Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Tinka

Tinka

TinkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Martina

Bydliště: Krompachy (SR)

Věk: 21

O mně: ...ani nič :)

Kontakt:

E-mail: tina-tinqa (zavináč) azet.sk

Skype: martinqaskype

Statistiky:

Moje články: 102

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 2. 2009

Poslední přihlášení: 17. 3. 2012, 12:06

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Tinky

Poviedky od Tinky

Poviedky na pokračovanie: Ukradnuté srdce • Prosím, skús žiť! •

Jednorázovky: Na love • ...ale takto to nemalo byť! • Kým ty spíš • Raped • Najlepší priatelia • Kým máme seba •

Drabble: Spolu v krajine zázrakov • Bella, ty plačeš? • Born this way • Ako vzduch, čo dýchaš • Bella, si doma? • Ostala tu ešte tvoja ľahostajnosť... • Nečakaný obyvateľ • Samota je mojou milenkou • Ocko? Ako zomrela mamka? •

Články:

 

Ocko? Ako zomrela mamka?

Ocko? Ako zomrela mamka?Bella narodenie svojej dcéry neprežila. Edward vychováva Reneesmé najlepšie ako vie, no ani on si neporadí so všetkým. Ako jej odpovedať na otázku, ktorú mu položila?

 

Kým máme seba

Kým máme sebaBella je uznávaná modelka, no taká práca ju nenapĺňa a má pocit, že je len bezbrannou bábkou v rukách vlastnej matky. Rozhodne sa zmeniť svoj život a odchádza za otcom, ktorého roky nevidela. Vo Forks však nenachádza len rodinu, ale aj lásku, na ktorú už dávno neverila. Nič krásne však netrvá naveky, tak ako sa skončí Bellin príbeh?

 

Kráska a Démon - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Kráska a Démon - 22. kapitolaTakže trošku neskoro, ale predsa pridávam ďalšiu kapitolku. Ani neviem ako, ale vykľulo sa z nej toto... Veď uvidíte. :) Prajem príjemné čítanie. T.

 

Kráska a Démon - 21. kapitola

Kráska a Démon - 21. kapitolaTakže, pridávam 21. kapitolku (ak dovolíte, venujem si ju k 21. narodeninám :P). Bella ozrejmí Charliemu, čo je vlastne zač. Potom sa rozhodne navštíviť aj Cullenovcov a zistiť viac o tom, čo sa stalo. Dúfam, že sa vám bude páčiť. T.

 

Kráska a Démon - 20. kapitola

Kráska a Démon - 20. kapitolaBella si zvyká na to, ako byť upírom, no stále túži po svojom starom živote. Čo sa stane, keď sa pokúsi navštíviť Charlieho? Kto sa tam ešte objaví? Dúfam, že sa Vám kapitolka aspoň trochu bude páčiť. T.

 

Kráska a Démon - 19. kapitola

Kráska a Démon - 19. kapitolaKonečne sa dozvieme či Bella, zomrela alebo nie. A možno sa situácia vyvinie, ako nikto nečakal... :)

 

Kráska a Démon - 18. kapitola

Kráska a Démon - 18. kapitolaBella sa mení. Ako to zasiahne Cullenovcov?

 

Kráska a Démon - 17. kapitola

Kráska a Démon - 17. kapitolaTakže, kto uniesol Bellu? Možno vás odpoveď na túto otázku trošku prekvapí... T.

 

Kráska a Démon - 16. kapitola

Kráska a Démon - 16. kapitolaČo sa stalo, keď Bella zistila, čo je Stellan zač? A čo Cullenovci?

 

Kráska a Démon - 15. kapitola

Kráska a Démon - 15. kapitolaBella s priateľom idú na vernisáž. Čo sa tam udeje? A koho Bella stretne?

 

Samota je mojou milenkou

Samota je mojou milenkouDrabble - 100 slov. Carlisle pracuje v nemocnici práve v čase epidémie. Cíti sa osamelý, no stále bojuje s pocitom, že spraviť z niekoho upíra, je zlé. Dúfam, že som aspoň trochu zachytila jeho vnútorný boj. T.

 

Kráska a Démon - 14. kapitola

Kráska a Démon - 14. kapitolaEdward opustil Bellu, no ona nezostala dlho sama. Na scénu prichádza nový muž, ktorý je ešte záhadnejší, než Edward. Zahojí Belle zlomené srdiečko?

