámém luxusním domě, který Sam připadá jako Drákulovo sídlo. Alespoň už ale ví, v jakém státě se to nachází - ale ani to se nedá považovat za velký pokrok.

 

Prokletí v krvi - 3. kapitola

Prokletí v krvi - 3. kapitolaZabydlování se v novém "domově" a trocha nostalgie osvětlující téměř zázračný útěk Samanthy Hartleyové.

 

Prokletí v krvi - 2. kapitola

Prokletí v krvi - 2. kapitolaSamina nejhorší noční můra se stává skutečností. Život ve skladišti se jí najednou oproti tomu, co ji čeká, zdá jako příjemná vzpomínka.

 

Prokletí v krvi - 1. kapitola

Prokletí v krvi - 1. kapitolaTato kapitola je náhledem do dennodenní rutiny, od které Sam utekla. Jak to chodí ve Valencii?

Dokončeno

Prokletí v krvi - Prolog

Prokletí v krvi - PrologPříběh dívky, jejímž největším problémem je její vlastní krev proudící jí žilami. Právě ta ji totiž zatáhla do světa upírů, v nichž není nic než zboží. Z tohoto krutého světa se jí povedlo utéct, ale k její smůle štěstí netrvá věčně a upíři ani lidé spolupracující s nimi nezapomínají...

 

Jak převychovat upíra Epilog

Jak převychovat upíra Epilog Epilog z pohledu obou našich hlavních hrdinů. Děj se odehrává asi o dva roky později a koná se menší déjà vu - první školní den na střední v Edmontu.

 

Jak převychovat upíra 39. kapitola

Jak převychovat upíra 39. kapitolaPředposlední kapitola je tady a s ní Melin oběd s Ianem a Alexem a na závěr samozřejmě Spike.

 

Jak převychovat upíra 38. kapitola

Jak převychovat upíra 38. kapitolaKapitola z pohledu Spikea... Co asi hledá v Seattlu? Nebo spíše koho hledá a chce přesvědčit o tom, co cítí?

 

Jak převychovat upíra 37. kapitola

Jak převychovat upíra 37. kapitola Chrabrá záchrana dívky v nesnázích... Klišé jako hrom. Ale jaký efektivnější nástup na scénu by Spike mohl mít?

 

Jak převychovat upíra 36. kapitola

Jak převychovat upíra 36. kapitolaAkční kapitola s jediným poučením - Nikdy, opravdu nikdy nezkoušejte naštvat zamilovaného upíra. A pokud je to Spike? Tak to máte teprve mizerné šance...

 

Jak převychovat upíra 35. kapitola

Jak převychovat upíra 35. kapitola Mel na tom po rozchodu se Spikem není nejlépe. Alespoň, že má přátele, kteří jsou ochotní ji podržet a pomoct se zlomeným srdcem. Otázkou zůstává, jestli o to bude stát i ona.

 

Jak převychovat upíra 34. kapitola

Jak převychovat upíra 34. kapitolaJedinečný pohled do Spikeovy hlavy na Melin odchod. Jak na tuhle novinku zareaguje?

 

Jak převychovat upíra 33. kapitola

Jak převychovat upíra 33. kapitolaV jistých ohledech zlomová kapitola. Mel je v menší depresi a dělá důležité rozhodnutí, které má vliv úplně na vše.

 

Jak převychovat upíra 32. kapitola

Jak převychovat upíra 32. kapitolaVztah Mel a Spikea prochází těžkým testem, který ale výjimečně nemá nic společného s upíry. Naopak se jedná o něco tak lidského, až to Spikea děsí a znervózňuje, protože netuší, co dělat.

 

Jak převychovat upíra 31. kapitola

Jak převychovat upíra 31. kapitolaNebudu napínat, na začátku se dočkáte usmíření naší milované dvojice, snad alespoň s nepatrným nádechem romantiky. Konec je předzvěstí duchu, ve kterém se bude nést několik dalších kapitol.

 

Jak převychovat upíra 30. kapitola

Jak převychovat upíra 30. kapitolaKulaťoučká třicátá kapitola je tady a spolu s ní i menší výměna názorů. Spikea taky čeká menší rozhovor s Carlislem, který v něm ale vyvolá víc otázek než odpovědí.

 

Jak převychovat upíra 29. kapitola

Jak převychovat upíra 29. kapitolaMel má zase nervy v kýblu - Robin si usmyslela, že chce přítele své neteře lépe poznat. Jak se může taková rodinná večeře vyvíjet? Bude Spike uznán za vhodného přítele?

 

Jak převychovat upíra 28. kapitola

Jak převychovat upíra 28. kapitola Mít Emmetta za sourozence může být občas o nervy. Zvláště, když se bráška až moc plete do vašeho soukromí, ve kterém nemáte úplně jasno ani vy sami...

 

Jak převychovat upíra 27. kapitola

Jak převychovat upíra 27. kapitolaKapitola z pohledu Mel. Část je ještě ze školy, zbytek se odehrává v Cullenovic vile a taky v autě po cestě domů.

 

Jak převychovat upíra 26. kapitola

Jak převychovat upíra 26. kapitolaPoslouchat za dveřmi se nemá... Ale myslíte, že se tím Spike řídí? A dojde konečně na slovo "láska", nebo to zase ti dva nějak zahrají do outu?

 

Jak převychovat upíra 25. kapitola

Jak převychovat upíra 25. kapitola Situace mezi Spikem a Mel začíná gradovat a vypadá to, že všechno zlé je zapomenuto... Nebo ne?

 

Jak převychovat upíra 24. kapitola

Jak převychovat upíra 24. kapitola Jak bude probíhat - a hlavně dopadne - rande Spikea a Mel? A jak silně je vyvinutá schopnost Robin Strokeové objevit se v ten nejméně vhodný moment?

 

Jak převychovat upíra 23. kapitola

Jak převychovat upíra 23. kapitolaKapitola z pohledu Mel o tom, že na některé lidi se prostě nedokážete zlobit, i když chcete a máte k tomu pádný důvod. Pro zajímavost: pracovní název téhle kapitoly byl - Asi máme rande...

 

Jak převychovat upíra 22. kapitola

Jak převychovat upíra 22. kapitola Mel nám marodí a Spike se konečně vyznává. Ne tradičním ani nějak zvlášť romantickým způsobem, ale přece jenom to bude velký krok vpřed... pokud tím Mel až moc nevyděsí.

 

Jak převychovat upíra 21. kapitola

Jak převychovat upíra 21. kapitolaSpike a Mel spolu tráví den a tak trochu se sbližují... až do chvíle, než se (zase) něco pokazí.

