Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kim


Kim

KimPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Mrs. Cullen Queen Jones Cross Emerson Amell Dornan O\'Donoghue Pattinson

Bydliště: Pardubice

Věk: 23

O mně: *ROBsessed!*

me: hears british accent
me: *starts undressing*
--------------------------------------------
Dva naprosto nepřekonatelé drabble od Ivky77.
Děkuju, brouku! Jsi nejlepší! ♥

• Bol tam. Perfektný a dokonale vábivý. Delilo nás len strieborné volvo. Moje telo zareagovala samo. Nohy sa pohli jeho smerom. Nedokázala som ich ovládať vôľou. Priťahoval ma. Tak strašne ma lákal. Každá bunka môjho tela po ňom túžila. Prosila ma, aby som sa konečne podvolila, aby som zabudla na zábrany, aby som si neodopierala také potešenie. Nezáležalo mi na tom, čo povedia ľudia, čo si pomyslia spolužiaci. Jeden krok, druhý a hneď na to tretí. S lačným úsmevom som zastala pred Edwardom Cullenom. Hlboký nádych a bola som pripravená. Konečne som sa odhodlala, vytrhla mu z ruky nanuk a utekala.

• V tvári sa mu odzrkadľovalo vzrušenie. Obopol ho svoji dlhými prstami a jemne pohladil. Bolo jasné, že to robí prvýkrát. Už len spôsob, akým ho držal, stačil, aby som o tom nemala žiadne pochybnosti. Po pár sekundách sa mu zrýchlil dych.
„Pomôžem ti?“ spýtala som sa a pridala laškovný úsmev.
V rozpakoch ku mne zdvihol zrak. „Prosím,“ šepol. Pôsobil tak rozkošne nevinne.
Pridala som svoje prsty k tým jeho. Vedela som, že to bude rýchle. Mala som to dobre nacvičené. Mojimi rukami ich prešli už desiatky. Stačilo zatlačiť na správnom mieste a potiahnuť. „Edward,“ vydýchla som. „Takto sa otvára dáždnik.“

Kontakt:

E-mail: Kim9020 (zavináč) seznam.cz, kimmik9020 (zavináč) gmail.com

ICQ: 409283545ICQ status

Facebook: www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000195439391 Žádosti přijímám, jen pokud mi napíšete, že jste odsud. Díky :)

Web: fanfiction.sk/?p=344&preview=true

Statistiky:

Moje články: 99

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 2. 2011

Poslední přihlášení: 29. 9. 2014, 19:31

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kim

Povídky od Kim

Jednorázové povídky

• Rande naslepo? Nikdy! • Nahý omyl • Ztracená o Vánocích • Krásné neštěstí • I za tu nejvyšší cenu • Bellina volba • Sklapni, Cullene! • Výměna • Oběť lásky • Smolařka • Zapomenutá noc • Myšlenky tyrana •

Kapitolové povídky

• Zadaná na druhou - dokončená
• Život v zapomnění - pozastavená
• Route 66 (soutěžní) - dokončená
• Lepší zítřky - rozepsaná
• Prodané duše - připravuje se

Spoluautorské povídky

• Odsouzený k věčnosti (zuzka88) - dokončená

Aktualizace shrnutí

29.3.2014

Články:

 

Lepší zítřky - 24. kapitola

Lepší zítřky - 24. kapitola

Být či nebýt.

Každý udělá občas něco, aby ochránil ty, co miluje.

 

Lepší zítřky - 23. kapitola

Lepší zítřky - 23. kapitola

Přátelské varování.

„Tak teď mě hezky poslouchej, ty laciná couro,“ přecedila nenávistně skrz zaťaté zuby. Surově mě uchopila za bradu a přinutila zaklonit hlavu. Sykla jsem bolestí. „Tohle není žádnej podělanej příběh o šlapce, která se zakouká do bohatýho chlápka. Ne, ne. Tohle skončí hodně špatně, jestli se co nejdřív kolem něj nepřestaneš motat.“ Její do špičky vypilovaný nehet se mi zarýval do spodního rtu, stačilo, aby ještě o trochu zesílila stisk, a ochutnala bych vlastní krev. Chovala se jako blázen, jako by jí zničehonic prostě přeskočilo. „Nás dva s Edwardem pojí něco mnohem silnějšího, než je obyčejná láska. Něco, co ty bys jako prostý člověk nedokázala pochopit. Něco, co bys za žádnou cenu nechtěla pocítit na vlastní kůži.“

 

Lepší zítřky - 22. kapitola

Lepší zítřky - 22. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku července, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!

Dívčí válka.

