Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele baroslava

Sraz Ostrava!!! 28


baroslava

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Barbora Tesařová

Bydliště: Praha, Edisonova 15

Věk: 22

O mně: Jako všichni miluju Twilight.

Kontakt:

E-mail: barbora.tesarova (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 101

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2012

Poslední přihlášení: 19. 4. 2018, 11:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Baroslavy

Povídky od BaroslavyJednodílné:
Osudu neujdeš - dokončená
Kapitolové:
Arova princezna - dokončená
Neznámá pomoc - dokončená
Vysněná - dokončená
Až tak moc tě nežeru - dokončená

Články:

 

I démoni pláčou - 15. kapitola

I démoni pláčou  - 15. kapitolaA je tady poslední kapitola této povídky. Bella se má vrátit do Pekla, ale něco se zvrtne.

 

I démoni pláčou - 14. kapitola

I démoni pláčou - 14. kapitolaBella tráví všechen svůj zbývající čas na Zemi s Carlislem a ostatní členové jeho rodiny jsou jako na jehlách a nevědí co si o Isabelle myslet. Obávají se toho, že by se Carlisleovi mohlo něco stát.
V závěru nás však čeká velké odhalení a ještě větší šok z jednoho rozhodnutí.

 

I démoni pláčou - 13. kapitola

I démoni pláčou - 13. kapitolaBella má obavy, jak by ostatní mohli reagovat na to, kdo skutečně je a proto se s Carlislem domluví, že jim pravdu neřeknou. Jako kdo se Bella představí?

 

I démoni pláčou - 12. kapitola

I démoni pláčou  - 12. kapitolaA máme tady Bellin návrat k Carlisleovi... a teď i zbytku jeho rodiny.

 

I démoni pláčou - 11. kapitola

I démoni pláčou  - 11. kapitolaTýden do Bellina návratu do Pekla - tentokrát z jejího pohledu.

 

I démoni pláčou - 10. kapitola

I démoni pláčou  - 10. kapitolaRoky běží jako splašené a Belle se sto let na Zemi chýlí ke konci. Přeji příjemné počtení.

 

I démoni pláčou - 9. kapitola

I démoni pláčou - 9. kapitolaPro dnešek necháme Bellu Bellou a podíváme se, jak se dařilo v průběhu let Carlisleovi a Edwardovi. Zároveň taky přivítáme do jejich rodiny další členy - ale to pěkně postupně a bez předbíhání.

 

I démoni pláčou - 8. kapitola

I démoni pláčou  - 8. kapitolaBella opustila Carlislea a cestuje. Pomáhá lidem a čas pozvolna plyne. Po konci jedné války přichází pozvolna nová.
Charlie s Renée pěkně z obláčku sledují počínání své dcery.

 

I démoni pláčou - 7. kapitola

I démoni pláčou  - 7. kapitolaUž v minulé kapitole se Bella rozhodla, že od Carlislea odejde a na vlastní pěst procestuje svět. V dnešní kapitole to Belle přednese před Carlislem a rovnou se s ním i rozloučí.

 

Až tak moc tě nežeru - 18. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 18. kapitolaPoslední kapitola. Eleazarova slova Belle pomohla k tomu, učinit důležité rozhodnutí, co se týká jejího budoucího života a hlavně jejího štěstí po boku milované osoby.
Jak to však Bella s Edwardem nakonec zkoulí si budete muset přečíst níž.

 

I démoni pláčou - 6. kapitola

I démoni pláčou - 6. kapitolaBella tráví poslední Edwardovy lidské okamžiky s ním a předčítá mu knihu. On ji považuje za anděla a přitom ani netuší, jak blízko je pravdě.

 

Až tak moc tě nežeru - 17. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 17. kapitolaMáme tu nový den a s tím i velmi nepříjemnou Tanyu. Copak téhle upírce asi tak mohlo přeletět přes nos, že najednou vrčí na Bellu?

 

I démoni pláčou - 5. kapitola

I démoni pláčou  - 5. kapitolaV dnešní kapitole se Bella poprvé setká s Edwardem.