 

Jak převychovat upíra 20. kapitola

Jak převychovat upíra 20. kapitolaMel se Spikeovi vyhýbá jako čert kříži. Ale Spike to nehodlá nenechat jen tak a raději vezme věci do vlastních rukou, ať to má jakékoli následky.

 

Jak převychovat upíra 19. kapitola

Jak převychovat upíra 19. kapitolaMel se chystá na několikadenní školní výlet do hor se svou třídou. Pochopitelně nechybí ani Spike, který se rozhoduje podpořit svoji pověst školního krále a Cassanovy.

 

Jak převychovat upíra 18. kapitola

Jak převychovat upíra 18. kapitola Od rozhovoru Spikea a Mel ve Vegas uplynuly dva týdny a Spike se vrací do Forks. Jak na jeho návrat zareaguje jeho rodina? A jak dopadne rozhovor s Mel, kterou už před ním stihla navštívit Edeltrauda?

 

Jak převychovat upíra 17. kapitola

Jak převychovat upíra 17. kapitola Mel opouští Las Vegas s pořádným zmatkem v hlavě. Otázek a pochybností má spousty, ale jistotu o těch šílenostech, které se kolem ní dějí, skoro žádnou. Doma ji navíc čeká děsivé překvapení...

 

Jak převychovat upíra 16. kapitola

Jak převychovat upíra 16. kapitola Cullenovi se rozhodnou, že Spikea nenechají jen tak odejít a zničit si život. A nasadí tu nejúčinnější páku - někoho, komu už se jednou povedlo probudit ve Spikeovi svědomí a dokázal jej vyprovokovat k akci.

 

Jak převychovat upíra 15. kapitola

Jak převychovat upíra 15. kapitolaMel si není jistá vůbec ničím. Netuší, co dělat, neví, jak se chovat, snaží se rozhodnout, jak přistupovat k pečlivě střeženému tajemství, které nechtěně odhalila.

 

Jak převychovat upíra 14. kapitola

Jak převychovat upíra 14. kapitolaŘíká se, že nejjednodušší je od problémů utéct. Spike se tímto pravidlem řídí, i když to takhle nevidí. Věci se mu ale vymykají z rukou a opouští jej chuť být dál „hodný". A byl vždycky takový jako teď?

 

Jak převychovat upíra 13. kapitola

Jak převychovat upíra 13. kapitolaNěkteré věci jsou prostě soukromé. I na deníku Isabelly Swanové bylo upozornění, ať jej nikdo nečte. Ale myslíte, že se podle něj nudící se Mel řídila?

 

Jak převychovat upíra 12. kapitola

Jak převychovat upíra 12. kapitolaJak může dopadnout Melin rozhovor/hádka se Spikem? A co v ředitelně? Vyvázne náš blonďák bez trestu?

 

Jak převychovat upíra 11. kapitola

Jak převychovat upíra 11. kapitolaŽárlivost většinou nepřináší nic dobrého. A když žárlí upír, který si to odmítá připustit a má problémy s ovládáním... To už je o krk.

 

Jak převychovat upíra 10. kapitola

Jak převychovat upíra 10. kapitolaMáme tady první kulatiny a pohled Spikeyho. Pondělní ráno, škola a literatura s Mel. Dokáže v něm pěkně naštvaná brunetka probudit svědomí? A je možné, aby se Spike pro jednou ukázal - tak trochu - jako džentlmen?

 

Jak převychovat upíra 9. kapitola

Jak převychovat upíra 9. kapitolaPohled Melanie - jak ona vnímala to, co Spike jako jasnou výhru a důkaz, jak sakra úžasný je? Bude další holka, které Spike zamotal hlavu a zlomil srdce? Nebo se našel někdo, kdo se do školního krále na první pohled šíleně nezamiloval?

 

Jak převychovat upíra 8. kapitola

Jak převychovat upíra 8. kapitola Mel Spikea sice odpálkovala, ale párty tím nekončí a jeho snaha taky ne... Bude odpověď i podruhé „ne"?

 

Jak převychovat upíra 7. kapitola

Jak převychovat upíra 7. kapitolaČeká nás menší posun v čase (pouze o dva, nanejvýš tři dny) až k pátku. Mel se chystá ke Cullenům a je pevně rozhodnutá Spikea ignorovat. A dá se vůbec odolat kouzlu upířího rebela?

 

Jak převychovat upíra 6. kapitola

Jak převychovat upíra 6. kapitolaSpikea přijde navštívit někdo z jeho minulosti a nasadí mu brouka do hlavy. Povede se oné tajemné návštěvě přesvědčit jej, aby se vrátil ke svému předchozímu životu?

 

Ta navíc

Ta navícStokrát omílané téma - milostný trojúhelník, z něhož musí někdo vyjít se zlomeným srdcem. V tomto případě je ale už zpočátku jasné, kdo z ústřední trojice je oním vetřelcem. Příběh Alexis Brookeové, která zasáhla do idylky upíří rodiny Cullenových žijící ve Forks. Tři tisíce slov o tom, jak těžké je vzdát se někoho, koho opravdu milujete.

 

Jak převychovat upíra 5. kapitola

Jak převychovat upíra 5. kapitolaMel si všimne Spikeova výpadku, ale jako boj s žízní po její krvi si jej nevyloží. V této kapitole taky poodhalím trochu z Melina dětství, především jejího vztahu s otcem. A na konci jsem si nemohla odpustit malou vsuvku v podobě Spikea. Přeji hezké počtení. ;-)

 

Jak převychovat upíra 4. kapitola

Jak převychovat upíra 4. kapitola Další kapitola z pohledu našeho milovaného Spikea. Alice není zrovna nadšená z volby jeho další „kořisti". A k Melanii se donáší, jakou má tady na škole Spike pověst.

 

Jak převychovat upíra 3. kapitola

Jak převychovat upíra 3. kapitola Zbytek hodiny literatury z pohledu Mel. Jde všechno podle Spikeova plánu? Jak snáší Melanie svou nechtěnou popularitu? A musí být člověk outsider jenom proto, že to o něm tvrdí ostatní?

 

Jak převychovat upíra 2. kapitola

Jak převychovat upíra 2. kapitolaMelaniin první den na nové škole z pohledu Spikea. Jak zareaguje na výzvu v podobě nové spolužačky, která je středem dění celého Forks?

