Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od Alexa215

Poviedky od Alexa215Poviedky na pokračovanie:
Láska nikdy neumiera - dokončená
(Ne)opätovaná láska - pozastavená
Bella, kroť sa! - dokončená
Vianočná nádej - dokončená (súťažná)
Stratený živel - rozpísaná

Jednodielne poviedky:
The Crazy Night
Vianoce - čas uzmierenia (súťažná)
Love is like a pain (v príprave)
I love you, but we can't be together... (súťažná)

Pripravuje sa:
I'll love you forever... Or not?
Twilight naruby
Osud to chcel inak
Lady of Volterra
Dokážem ti ešte veriť?
Pociť môj hnev!
Jedna noc - milión problémov
Nenávisť alebo láska?

Aktualizácia: 6.3. 21:43


 

Stratený živel - 26. kapitola - schválená (16.4.)

Stratený živel - 27. kapitola - schválená (28.6.)

Stratený živel - 28. kapitola - schválená (11.3.)

Stratený živel - 29. kapitola (55%)
Láska nikdy neumiera

Obsah:
Jacob po svadbe odišiel do Kanady študovať. Samova svorka sa už o Cullenovcov nezaujíma. Bella s Edwardom odleteli na medové týždne na ostrov Esme. Cullenovci sa zatiaľ presťahovali na Aljašku. Bella otehotnela, tak sa vracajú domov. Bella tehotenstvo zvláda ťažko a pri pôrode zomrie, ale na svete ostane ako duch.

Stav:  dokončená

Hl. postavy:  Bella Cullen, Edward Cullen, Renesmee Cullen, Cullenovci

1. kapitola  2. kapitola  3. kapitola  4. kapitola  5. kapitola  6. kapitola  7. kapitola • 8. kapitola  9. kapitola  10. kapitola  11. kapitola  12. kapitola  13. kapitola  14. kapitola  15. kapitola  16. kapitola  17. kapitola  18. kapitola  19. kapitola  20. kapitola  21. kapitola  22. kapitola  23. kapitola  24. kapitola  25. kapitola 26. kapitola  27. kapitola  28. kapitola 29. kapitola 30. kapitola 31. kapitola + Epilóg

Trailer:


(Ne)opätovaná láska

Obsah:
Bella má sedemnásť a žije s mamou a nevlastným otcom v Jacksonville. Chodí na strednú školu. Nie je tam obľúbená a má len jednu kamarátku. Na školu nastúpi ten najkrajší chalan – Edward, do ktorého sa Bella zamiluje. Okrem neho nastúpi na školu dievča, ktoré sa hneď stálo populárnym a je prezývaná „drbna školy“ - Jessica. Čo sa stane, ak Bella prezradí svojej kamarátke Mishell svoje najväčšie tajomstvo?

Stav: pozastavená

Hl. postavy: Isabella Swan, Edward Masen, Jessica Stanley, Mishell Weber, Luciana Pereira

Odhadovaný počet kapitol: 30-35

1. kapitola  2. kapitola • 3. kapitola  4. kapitola 5. kapitola  6. kapitola 7. kapitola  8. kapitola  9. kapitola 10. kapitola  11. kapitola  12. kapitola  13. kapitola  14. kapitola  15. kapitola 16. kapitola 17. kapitola 18. kapitola  19. kapitola 20. kapitola 21. kapitola 22. kapitola 23. kapitola 24. kapitola 25. kapitola 26. kapitola 27. kapitola  28. kapitola  29. kapitola  30. kapitola

Trailer: 

Obsah:
Rodina Cullenovcov sa presťahuje z Ruska späť do Forks. Carlisle dostane prácu v nemocnici, Esme pracuje ako dizajnérka a ostatní začnú chodiť na strednú školu. Edward tam stretne Bellu. Jej krv a vôňa ho neskutočne lákajú. Lenže Bella nie je taká, akú ju poznáme. Nosí vyzývavé oblečenie a chodila takmer s každým na škole. Bude sa pokúšať zviesť aj Edwarda. Odmietne ju? Čo keď jej podľahne? Zamilujú sa do seba?

Stav: dokončená

Hl. postavy: Edward Cullen, Isabella Swan, rodina Cullenovcov

1. kapitola 2. kapitola 3. kapitola 4. kapitola 5. kapitola  6. kapitola  7. kapitola 8. kapitola 9. kapitola 10. kapitola 11. kapitola 12. kapitola 13. kapitola 14. kapitola 15. kapitola 16. kapitola 17. kapitola 18. kapitola 19. kapitola 20. kapitola  21. kapitola  22. kapitola  23. kapitola 24. kapitola 25. kapitola Epilóg

Trailer:

Za nádherný trailer vďačím LittleSmiley. :)


 Obsah:
Vianoce. Ľudia si pod tým predstavujú príjemný čas strávený s rodinou. No čo keď toto obdobie bude pre niekoho jedno z najhorších? Predsa, strata lásky bolí hlavne vtedy.

Stav: dokončená

1. kapitola  2. kapitola  3. kapitola  4. kapitola  5. kapitola

Ide o Vianočnú kapitolovú súťaž (4. miesto).