Dvě zcela odlišné ženské pod jednou střechou nikdy neznamenají nic dobrého. Vztahy mezi Bellou a upíří nevěstou se začínají nekontrolovatelně vyhrocovat a pomalu se schyluje k boji, kde je v sázce snad úplně všechno. Obě chtějí vyhrát a obě taky chtějí vidět tu druhou na kolenou. Vítězkou však může být jen jedna.

 

Lepší zítřky - 21. kapitola

Lepší zítřky - 21. kapitola

Ta druhá.

Jedna má vše, po čem touží, ta druhá nemá nic. Jedná má nadpřirozenou krásu, ta druhá bijící srdce. Jedna je nesmrtelná, ta druhá jen obyčejný člověk. Dvě odlišné ženy, které spojuje jedna spalující touha - Edward.

 

Lepší zítřky - 20. kapitola

Lepší zítřky - 20. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku června, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!

Vítej v pekle, holčičko!

Edward chce, aby se s ním obě děvčata vrátila zpátky do Seattlu. Možná nakonec docílí svého, ovšem nic už není jako dřív. A nikdy už nebude...

 

Lepší zítřky - 19. kapitola

Lepší zítřky - 19. kapitola

Velké holky nepláčou.

Bella se po měsíci opět setkává s Edwardem. A ten je pevně rozhodnutý udělat vše proto, aby k žádnému dalšímu odloučení už nikdy nedošlo. Na některé události v životě se dlouho připravujeme, a když k nim dojde, nechápeme, proč jsme se na ně vlastně tak dlouho připravovali.

 

Myšlenky tyrana

Myšlenky tyranaEdward Cullen. Je nebezpečný. Je krutý. A především nesmrtelný. Upír, který touží zabíjet. Upír, který prahne po lidské krvi. Upír, který nezná slitování. Nikdo se mu nemůže vyrovnat. Nikdo mu nedokáže utéct. Nikdo nemá šanci na záchranu. Vůbec nikdo...

 

Zapomenutá noc II.

Zapomenutá noc II.Bella s Jessicou vyrážejí na školní sraz. Jedna si ho možná užije, na tu druhou tam ovšem čeká nezapomenutelné překvapení. Edward Cullen dodržel slovo a nevzdává se.

 

Zapomenutá noc I.

Zapomenutá noc I.Jeden firemní večírek. Jedna opilá žena. Jeden tajemný muž. A jedna zapomenutá noc. Když se Bella probouzí po prohýřené noci, s hrůzou zjišťuje, že je v cizím bytě a všechny okolnosti naznačují, že nevědomky strávila noc s neznámým mužem. Zjistit totožnost neznámého se jí ale nedaří, a tak to nakonec vzdává. O to víc je poté překvapená, když ji onen cizinec vyhledá sám...

 

Lepší zítřky - 18. kapitola

Lepší zítřky - 18. kapitolaHlupák Bella. Hlupák Edward. Nic nepomine bez následků a každý náš krok, i ten nejmenší, je významný pro život přítomný i budoucí.

 

Lepší zítřky - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Lepší zítřky - 17. kapitola Povídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku března, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Rajská zahrada. Zoufalé situace si žádají zoufalé činy. Bella přijímá jistou nabídku, která ji může poslat až na samé dno. Možná ale ještě není tak úplně ztracená. Možná na ni někde čeká záchrana. Možná...

 

Lepší zítřky - 16. kapitola

Lepší zítřky - 16. kapitolaVšechno zlé je k něčemu dobré... Ačkoliv se tomu někdy nechce vůbec věřit.

 

Lepší zítřky - 15. kapitola

Lepší zítřky - 15. kapitolaOlympie, krádež, starý známý a návštěva. Jedno horší než druhé. Jak se s tím Bella vypořádá?

 

Lepší zítřky - 14. kapitola

Lepší zítřky - 14. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku ledna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Kostky jsou vrženy. Vrátit se na ulici, nebo zůstat s pracháčem a jeho snoubenkou? Jakou možnost si nakonec Bella vybere? Někdy se prostě musíme rozhodnout. I kdyby to bolelo sebevíc.

 

Lepší zítřky - 13. kapitola

Lepší zítřky - 13. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku prosince, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Páté kolo u vozu. Bellu čeká nelehký úkol. Musí se vypořádat s jistou skutečností, která ji možná přiměje uvědomit si jednu zásadní věc. A možná taky ne. Věřte, že čelit pravdě nikdy nebylo těžší.

 

Lepší zítřky - 12. kapitola

Lepší zítřky - 12. kapitolaMiláček. Sbližování Belly s Edwardem nadále pokračuje, ale na obzoru se objevují první bouřkové mraky a vidina lepších zítřků mizí kdesi v dáli.

