Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Kim

Povídky od Kim

Jednorázové povídky

• Rande naslepo? Nikdy! • Nahý omyl • Ztracená o Vánocích • Krásné neštěstí • I za tu nejvyšší cenu • Bellina volba • Sklapni, Cullene! • Výměna • Oběť lásky • Smolařka • Zapomenutá noc • Myšlenky tyrana •

Kapitolové povídky

• Zadaná na druhou - dokončená
• Život v zapomnění - pozastavená
• Route 66 (soutěžní) - dokončená
• Lepší zítřky - rozepsaná
• Prodané duše - připravuje se

Spoluautorské povídky

• Odsouzený k věčnosti (zuzka88) - dokončená

Aktualizace shrnutí

29.3.2014

             ◘ 30.1. - Lepší zítřky - 24. kapitola       


Potřebujete nadpisy a obrázky k povídkám do shrnutí? Nabízím pomocnou ruku.


           

   2. června

Lepší zítřky - 25. kapitola (15%)

 

  

STAV: Připravuje se...

  HUDBA: Michael Ortega - It's hard to say goodbye

POPIS: Bella Swanová se vždy toužila stát spisovatelkou. Jednoho dne se jí to podařilo, napsala knihu, ale neúspěch ji srazil na kolena. Rozhodnutí se vším seknout na sebe nenechá dlouho čekat, ale v tu samou chvíli jí do cesty vstoupí klavírista obestřený tajemstvím. Možná to bude on, kdo ji přiměje její úsudek změnit. A možná to bude on, kdo její život změní navždy.

1. část (100%) 2. část (10%) 3. část (5%)

HUDBA: Florence and The Machine - Seven Devils

POPIS: Edward Cullen. Je nebezpečný. Je krutý. A především nesmrtelný. Upír, který touží zabíjet. Upír, který prahne po lidské krvi. Upír, který nezná slitování. Nikdo se mu nemůže vyrovnat. Nikdo mu nemůže utéct. Nikdo nemá šanci na záchranu. Vůbec nikdo...

HUDBA: Bruno Mars - Treasure

POPIS: Jeden firemní večírek. Jedna opilá žena. Jeden tajemný muž. A jedna zapomenutá noc.
Když se Bella probouzí po prohýřené noci, s hrůzou zjišťuje, že je v cizím bytě a všechny okolnosti naznačují, že nevědomky strávila noc s neznámým mužem.
Zjistit totožnost neznámého se jí ale nedaří, a tak to nakonec vzdává. O to víc je poté překvapená, když ji onen cizinec vyhledá sám...

POPIS: Co kdyby se Bella s Edwardem poprvé nesetkala ve škole, ale třeba... za mřížemi?

POPIS: Mladá studentka Bella přijíždí spolu se svými kamarádkami do slunné Itálie, kde chtějí strávit klidnou dovolenou. Belle se hned první den podaří ve velkém cizím městě zabloudit, ale čirou náhodou se jí ochotně ujímá tajemný Edward Cullen, který jí na první pohled učaruje. Ten jí vzápětí nabízí výlet do nedalekého městečka Volterra, který Bella nadšeně přijímá. Jenže to Bella ještě netuší, že Edward je upír, jehož úkolem je jediné - dovést důvěřivé turisty na smrt. Co když se do toho všeho ale připlete láska? A je opravdu láska silnější než smrt?

POPIS: Ne vždy vychází všechno podle plánu a o tom samém se přesvědčí i Bella, která zjišťuje, že kufr, který si vyzvedla na letišti, nepatří jí, nýbrž neznámému Edwardovi Cullenovi. A tak jí nezbývá nic jiného, než mu zavolat a domluvit se s ním na výměně. Jenže ani ta nedopadne podle Belliných představ.  

POPIS: Když máte za souseda idiota, jako je Edward Cullen, je to prostě smůla. Ale když máte matku, která ho pouhým nedopatřením začne považovat za vašeho přítele a jako zamilovaný pár vás pozve na rodinnou oslavu, je to na zabití. Přežije to Bella? Dokáže před svou rodinou předstírat, že muže, kterého ve skutečnosti nemůže vystát, hluboce miluje? A co Edward? Jak ten se vypořádá s hrou na dokonalého přítele?