Síň slávy

Jak převychovat upíra Prolog + 1. kapitola

Jak převychovat upíra Prolog + 1. kapitolaSpike - jméno, které v upírech budí respekt. Ať už jde kamkoli, zůstává za ním spousta vyhaslých lidských životů a někdy i hromádka popela. Jenže tento obávaný nomád naráží na zvláštní upíří rodinu, jejíž chování ani vztahy mezi nimi mu nedávají smysl. Spíše ze zvědavosti se zapojuje do jejich života a zjišťuje, že role krále střední školy a lamače srdcí mu skvěle vyhovuje.
Cestu mu ale zkříží sedmnáctiletá Melanie, která má starostí nad hlavu. A co se stane, když si Spike umíní, že tuhle holku prostě dostane? Dokáže Mel odolávat jeho upířímu kouzlu?

 

Terapeutka Epilog

Terapeutka EpilogDvacátá první kapitola alias epilog je tady. První část je z pohledu Cam, která to nemá zrovna nejjednodušší. Má totiž problémy, o kterých její sestra nemá ani tušení.

 

Terapeutka 20. kapitola

Terapeutka 20. kapitolaDnešní kulaťoučká dvacátá kapitola je současně předposlední kapitolou celé povídky a nese se v poklidném duchu. Jednoduše žádné nečekané zvraty, zjištění, akce... Jenom příjemné ráno s trochu přeslazeným koncem. ;-)

 

Terapeutka - 19. kapitola

Terapeutka - 19. kapitolaTato kapitola je v jistém ohledu zlomová. Jasper s Lily tráví víkend na horách, ale to bych nebyla já, abych na chudáka Lily něco nenachystala. Ohrozí tohle „něco“ jejich pobyt ve středisku?

 

Terapeutka - 18. kapitola

Terapeutka - 18. kapitola Další kapitola opět z pohledu Lily. Kde vlastně budou s Jasperem trávit víkend? Bezesporu to bude překvapení, ale příjemné, nebo ne?

 

Terapeutka - 17. kapitola

Terapeutka - 17. kapitola Tato kapitola je z pohledu Jaspera, který se dozvídá od Lily o její nepříliš šťatné minulosti. Proč je Lily taková, jaká je? Z jakého důvodu má vlastně sklony ubližovat si?

 

Terapeutka - 16. kapitola

Terapeutka - 16. kapitola Slibované drama je tady. Pokud se vám až doteď Lily zdála jako vyrovnaná a milá žena, tato kapitola vás přesvědčí o tom, že to vždy tak nebylo. A jak víme, minulost se velmi často opakuje...

 

Terapeutka - 15. kapitola

Terapeutka - 15. kapitola Tato kapitola je spíše oddechová, možná až moc přeslazená. Zamilované řečičky, pohled do Lilyiny mysli, momentálně úplně okouzlené Jasperem.

 

Terapeutka - 14. kapitola

Terapeutka - 14. kapitola Slibovaní kapitola z pohleu Jaspera je na světě. Co se jemu honilo hlavou během rozhovoru s Lily? A co se dělo poté? Dokázal ze sebe konečně dostat "Miluju tě."?

 

Terapeutka - 13. kapitola

Terapeutka - 13. kapitolaTato kapitola popsuje svatbu Kate a Garretta z pohledu Lily. Vztah mezi nimi se konečně někam pohne, alespoň si konečně najdou chvíli, aby si řekli vše podstatné.

 

Ustup!

Ustup!Po delší době jsem zase napsala tripple drabble. Tento je o Samovi a Emily, respektive o okamžiku, kdy se Sam neovládl a nechtěně svojí milované ublížil.

 

Terapeutka - 12. kapitola

Terapeutka - 12. kapitolaRozlučka se svobodou začíná, ale Lily si ji příliš neužívá. Jasper ji nevědomky raní (opět), ale zase se v této kapitole osvětlí jeho zvláštní chování. Opravdu to znamená, že o Lily nemá zájem?

 

Terapeutka - 11. kapitola

Terapeutka - 11. kapitolaPřeskočili jsme několik dní a děj se nyní odehrává v poněkud hektickém období - přípravy na svatbu jsou v plném proudu, nevěsta se nachází ve stavu mezi nervozitou a hysterií. Lily se pokouší svou kamarádku uklidnit, ale samotné by se jí hodil nějaký způsob, jak přežít setkání s Alicí bez zbytečného stresu a obav.

 

Terapeutka - 10. kapitola

Terapeutka - 10. kapitolaMinule jsem nechala Lily a Camille v hodně dramatické situaci. Co se bude dít dál? Objeví se odněkud zázračně záchrana?

 

Terapeutka - 9. kapitola

Terapeutka - 9. kapitolaI poloupírce se občas věci mohou vymknout z kontroly. A to nejen ty související s jejím osobním životem. V této kapitole se sice jméno Japser vyskytuje několikrát, ale pouze v Lilyině hlavě. Místo něj se ovšem do děje opět vplete John.

 

Terapeutka - 8. kapitola

Terapeutka - 8. kapitolaNěkdy musí žena udělat první krok... Ale stále je tady riziko odmítnutí. Jak to je u Lily? Využije své šance?

 

Terapeutka - 7. kapitola

Terapeutka - 7. kapitola Tato kapitolka je delší než předchozí a dala by se shrnout jedním slovem: pouť. Pokročí nějak vztah Lily a Jazze? A co Camille?

 

Terapeutka - 6. kapitola

Terapeutka - 6. kapitolaCo se zajímavosti týče, měla by na tom šestá kapitola být lépe než ta předchozí. Ano, hádáte správně, Jasper opět nastupuje na scénu. Doufám, že se vám kapča bude líbit a zanecháte mi i nějaký ten komantář. ;-)

 

Terapeutka - 5. kapitola

Terapeutka - 5. kapitolaSnad omluvíte délku této kapitoly i její nezáživnost. Lily se v ní rozhoduje, co bude dělat dál, když už teď není sama a má zodpovědnost za svou sestru.

 

Vampire princess Epilog

Vampire princess Epilog Slibovaná poslední kapitola Vampire princess je zde. Je mi jasné, že ten konec není nic světoborného, ale každý, kdo ode mě už něco četl, ví, že já nedokážu napsat nic jiného než happy end. V této kapitole je rozuzlení a současně se dočkáme i hezkého konce v podobě malého Williama Volturiho. Moc děkuji všem, kteří mi kdy u této kapitoly zanechali komentář, protože vaše komenty mě jako jediné přiměly dotáhnout to celé až do konce. Díky.

 

Terapeutka - 4. kapitola

Terapeutka - 4. kapitolaJak dopadne rozhovor Lily a jejího otce? Proč se vlastně z ničeho nic objevil a žádá svou dceru o schůzku? Jaký mezi těmi dvěma je vztah? Je možné, aby se někdo jako on změnil?