 

Lepší zítřky - 11. kapitola

Lepší zítřky - 11. kapitolaBella se pečlivě připravuje na pracháčovo překvapení, ale možná to nakonec bude ona sama, která se postará o to největší překvapení celého večera.

 

Lepší zítřky - 10. kapitola

Lepší zítřky - 10. kapitolaEdwella. Pro Emily a Bellu nastává velice významný den v roce, který je nutný náležitě oslavit.

 

Lepší zítřky - 9. kapitola

Lepší zítřky - 9. kapitolaKdo si hraje, nezlobí. Obyčejná hra, která přeroste v sázku. Sázka, která všechno odstartuje.

 

Lepší zítřky - 8. kapitola

Lepší zítřky - 8. kapitolaDomov, sladký domov! Bella se setkává s pracháčem a posléze i s Emily, ale jejich reakce na její návrat jsou pro Bellu trochu nečekané. Jaký si to uděláš, takový to máš!

 

Lepší zítřky - 7. kapitola

Lepší zítřky - 7. kapitolaÚtěkem se nic nevyřeší a stejně všechny cesty vedou k pracháčovi!

 

Lepší zítřky - 6. kapitola

Lepší zítřky - 6. kapitolaÚkol splněn. Je čas... Bella dospěje k rozhodnutí, o kterém si myslela, že nikdy nastat nemůže.

 

Smolařka

SmolařkaCo kdyby se Bella s Edwardem poprvé nesetkala ve škole, ale třeba... za mřížemi?

 

Lepší zítřky - 5. kapitola

Lepší zítřky - 5. kapitolaPracháčův kolega a tajně vyslechnutý rozhovor...

 

Lepší zítřky - 4. kapitola

Lepší zítřky - 4. kapitolaS cizím mužem v cizím pokoji. Bella se probouzí u pracháče a zjišťuje nemilou věc. Trocha křiku, který možná přece jen povede ke konečnému rozhodnutí.

 

Lepší zítřky - 3. kapitola

Lepší zítřky - 3. kapitolaŠťastné shledání s malou Emily, nešťastné s prachatým idiotem. Jak Bella zareaguje na pracháčův náhlý nápad a pochopí konečně pracháč, že když to s Bellou nepůjde po dobrém, půjde to po zlém?

 

Lepší zítřky - 2. kapitola

Lepší zítřky - 2. kapitolaPracháč odveze Bellu nedobrovolně do nemocnice a ani tentokrát žádný plamen lásky nezahoří. Pohledy plné nevraživosti a slovní přestřelky.

 

Lepší zítřky - Prolog + 1. kapitola

Lepší zítřky - Prolog + 1. kapitola

Neměly nic a ulice byla jejich domovem… Dokud jim do cesty nevstoupil on…

Bella už od útlého dětství žije na ulici a jedinou společnost jí dělá malá holčička Emily, kterou naneštěstí potkal stejný osud. Život v bídě, život, který je pro obě jen utrpení, se jim obrátí vzhůru nohama, když Bella při jednom ze svých neblahých pokusů získat peníze narazí na bohatého Edwarda Cullena. Ten se i přes prvotní nepříjemné setkání nedokáže zbavit pocitu, že dívkám musí pomoci, a tak jim se slibem finanční odměny nabízí útočiště v jeho vlastním domě. Přijme Bella jeho nabídku? Dokážou spolu cizí a naprosto odlišní lidé žít? Zvládne Bella bydlet pod jednou střechou s mužem, který jí zrovna nepadl do oka? A jak se upír zvládne postarat o dítě a holku, která má svou hlavu a pro sprosté slovo nechodí dvakrát daleko? Jaký vliv na ně bude mít společné soužití? Změní je to? Nastanou pro ně konečně lepší zítřky?

 

Route 66 - 10. kapitola

Route 66 - 10. kapitolaBella se pokouší překonat fakt, že našla svého otce a společně s Edwardem se za ním vydává. Jak dopadne jejich setkání a dojde k němu vůbec? Užijte si čtení poslední kapitoly.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - konec.

 

Route 66 - 9. kapitola

Route 66 - 9. kapitolaEdward s Bellou jsou konečně v Los Angeles a tímto nám hledání Jamese Hinnicka, autora obrazu, končí. Ačkoliv si to Bella minule rozmyslela, setkání s ním se přesto dnes nevyhnula. Kdo je to?

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - poslední sbohem.

 

Route 66 - 8. kapitola

Route 66 - 8. kapitolaEdward a Bella si jako správný zamilovaný pár užívá jeden druhého, ale jen do chvíle, než se zase něco pokazí. Bella je prostě Bella a její nešikovnost nezná hranic.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - nehoda.

 

Route 66 - 7. kapitola

Route 66 - 7. kapitolaDneska oddychovější kapitola. Procházka po lese a koupání v jezírku.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - jeden (nebo oba) hlavní hrdinové se musí vydat na výlet.