Stav: rozpísaná

Obsah:
Boli raz štyri sestry: Esme, Rosalie, Alice a Bella. Neboli to obyčajné dievčatá. Boli to čarodejky, dokázali ovládať prírodné živly (oheň, vzduch, zem, voda). Avšak ich najmladšia sestra Bella sa ešte v útlom veku stratila. Sestry sa s tým po čase vysporiadali a žili spolu ďalej. Čo ak Bellu znova stretnú? Čo ak sa do toho zamiešajú aj iné nadprirodzené bytosti?

Hl. postavy:
Bella, Edward Masen, Jessica Hamby, Warlow, Esme, Rosalie, Alice 

Odhadovaný počet kapitol: 30

Prológ + 1. kapitola 2. kapitola  3. kapitola  4. kapitola  5. kapitola 
6. kapitola 7. kapitola 8. kapitola  9. kapitola 10. kapitola 11. kapitola 12. kapitola  13. kapitola  14. kapitola  15. kapitola  16. kapitola  17. kapitola 18. kapitola 19. kapitola 20. kapitola 21. kapitola 22. kapitola 23. kapitola  24. kapitola 25. kapitola 26. kapitola 27. kapitola 28. kapitola •  29. kapitola 30. kapitola

Trailer:

Za nádherný trailer vďačím mojej úžasnej kamarátke Eliške (LittleSmiley). :)

Trailer 2:
Obsah:
Náš milý, sladký, panic Edward? Už ne!
Každá Edwardova noc vypadá podobně. Nejdřív se krásně nastrojit, nahodit pohled a vyrazit do baru. Díky schopnostem ví přesně, co chce jeho oběť slyšet a po čem lační. Edward nechybí na žádné párty, ani večírku a nezná slitování. Co když ale jeho srdce zasáhne láska? Kdo je ta krásná neznámá?

Trailer:


Obsah:
Vianoce, lásky čas, kedy sa stretávajú rodiny a spolu oslavujú tento sviatok. Lenže čo sa stane, ak Bella chce ísť k svojej rodine a Edward zas k tej svojej a zároveň chcú byť spolu? To sa dočítate v tejto jednodielnej poviedke.

Ide o súťažnú jednorázovku (3. miesto).


Obsah:
Ľudia dosiaľ vedeli o upíroch. Mysleli si, že ich nedokážu zabiť. Báli sa vôbec vyjsť na ulicu. Ale na povrch sa dostalo jedno tajomstvo, ktoré zmarilo upíriu budúcnosť. Ľudia sa dozvedeli, že upírov dokáže zabiť oheň. Ľudia sa vzbúrili a začali zabíjať upírov. Upíri boli utláčaní, museli byť obozretní na každom kroku. Dievča menom Bella sa ale do jedného upíra zaľúbila. Kto je ten upír? Bude jej lásku opätovať?

Stav: v príprave


Obsah:
Čo ak Bella vyhrá pobyt v Taliansku? Ako veľmi sa jej plány za dva týždne môžu zmeniť?

1. časť 2. časť 3. časť

Ide o súťažnú poviedku v súťaži Zamilovaný červen (4. miesto). 

Obsah:
Čoskoro... 

Stav: po "Stratený živel"

Odhadovaný počet kapitol: 5-10


Obsah:
Je to naopak ako v Twilighte (vyplýva to už z názvu) - Edward je človek a Bella upír. Bella žije s Cullenovcami vo Forks, keď sa tam prisťahuje Edward Masen s rodinou. Jeho krv a vôňa Bellu neskutočne lákajú. A celkom sa jej aj páči. Zamilujú sa do seba? Budú spolu? Bude vôbec Edward niekedy upírom?

Stav: po "(Ne)opätovaná láska"

Hl. postavy: Isabella Cullen, Edward Masen, rodina Cullenovcov

Odhadovaný počet kapitol: 15

Trailer:

Za obrázok ďakujem mojej kamoške Deny. :)


Osud to chcel inak

Obsah:
Odohráva sa rok 1918. Isabella a Edward sú šťastný zamilovaný párik. Spolu strávia noc. Jedného dňa Bellin otec jej nájde ženícha, za ktorého sa bude musieť vydať. Bella Edwardovi dá list, v ktorom píše, že ho nemiluje (aj keď to nie je pravda a ona ho potajme miluje). Edward k Belle pocíti nenávisť za to, že ho klamala. Bella sa vydala za Jamesa. Ona k nemu nič necíti a ani on k nej. Jemu ide len o peniaze Bellinho otca. Síce ju nemiluje, ale Bella je krásna. Tiež s ňou strávi noc. Bella zistí, že je tehotná. Chicago napadne španielska chrípka. Ako to celé skončí? S kým bude nakoniec Bella, s Edwardom alebo Jamesom? Napadne Edwarda chrípka? Čie to dieťa vlastne je? Príbeh o láske, nenávisti a smútku.