HUDBA: Kenny G - The Wedding song

POPIS: Hodiny pomalu ale jistě odtikávají čas, který zbývá, než kostelem zazní svatební pochod a ve dveřích se objeví nevěsta. Nebo to tak nebude? Co když Bellu těsně před obřadem navštíví její nejlepší přítel Edward? A co když jí v rozčilení řekne něco, co oba dva silně zasáhne? Jak to nakonec s celou svatbou dopadne? Uskuteční se, nebo si to nevěsta na poslední chvíli rozmyslí?

HUDBA: Whitney Houston - I will always love you

POPIS: Život není vždy procházka růžovou zahradou, natož pohádkou se šťastným koncem. To samé zjistili i Isabella a Edward Masenovi. Mladí novomanželé vedli šťastní život, dokud Edwardovi nebylo diagnostikováno vzácné onemocnění krvetvorby. Je ale Edwardovým osudem zemřít? Jak dopadne setkání s Carlislem Cullenem, upírem, který je jedinou nadějí pro Edwarda? Stihne se Bella s pomocí vrátit zpět dřív, než bude pozdě?

POPIS: Povídka o tom, jak dostat úplně cizího muže k sobě do bytu a ještě ho donutit svléknout.

HUDBA: Britney Spears - Only wish this year

POPIS: Nastal čas Vánoc, který se Bella rozhodla strávit s rodiči. Po náročné cestě do hor přijíždí na úplně obyčejnou chatu, ve které se sice svítí, ale uvnitř nikdo není. V domnění, že Renée s Charliem na chvíli odešli, přemožená únavou usíná. Jaké bude pro Bellu překvapení, když v domě později narazí na někoho úplně jiného?

POPIS: Bella chodí na místní uměleckou školu. Přijedné z hodin nedává pořádně pozor a bez rozmyslu kývne na jistý projekt, aniž by předem věděla, o co se jedná. Myslí si, že opět dostane jako předlohu mísu s ovocem a to bude muset převést na plátno. Ano, malovat bude, ale mísa s ovocem to určitě nebude. Copak Bella dostane za úkol namalovat?

POPIS: Bellina tetička už se nemůže dívat na to, jak je její neteř pořád sama a o seznámení nejeví žádný zájem, proto se rozhodne jednat a domluví Belle schůzku. Bella z toho není vůbec nadšená a všechny pokusy o dohození partnera ignoruje. Jak to nakonec celé dopadne? Zvítězí zvědavost a schůzka se uskuteční nebo bude všechno úplně jinak?

STAV: Rozepsaná

HUDBA: Sia - Breath me

POPIS: Neměly nic a ulice byla jejich domovem… Dokud jim do cesty nevstoupil on…

Bella už od útlého dětství žije na ulici a jedinou společnost jí dělá malá holčička Emily, kterou naneštěstí potkal stejný osud. Život v bídě, život, který je pro obě jen utrpení, se jim obrátí vzhůru nohama, když Bella při jednom ze svých neblahých pokusů získat peníze narazí na bohatého Edwarda Cullena. Ten se i přes prvotní nepříjemné setkání nedokáže zbavit pocitu, že dívkám musí pomoci, a tak jim se slibem finanční odměny nabízí útočiště v jeho vlastním domě. Přijme Bella jeho nabídku? Dokážou spolu cizí a naprosto odlišní lidé žít? Zvládne Bella bydlet pod jednou střechou s mužem, který jí zrovna nepadl do oka? A jak se stoletý upír zvládne postarat o dítě a holku, která má svou hlavu a pro sprosté slovo nechodí dvakrát daleko? Jaký vliv na ně bude mít společné soužití? Změní je to? Nastanou pro ně konečně lepší zítřky?

Prolog + 1. kapitola

 SOUTĚŽNÍ POVÍDKA!!!