 

Až tak moc tě nežeru - 16. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 16. kapitolaBellina noc v domě Cullenových a jedna noční můra.

 

Až tak moc tě nežeru - 15. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 15. kapitolaEdwardův pohled na Bellin příchod do jejich domu. Díky příběhu, který Eleazar vypověděl, Edward zjišťuje, že se choval opravdu jako debil, jak se trefně tituloval již v minulé kapitola.

 

Až tak moc tě nežeru - 14. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 14. kapitolaBella, Cullenovi i ostatní Denalijští se dozvídají kompletní příběh o Bellině narození a také o tom, co se dělo s Eleazarem po smrti Belliny matky.

 

I démoni pláčou - 4. kapitola

I démoni pláčou  - 4. kapitolaDneska se na okamžik podíváme do Nebe a trochu ten příběh urychlíme. Všichni jistě tušíte, co sebou přinesl rok 1918, že ano?

 

Až tak moc tě nežeru - 13. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 13. kapitolaEleazar a velké rodinné smíření... Pro tuhle chvíli pouze Belly a jejího otce. Na to ostatní si budete muset ještě nějakou dobu počkat.

 

I démoni pláčou - 3. kapitola

I démoni pláčou  - 3. kapitolaV dnešní kapitole nás čeká rozhovor mezi Isabellou a Carlislem. Oba si navzájem vypoví své životní příběhy.

 

Až tak moc tě nežeru - 12. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 12. kapitolaOpět se posuneme o týden dál. Bella odjela z Forks a trochlí pro zradu, které se na ní a jejich vztahu dopustil Edward. Nakonec však právě díky této zradě učiní překvpivé odhodlaní a rozhodne se setkat s otcem.

 

Až tak moc tě nežeru - 11. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 11. kapitolaEdwardův pohled na události z chodby aneb co měla ta pusa s Jessicou znamenat?

 

I démoni pláčou - 2. kapitola

I démoni pláčou  - 2. kapitolaIsabella je vyhnána z Pekla na Zemi a rovnou se seznamnuje s někým, s kým má hodně společného.

 

Až tak moc tě nežeru - 10. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 10. kapitolaUž minulá kapitola vypadala pro náš "zamilovaný" pár hodně divně a proto v dnešní kapitole můžete čekat ten zlom, který všechno rozetně. Přeji příjemné počtení.

 

Osudu neujdeš 3. část

Osudu neujdeš 3. částA je tady závěr povídky. Co myslíte? Čím Bella vyrazí dech Edwardovi? A zamiluje se Edward konečně do Belly? Jenže ani jeden z nich to nebude mít lehké. Bella přestane skrývat, jak svou tvář tak svou duši. Odhodí svoje obranné štíty, ale bude jí to k něčemu? Hezké čtení, vám přeji.

 

Až tak moc tě nežeru - 9. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 9. kapitolaČas nám ve Forks plyne a Bella s Edwardem už předstírají svůj vztah rovný týden. Něco se však od začátku toho "vztahu" změní a nakonec Bellu čeká nečekaná návštěva.

Dokončeno

I démoni pláčou - 1. kapitola

I démoni pláčou - 1. kapitolaBůh už na počátku světa stvořil viditelný a neviditelný svět. Šest dní usilovně pracoval, než sedmý den odpočíval a prohlížel si svůj výtvor, který se zdál dokonalý.
Tak jako každá mince má dvě strany, tak stvořil nebe i peklo. Musel udržet rovnováhu sil na planetě, a tak pod zemí vládli démoni a v nebi andělé. Nikdo však nečekal, že se jednoho dne narodí dítě démona s andělskou duší.
Isabella vyrostla do krásné dívky se srdcem na pravém místě, ale přeci jen byla démon, který má rozsévat zkázu a trápit hříšné duše. Jednoho dne však Belzebubova trpělivost přeteče, protože Isabella má již několik prohřešků proti peklu a stihne jí trest v podobě vyhnání na Zemi. Isabella to však mezi lidmi nebude mít jednoduché, protože trest, který jí stihl z ní udělá ještě většího netvora, než už jím je.