 

Vampire princess 14. kapitola - Nepřítel nebo spojenec?

Vampire princess 14. kapitola - Nepřítel nebo spojenec?Po delší době přidávám další kapitolu, podstatně zajímavější než byly ty předchozí. Povede se Emmě přesvědčit Jane o své pravdě? A co když se Anglica rozhodne vzít situaci pevně do svých rukou? Co to znamená pro naši hrdinku?

Jako ostatně vždy vás prosím o komentáře, ale hlavně doufám, že vás tato povídka ještě neomrzela a dokonce se vám i líbí.

 

Terapeutka - 3. kapitola

Terapeutka - 3. kapitola V této kapitolce je hlavním tématem Lilyin rozhovor s Jasperem. Dozví se o něm Lily něco nového? A nestočí se rozhovor někdy i na ni? Na konci nás čeká i překvapující telefonát a objeví se zde i jistá osoba z Lilyiny minulosti. Tato kapitola je pro ty, kteří mě u předcházející kapitoly svými komentáři přesvědčili, že mám pokračovat. ;-)

 

Terapeutka - 2. kapitola

Terapeutka - 2. kapitola Tato kapitola je o návštěvě Lily u Cullenů. Jak ji členové přijmou? Kdo je John a co má společného s Lily? A co Jasper? Naskytne se těm dvěma příležitost promluvit si mimo ordinaci?

 

Jasper vyhraje sázku

Jasper vyhraje sázkuTrochu jsem se nudila, tak jsem vytáhla Zatmění a začala jím bezcílně listovat. Narazila jsem na část, kdy Jacob Bellu políbil, ona jej za to praštila a zlomila si při tom ruku. Tady jsem se zastavila a došla k pasáži, kdy Bella s Edwardem přijeli ke Cullenům a narazili v garáži na Emmetta s Rose. Poté ovšem Rosalie sebevědomě prohlásila, že Jasper vyhraje sázku... 200 slov o tom, jak by to mohlo být myšleno jinak.

 

Vampire princess 13. kapitola - Plán A a plán B

Vampire princess 13. kapitola - Plán A a plán BMoc se všem omlouvám za delší odmlku, ale bohužel se můj počítač rozhodl, že nebude spolupracovat a vybodl se na mě. Trvalo dost dlouho, než ho opravili a já poté našla opět svou tvorbu.
13. kapitola by se dala označovat za zlomovou, alespoň co se týče zápletky jménem Angelica. Jak to s ní je? Má dar, nebo ne? A pokud ano, je tady někdo, kdo by šel hlavou proti zdi spolu s Emmou?

 

Terapeutka - 1. kapitola

Terapeutka - 1. kapitolaPrvní kapitola je celá o setkání Lily a Jaspera. Jak moc sdílný a vstřícný bude Jazz? Taky se zde objeví slabé nastínění Lilyiny minulosti, ale více bude poodhaleno až v dalších kapitolách.

Komentáře u minulé kapitoly mě moc potěšily, snad se vám tato kapitola bude líbit stejně jako prolog.

 

Welcome to my life

Welcome to my lifeMůj první songfic inspirovaný písničkou Welcome to my life od skupiny Simple plan. A o co v této povídce jde? Popisuje, jaké to je, když se vám ze dne na den život obrátí o sto osmdesát stupňů. A poté přijde další rána.

Jaký může být život Leah Clearwaterové?

Dokončeno

Terapeutka - Prolog

Terapeutka - PrologPřicházím s novou kapitolovkou o poloupírce jménem Lily Greenová a jejím životě, přesněji existenci. Lily za sebou má nepěknou minulost, na kterou jenom nerada vzpomíná a díky několika rokům strávených s Carlislem Cullenem žije mezi lidmi a je také vegetariánkou. Carlisle ji inspiroval ještě v jedné věci - i Lily pomáhá lidem, na rozdíl od Carlislea ale po duševní stránce - je psychiatrička. Co se stane, když se na ni Carlisle obrátí s naléhavou prosbou?

 

Vampire princess 12. kapitola - Něco tady nehraje...

Vampire princess 12. kapitola - Něco tady nehraje...Po delší době se mi povedlo z posledních sil nějak sesmolit další kapitolu. Vše se zdá dokonalé, do té doby, než se na hradě objeví jistá upírka, na které je něco velmi zvláštního. Emma je ale zjevně jediná, komu se nádherná Angelica nepozdává. Prosím všechny o komentáře a moc děkuji Coře, jejíž komentář mě přiměl zasednout k počítači a dát zase jednou zabrat klávesnici. Tahle kapča je pro tebe, doufám, že se ti bude líbit. ;-)

 

Vampire princess 11. kapitola - Po bitvě

Vampire princess 11. kapitola - Po bitvě Tato kapitola je více méně o ničem. Dozvíme se, čí život byl obětován, a také nás čeká pár rozhovorů a možná nějaké to usmíření. Moc vás prosím o komentáře, jelikož když už není múza, tak alespoň ty mě donutí pokračovat. Pěkné počtení. :-)

 

Vampire princess 10. kapitola - Záchranná mise

Vampire princess 10. kapitola - Záchranná miseTak, jak to bude s Emmou dál? Povede se jí osvobodit, nebo si bude muset počkat na svého zachránce? Jak to dopadne s Demetrim? Pokud vám některá z těchto otázek vrtá hlavou, tato kapitola vám na ně odpoví. Omlouvám se za delší odmlku, ale skoro nemám přístup k počítači, jelikož po schodech se s jednou nohou v sádře leze dost blbě... To byla jenom malá vsuvka k mém zdravotnímu stavu, teď jenom chci říct, že se vám snad kapča bude líbit a hodíte sem nějaký ten koment. :-)

 

Double trouble - epilog

Double trouble - epilogA máme tu slibovaný epilog. Mohu vás ujistit, že se jednak dozvíte o životě hrdinů o několik měsíců později a můžu vás uklidnit, Caius se z toho jen tak nedostane. ;-)

 

Vampire princess 9. kapitola - Proč, Demetri?

Vampire princess 9. kapitola - Proč, Demetri?Velmi se omlouvám za delší odmlku a jsem moc ráda, že jste na tuto povídku nezanevřeli a dokonce jste mi napsali i na shrnutí, což je u mě snad poprvé a strašně mě to tedy potěšilo. Název této kapitoly může být tak trochu zavádějící, hodně jsem nad ním uvažovala a bojím se reakce týmu Demetri, jelikož se ukáže, že Demetri je v únosu Emmy zapletený více, než by bylo správné. Hlavní otázka ale zůstává - kdo to vlastně Emmu unesl? Kam? A proč?