 

Kráska a Démon - 13. kapitola

Kráska a Démon - 13. kapitolaNaozaj sa Bella chcela zabiť? Alebo len Edward preháňa - ako vždy?

 

Nečakaný obyvateľ

Nečakaný obyvateľDrabble - 200 slov. Cullenovci sa vracajú do svojho domu vo Forks, potom, čo sa Edward vrátil k Belle. Ale dom nie je prázdy. Čo alebo koho tam nájdu? T.

 

Kráska a Démon - 12. kapitola

Kráska a Démon - 12. kapitolaTak ako som sľúbila, tu je trošku dramatickejšia kapitolka. Tak sa zdá, že Bella sa pokúša zabiť. Príjemné čítanie. T.

 

Kráska a Démon - 11. kapitola

Kráska a Démon - 11. kapitolaTak ste sa konečne dočkali. Tu je 11. kapitola, ktorá tak trochu ukazuje spoločný život Edwarda a Belly. Dúfam, že sa bude aspoň trošku páčiť a sľubujem, že ďalšia bude omnoho dramatickejšia a hlavne dlhšia. :)

 

Najlepší priatelia

Najlepší priateliaMyslím, že Edward si zo svojich súrodencov najlepšie rozumie s Alice. Prečo je tomu tak? A možno medzi nimi nebola vždy len súrodenecká láska... Dúfam, že sa vám táto "oddychová" poviedka bude aspoň trošku páčiť. Vopred ďakujem za akýkoľvek kometár. :) T.

 

Ostala tu ešte tvoja ľahostajnosť...

Ostala tu ešte tvoja ľahostajnosť...Belline pocity, keď ju Edward opúšťa. Klasická téma, ale dúfam, že v nej nájdete niečo nové. Drabble (200 slov). Snáď sa bude páčiť. T.

 

Kráska a Démon - 10. kapitola

Kráska a Démon - 10. kapitolaČo sa minule prihodilo Edwardrovi? Preberie sa? A Bella? Žije, alebo nie? Toľko otázok a tu je zopár odpovedí. Príjemné čítanie. T.

 

Kráska a Démon - 9. kapitola

Kráska a Démon - 9. kapitolaBella sa chce stretnúť s Edwardom. Je toho ešte veľa, čo si musia povedať. Zmieri sa nakoniec s tým, čo jej Edward prezradil? Alebo to už nestihne?

 

Kráska a démon - 8. kapitola

Kráska a démon - 8. kapitolaTakže, som tu znova a s novou kapitolou. Bella sa dozvie, čo je Edward zač a takto by mala vyzerať jej reakcia (teda aspoň podľa mňa). Enjoy it! T

 

Bella, si doma?

Bella, si doma?Voľné pokračovanie drabble poviedky Bella, ty plačeš? Dej sa odohráva potom, ako Edward Bellu opustil. Charlie prichádza z práce a zisťuje, že dom je prázdny. Čo sa stalo? Prečo tam Bella nie je? T.

 

Kráska a Démon - 7. kapitola

Kráska a Démon - 7. kapitolaNo, takže predsa len tu pridávam jednu krátku kapitolku, čo som sa na ňu zmohla medzi bankovníctvom a štatistikou. O čom sa hádali Edward s Rosalie? Dozviete sa :). T

 

Kráska a Démon - 6. kapitola

Kráska a Démon - 6. kapitolaĎalšia kapitola, ktorá je pravdepodobne na dlhší čas poslednou, lebo fakt sa už musím učiť. :( Takže príjemné čítanie a ak chcete, tak zanechajte koment :o). T

 

Ako vzduch, čo dýchaš

Ako vzduch, čo dýchašEdward sa lúči s Bellou na lúke. Čo jej musí povedať, aby mu konečne uverila, že ju nemiluje? Drabble (100 slov). Dúfam, že sa bude páčiť. T.

 

Kráska a Démon - 5. kapitola

Kráska a Démon - 5. kapitolaDalšia kapitolka a prvé komplikácie. Dokáže sa s tým Edward vysporiadať? A kto píše Belle záhadné lístky? T.

 

Kráska a Démon - 4. kapitola

Kráska a Démon - 4. kapitolaBella prichádza na návštevu ku Cullenovcom, kde stretáva Alice, ale aj Edwarda. Samozrejme, že naňho nezabudla a ona jemu tiež nie je ľahostajná. Žeby sa schyľovalo k tomu, čo si Edward praje najmenej? T.