 

Až tak moc tě nežeru - 8. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 8. kapitolaMáme tady Edwardův pohled na události z jídelny. Skvěle se bavte.

 

Až tak moc tě nežeru - 7. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 7. kapitolaTakže - hra na pár pokračuje a Bella je tak přesvědčivá, že Edward nestačí zírat. Edward totiž v téhle dvojici není ani zdaleka jediný, kdo si tu hru náležitě vychutnává.

 

Až tak moc tě nežeru - 6. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 6. kapitolaAby náhodou někomu neuniklo pokračovaní této povídky, výjimečně přidávám na titulku. Petronela

Tak a máme tu další kapitolu Až tak moc tě nežeru. Edward si doslova užívá svůj předstíraný vztah s Bellou.

 

Až tak moc tě nežeru - 5. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 5. kapitolaTak a máme tu další kapitolu Až tak moc tě nežeru. Pokud jste si mysleli, že Bella Edwardovi odolá, tak vás bohužel zklamu, protože Edward je prostě Edward a kdo by mu odolal. Kdyby se nestal ten zlom v jejich životě, který se dočtete níže, tak by třeba odolala, ale po této kapitole se vše změní.

 

Až tak moc tě nežeru - 4. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 4. kapitolaPohled Edwarda, který je stále stíhán bandou holek toužících po jeho osobě. Bella překvapí a udělá rozhodnutí, které zamíchá jejich životy...

 

Až tak moc tě nežeru - 3. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 3. kapitolaDnešní kapitola je z pohledu Belly, která není zrovna uchvácená z celé té komedie okolo The Hope. Nejvíc ji ale rozčiluje ten falešný výraz Edwarda, když je poblíž nějaká jeho fanynka. Nakonec Bella ale překvapí a...

 

Až tak moc tě nežeru - 2. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 2. kapitola„Vím, kdo jsi, ale musím tě zklamat. Nejsem ten typ dívky, co má všude po pokoji vaše plakáty a na nočním stolku tvou fotku v rámečku, kterou líbá před spaním.”

Dokončeno

Až tak moc tě nežeru - 1. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 1. kapitolaEdward je po celém světě známý jako zakladatel a zpěvák hudební skupiny The Hope, která náhle odejde ze scény. Cullenovi jsou zdrcení, ale musí se přestěhovat a začlenit se do normální společnosti. Bohužel to nebudou mít jednoduché, a tak se i v nové škole můžou těšit na velkou pozornost ze strany studentů a učitelů. Avšak je tu jedna dívka, která je až tak moc nežere.

 

Vysněná - 31. kapitola - Miluj, budeš milován

Vysněná - 31. kapitola - Miluj, budeš milovánA je tu konec tohoto příběhu. Jak vše dopadne? Budou nakonec Edward a Bella spolu? Chtěla bych poděkovat všem, co tuto povídku četli a vydrželi u ní dokonce. Doufám, že se vám poslední kapitola bude líbit.

 

Vysněná - 30. kapitola - Pravda pravdoucí

Vysněná - 30. kapitola - Pravda pravdoucíTak a je tu předposlední kapitola. Bella nám objasní, co je zač...

 

Vysněná - 29. kapitola - Vztek, lítost...

Vysněná - 29. kapitola - Vztek, lítost...„Vím, že před mnou něco tajíte, ale to kým jste to není. Vím toho víc, než si myslíte,” řekla jsem a zadívala se na Edwarda, který se zdál překvapený stejně jako jeho rodina.

 

Vysněná - 28. kapitola - Poznání

Vysněná - 28. kapitola - PoznáníUpřímně doufám, že jste na mě a mé povídky nezapomněli, a jako omluvu za dlouhou pauzu vám posílám další díl. Tato kapitola je z pohledu Edwarda, který nemůže uvěřit svým vlastním očím.