 

Route 66 - 6. kapitola

Route 66 - 6. kapitolaMinule se na sebe Edward s Bellou vrhli, dneska se dozvíme, jak to bylo dál. Probdělá noc, kamarádka z minulosti, Edwardovo tajemství a vzkaz na rozloučenou. Nejzásadnější kapitola celé povídky.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - do děje musí zasáhnout tajemství z minulosti jednoho z hlavních aktérů a nejlepší kamarád/kamarádka jednoho z hlavních představitelů.

 

Route 66 - 5. kapitola

Route 66 - 5. kapitolaA jsme v půlce, miláčkové. Bella si začíná uvědomovat, že k Edwardovi cítí něco víc než pouhé přátelství. Ale co Edward? Žárlivost je vášeň, která horlivě hledá, jaké trápení by způsobila.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - vtipný okamžik.

 

Route 66 - 4. kapitola

Route 66 - 4. kapitolaNěkdy technika prostě zklame. Bella prožívá několik hodin hrůzy, když Edwardovo auto zničehonic vypovídá službu. Pomůže jim někdo z této nešťastné situace, nebo je čeká noc v pustině?

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - tajemný návštěvník/návštěvnice!

 

Route 66 - 3. kapitola

Route 66 - 3. kapitola

Edward s Bellou se stavují na bohaté snídani v bistru, kde se jejich vztah zase o něco prohloubí. A někomu tam taky poteče krev. Nechtěný telefonát, prohra v kulečníku a rozbitý úsměv.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - nutno použít následující slova: rybička, jahoda, krev, alergie, pláž, kniha.

 

Route 66 - 2. kapitola

Route 66 - 2. kapitola

Bella zjišťuje, že cestování má i své nevýhody a rozhodně jí to nepřijde tak vtipné jako Edwardovi. Malý problém, útulný motel a západ slunce.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - nádech romantiky.

Dokončeno

Route 66 - 1. kapitola

Route 66 - 1. kapitola

I jedna obyčejná návštěva galerie dokáže změnit celý život. Když Bella spatří obraz od neznámého autora, na kterém je namalovaný její obličej, už se nedokáže zbavit nutkání dozvědět se o malíři úplně všechno. A to i za cenu, že by za dotyčným musela jet až na druhý konec Ameriky. S tím ale nesouhlasí její nejlepší přítel Edward a zpočátku jí to vymlouvá. Nakonec je to ale on, kdo přichází s bláznivým nápadem vydat se na vlastní pěst přes osm států, aby Bella dostala to, po čem tolik prahne. A tak začíná neuvěřitelná cesta dvou přátel po Route 66, která jim neočekávaně zamíchá osudy. Jak se s tím poperou? A jak moc se za tu dobu změní jejich přátelství?

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - minimální počet slov 1500.

 

Oběť lásky

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Oběť láskyMladá studentka Bella přijíždí spolu se svými kamarádkami do slunné Itálie, kde chtějí strávit klidnou dovolenou. Belle se hned první den podaří ve velkém cizím městě zabloudit, ale čirou náhodou se jí ochotně ujímá tajemný Edward Cullen, který jí na první pohled učaruje. Ten jí vzápětí nabízí výlet do nedalekého městečka Volterra, který Bella nadšeně přijímá. Jenže to Bella ještě netuší, že Edward je upír, jehož úkolem je jediné - dovést důvěřivé turisty na smrt. Co když se do toho všeho ale připlete láska? A je opravdu láska silnější než smrt?

 

Výměna

VýměnaNe vždy vychází všechno podle plánu a o tom samém se přesvědčí i Bella, která zjišťuje, že kufr, který si vyzvedla na letišti, nepatří jí, nýbrž neznámému Edwardovi Cullenovi. A tak jí nezbývá nic jiného, než mu zavolat a domluvit se s ním na výměně. Jenže ani ta nedopadne podle Belliných představ. Krátká jednorázovka. Příjemné čtení. :)

 

Strach milovat - 6. kapitola

Strach milovat - 6. kapitolaPo dlouhé době další kapitola. Kdo je ta cizí žena, co přišla za Edwardem? Jak na ni Edward zareaguje? Je vztah Belly a Edwarda v ohrožení? Příjemné čtení přeji. :)

 

Sklapni, Cullene!

Sklapni, Cullene!Když máte za souseda idiota, jako je Edward Cullen, je to prostě smůla. Ale když máte matku, která ho pouhým nedopatřením začne považovat za vašeho přítele a jako zamilovaný pár vás pozve na rodinnou večeři, je to na zabití. Zvládne to Bella? Dokáže před svou rodinou předstírat, že muže, kterého ve skutečnosti nemůže vystát, hluboce miluje? A co Edward? Jak ten se vypořádá s hrou na dokonalého přítele?