 

Double trouble 26. kapitola

Double trouble 26. kapitolaAsh se konečně probírá. Jak zareaguje na upírství? A co Alec? Strašně mě mrzí, že toto je v podstatě poslední kapča, potom bude už jenom kraťoučký epilog a konec. :-( Moc vám všem děkuji a doufám, že se vám bude tato kapitola líbit a hodíte sem nějaký ten koment.

 

Double trouble 25. kapitola

Double trouble 25. kapitolaNejdříve se musím moc omluvit za zpoždění a slavnostně odpřisáhnout, že už se to nestane a budu přidávat vzorně. :-)

S touto kapitolou jsem si vyhrála a neustále ji musela upravovat a přepisovat. A o čem že bude? Alec, překročení jisté nepsané hranice a poté bude Ashley (konečně) proměněna. Prosím o komentáře a hlavně doufám, že se vám bude kapitolka líbit.

 

Vampire princess 8. kapitola - Iluze štěstí

Vampire princess 8. kapitola - Iluze štěstíCopak nás v osmé kapitole čeká? Rozhovor s Heidy, trocha nostalgie a vzpomínek na dětství. Samozřejmě se neobejdeme bez Christiana, který se konečně konkrétně vyjádří ohledně svého vztahu s Emmou. Vše se zdá skvělé, ale zkazí to jeden člověk. Správně, na scénu po delší době zavítá Caius v roli rozzuřeného rodiče. Jednoduše bude stačit několik vět a vše se sesype jako domeček z karet.

Prosím vás moc o komentáře, blížíme se totiž k cíli a potřebuju vědět, jestli má cenu sepisovat tu náročno-umírací scénu, kterou chystám. ;-)

 

Double trouble 24. kapitola

Double trouble 24. kapitola Omlouvám se za zpoždění, ale byla jsem ohledně této kapitoly na vážkách, jestli ji nemám přepsat, jelikož se mi zdá slabší než předchozí díly. Ashley se konečně dozvídá o tom, že má dar, ovšem netuší, jak může být jeho neuvážené používání nebezpečné. Snažně vás prosím o komentáře a děkuji všem, kteří poctivě komentují, vaše podpora pro mě má cenu zlata. :-)

 

Double trouble 23. kapitola

Double trouble 23. kapitola Copak řekne Aro? Ví o tom, kdo ubližuje jednomu z nejúžasněších talentů, který má v gardě? Poté se Ash přesouvá za Alecem a ke konci se vám pokusím nasadit brouka do hlavy. Už hodně lidí se mě ptalo, jaký dar má ta Ashley. Odpověď je zde, jenom utnutá v tom nejlepším. :-)

 

Vampire princess 7. kapitola - Sněhová bitva

Vampire princess 7. kapitola - Sněhová bitvaTak, další kapitolu přidávám se zpožděním a omlouvám se za to. Konečně dojde k nějakému posunu vztahu mezi Emmou a Chrisem. Jediným problémem je tady Demetri... Může Emma udělat cokoliv, aniž by mu zlomila srdce?
Zoufale vás prosím o komentáře, nemyslím si, že jsem zas tak mizerný spisovatel, že bych vám nestála ani za jednoho smajlíka. Přeji pěkné počtení a děkuji těm, kteří pravidelně komentují. Toto kapitolka je pro čtyři lidi, kteří okomentovali šestou kapitolu.

 

Mě se jen tak nezbavíš

Mě se jen tak nezbavíš Na vaši žádost jsem napsala pokračování jednorázovky Ona není upír, ale anděl. Sice je toto pokračování o 130 slov delší, pořád je to ale zoufale krátké. Bohužel jsem nemocná a víc toho ze sebe opravdu nevypotím. Pro ty, kteří nečetli předchozí část, mám pár stěžejních informací: Je to o Jasperovi a Alici, o jejich prvním setkání z jeho pohledu.
Přeji vám pěkné počtení a doufám, že zanecháte nějaký komentář. :-)

 

Double trouble 22. kapitola

Double trouble 22. kapitolaV této kapitolce se budeme věnovat Zoey, která stále nemá od Caia pokoj. Jak daleko je schopný Caius zajít? A poví o tom všem Zoey své sestře, nebo bude dál potichu trpět a nechá se vydírat? Moc děkuji všem za komentáře a prosím o další. :-)

 

Double trouble 21. kapitola

Double trouble 21. kapitolaKdopak to Ash sledoval? A jak to bude s ní a Alecem? Nastane usmíření? Tak to si musíte přečíst.

Moc vám děkuji za komenty k předchozí kapitole, moc mě potěšily. Hezké počtení a komentujte! :-)

 

A day Never to be forgotten

A day Never to be forgottenDen, který nebude zapomenut. Asi všichni víme, že už uplynulo deset let od atentátu na Světové obchodní centrum v New Yorku, známé též jako dvojčata. Tato jednorázovka je z pohledu dívky jménem Nicol, která pracuje v jižní věži Dvojčat, té, která byla prvním cílem teroristů. Zachrání se spíše šťastnou náhodou, ale co, když uvnitř zůstane někdo, pro koho je ochotná se do řítící se budovy vrátit? A jak do toho zapadá jeden člen rodiny Cullenů?

 

Double trouble 20. kapitola

Double trouble 20. kapitolaV této kapitole se Ash stále odmítá usmířit s Alecem. Celá kapitola je o ničem, pouze návštěva Catherine vás možná překvapí. Prosím o komentáře a omlouvám se za delší odmlku. Pěkné počtení vám přeje Danca11. :-)

 

Vampire princess 6. kapitola - Výcvik začíná

Vampire princess 6. kapitola - Výcvik začínáPo delší době jsem přidala šestý díl. A co nás čeká? Christianovi někdo musí vysvětlit pravidla a začít jej učit bojovat. Mohu ještě prozradit, že Emmu čeká další kázání od jejího otce.

Moc děkuji za komentáře u předchozí kapitoly a byla bych ráda, kdyby jich zase bylo pět nebo více. Nemám to vydírání ráda, ale když článek okomentují dva lidé, automaticky následuje slabé zklamání. Přeji pěkné počtení a znovu opakuji: Komentujte, kritizujte a hlavně čtěte. :-D

 

Ona není upír, ale anděl

Ona není upír, ale anděl Tato kraťoučká jednorázovka, původně drabble, je o Alici a Jasperovi, o jejich prvním setkání z pohledu Jazze. Vím, že tady již bylo napsáno několik povídek na stejné téma, ale i tak jsem usedla k počítači a pustila se do psaní. Doufám, že se vám bude moje tvorba líbit a okomentujete ji. PS: Nešetřete mě a kritizuje, vím, že nejsem žádný génius. :-)

 

Nemilé vánoční překvapení

Nemilé vánoční překvapeníTento drabble (100 slov) spadá do vánočního období, což se teď sice nehodí, ale i tak doufám, že mě nebudete považovat za blázna. Je o malé Renesmé a Santa Clausovi z jednoho obchodního domu. Doufám, že se pobavíte a zanecháte alespoň toho smajlíka.