 

Vysněná - 27. kapitola - Hnědovláska napořád

Vysněná - 27. kapitola - Hnědovláska napořádZlomová kapitola je na světě. Upřímně doufám, že jste na mou povídku ještě nezapomněli...

 

Vysněná - 26. kapitola - Pravda

Vysněná - 26. kapitola - PravdaBella a otázky. Odpoví si na ně? To se dočtete níže.

 

Vysněná - 25. kapitola - Otázky

Vysněná - 25. kapitola - OtázkyTak a jsem tu. Bella, Bella a zase Bella, která bádá nad zamilovaností.

 

Vysněná - 24. kapitola - Zakázka

Vysněná - 24. kapitola - ZakázkaAhojky lidičky. Tak a jsem tu zase. Kapitola z pohledu Edwarda, který bude přemýšlet nad svou situací s Bellou.

 

Vysněná - 23. kapitola - Prosba

A jedeme dál. Bella má v plánu změnit svůj život a to naprosto od základů. Jak k tomu pomůže Esme?

 

Vysněná - 22. kapitola - Teta? Žádnou tetu nemám

Vysněná - 22. kapitola - Teta? Žádnou tetu nemámAhojky, lidičky. Bella udělá životní rozhodnutí, které jí vrátí chuť do života, ale je tu další problém. Co potom...

 

Vysněná - 21. kapitola - Právník

Vysněná - 21. kapitola - PrávníkSlíbila jsem, že co nejdříve vyjde další kapitola, a tady je. Bella sedí u právníka a cloumá s ní hněv. Kdo to má na svědomí? Čtěte dál.

 

Vysněná - 20. kapitola - Piano

Vysněná - 20. kapitola - PianoAhojte lidičky. Omlouvám se za takové zpoždění, ale nebyl čas. Bella má stále naozeniny. Tak kde to oslaví? U Cullenů?

 

Vysněná - 19. kapitola - Narozeniny

Vysněná - 19. kapitola - NarozeninyNarozeniny. A je to tady. Bella najde dárek, který ji uchvátí na první pohled. Zjistí, kdo jí ho dal? To se dočtete níže. Od této kapitoly bude změna. Všechny následující kapitoly budou z pohledu Belly nebo Edwarda. Přeji příjemné čtení.

 

Vysněná - 18. kapitola - Dárek

Vysněná - 18. kapitola - DárekBelliny narozeniny se kvapem blíží a Edward pro ni vymýšlí vhodný dárek. Chtěl by jí dát něco dokonalého. Něco, co přesně vyjádří jeho city, které k ní cítí. Co to bude? To se dočtete níže.

 

Osudu neujdeš 2. část

Osudu neujdeš 2. částIsabella žije ve Voteře po boku nejvyššího vládce jako jeho dcera a životní rádkyně. Aro jí s radostí přenechává ta nejdůležitější rozhodnutí. Tak jak to celé dopadne s Edwardem a Alicí? A co bude dál? Vypořádá se Isabella se svým největším problémem?

 

Vysněná - 17. kapitola - Rvačka? Ne!

Vysněná - 17. kapitola - Rvačka? Ne!Tak a je to tu. Další kapitola. Omlouvám se, že kapitoly jsou tak krátké, ale ještě nějaký čas to vydržte. Prosím. A co je v této? Neznámí telefon a Jessica, která bude chtít dát Belle facku. Pokud vás zajímá, jak to dopadne, čtěte dál.

 

Vysněná - 16. kapitola - Pomoc

Vysněná - 16. kapitola - PomocPředem se omlouvám za délku této kapitoly a doufám, že i přesto si ji vychutnáte. A co v ní je? Po škole se rozkřikne, že je Edward volný. Ani nevíte, jaký hon na něj vypukne. A Bella? Ta mu bude chtít jen pomoct.