 

Kráska a Démon - 3. kapitola

Kráska a Démon - 3. kapitolaCharlie je zdravý a odchádza z nemocnice. Bella sa tak konečne môže pripravovať na štátnice. Táto kapitola je tak trochu aj z pohľadu Rose, ktorá urobí jedno zásadné rozhodnutie. T.

 

Kráska a Démon - 2. kapitola

Kráska a Démon - 2. kapitolaTakže tu je ďalšia kapitola. Edward sa bude snažiť vysvetliť, čo sa stalo, ale nakoniec to vlastne ani nebude nutné. No vynorí sa ďalší problém. Ďakujem za krásne komentáre k predchádzajúcim častiam. :) T.

 

Born this way

Born this wayRenesmee ide prvýkrát do škôlky a povedzme, že po rodičoch nepodedila len to najlepšie. :P Tento malý - 100 slovný - drabble mi napadol, keď som počúvala Gagu. Prosím, berte ho s rezervou. :) T.

 

Kráska a Démon - 1. kapitola

Kráska a Démon - 1. kapitolaPrvá kapitola sa odohráva v meste, kde žije Bella s Charliem. Bella je staršia, než ju poznáme z knihy, a rovnako tak aj Edward, ktorý určite nemá sedemnásť. A dramatické okolnosti ich privedú k prvému spoločnému stretnutiu. T.

 

Kráska a Démon - Prológ

Kráska a Démon - PrológPoznáte rozprávku Kráska a zviera? Tak táto poviedka je na podobnú tému, len s Edwardom a Bellou v hlavnej úlohe. Musím podotknúť, že Edward je tu riadny hnusák a hoci sa kapitola začína ako rozprávka, končí ako skutočný horor. Prajem príjemné čítanie. T.

 

Bella, ty plačeš?

Bella, ty plačeš?Drabble o tom, ako Bella chcela spáchať samovraždu... alebo ide o niečo celkom iné? :) Príjemné čítanie. T.

 

Spolu v krajine zázrakov

Spolu v krajine zázrakovDrabble na tému: Ako to asi je, keď niekto v Edwardovej prítomnosti myslí na "neprístojné" veci? Príjemné čítanie. T

 

Raped

Nedoporučujeme číst do 15 let.

RapedČo ak by sa Belle stalo to, čo Rosalie? Je naozaj natoľko slabá, ako si myslí Edward, žeby sa nedokázala sama ubrániť?

 

Prosím, skús žiť! 10. Kapitola + Epilóg

Prosím, skús žiť! 10. Kapitola + EpilógAhojte. Takže tu je posledná kapitola s epilógom. Bola by som ju pridala už včera, no bol tu akýsi technický problém (ale aspoň som dopísala pár riadkov):) A dúfam, že sa vám moja poviedka páčila. Vďaka za komentáre aj za návštevnosť. Majte sa :)

 

Prosím, skús žiť! 9. Kapitola

Prosím, skús žiť! 9. KapitolaTakže tu je ďalšia časť - predposledná. V nej sa ukáže, že nie všetky veci sú také, ako sa zdajú :)

 

Prosím, skús žiť! 8. Kapitola

Prosím, skús žiť! 8. KapitolaTakže ďalšia kapitola... opäť dlhšia a dramatická. Bellu unesú a Edward má čo robiť, aby ju zachránil. Podarí sa mu to? :)

 

Prosím, skús žiť! 7. Kapitola

Prosím, skús žiť! 7. KapitolaPáááči sa :) Siedma kapitola len a len pre vás. Je trochu dlhšia (vo Worde mi zabrala 5 strán) a trochu oddychovejšia. Dúfam, že sa bude páčiť. + Komenty ak sa dá :)

 

Prosím, skús žiť! 6. Kapitola

Prosím, skús žiť! 6. KapitolaTakže, nech sa páči, tu je ďalší dielik... Bella sa dozvie nepríjemný fakt o sestrinej smrti. Ako sa zachová? A čo na to Edward?