 

Double trouble 19. kapitola

Double trouble 19. kapitolaV této kapitole nás čeká návrat do Volterry a mezi Alecem a Ash se to začne bořit. Za to můžete poté poděkovat Catherine. :-) Prosím o komentáře, které vždy nakopnou a dodají energii ke psaní.

 

Double trouble 18. kapitola

Double trouble 18. kapitolaTato kapitola je především o Jasonovi a Sophii, přesněji o ránu stráveném s nimi. Na začátku ale Ashley zajde za Zoey, která prochází proměnou a je jisté, že z ní bude upírka. Komentáře u minulé kapitoly mě potěšily, jsem ráda, že se vám DT líbí a ještě jsem vás neomrzela svým stylem psaní. :-)

 

Vampire princess 5. kapitola - Christian

Vampire princess 5. kapitola - Christian Tak, pátá kapitola je na světě. Emma se vrací do Volterry a dozvídá se, že se zde událo několik změn. A následuje soud... Pokud vás zajímá onen Christian, mohu vám s potěšením oznámit, že Dem má konkurenci. :-)

 

Double trouble 17. kapitola

Double trouble 17. kapitola Tuto kapitolu chrakterizuje jediné slovo: porod. Moc vás prosím o komentáře a doufám, že si pěkně počtete :-).

 

Malá muzikantka

Malá muzikantka Tento tripple drabble je o Emmovi a Nessie. Ness se učí hrát na trumpetu a zeptá se strýčka na názor. Co se v té době Emmovi honí hlavou, to naleznete níž. Přeji pěkné počtení a doufám v nějaký ten komentář, klidně i kritický.

 

Double trouble 16. kapitola

Double trouble 16. kapitolaTak, tato kapitola je o příjezdu našeho Zoey týmu do Alecova domu. Je to takové ticho před bouří - porodem. Ashley zjišťuje více o celém těhotenství a tím její strach o sestru roste. Vyskytnou se nějaké komplikace? Přeji pěkné počtení a taky prosím o komentáře. :-)

 

Vampire princess 4. kapitola - Telefonát na zkažení nálady

Vampire princess 4. kapitola - Telefonát na zkažení náladyTak, máme tady 4. kapitolu, která se odehráva ve Forks. A copak Emmu čeká? Oslava s vlky, obchodní maraton s Alicí a telefonát od... nepovím, to si musíte přečíst. Moc vás prosím o komentáře, klidně i kritické, jelikož vím, že nejsem zdaleka tak dobrá jako někteří jiní autoři na těchto stránkách. :-)

 

Double trouble 15. kapitola

Double trouble 15. kapitola Tak, minule jsme skončili u toho, jak Zoey na svou sestru vybalila, že je těhotná. Copak na to Ash řekne? A čeká to dítě s Felixem? Co na to řeknou vládci a další události se dozvíte z Ashiny hlavinky v této kapitole. :-) A nebojte se, Catherine ještě není ze hry venku (Škoda, že?). Doufám, že vás touto kapitolou nezklamu a nevykašlete se na mě. Taky prosím o nějaký ten komentář, klidně mi napište, co si myslíte, že bude následovat, nebo co byste chtěli, aby se dělo dále, možná se mi to povede přimíchat do děje.

 

Jeep vs. Blesk

Jeep vs. BleskNějak jsem se do drabblů zažrala, a proto přidávám další, nesoucí hrdý název Jeep vs. Blesk. :-) Všichni víme, že Emmett pro svého miláčka dělá první poslední. Jednou ale zákeřnost lidí podcení a o tom, co se stane, se dozvíte níže. Doufám, že vás tento tripple drabble pobaví a zanecháte nějaký ten komentík.

 

Přistiženi

PřistiženiPodle obrázku jste nejspíš správně usoudili, že tenhle double drabble (200 slov) je o Jakeovi. A kde je Jake, tam nesmí chybět Nessie, tentokrát již patnáctiletá slečna. Tento drabblík by vás měl pobavit, ale jelikož mě múza políbila pozdě večer, nevím, jestli vás nerozesměje spíše nějaký překlep. :-) I tak ale doufám, že si jej přečtete a zanecháte nějaký ten komentář.

 

Double trouble 14. kapitola

Double trouble 14. kapitolaJako první moc děkuji za komentáře k předchozím dvěma kapitolám, které mě velmi příjemně překvapily. Doufám, že vás 14. kapitolou nezklamu. Catherine se nastěhuje k Ash, která zjistí, že jí nová spolubydlící pije krev už po pěti minutách. Ke konci navíc dojde na Zoey, ale to je přísně tajné. :-)

 

Vampire princess 3. kapitola - Trochu moc zvratů

Vampire princess 3. kapitola - Trochu moc zvratůTřetí kapitolka je na světě. Myslím, že název vypovídá za vše. Emmu čeká konflikt se svou nevlastní matkou - Athenodorou. Její další matka, Monica, má taky problémy a Emma se v tom všem začíná topit. Najde se ale někdo, kdo jí hodí záchranné lano. Zajímá vás kdo? Tak to vám nepovím. ;-) Doufám, že vás kapitola nezklame a oceníte ji nějakým tím komentářem nebo třeba jenom smajlem.

 

Double trouble 13. kapitola

Double trouble 13. kapitolaTak, 13. kapitola je na světě. Kdo na konci minulé kapitoly tipoval, že Ash budí Alec, tak ten se trefil. Jak to, že není na misi, a co bude dál se dozvíte v textu, a taky se dočtete, kdo je Catherine. Pěkné počtení přeji a prosím o komenty.

 

Double trouble 12. kapitola

Double trouble 12. kapitolaVe dvanácté kapitole se nic převratného nestane, teda pokud nepočítáme úplný konec. Slibuji, že v další kapče se to už rozjede. V této nás čeká dárek, rozhovor se Zoey a výlet do zahrady. Prosím o komentáře a hlavně doufám, že se vám dvanáctka bude líbit. :-)

 

Vampire princess 2. kapitola - Další rána pod pás od mého otce

Vampire princess 2. kapitola - Další rána pod pás od mého otceTak, druhá kapitola Vampire princess je tady. Od první kapitoly jsem si sice slibovala o něco víc komentářů, ale i tak děkuji všem, kteří napsali nějaký ten komentík. :-) Název kapitoly vypovídá za vše, Caius zase Emmu vytočí. Na konci kapitoly se taky objeví osoba z Emminy minulosti. Prosím o komentáře, klidně i kritické a přeji hezké počtení.