 

Bellina volba

Bellina volbaHodiny pomalu, ale jistě odtikávají čas, který zbývá, než kostelem zazní svatební pochod a ve dveřích se objeví nevěsta. Nebo to tak nebude? Co když Bellu těsně před obřadem navštíví její nejlepší přítel Edward? A co když jí v rozčílení řekne něco, co oba dva silně zasáhne? Jak to nakonec s celou svatbou dopadne? Uskuteční se, nebo si to nevěsta na poslední chvíli rozmyslí?

 

Strach milovat - 5. kapitola

Strach milovat - 5. kapitolaEdwardovo malé tajemství, Belliny nákupy s kamarádkou a neohlášená návštěva. Příjemné čtení. :-)

 

Strach milovat - 4. kapitola

Strach milovat - 4. kapitolaŠťastná Bella, starostlivý Edward a hrátky v koupelně. Příjemné čtení vám přeju. :-)

 

Strach milovat - 3. kapitola

Strach milovat - 3. kapitolaV předchozím díle nám Bella utekla s Edwardem a dneska se dozvíme, jestli to bude mít nějaké následky. Předem děkuju za všechny komentáře. :)

 

Strach milovat - 2. kapitola

Strach milovat - 2. kapitolaBella je na večírku, který si zrovna moc neužívá. Že by to bylo tím, že ji otravuje jeden nemilý známý z minulosti? A kdo bude ten nešťastný, komu na konci poteče krev? Kapitola je o trochu delší... :-)

 

Strach milovat - 1. kapitola

Strach milovat - 1. kapitolaCharlie Swan a Edward Masen. Dva velmi významní muži v životě Isabelly Swanové, kteří se zrovna dvakrát v lásce nemají. Ale někdy je nezbytné se postavit vlastní rodině, abyste mohli být s tím, koho milujete. Jak jedna volba, která se do jisté chvíle zdála být zcela neškodná, změní Belle život? Co se stane, když se kolem Edwarda začnou motat cizí lidé, jejichž přítomnost není Edwardovi zrovna příjemná? Mají snad oni nějaký podíl na Edwardových bolestech, změnách nálad a čím dál častějším mizení? Jak se Bella popere s přítelem, který jí neustále něco tají, s otcem, který se nehodlá smířit s jejím výběrem partnera a dalšími lidmi, kteří si prostě řekli, že jí zničí život?

 

Odsouzený k věčnosti - 18. kapitola - Konec

Odsouzený k věčnosti - 18. kapitola - KonecKonec dobrý, všechno dobré. Bude to tak ale i u tohoto příběhu? Tímto bychom se s vámi chtěly rozloučit a děkujeme, že jste s námi zůstali až do konce.

 

Odsouzený k věčnosti - 16. kapitola

Odsouzený k věčnosti - 16. kapitola„Nikam nepůjdu, dokud mi neotevřeš,“ stála jsem si za svým. „Prosím, potřebuju vědět, že jsi v pořádku,“ hlesla jsem zoufale. Byla jsem vyděšená k smrti. V hlavě se mi odehrávaly všemožné scénáře, co by se za těmi dveřmi mohlo dít. Bylo to k zbláznění.

 

Život v zapomnění - 6. kapitola

Život v zapomnění - 6. kapitola„Ahoj,“ zaskřehotala jsem rozpačitě a nehtem dělala do stolu rýhy. Jako na potvoru jsem se musela před Edwardem rozkašlat, čímž jsem si vysloužila přísný pohled z jeho strany. Edward nade mnou zavrtěl hlavou a postavil přede mě papírovou tašku. Založila jsem si ruce na prsou a překvapeně po něm mrkla. Edward se zasmál a přisunul taštičku blíž ke mně. „Něco jsem ti přinesl,“ řekl klidně a prsty si prohrábl vlasy.

 

Život v zapomnění - 5. kapitola

Život v zapomnění - 5. kapitola„Co to má být?“ dostala jsem ze sebe přiškrceně a pokoušela se od něho dostat co nejdál. Ale čím víc jsem se zmítala, tím víc si mě na sebe tiskl. „Okamžitě mě pusť.“ „Jak si přeješ,“ zašklebil se Edward. Zabíjela jsem ho pohledem a už si připravovala, jak mu tohle vytmavím.

Síň slávy

I za tu nejvyšší cenu

I za tu nejvyšší cenuŽivot není vždy procházka růžovou zahradou, natož pohádkou se šťastným koncem. To samé zjistili i Isabella a Edward Masenovi. Mladí novomanželé vedli šťastný život, dokud Edwardovi nebylo diagnostikováno onemocnění krvetvorby. Je ale Edwardovým osudem zemřít? Jak dopadne setkání s Carlislem Cullenem, upírem, který je jedinou nadějí pro Edwarda? Stihne se Bella s pomocí vrátit zpět dřív, než bude pozdě?