STAV: Dokončená

HUDBA: Able to fly - Road to happiness

POPIS: I jedna obyčejná návštěva galerie dokáže změnit celý život. Když Bella spatří obraz od neznámého autora, na kterém je namalovaný její obličej, už se nedokáže zbavit nutkání dozvědět se o malíři úplně všechno. A to i za cenu, že by za dotyčným musela jet až na druhý konec Ameriky. S tím ale nesouhlasí její nejlepší přítel Edward a zpočátku jí to vymlouvá. Nakonec je to ale on, kdo přichází s bláznivým nápadem vydat se na vlastní pěst přes osm států, aby Bella dostala to, po čem tolik prahne. A tak začíná neuvěřitelná cesta dvou přátel po Route 66, která jim neočekávaně zamíchá osudy. Jak se s tím poperou? A jak moc se za tu dobu změní jejich přátelství?

1. kapitola2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola

 • 6. kapitola7. kapitola8. kapitola9. kapitola10. kapitola

STAV: Pozastavená

HUDBA: Barlow Girl - You led me

POPIS: Bella je na první pohled obyčejná dívka, ale uvnitř prožívá peklo. Je to půl roku, co měla automobilovou nehodu. Její rodiče při ní zahynuli, a přestože ona jediná přežila, nepamatuje si nic, co bylo dva roky před tímto neštěstím. Po tomto všem se snaží žít normální život, ale čím dál častěji začíná mít pocit, že ji někdo sleduje. Opravdu Bellu někdo sleduje? A pokud ano, kdo je to a co po ní chce? Je možné, aby ta osoba měla nějakou spojitost s životem, který si Bella sama nepamatuje? A jak do příběhu zapadá tajemný Edward Cullen?

Prolog + 1. kapitola

STAV: Dokončená

HUDBA: Agnus & Julia Stone - Devil's tears

POPIS: Představte si, že máte vše, po čem jste kdy snili. Úžasného přítele, milující rodinu… Tak je na tom naše Bella. Má skvělého přítele Jacoba a rodinu, která je pro ni vším. K narozeninám dostává zájezd na Barbados, a jelikož Jacob nemá čas jet s ní, odjíždí sama. Když už to vypadá, že celá dovolená bude jedna velká nuda, setkává se s tajemným cizincem. Postupně se poznávají a tráví spolu většinu času na ostrově. Ovšem jako všechno krásné i tahle pohádka musí skončit, a to když se Bella probouzí po velmi krušné noci. Co Bella zjistí a co se vůbec stalo? Můžete klidně před problémy utéct míle a míle daleko, ale minulost si vás vždy najde!

 Prolog + 1. kapitola

 

STAV: Dokončená

○ spoluautorská zuzka88

POPIS: Jeho život se zdá jako každý jiný, ale není. Jeho vzhled je jako každý jiný, ale skrývá nelidské tajemství. Celé jeho bytí je jedna velká lež, o které by si přál, aby neexistovala. Pak ale potká dívku, která mu dá naději, že jeho existence může být přeci jen o něco snesitelnější, než myslel.

Prolog + 1. kapitola

 

Za zavřenými dveřmi (??)

HUDBA: Tom Odell - Another Love

Upíři ji připravili o rodinu, ale ona zůstala naživu. Byla vyvolená. Byla vybrána, aby se stala jednou z nich – nesmrtelným monstrem lačnícím po krvi. Ten den měla Bella Swanová navždy zmizet z lidského světa. Ten den se měla stát někým – něčím - jiným, ale on se rozhodl vzepřít vlastnímu druhu. Unesl ji, aby změnil její osud. A je ochotný obětovat vše, aby ochránil její křehký život.

Dokáže uvězněná dívka překonat nenávist k zrůdě, která nese jistý podíl na zničení jejího života?

A zvládne chladnokrevný upír odolat zpívání její krve?