 

Osudu neujdeš 1. část

Osudu neujdeš 1. částIsabella se cítí opuštěná a nemilovaná. Její matka, vždy měla radši její sestru Kiru a otec jí dost jasně dal najevo, že do jeho nové rodiny ona nepatří. Bella se s tím ale vyrovnává po svém a opouští svůj starý život, který nenávidí. Odjede daleko, kde na ně chce zapomenout, jenže do cesty se jí postaví Volturiovi. Povídka vás přenese do tajů volterských chodeb a života po boku nejvyššího vládce, ale kdo ve skutečnosti jím bude? A co se stane, pokud Marcus s Caiem budou chtít zabít Edwarda a Alici? Jak se Isabella zachová?

 

Vysněná 15. kapitola - Půlnoční návštěva

Vysněná 15. kapitola - Půlnoční návštěvaAhojky. Určitě se ptáte, co bude v této kapitole. Edward bádá nad nesmrtelností Belly. Rozhodne se ji navštívit, zatímco ona klidně spí. Přemýšlí nad ní a nad sebou. Nakonec si něco uvědomí. Ale bude to pro něj dobré? To se dočtete níže.

 

Vysněná - 14. kapitola - Rozchod

Vysněná - 14. kapitola - RozchodAhojky. Předem se omlouvám za kratší kapitolu, ale myslím, že vám to vynahradím rychlostí publikace. Edwarda trápí polibek, který mu Bella opětovala. Půjde si s ní o tom promluvit, ale Bella ho odbude. Co Edward ze smutku udělá? A jak do toho zapadá Jessica? Možná to konečně Edwardovi otevře oči.

 

Vysněná - 13. kapitola - Nesmrtelná

Vysněná - 13. kapitola - NesmrtelnáEdward je zmatený. Využije situace a promluví si s Carlislem o Belle. Co se dozví? Odpověď se dozvíte níže.

 

Vysněná - 12. kapitola - Polibek

Vysněná - 12. kapitola - PolibekAhojky. Nemohla jsem si nevšimnout, jak mě krásně prosíte o další kapitolu. Takže jsem si pospíšila a jen kvůli vám jsem ji sem přidala co nejdříve, tak, jak jste chtěli. A co se v ní dozvíte? Bella a Edward jsou sami v jeho pokoji. Co se asi bude dít? A co zapříčiní jejich první polibek? Co budou oba cítit? Bude to ohňostroj? Nepokazí se něco? Odpovědi na tyto otázky najdete níže. Přeji příjemné čtení.

 

Vysněná - 11. kapitola - Jessica vs. Bella

Vysněná - 11. kapitola - Jessica vs. BellaTak a je to tady! Hádka v domě Cullenů mezi Bellou a Jessicou. Bella bude chtít Edwardovi otevřít oči. Vyjde jí to? Odpověď se dozvíte níže.

 

Vysněná - 10. kapitola - Pěvkyně a pěvec

Vysněná - 10. kapitola - Pěvkyně a pěvecAhojky lidičky. Ptáte se, co vás čeká? Jak jsem v minulé kapitole psala, Bella zjistí něco, co jí objasní všechny své myšlenky a problémy týkající se Edwarda. Bude to poznání pro ni dobré? A nezkomplikuje se všechno úkolem, který jí zadá profesor na biologii?

 

Vysněná - 9. kapitola - Edward je bůh

Vysněná - 9. kapitola - Edward je bůhTak a máme tu další kapitolu. Dnes budeme vstávat s Bellou a něco málo se o ní dozvíme. Nakonec vám neujde ani mírná slovní přestřelka mezi třemi dívkami. Přeji příjemné čtení.

 

Vysněná - 8. kapitola - Rande

Vysněná - 8. kapitola - RandePřináším vám další kapitolu povídky Vysněná. Dnes zažijeme bližší setkání Belly s Edwardem. Jak to bude probíhat? To se dozvíte níže. Přeji příjemné čtení.

 

Vysněná - 7. kapitola - Den D

Vysněná - 7. kapitola - Den DPrvní den školy je před námi. Edward je tak příšerně nedočkavý, že udělá chybu, kterou mu nerozmluví ani Alice. Co to bude za omyl? To se dočtete níže.