 

Odsouzený k věčnosti - 14. kapitola

Odsouzený k věčnosti - 14. kapitola„...jo, mám pro tebe překvapení.“ Posadila jsem se rovně a pohledem přetékajícím netrpělivostí ho vybízela k pokračování. „Tak mě napadlo, jestli bychom dnešní večer nestrávili u mě.“

 

Život v zapomnění - 4. kapitola

Život v zapomnění - 4. kapitolaDalší kapitola je na světě. Edward se prostě nevzdává. Opět vyhledá Bellu, ale bude mu to k něčemu? Ano, bude... Příjemné čtení. Kim :)

 

Život v zapomnění - 3. kapitola

Život v zapomnění - 3. kapitolaKdo je záhádný muž postávající večer před Belliným domem? A co přinese další setkání s Edwardem Cullenem, který se kolem Belly začíná víc a víc motat? Příjemné čtení. Kim :)

 

Odsouzený k věčnosti - 12. kapitola

Odsouzený k věčnosti - 12. kapitolaBella vyšiluje, protože se jí Edward neozval. Ale v nemocnici se objeví někdo, kdo jí náladu aspoň trochu vylepší. Příjemné čtení přejeme.

 

Život v zapomnění - 2. kapitola

Život v zapomnění - 2. kapitolaBella navštíví nemocnici, udělá si malou procházku parkem, která skončí úprkem, a nakonec si dojde na oběd, kde si k ní přisedne nevítaný host. Kdo to bude? To už si musíte přečíst sami. :)

 

Život v zapomnění - Prolog + 1. kapitola

Život v zapomnění - Prolog + 1. kapitolaBella je na první pohled obyčejná dívka, ale uvnitř prožívá peklo. Je to půl roku, co měla automobilovou nehodu. Její rodiče při ní zahynuli, a přestože ona jediná přežila, nepamatuje si nic, co bylo dva roky před tímto neštěstím. Po tomto všem se snaží žít normální život, ale čím dál častěji začíná mít pocit, že ji někdo sleduje. Opravdu Bellu někdo sleduje? A pokud ano, kdo je to a co po ní chce? Je možné, aby ta osoba měla nějakou spojitost s životem, který si Bella sama nepamatuje? A jak do příběhu zapadá tajemný Edward Cullen?

 

Zadaná na druhou - 29. kapitola + epilog

Zadaná na druhou - 29. kapitola + epilogNejdelší a zároveň poslední kapitola. Kdo za Bellou přišel? Proč se strhla divoká honička a kdo nakonec zůstal úplně sám? Příjemné poslední počtení přeji. Kim :)

 

Odsouzený k věčnosti - 10. kapitola

Odsouzený k věčnosti - 10. kapitolaDalší kapitola je na světě. Jak dopadlo rande našich hrdliček a mělo to nějaké pokračování?

 

Zadaná na druhou - 28. kapitola - Začátek konce

Zadaná na druhou - 28. kapitola - Začátek konceKonečně nadešel čas. Na co? Na rozhovor s Jacobem. Předem děkuju za všechny vaše komentáře. :)

 

Krásné neštěstí

Krásné neštěstíPovídka o tom, jak dostat úplně cizího muže k sobě do bytu a ještě ho donutit svléknout. Zajímá vás, jak se to Belle podaří? Tak neváhejte a vzhůru do čtení! :)

 

Odsouzený k věčnosti - 8. kapitola

Odsouzený k věčnosti - 8. kapitolaNákupy s Angelou a nečekané setkání.

 

Zadaná na druhou - 27. kapitola - Odpusť

Zadaná na druhou - 27. kapitola - OdpusťCo říct k této kapitole? Bella si promluví s důležitou osobou a na konci nejspíš udělá největší chybu svého života. Jakou? To si musíte přečíst. Předem vás prosím, nezabíjejte mě.

 

Zadaná na druhou - 26. kapitola - Problémy

Zadaná na druhou - 26. kapitola - ProblémyVálení se v posteli, trocha přemlouvání, večeře, žárlivost a nemilé shledání. Užívejte si, jelikož konec už je za dveřmi. :-)

 

Zadaná na druhou - 25. kapitola - Návrat

Zadaná na druhou - 25. kapitola - NávratNa konci minulé kapitoly se někdo objevil před Belliným prahem a vy se konečně dozvíte, kdo to byl. Všichni toužíte po Jacobovi, ale jestli to je opravdu on, to už si musíte zjistit sami. Po dlouhé době jedna oddychová kapitola. Příjemné čtení. :)

 

Zadaná na druhou - 24. kapitola - Vrať se

Zadaná na druhou - 24. kapitola - Vrať seV dnešní kapitole se nic moc neděje. Bellu navštíví jedna velice nečekaná návštěva a na úplném konci se nám někdo objeví. Bude to Jacob, Edward, nebo někdo úplně jiný?