 

Prosím, skús žiť! 5. Kapitola

Prosím, skús žiť! 5. KapitolaAhojte, včera som nemala tej sily pridať sem ďalší diel, pretože som bola s kamarátmi na chate. Dnes som ale túto chybu napravila a tak tu máte ďalšiu kapitolu. Dúfam, že sa bude páčiť :)

 

Prosím, skús žiť! 4. Kapitola

Prosím, skús žiť! 4. KapitolaUž by som mala ísť žehliť, ale ja sem namiesto toho pridávam novú kapitolu. Tak si to vážte! :D Samozrejme dúfam, že sa Vám bude páčiť. Prezradím iba, že je prelomová... :)

 

Prosím, skús žiť! 3. Kapitola

Prosím, skús žiť! 3. KapitolaAhojte... takže tu je ďalšia kapitola. Povedala by som, že je dosť podstatná. Belle pôjde o život a ktože ju zachráni? :P

 

Prosím, skús žiť! 2. Kapitola

Prosím, skús žiť! 2. KapitolaTakže tu je ďalšia kapitola. Dúfam, že sa bude páčiť aspoň tak ako prvá :) Upozorňujem, že kapitoly sú dosť dlhé, ale to je asi výhoda :D Takže už len... príjemné čítanie :)

Dokončeno

Prosím, skús žiť!

Prosím, skús žiť!Túto poviedku som začala písať už dosť dávno. Najprv som ju nechcela publikovať, ale nakoniec mi to nedalo, pretože som veľmi zvedavá, či sa Vám bude páčiť :) Takže tu je prológ a prvá kapitola. Ide, samozrejme, o Edwarda a Bellu, ale má to jeden háčik. Aký? To si prečítajte :P a potom mi, prosím, napíšte, čo Vy na to.

 

Kým ty spíš

Kým ty spíšMala som chuť napísať niečo poetické, no a tu je výsledok :) Nie je to nejaká poviedka, pretože to nemá dej. Skôr je to taká Edwardova úvaha o Belle a o jeho citoch k nej. O tom, či má alebo nemá právo ľúbiť ju...

 

... ale takto to nemalo byť!

... ale takto to nemalo byť!Tak som napísala ďalšiu jednorázovku. Pôvodne mala byť dosť depresívna, ale nakoniec som si to rozmyslela :) Dej sa odohráva pred koncom New Moon. Bella dostala Edwarda z Talianska, ale hneď po príchode domov ochorela a tak medzi nimi neprebehol žiaden rozhovor a ona si stále myslí, že ju Edward neľúbi...

 

Na love

Na loveVčera som mala chuť napísať niečo strašidelné a toto z toho vzišlo. Je to dosť krátke, ale aj tak dúfam, že sa vám to bude aspoň trochu páčiť a že sa budete báť :)

 

Ukradnuté srdce (19. časť)

Ukradnuté srdce (19. časť)Takže ďalšia časť mojej poviedky a obávam sa, že aj posledná :( Ja viem, spadlo to, ako z jasného neba, ale proste nejako takto sa vyvinul dej :) Ďakujem všetkým, ktorí ju čítali za priazeň a krásne komentáre. Vždy potešili

 

Ukradnuté srdce (18. časť)

Ukradnuté srdce (18. časť)Takže ďalšia časť. Táto by sa mohla páčiť hlavne fanúšikom Rosalie. Pretože možno je Rose márnivá a samoľúba a ktoviečo ešte, ale má dobré srdce :) Príjemné čítanie...

 

Ukradnuté srdce (17.časť)

Ukradnuté srdce (17.časť)Ďalší part :) Trochu napínavý, trochu krutý (podľa mňa) ale hlavne - dosť dlhý :D (si myslím)

 

Ukradnuté srdce (16.časť)

Ukradnuté srdce (16.časť)Po dlhšom čase ďalšia časť mojej poviedky. Tentokrát s témou lúčenie :) tak si to vychutnajte.

 

Ukradnuté srdce (15. časť)

Ukradnuté srdce (15. časť)Ďalšia časť mojej poviedky :) Je trošku dlhšia a verím, že sa vám bude páčiť. Pomaly začínam rozmotávať ten zapletanec, takže určite sa máte na čo tešiť.

 

Ukradnuté srdce (14.časť)

Ukradnuté srdce (14.časť)Takže konečne som napísala ďalší diel. Veľmi sa ospravedlňujem tým, ktorých moja poviedka baví, že museli tak dlho čakať, ale minulý týždeň som mala písomné matury, takže nebol čas na písanie. Okrem toho som mala aj takú "spisovateľskú" krízu a ešte som aj bola voliť:D Tento diel by som preto chcela venovať, všetkým, ktorým sa chcelo čakať :)

 

Ukradnuté srdce (13.časť)

Ukradnuté srdce (13.časť)Musím povedať, že mne sa táto kapitola páči najviac. Hlavne ten začiatok :) A okrem toho je trinásta a dnes je aj piatok trinásteho, takže je to nejaký osud alebo čo :D heh, to len tak pre zaujímavosť...