 

Za Jih!

Za Jih! Jak název napovídá, tento tripple drabble (300 slov) je o Jasperovi. Jeho skalní fanynky varuji, že tady je Jazz jako pěkný záporák. Vůbec netuším, jestli se vám bude drabble líbit, ale chtěla jsem to zkusit :-). Doufám, že si drabble přečtete a oceníte komentářem.

 

Double trouble 11. kapitola

Double trouble 11. kapitolaJedenáctá kapitola je na světě. Dala by se shrnout jediným slovem: hádka. I mezi sourozenci to někdy zaskřípe a mezi Zoey a Ash je napjatá atmosféra. Ale jak dlouho jejich rozepře vydrží? A kvůli čemu se pohádají? Tak to už vám nepovím, to si musíte přečíst tuto kapitolu. Přeji pěkné počtení a nějaký ten komentář by mě velmi potěšil. :-)

Dokončeno

Vampire princess 1. kapitola - Zase je všechno na mně

Vampire princess 1. kapitola - Zase je všechno na mně Ahoj, toto je první kapitola mojí nové povídky na pokračování, která volně navazuje na moji třídílnou jednorázovku Tajemná minulost. Není třeba si Tajemnou minulost číst, ale budu ráda, pokud to uděláte. Hlavní hrdinkou je Emma Thompson Volturi, dcera Caia. Tím se z ní automaticky stává něco jako princezna, což se jí popravdě příliš nezamlouvá. Musím upozornit, že kapitoly budou trochu delší, než jaké obvykle píšu. Taky prosím o komentáře, ať vím, jestli má pokračování cenu.

 

Double trouble 10. kapitola

Double trouble 10. kapitolaTakže, kulatá desátá kapitola je tady a asi vás zklamu, ale není akční a ani v ní není žádný zvrat. Jane nabídne Ash možnost jet do obchodního centra. Kdopak se k nim asi připojí? Prosím o komenty a tentokrát to myslím vážně, dokud nebude 5 komentářů, další kapitolu sem nepřidám, protože mi přijde, že moc lidí o tuto povídku zájem nemá. :-(

 

Double trouble 9. kapitola

Double trouble 9. kapitola Tak, v deváté kapitole se nám do děje nenápadně vloudí Cullenovi a ke konci se o Ash pokusí drobný infarkt...nebojte, nic vážného to nebude:-). Co ještě říct? Snad jenom, že jako obvykle doufám, že se vám bude kapča líbit a oceníte ji komentářem. Myslím si, že požadovat 5 komentů je tak akorát, ale nejsem žádný vyděrač, tak hlavy trhat nebudu, pokud bude málo komentářů i čtenářů.

 

Double trouble 8. kapitola

Double trouble 8. kapitola V minulé kapitole jsme skončili tím, že se Zoey pokusila přelézt oknem do Ashleyina pokoje a prasknul pod ní prapet. Co bylo dál se dočtete v této kapitole, která je z pohledu Zoey. Také se v ní vysvětlí, co Ara tak zaujalo, a trochu se nastíní Zoeyin vztah k jednomu z upírů z Volterry. Přeji hezké počtení a na kolenou vás prosím o komentáře!

 

Ani Emmett Cullen není dokonalý

Ani Emmett Cullen není dokonalýToto mě napadlo při extrémně nudné hodině matematiky, kdy jsem uvažovala o tom, jak se Cullenovi chovají ve škole atd. Napadlo mě, že Emmett možná má dokonalou paměť a spoustu dalších vlastností, ale jeho neustálé komentáře musí být trnem v oku učitelům. Sepsala jsem proto stížnosti na Emma popisující jeho chování ve škole. Doufám, že napíšete nějaký ten komentář a pobavíte se. PS: Je to totální blbost, ale některé poznámky mají v ŽK i moji spolužáci.

 

Double trouble 7. kapitola

Double trouble 7. kapitola7. kapitola je na světě. Naposledy Felix dostal úkol přivést Ash k Arovi. Co se bude dít dále? Co když se (konečně) jedno z dvojčat dozví o svém daru? Přeji hezké počtení a zase prosím o pět komentářů:-).

 

Double trouble 6. kapitola

Double trouble 6. kapitolaTakže, slibovaná 6. kapitola je na světě. Je celá z pohledu Ashley, který mi více vyhovuje. Odehrává se několik dní po zasvěcení a Ashley se při ní dostane do nebezpečí. Opět prosím o 5 komentů, snad to není tolik. :-) Doufám, že se vám kapitola bude líbit.

 

Double trouble 5. kapitola

Double trouble 5. kapitolaTakže, po delší době je tady 5. kapitola, která je tentokrát z pohledu Aleca. Mělo by vysvětlit jeho chování, alespoň v to doufám. Ke konci je pohled Ashley a její noční můra. Omlouvám se, protože se mi kapitola zdá trochu slabší.
Každopádně doufám, že si ji přečtete a okomentujete. :-)

 

Double trouble 4. kapitola

Double trouble 4. kapitola Jako první se chci omluvit za dlouhou odmlku, ale rekonstruujeme chatu a moc času na psaní mi nezbývá. Co se děje týče, tak v této kapitole čeká dvojčata vysvětlení pravidel upířího světa. Zoey na konci přijde s dost nebezpečným nápadem, ale nechci všechno vyžvanit už na začátku, takže už jsem zticha :-D. Doufám, že se vám kapča bude líbit a zanecháte nějaký komentík nebo alespoň smajlíka.

 

Double trouble 3. kapitola

Double trouble 3. kapitolaTakže, 3. kapitola je na světě. Hurá! :-D Už jem ji měla v počítači dlouho, ale až teď jsem si našla čas na to si ji po sobě zkontrolovat a zveřejnit. O čem bude? Je to k neuvěření, ale celá kapitolka je rozhovor s Jane, o oněch pěti otázkách. Přeji příjemné počtení a doufám, že si najdete čas na krátký koment nebo na pár smajlíků. Předem děkuji. :-)

 

Double trouble 2. kapitola

 Double trouble 2. kapitola2. kapitola je na světě. Jsem ráda, že se předchozí kapitola líbila. K ději toho moc prozradit nemůžu. Snad jenom, že se dvojčatům život otočí o 180 stupňů. Moc vás prosím o komentáře a přeji pěkné počtení.

