Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Ukradnuté srdce (4.časť)

Ukradnuté srdce (4.časť)Tento part je síce krátky, ale pre ďalší vývin deja veľmi podstatný :D Konečne sa tu objavia upíri, takže sa pripravte na drámu a veľa krvi. Myslím to vážne, pre slabšie žalúdky som asi mala napísať soft verziu :)

 

Sŕŕŕk... mľask,mľask....sŕŕŕ....

V hlave mi hučalo a bolela ma tak, že som nevedela určiť, či ten nechutný zvuk je skutočný alebo si ho iba namýšľam. Nevedela som si spomenúť, čo tu robím. Nemôžem byť doma ani v mojej posteli, nato tu bolo príliš chladno a tvrdo. Snažila som sa uvažovať.

Sŕŕŕk...

Ten nechutný zvuk mi to ale nijako nezľahčoval. No. Som niekde vonku. Vonku a v aute, uvedomila som si, keď ma zatiahol bezpečnostný pás. Na čele som pocítila slabý pramienok krvi. Odkiaľ? Ticho preťalo ostré zavytie. Náhle ma osvietilo.

Lucas!!

„Luke?", otočila som sa smerom k vodičovi. Zahmlene som videla len nejakú siluetu. Človek? Žeby nás niekto našiel? Zacítila som krv. Veľa krvi.

„Lu-Lucas? Si v poriadku?"

Silueta sa ku mne otočila a ja som videla chorobne bledú tvár s červenými zreničkami.

Anjel smrti.

„Nie, Lucas nie je v poriadku", povedala tá vec s ústami plnými jeho krvi.


...


Od hrôzy sa mi zastavilo srdce. Toto je sen? Toto MUSÍ byť sen!! Teda vlastne nočná mora. Možno by aj bola, nebyť toho, že ma bolel každý kúsok tela. Len som na tú vec neveriacky civela a nedokázala som od nej odtrhnúť oči, ani keď ďalej nechutne chlípala jeho krv. Bola nádherná, božská, ale mala som z nej strach.

„Som rád, že si sa podelil Phillip", povedala ďalšia bytosť, asi 50 metrov odo mňa.

Prudko som otočila hlavu a uvidela som ďalšieho anjela. Tento však bol krajším bratom toho prvého. Nádhernú tvár mu špatili len tie diabolské zreničky a chorobne tmavé kruhy pod očami.

„Na to zabudni Arthur! Sú moji!!"

Niečo mi začalo vrčať pri uchu. S hrôzou som si uvedomila, že je to ten druhý - Arthur, ktorý sa za pol sekundy presunul nadľudskou rýchlosťou ku mne.

„Čo si myslíš idiot?! Že zo mňa spravíš návnadu len tak zadarmo?!! JA JU CHCEM!", vykríkol. Za milisekundu ma hrubo vytiahol za auta a zaryl mi zuby do krku.

Tá bolesť bola hrozná.

Nech som ním lomcovala akokoľvek, ani to ním nepohlo. Napokon však prestal. Ťažko som otvorila oči a naskytol sa mi hrozný pohľad.

Tí dvaja boli ako zmyslov zbavení. Vrčali a obrovskou rýchlosťou okolo seba krúžili. Jednému z nich chýbala ruka a druhému kus trupu, no vôbec nevyzerali, že by im to nejako prekážalo. Naopak, boli ešte zúrivejší.

Ozvalo sa ďalšie zavytie. Tentoraz oveľa bližšie.

Na tvárach som im zazrela zdesenie. Nebola som si však istá tým, čo vidím, pretože som mala telo ako v ohni. Že by sa naozaj báli?

„Chumaj!! Cítiš ten smrad?!"

„Jasne. Privolal si ich idiot!"

„Ber ju a padáme!"

„A čo on?"

„Ten už nám je nanič."

Schmatli ma silné ruky a prehodili si ma cez plece. Vlastne to bol ako náraz o skalu. Cítila som, ako by mi prasklo pár rebier. No bolo to jedno. Do hlavy sa mi tlačila iná, naliehavejšia myšlienka, ktorú som si odmietala pripustiť. Lucas je mŕtvy. Môj Lucas je mŕtvy!

Mŕtvy, mŕtvy, mŕtvy, ozývalo sa mi v hlave. Začala som vzlykať.

„Čuš!", povedal ten, čo ma niesol, no ja som nepočúvala.

„Do riti! Arthur sprav s tým niečo, veď nás prezradí!" V hlase sa mu ozývala panika.

„Nie, chcem si ju nechať!"

„Chceš skapať?! Tak ju odhoď! Takých ako ona ešte bude..." Zdrapil ma a odhodil ako handrovú bábiku.

Dopadla som neďaleko na mäkký mach, takže som sa ani veľmi neudrela. V mojom prípade to však nebola žiadna výhra. Chcela som zomrieť. Lucas bol mŕtvy a ja som práve bola svedkom niečoho, čo omylom utieklo z hororových príbehov. Upíri. Živí, silní a smädní po krvi. A videla som dosť strašidelných filmov na to, aby som vedela, že to, čo ich naháňalo museli byť vlkolaci. Neuveriteľné.

V diaľke bolo počuť zavíjanie a ešte niečo... Ten druhý zvuk som už nevedela presne určiť, pretože mojím telom preletela ďalšia vlna agónie. Bolesť, akú si ani nedokážete predstaviť. Ako keby mi horúce ihly zarývali pod nechty, ako keby som musela prehĺtať žeravé uhlíky a zároveň sa varila v tom najhorúcejšom pekle. Ešte aj to by bolo tisískrát lepšie, než muky, ktoré som prežívala teraz. No aj tak som to brala. Ak toto bola smrť, brala som ju všetkými desiatimi, pretože niekde za ňou bol Lucas. Bez neho tento svet nemal zmysel.


...

5. ČASŤ

3.ČASŤSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ukradnuté srdce (4.časť):

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!