 

Ukradnuté srdce (12.časť)

Ukradnuté srdce (12.časť)Takže ďalšia "hyperdramatická" časť, o ktorej ešte neviem, či sa dobre skončí... prajem príjemné čítanie :)

 

Ukradnuté srdce (11.časť)

Ukradnuté srdce (11.časť)Takže tu je ďalší part, je kratší, ale veľa osvetlí ( aspoň si myslím) aaa ďakujem za krásne komenty :) vždy veľmi potešia

 

Ukradnuté srdce (10.časť)

Ukradnuté srdce (10.časť)Ďalšia časť mojej poviedky :) Rozmýšľam nad tým, že už pomaly budem končiť, pretože už teraz je tu more poviedok, ktoré sa ľudom ani nechce čítať... veď to je ako nosiť drevo do lesa :D

 

Ukradnuté srdce (9.časť)

Ukradnuté srdce (9.časť)Ďalšia časť mojej poviedky, dúfam, že sa bude páčiť :)Veľmi sa ospravedlňujem, za veľké pauzy medzi časťami, ale som hrozne chorá :(

 

Ukradnuté srdce (8.časť)

Ukradnuté srdce (8.časť)Tento minipart by som venovala špeciálne pre Kiu, lebo má chuderka abstinenčné príznaky :D tak snáď jej ich pomôže prekonať :)

 

Ukradnuté srdce (7.časť)

Ukradnuté srdce (7.časť)No tak konečne som napísala dlhý part. Bolo mi ľúto predeliť ho na dva. Tak je z toho jeden megadlhý,ktorý sa vám, dúfam, bude páčiť :) Tento part je na čas posledný, ale neviem presne aký dlhý ten čas bude. Musím už trochu myslieť aj na školu (tohto roku maturujem), takže nebudem mať veľa času na písanie. Ale sľubujem, že sa budem fakt snažiť :)

 

Ukradnuté srdce (6.časť)

Ukradnuté srdce (6.časť)Chcem vám veľmi, veľmi, veľmi pekne poďakovať za všetky vaše názory a komentáre :) Ste vážne zlatí :-* Ďakujem. Túto časť som sa snažila napísať čo najdlhšiu, ale asi sa mi to nepodarilo. Nechcela som totiž prezrádzať veľa z ďalšieho deja, aby vás to držalo v napätí :D sorry

 

Ukradnuté srdce (5.časť)

Ukradnuté srdce (5.časť)Ak by som mala dávať častiam príbehu názvy, tak táto by sa volala Novonarodená. Veľmi som sa snažila čo najrealistickejšie opísať celú premenu a aj Emmine pocity po nej. No ja nie som upír (hoci by som chcela byť :D), takže to bolo trošku ťažšie. Veď posúďte sami... A sľubujem, že od šiestej časti budú party dlhšie, len mi napíšte, či sa vám to páči a či má vôbec zmysel to písať :)

 

Ukradnuté srdce (4.časť)

Ukradnuté srdce (4.časť)Tento part je síce krátky, ale pre ďalší vývin deja veľmi podstatný :D Konečne sa tu objavia upíri, takže sa pripravte na drámu a veľa krvi. Myslím to vážne, pre slabšie žalúdky som asi mala napísať soft verziu :)

 

Ukradnuté srdce (3. časť)

Ukradnuté srdce (3. časť)V tomto parte to už začína byť trošku napínavé, ale iba trošku :P Kto chce vedieť viac, nech klikne na celý článok :)

 

Ukradnuté srdce (2. časť)

Ukradnuté srdce (2. časť)No tu je druhá časť mojej poviedky. Tento part je trošku kratší, ale veď načo sa niekam ponáhľať :) aaaaa komentíky poprosím :)

Dokončeno

Ukradnuté srdce (1. časť)

Ukradnuté srdce (1. časť)No takže tu je jedna poviedka aj odo mňa :) Dúfam, že sa vám bude páčiť (asi ako každý autor) Aaaa keby aj nie, tak si rada vypočujem konštruktívnu kritiku :)Pre začiatok trošku dlhší part. Prajem príjemné čítanie :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!