 

Odsouzený k věčnosti - 6. kapitola

Odsouzený k věčnosti - 6. kapitolaPo hodně dlouhé době je tu nová kapitola, kde se konečně dočkáte Edwarda. Tímto se nám tu začne objevovat častěji než doposud. Snad se bude kapitola líbit. :-)

 

Zadaná na druhou - 23. kapitola - Edwardův příběh

Zadaná na druhou - 23. kapitola - Edwardův příběhJaký byl Edwardův život před proměnou? Jaký byl po přeměně? Jak Bella zareaguje, když zjistí, že Edward má na svědomí několik lidských životů? A kdo na konci odejde? Bella nebo Edward? A vrátí se ten dotyčný? Příjemné čtení. :)

 

Zadaná na druhou - 22. kapitola - Co jsi zač?

Zadaná na druhou - 22. kapitola - Co jsi zač?K této kapitole neřeknu nic jiného, než že Bella se konečně dozví, co je Edward opravdu zač. Jak zareaguje, to už si musíte přečíst sami. :)

 

Ztracená o Vánocích

Ztracená o VánocíchNastal čas Vánoc, který se Bella rozhodla strávit s rodiči. Po náročné cestě do hor přijíždí na úplně obyčejnou chatu, ve které se sice svítí, ale uvnitř nikdo není. V domnění, že Renée s Charliem na chvíli odešli, přemožená únavou usíná. Jaké bude pro Bellu překvapení, když v domě později narazí na někoho úplně jiného?

 

Zadaná na druhou - 21. kapitola - Tajemství

Zadaná na druhou - 21. kapitola - TajemstvíDalší kapitola je tady a snad Vás potěším tím, že dneska se tu Jacob objeví jen minimálně. Užijte si díl plný Edwarda a Belly. :)

 

Odsouzený k věčnosti - 4. kapitola

Odsouzený k věčnosti - 4. kapitolaBellino rande s doktorem. Vyjde jim to?

 

Zadaná na druhou - 20. kapitola - Dvojité rande

Zadaná na druhou - 20. kapitola - Dvojité rande Edward má rande s jinou ženou, přežije to Bella? Kapitola je delší než obvykle, tak se nelekněte. :)

 

Zadaná na druhou - 19. kapitola - Malování

Zadaná na druhou - 19. kapitola - Malování Edward a Bella zůstanou sami v bytě, stane se mezi nimi něco? Přeji příjemné čtení. Kim :)

 

Odsouzený k věčnosti - 2. kapitola

Odsouzený k věčnosti - 2. kapitolaZvědavá kamarádka, další den v práci a menší drama. Příjemné čtení přejí autorky Kim a zuzka88.

 

Zadaná na druhou - 18. kapitola - Lásku nezabiješ

Zadaná na druhou - 18. kapitola - Lásku nezabiješRozhovor mezi Edwardem a Bellou. Přeji příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 17. kapitola - Edward

Zadaná na druhou - 17. kapitola - EdwardDalší kapitola je tu. Bella se setkává s Edwardem a oba musí předstírat, že se vůbec neznají. Zvládnou to? Přeji příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 16. kapitola

Zadaná na druhou - 16. kapitolaBella se setkává tváří v tvář Jacobovi. Jak se zachová? Řekne pravdu nebo ne? To všechno se dočtete v této kapitole. Taky vás čeká velké odhalení. Přeji příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 15. kapitola - Zpátky doma

Zadaná na druhou - 15. kapitola - Zpátky domaBella je zpátky doma a snaží se předstírat, že se nic nestalo, ale moc jí to nejde... Příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 14. kapitola - Bez rozloučení

Zadaná na druhou - 14. kapitola - Bez rozloučeníBella se nám probouzí po velmi krušné noci s pěknou kocovinou a něco zjišťuje. Bude to dobrá či špatná zpráva? Přeji příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 13. kapitola - Naposled

Zadaná na druhou - 13. kapitola - Naposled Další kapitola je tu. Dozvíme se, co se dělo po večeři, podíváme se k Edwardovi domů a zabrousíme do jeho minulosti. Příjemné čtení a předem děkuju za komentáře. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 12. kapitola - Večeře