 Stav: po "Lady of Volterra"

Hl. postavy: Isabella Swan, Edward Masen, Charlie Swan, James Rodriguez, Angela Weber

Odhadovaný počet kapitol: 25-30

Trailer:


 

Obsah:
Bella je obyčajné dievča. Raz pôjde k otcovi na Vianoce do Forksu. Keď sa bude vracať k otcovi domov z mesta tmavými uličkami, uhryzne ju upír. Prebehne u nej premena. Stane sa najsilnejším upírom, pretože získa dva dary, čo je nevídané. Keď sa dozvie o vládcoch všetkých upírov, bude im závidieť. Tak sa teda vyberie do Volterry. Bude sa chcieť zmocniť trónu, až sa jej to podarí. Stane sa nemilosrdnou a namyslenou vládkyňou Volterry a taktiež najmocnejším upírom. Každý má pred ňou rešpekt a neodváži sa jej povedať nie. Aké má vlastne dary? Ako dlho bude vládnuť vo Volterre? Dokáže sa zamilovať?

 Stav: po "Stratený živel"

Hl. postavy: Isabella Swan Volturi, Edward Cullen, Volturiovci, Cullenovci

Odhadovaný počet kapitol: 10-15

Trailer:

Za trailer ďakujem LittleSmiley. :)


Obsah:
Bella je upírka zamilovaná do Edwarda, ktorý je človek. Začne s ním chodiť, no po čase sa dozvie, že ju poviedol. Edward nie je žiaden milý romantický chlap, ale bezcitný sukničkár a jeho ego nemá hranice. Bellu odkopne ako hračku, vôbec mu nezáleží na jej citoch. Ona je zdrvená, neloví, je zavretá vo svojom dome. Po roku sa pozbiera, ale už nedokáže veriť mužom a hlavne jemu. No čo sa stane, ak sa opäť stretnú? Čo ak sa Edward stane tiež upírom a zamiluje s do nej? Dokáže mu ešte veriť?

Stav: po "Osud to chcel inak"

Hl. postavy: Isabella Cullen, Edward Masen, Cullenovci

Odhadovaný počet kapitol: 10

Trailer:

Za trailer ďakujem LittleSmiley.
A za obrázok ďakujem mojej super kamoške Deny. :)


Obsah:
Na hrade Swanter vládla nemilosrdná kráľovná Isabella. Vládla vyše dvadsiatich rokov, no jej tvár bola bez jedinej vrásky. Mala dvoch manželov, ktorý sa po svadbe nedožili ani ďalšieho dňa. V okolí sa šíria rôzne klebety o prekliatí. Napriek tomu jej krása ohúrila nie jedného muža, ktorý by kvôli nej dokázal obetovať svoj život. No čo ak do jej života vstúpi rytier menom Edward? Čo ak ho Bella bude chcieť, ako svojho tretieho manžela? Ohúri Bellina krása aj Edwarda? Čo ak sa do toho zapletie niekto tretí a niekto si uvedomí, že mu ten dotyčný nie je ľahostajný?

Stav: po "Dokážem ti ešte veriť?"

Trailer:


 

Stav: v príprave

Obsah:
Edward – upír, ktorý si zo svojho ľudského života nič nepamätá, narazí v bare na jedno dievča. Čo môže spôsobiť jedna spoločne strávená noc? Majú vôbec niečo spoločné? A čo ak je toho veľa?


 

Obsah:
Čoskoro...

Stav: v príprave


 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Alexa215:

 1 2 3 4   Další »
14.01.2018 [15:36]

Alexa215Hulk: Ahoj, teší ma, že sa ešte niekto zaujíma o moje poviedky. Emoticon Pokračovanie NOL snáď bude, len neviem kedy. Emoticon Ale pokúsim sa čím skôr pridať ďalšiu kapitolu SŽ, tak do konca januára. Emoticon

34. Hulk
11.01.2018 [18:30]

Ahoj, bude pokračovanie povienky SŽ a (N)OL???? Emoticon Emoticon

23.10.2014 [15:04]

SusannaMartinuž sa neviem dočkať poviedky Twilight naruby Emoticon Emoticon

21.10.2014 [11:32]

Alexa215elena: Poviedku plánujem dopísať, len ešte neviem kedy. Emoticon

31. elena
20.10.2014 [20:51]

dopíšeš povídku (ne) opětivana

30. Jess
02.08.2014 [13:54]

Fíha, neviem čo mám povedať na toľké množstvo výborných poviedok!! Skvelé je to! Emoticon

28.05.2014 [23:50]

AlenaCullenMáš úžasné poviedky a si veľmi nadaná :) Prečítala som veľa tvojich poviedok a prepáč, že ti nezanechávam komentáre ale ponáhľam sa vždy na ďalšiu časť, lebo som nedočkavá. :) Ale všetky tvoje poviedky sú úžasné. Máš môj obdiv :) Emoticon

20.02.2014 [18:59]

SusannaMartinnevadí počkám(aj tak mi nič iné neostáva :D :D :D)

16.02.2014 [13:18]

Alexa215SusannaMartin: Ahoj, prepáč, ale asi ťa sklamem. Tú poviedku mám v pláne písať až neskôr, čo bude asi až o pol roka. Emoticon

15.02.2014 [22:09]

SusannaMartinahoj, som velmi zvedavá na tú poviedku twilight naruby..dúfam že už čoskoro začneš písať Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!