 

Vysněná - 6. kapitola - Stěhování

Vysněná - 6. kapitola - StěhováníCo víc k této kapitole dodat... Rekonstrukce a stěhování

 

Vysněná - 5. kapitola - Vize

Vysněná - 5. kapitola - VizeTak a máme tu další kapitolu, ve které se dějově o něco málo posuneme. Doufám, že jste napnutí, protože Cullenovi se brzo budou stěhovat. Přeji příjemné čtení

 

Vysněná - 4. kapitola - Výslech

Vysněná - 4. kapitola - VýslechEdward je zmaten. Neví, co si má myslet, a už vůbec neví, co má dělat. Pomůže mu Alice a její odpovědi? Co si doopravdy Edward myslí se dočtete zde.

 

Vysněná - 3. kapitola - Návštěva

Vysněná - 3. kapitola - NávštěvaNávštěva u Cullenů se moc dlouho neohřeje, protože to pro Edwarda skončí katastrofou. Naštěstí nakonec přijde na jiné myšlenky díky vizi, kterou Alice dostane.

 

Vysněná - 2. kapitola - Válka se sněhulákem

Vysněná - 2. kapitola - Válka se sněhulákemTak, a máme tu druhou kapitolu. Co vás čeká? Slibovaná válka mezi Alicí a sněhulákem a podíváme se do nitra duše milované Esme. Přeji příjemné čtení.

Dokončeno

Vysněná - 1. kapitola - Začátek

Vysněná - 1. kapitola - ZačátekAlice začne vídat ve svých vizích hnědovlasou dívku, která se neustále objevuje po boku jejího bratra Edwarda. I když nikdy neviděla její tvář, přestěhují se, aby tu neznámou dívku našli. Cullenovi nastoupí do místní školy, kde je královnou školy Isabella Swanová, která je ovšem blondýna, která je všechno možné, jen ne obyčejná. I když na Edwarda zapůsobí svým osobitým kouzlem, začne Edward chodit s Jessicou. Jak to celé dopadne? A jaká tajemství ukrývá blonďatá diva s tváří anděla? To se dočtete níže.

Nečekejte nějaký závratný děj, protože toto je má první oddechová povídka.

Přeji příjemné čtení.

 

Neznámá pomoc - 18. kapitola Konec

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Neznámá pomoc - 18. kapitola KonecTak, lidičky a máme tu poslední kapitolu mé povídky Neznámá pomoc. Co myslíte, jak to všechno dopadne? Budou konečně E + B šťastní? Naposledy u této povídky vám přeju příjemné čtení.

 

Neznámá pomoc - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Neznámá pomoc - 17. kapitolaAhojky. Tak tahle kapitola je krásná, plná trapasů a zvratů. Je sice kratší, ale zato je vtipná a člověk se nad ní musí pousmát. Předem se omlouvám za použité vulgarismy, které tam ovšem nesmí chybět.

 

Neznámá pomoc - 16. kapitola

Neznámá pomoc - 16. kapitolaBella se probouzí po dlouhém a náročném dni. Prvotní strach a postraumatický stres udělá své. Rázem si uvědomí důležitou skutečnost, která významně ovlivní její prvotní pohled na svět.

 

Neznámá pomoc - 15. kapitola

Neznámá pomoc - 15. kapitolaKdyž panuje noci svět temna a neviditelna,

měsíc nám ukáže cestu zpět.

Čerpají z něj odedávna

svou magickou sílu a moc.

Pentagramem vyrytým do Matky Boží

vše začíná.

Krev oběti vraha se rozlévá,

jako plamen ohně vzplá.

Jménem vyrytém na kůži

vše končí.

 

Neznámá pomoc - 14. kapitola

Neznámá pomoc - 14. kapitolaTmavou chodbou domu z 17. století mířil do knihovny. Tento dům znal moc dobře, protože zde Susan bydlela. Ona byla jediný žijící potomek čarodějnic z Eastwicku. Otevřel dveře do místnosti, která byla zaplněna knihami a deníky. I když byla tma, viděl zaostřeně. Prohlížel si lexikony, knihy kouzel, až narazil na knihu rituálů. Opatrně ji vyndal z knihovny a listoval stránkami. Zastavil se u jedné, kde bylo napsáno velkým tučným písmem Rituál znovuzrození.