Zadaná na druhou - 12. kapitola - Večeře Doufám, že máte hlad, protože dnes povečeříte s Edwardem a Bellou na neobvyklém místě. Přeji příjemné čtení a předem děkuji za komentáře. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 11. kapitola - Koupání

Zadaná na druhou - 11. kapitola - Koupání Edward, Bella, noční koupání a možná i něco víc... Přeji příjemné čtení a předem děkuji za komentáře. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 10. kapitola - Výlet

Zadaná na druhou - 10. kapitola - VýletV této kapitole se nic moc neděje. Edward vezme Bellu na výlet a na konci... Však uvidíte. :) Přeju příjemné čtení a předem děkuju za komentáře. Kim :)

Síň slávy

Nahý omyl

Nahý omyl Bella chodí na místní uměleckou školu. Při jedné z hodin nedává pořádně pozor a bez rozmyslu kývne na jistý projekt, aniž by předem věděla, o co se jedná. Myslí si, že jako předlohu dostane mísu s ovocem, kterou bude muset převést na plátno. Ano, Bella bude malovat, ale ovoce rozhodně ne. Copak Bella dostane za úkol namalovat?

 

Zadaná na druhou - 9. kapitola - Návštěva

Zadaná na druhou - 9. kapitola - NávštěvaNa konci minulé kapitoly se nám tam někdo objevil a vy se konečně dozvíte, kdo to je.
Snad se vám bude kapitola líbit a zanecháte nějaký komentář. Příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 8. kapitola - Překvapení

Zadaná na druhou - 8. kapitola - Překvapení Líbilo by se vám, kdyby vás někdo vzbudil brzy ráno? A bude se to líbit Belle? Bella a Edward, Bella a Edward... A Bella a Edward. Přeji příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 7. kapitola - Přání

Zadaná na druhou - 7. kapitola - PřáníEdward, Bella, procházka a přání... Příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 6. kapitola - Hvězda

Zadaná na druhou - 6. kapitola - HvězdaNová kapitola s trailerem. Dozvíme se, kdo nám zachránil Bellu a čeká nás první rozhovor mezi Bellou a Edwardem.
Přeji příjemné čtení a předem děkuji za komentáře. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 5. kapitola - Ztracená v lese

Zadaná na druhou - 5. kapitola - Ztracená v leseV dnešním díle se nám konečně objeví Edward, Bella se nám ztratí v lese a někomu sečteme dny jeho života. Příjemné čtení přeji. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 4. kapitola - Stará známá

Zadaná na druhou - 4. kapitola - Stará známáVyslechnutý rozhovor, stará známá, nový neznámý a useknutý konec. Doufám, že se vám bude nová kapitola líbit! Příjemné čtení. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 3. kapitola - Sandy Lane

Zadaná na druhou - 3. kapitola - Sandy LaneBella přijíždí do hotelu a seznamuje se s prostředím. V této kapitole se nic neděje. Je to spíš taková výplň, než se tam objeví... však vy víte. Předem děkuju za komentáře. Kim :)

 

Zadaná na druhou - 2. kapitola - Alice

Zadaná na druhou - 2. kapitola - AliceMáme tu další kapitolu. Jak jsem psala... Bella poletí letadlem a někoho potká. Většina z vás asi čekala Edwarda, ale podle názvu asi už víte, že ten to není. :)

Takže, přeji příjemné čtení. Kim :)

Síň slávy

Zadaná na druhou - Prolog + 1. kapitola - Odjezd

Zadaná na druhou - Prolog + 1. kapitola - OdjezdPředstavte si, že máte vše, po čem jste kdy snili. Máte úžasného přítele, milující rodinu a myslíte si, že nikdo a nic vám to nemůže pokazit. Pletete se!

Stačí jedna obyčejná dovolená a jeden neobyčejný cizinec, abyste se znovu zamilovali. Také stačí jediná noc a vše krásné může být zničeno.

Jedna jediná noc, která odstartuje kolotoč nešťastné lásky, lží, falešného přátelství a přetvářky. Není důležité, co Bella zjistí, ale jak to vyřeší!

Můžete před problémy utéct míle a míle daleko, ale minulost si vás vždy najde!

Přeji příjemné čtení. Kim :)

 

Rande naslepo? Nikdy!

Rande naslepo? Nikdy!Přináším vám svou první povídku, takže při čtení přivřete obě oči. :D Bellina tetička už se nemůže dívat na to, jak je její neteř pořád sama a o seznámení nejeví žádný zájem, proto se rozhodne jednat a domluví Belle schůzku. Bella z toho není vůbec nadšená a všechny pokusy o dohození partnera ignoruje. Jak to nakonec celé dopadne? Zvítězí zvědavost a schůzka se uskuteční nebo bude všechno úplně jinak? Snad se bude povídka líbit. Kim :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!