Dokončeno

Double trouble 1. kapitola

Double trouble 1. kapitola Double trouble (Dvojité problémy) je moje nová kapitolová povídka. Hlavní hrdinkou je Ashley Huston, milá a citlivá dívka. Přesným opakem je její o dvě minuty mladší dvojče - Zoey. Zoey je rebelka v pravém slova smyslu. Party, kluci a alkohol jsou jejím hlavním problémem. Ashley se proto rozhodne o změnu a zařídí výlet do Itálie, respektive do Volterry. Ale více už nenapíšu, to už si přečtěte sami. Přeji pěkné počtení. Jelikož je to 1. kapitola, moc prosím o komentáře. A moc děkuji Coře za její komentáře a doufám, že se jí kapitolovka bude líbit ;-).

 

Tajemná minulost - A co bylo dál?

Tajemná minulost  - A co bylo dál? Takže, jak jsem již napala, toto je jakýsi bonus, který jsem původně napsat nechtěla. Opravdu jsem to natáhla, tak doufám, že to přečete:-). Ke konci už jsem se zasekávala, takže promiňte, pokud se vám bude zdát konec nějaký zvláštní:-). Jako obvykle prosím o komentíky, snesu i kritiku. Přeji pěkné počtení.

 

Tajemná minulost 2/2

Tajemná minulost 2/2 Druhá část Tajemné minulosti je na světě. Málem jsem si uškvařila mozkové závity, ve snaze napsat to co možná nejlépe. Ale teď k ději. Emma mění názor na Volturiovy. Je spíše cholerik jako Caius, proto se rozhodne k odchodu. Ale co ji k tomu přiměje? Poví Caiovi pravdu? A co bude dál? Na poslední otázku mám geniální odpověď: Zažrala jsem se do toho, proto napíšu ještě jakýsi závěr. :-) Opět prosím o komentáře, za ty k předchozí části moc děkuji. Přeji pěkné počtení.

 

Tajemná minulost 1/2

Tajemná minulost 1/2Takže, tady je první díl nové jednorázovky. Je z volterského prostředí. Hlavní hrdinka se jmenuje Emma Thompson Volturi a ze všech sil tají svou minulost. Nyní patří k volterské gardě, kde je relativně šťastná, ale bohužel to tak nenechám :-).
Příběh je popisován z Emmina pohledu, občas prostřídán zápisy z jejího deníku, to ale spíše v druhé části.
Prosím o komentáře, ať vím, jestli mám napsat i druhou část. Nejsem si tím totiž moc jistá a komentáře mě moc potěší ;-).

 

30 způsobů, jak naštvat Edwarda

30 způsobů, jak naštvat EdwardaPo Jacobovi přišel na řadu Edward. Máte před nosem 30 věcí, které se nedoporučují dělat a říkat v Edwardově blízkosti. Prosím o komentáře, je jednou, jestli kritické či kladné.

 

Nový směr

Nový směrNový směr je pokračování Lovu na upíry. Je o Carlisleovi po proměně. Jaký je příběh upíra, který se nenávidí? Co když najde jiný způsob života? Co když získá jeho existence nový směr? Vím, že jej přidávám pozdě a moc se za to omlouvám. Moc prosím o komentáře, ať už pozitivní či kritické.

 

33 způsobů, jak naštvat Jacoba Blacka

33 způsobů, jak naštvat Jacoba BlackaTakže, toto je takový pokus o parodii. Myslím, že nadpis vypovídá za vše. Doufám, že se vám to bude líbit. Prosím o komentáře, ať už jakékoli.

 

Setkání 4. část - Carlisle

Setkání 4. část - CarlisleTakže, poslední část je na světě. Je to Carlislův pohled, snad se vám bude líbit. :-) Vím, že 3. část byla trochu méně zajímavá, tak doufám, že vám to vynahradím.

 

Lov na upíry

Lov na upíryRozhodla jsem se popsat Carlisleovu proměnu. Vím, že povídek na toto téma tu už několik bylo, ale chtěla jsem to zkusit sepsat. Carlisle je syn faráře, který jej vychovává ve víře v duchy, netvory a přízraky. Carlisle má za něj vzít řemeslo a dát se na odhalování příšer místo něj. Jenže do cesty se mu připlete příliš žíznivý upír.

 

Setkání 3. část

Setkání 3. část3. část je tu! Skončili jsme u Carlislova dopisu. Bohužel jsem musela pár let přeskočit, abych se dostala k podstatnému. Chci se zeptat, jestli by jste stáli i o pohled Carlisla, když uvidí Esmé po deseti letech.

 

Setkání 2. část

Setkání 2. částPokračování je na světě. :-) Pracuju na 110%, ale píšu pomalu, nemám moc času. Mám napsat i další dílek?

Dokončeno

Setkání 1. část

Setkání 1. část Včera mě tato povídka napadla, tak jsem usedla k počítači a psala. Je o Carlisleovi a Esmé, kteří jsou mojí oblíbenou dvojicí. Esmé se vyšplhá na starý strom. Spadne a kdo ji asi najde? A co dál v nemocnici? Prosím o komentáře, klidně i kritiku, ať se poučím :-).

 

Emmett 4. část

Emmett 4. částTakže poslední část Emmettova příběhu. Je o jeho setkání s Emou, po kterém se ale musí odstěhovat. Doufám, že se bude líbit. Komentujte, klidně i záporně. Hezké počtení.

 

Emmett 3. část

Emmett 3. částTakže, jsem tady s 3. částí Emmettova upířího života, nebo spíše začátku jeho upířího života. Je to předposlední část a doufám, že se bude líbit. Za komentáře budu ráda.

 

My new world... Vampires

My new world... VampiresAhojky, toto je moje první povídka, ale umístila jsem ji sem až teď. Je o Esmé a jejím vstupu do nového, upířího světa. Děkuji DarkPassion, která mi moc pomohla.

 

Emmett 2. část

Emmett 2. částTak jsem tady s pokračováním. Původně jsem jej vůbec neplánovala a sepsala jsem ho dost narychlo. Takže nevím, jestli se bude líbit taky tak jako 1. část. 3. část snad bude lepší :-) a hlavně záživnější. Za komentáře budu ráda.

Dokončeno

Emmett 1. část

Emmett 1. částTakže, vím, že povídek na Emmettovu přeměnu tu už pár bylo, ale napadlo mě, že bych to taky mohla zkusit. Komentáře i kritiku si ráda přečtu a snad se i poučím.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!