 

Neznámá pomoc - 13. kapitola

Neznámá pomoc - 13. kapitolaAhojky. Ptáte se, co vás čeká v této kapitole? Konec plesu, který pro Edwarda bude utrpením. Belly popichování, které stále nekončí a jedna zlá předtucha. Přeju pěkné čtení.

 

Neznámá pomoc - 12. kapitola

Neznámá pomoc - 12. kapitolaA máme tu ples. Nevrlý Edward. Smyslná Bella. Jessica jako broskev a rozesmátý Emmett. Přeji příjemné čtení.

 

Neznámá pomoc - 11. kapitola

Neznámá pomoc - 11. kapitolaAhojky. Přeskočíme dějově pár týdnu a je tu vyrovnaná a sebejistá Bella, ale ani tak to nebude mít lehké. Jedno jediné pozvání na ples a všechno se pokazí. Jak se s tím Bella vyrovná? Bude bojovat o svou lásku nebo znovu propadne depresím?

 

Neznámá pomoc - 10. kapitola

Neznámá pomoc - 10. kapitolaAhojky. Přináším vám další kapitolu mé povídky Neznámá pomoc. Edward nevnímal okolní svět. Nevnímal zamilované myšlenky ostatních členů rodiny. Zabýval se jen svými city, když pozoroval Bellu. Tíha, která ho svazovala, zmizela. Cítil se jako pták, který létal. Jeho duše se vznášela při pohledu na ni. Pozoroval její oči, které jiskřily. Její červené rtíky, které špulila. Narůžovělé tváře, když se otočila a usmála. Přeji příjemné čtení.

 

Neznámá pomoc - 9. kapitola

Neznámá pomoc - 9. kapitolaAhojky. V téhle kapitole Jasper otevře oči Edwardovi. Uvědomí si Edward konečně, co je nad slunce jasné. Nechte se překvapit a čtěte.

 

Neznámá pomoc - 8. kapitola

Neznámá pomoc - 8. kapitolaAhojte. Tak, v této kapitole se konečně dozvíte něco z života Belly. Jenže problém bude s Edwardem, který to samozřejmě uslyší. Jak na to zareaguje, se dozvíte zde. Příjemné čtení.

 

Neznámá pomoc - 7. kapitola

Neznámá pomoc - 7. kapitolaBella zažila těžký den, který by ji v mnoha ohledech srazil ke dnu, jenže Bella se změnila. Už není naivní holka plná snů. Je realista. Bere život takový, jaký je. Uvnitř je silnější, než navenek vypadá.

 

Neznámá pomoc - 6. kapitola

Neznámá pomoc - 6. kapitolaAhojky. V téhle kapitole zažijete menší zvrat, který Belle uškodí.
„Už tě nikdy nechci vidět! Rozumíš? Nikdy!” zvýšila Bella hystericky hlas. Svezla se po karoserii auta na zem, kde si objala kolena a začala plakat. Chvílemi se vzlyky zajíkala. Bolelo to. Vzpomínky ji bolely. Začala se kolébat ze strany na stranu a tahat se za kořínky své kštice. Slzy se hrnuly proudem ze slzných kanálků a ona je nedokázala zastavit. Byla na pokraji zhroucení.
Přeji příjemné čtení.

 

Neznámá pomoc - 5. kapitola

Neznámá pomoc - 5. kapitolaAhojky. Přináším vám další kapitolu. Alice má plán, který nesmí selhat. Dnes se konečně trošku sblíží. Nečekejte nic zásadního. Je to oddechová kapitolka. Příští vám to vynahradím.