Dva rozdílné světy. Dvě rozdílné existence, které dělí jedny neprostupné dveře vybudované z panického strachu, pronikavého odporu, váhavé nejistoty a vášnivé touhy. Je jen na nich, zda se odváží zavřené dveře otevřít.

 

(jednorázovka)

- rozepsaná

Existence upírů už není žádným tajemstvím a svět dychtí po informacích. Isabella Swanová je mladá začínající novinářka, jejíž úkolem je udělat rozhovor s jedním z upírů, Edwardem Cullenem. To, co se na první pohled zdá jako něco jednoduchého, je ve skutečnosti mnohem obtížnější. Bella se musí vypořádat se strachem, který v ní tyto bytosti budí, ale především s upírem, jenž toho nestydatě využívá a odmítá spolupracovat. Je jen otázka času, kdy Isabella zjistí, že Edwardovi Cullenovi se dlouho odolávat nedá.  


#teamArrow

 

#teamOlicity

 

 Od TeenStar! ♥ 


 


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Kim:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 145   Další »
1445. Pavla777
27.07.2015 [20:48]

Ahoj,dokončíš prosím někdy lepší zítřky? Opravdu by mě zajímal konec Emoticon Emoticon

1444. PCullen
10.01.2015 [0:39]

Ahojky chtěla bych se zeptat budeš pokračovat ve psaní? Lepší zítřky se mi vážně líbí a zajímalo by mě jak to bude dál.
Mimochodem vše nejlepší v novém roce! :-)

1443. v
26.12.2014 [19:45]

vidím, že odkaz na tuto stránku si nejspíš můžu smazat z oblíbených, protože když už ti nestojíme ani za to malinké sdělení, jestli něco bude nebo ne... můžu se na to už vykašlat úplně Emoticon

1442. oliver
15.12.2014 [21:10]

Budes pokračovať v pisani LZ ? Alebo si správne myslim ze si to "zavesila na klinec" Emoticon

1441. Emroa
05.11.2014 [13:45]

Kim, myslím, že už pomalu, ale jistě, přestávám věřit že ještě někdy přibude další díl LZ... Kdyby jsi alespoň napsala, jak zhruba ještě dlouho budeme muset čekat, ale tímhletím jsi to vlastně odložila na dobu "neurčito"...

1440. Dennniii
29.08.2014 [17:59]

DennniiiAhoj Kim, tak jak to s tebou vypadá?! Doufám, že dobře a že se brzy vrátíš s dalšími kapitolami LZ a ostatními povídkami. Pořád čekám na pokračování LZ a jen tak nepřestanu, je to moc krásná povídka a zaslouží si aby byla dokončená. Jsi skvělá spisovatelka a věřím, že tu krizi překonáš!!! Emoticon Emoticon Emoticon

1439. l
21.08.2014 [21:05]

je vtipné že ještě pořád doufám v další díl.... nebo info

1438. wanes
03.08.2014 [17:59]

Prečítala som si všetko co si napísala a musím zatlieskat Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Píšeš uzasne putavo Emoticon A musím sa priznať ze cakam nepretrzite na nový diel LZ Emoticon Emoticon Skoncilo dost vazne Emoticon Dúfam ze sa tí do toho podarí znova dostať všetci netrpezlivo čakáme na nový diel aj kebize má byť krátky Emoticon

1437. zuzu
29.06.2014 [12:02]

Prave som docitala LZ Emoticon Je to uzastne napisane Emoticon Emoticon Ibaze dlho nepribudol novy diel Emoticon Emoticon Dufam ze sa ti podari znova do toho dostat a dopisat to Emoticon Bola by skoda nechat to takto Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1436. Seb
02.06.2014 [20:39]

Jsem ráda, že ses ozvala a mrzí mě, že máš v osobním životě trable. Naštěstí nic netrvá věčně a přeju Ti, aby se to brzy spravilo a mohla jsi zase v pohodě psát. Budu trpělivě čekat na Tvoje písmenka, protože taky miluju Edwarda s Bellou, tuhle stránku a hlavně lidi, který jsou ochotný sem pro nás psát. Emoticon Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 145   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!