 

Neznámá pomoc - 4. kapitola

Neznámá pomoc - 4. kapitolaAhojky. Tady máte ukázku z této kapitoly: Konečně jsem si dokázala připustit pravdu. Ano byla jsem znásilněná a jsem pouhá oběť. Na internetu jsem se dočetla, že se to stane každé třetí dívce, která poté spáchá sebevraždu. Já to překonám. I když je to těžké, začnu znovu. Přeji příjemné čtení.

 

Neznámá pomoc - 3. kapitola

Neznámá pomoc - 3. kapitolaBella dnes navštíví svého psychiatra. Přizná si konečně, že je jen pouhá oběť? Bude se snažit změnit svůj náhled na život? Vše se dozvíte zde. Přeji příjemné čtení.

 

Neznámá pomoc - 2. kapitola

Neznámá pomoc - 2. kapitolaŠkola je pro Bellu peklo, které musí snést. Co když se objeví dívka, která se s ní bude chtít seznámit? Jak na Bellu zareaguje Edward? Vše se dozvíte zde. Přeji hezké čtení.

Dokončeno

Neznámá pomoc - 1. kapitola

Neznámá pomoc - 1. kapitolaAhojky. Přináším Vám novou povídku, která je psaná z pohledu vypravěče. Belle se v patnácti letech stala děsivá příhoda, která v mnoha věcech ovlivnila její život. Více zjistíte z povídky. Přeji hezké čtení.

 

Arova princezna - 12. kapitola + Epilog

Arova princezna - 12. kapitola + EpilogI když si Isabell myslela, že nenávidí svět a vše kolem. Jedna noc může změnit vše! Láska si vždy najde cestu, ať je cesta strnitější. Přeji příjemné čtení.

 

Arova princezna - 11. kapitola

Arova princezna - 11. kapitolaAhojky. Další zlomová kapitola. Co vás čeká? Škola, párty a dva nové páry.

 

Arova princezna - 10. kapitola

Arova princezna - 10. kapitolaTuhle kapitolu pojmenuju jedním slovem. Odpuštění!!! Potěším vás, je delší. Je mi líto, že vás mrzí brzký konec téhle povídky, ale píšu novou. Bude mít delší kapitoly a bude dějově bohatější. Více se dozvíte ve shrnutí povídek. Tak příjemné čtení.

 

Arova princezna - 9. kapitola

Arova princezna - 9. kapitolaTato kapitola je zlomová.Co vás čeká? Boj a prozrazení identity.

 

Arova princezna - 8. kapitola

Arova princezna - 8. kapitolaCo vás čeká? Útoky a obrana.

 

Arova princezna - 7. kapitola

Arova princezna - 7. kapitolaAhoj. Přijede návštěva, která sdělí rodině důležitou zprávu, jako zpestření Isabella bude trošku žárlit.

 

Arova princezna - 6. kapitola

Arova princezna - 6. kapitolaAhojky. V téhle kapitole Isabell čeká první den školy, kde dostane záchvat smíchu. Proč? Čtěte dál.

 

Arova princezna - 5. kapitola

Arova princezna - 5. kapitolaV této kapitole se vrátíme do minulosti. Přeji příjemné čtení.

 

Arova princezna - 4. kapitola

Arova princezna - 4. kapitolaAhojky. Tato kapitola je delší. Tak si ji užijte. Co v ní je? První nákupy a rodinná porada.

 

Arova princezna - 3. kapitola

Arova princezna - 3. kapitolaAhojky. V téhle kapitole se konečně setkají. Isabella maličko vybouchne.

 

Arova princezna - 2. kapitola

Arova princezna - 2. kapitolaAhoj. Zajímá vás, kam se Isabella stěhuje? Řeknu vám jen, že to pro ni nebude lehké.

Dokončeno

Arova princezna - Prolog + 1. kapitola

Arova princezna - Prolog + 1. kapitolaAhoj tohle je má první povídka na pokračování. Ptáte se o čem je? Edward Bellu opustil (pokračování začátku Nového měsíce). Našel ji Demetri a přivedl k Arovi, který jí přeměnil. Jednoho dne se Bella rozhodne odejít z Itálie. Kam půjde? To se dočtete zde.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!