Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Arova princezna - 2. kapitola

Arova princezna - 2. kapitolaAhoj. Zajímá vás, kam se Isabella stěhuje? Řeknu vám jen, že to pro ni nebude lehké.

Arova princezna

2. kapitola

Pohled Ara

Po oslavě jsem šel do své pracovny a přemýšlel nad tím svým zběsilým nápadem. Doufám, že jsem udělal dobře. Nemůžu se na svoji princeznu dál dívat, jak trpí. Vždy, když se jí dotknu, cítím z ní smutek a nenávist. To už musí skončit. Sama si to neuvědomuje, ale potlačuje své city k němu. Její štěstí je pro mě vše, ale to tady nenajde, proto tam zítra půjdeme. Felix se jí sice dvoří, ale ona o něj nezavadí ani pohledem. S Carlislem jsem už mluvil včera. Řekl jsem mu, jestli by na pár let nemohl poskytnout azyl mé dcerce Isabell. Samozřejmě, že jsem mu neřekl, že je to ta Bella. To ať si zařídí ona podle svého uvážení. Můj starý přítel souhlasil a byl dokonce i velmi rád. To mě překvapilo. S Isabell se určitě nudit nebudou. Ona je pěkná potvůrka, když chce. Musel jsem se nad tím vážně zasmát. Ale co, bude zábava. Jsem zvědav na její reakci.

Víte, přijde mi to jako včera, když jí sem přinesl Demetri. Byla tak slabá a křehká. Hned si mě obtočila kolem prstu. Udělal bych pro ni první poslední, jenže za tuhle lež mě bude nenávidět do konce její věčnosti. Zkřivily se mi svaly na obličeji. Musí pochopit, že to dělám pro její dobro. Kdybyste viděli, jak chudák holka trpěla. Když jsem se jí dotknul, ukázaly se mi všechny vzpomínky na něj a jeho rodinu. Tehdy jsem musel ruku odtrhnout, jelikož jsem nemohl snést to zoufalství.

Pohled Isabell

Do svého pokoje jsem se po oslavě vrátila kolem třetí ráno. Převlékla jsem se, odmalovala se a vlasy stáhla gumičkou do culíku. Sedla jsem si na pohovku a přemýšlela nad budoucím domovem pro mou maličkost. Kde to asi bude? Paříš nebo Londýn. To by bylo krásné. Jak bude vypadat má nová rodina? Aro řekl, že jich je víc. Takže to bude asi pěti členný klan. Možná.

Dost spekulování jdeme balit. Upíří rychlostí jsem si sbalila jen to nejnutnější. Zbytek si koupím až na místě. U dveří stáli dva kufry. Vzdychla jsem úlevou a zatleskali si pro radost. Konečně si můžu číst. Popadla jsem knihu a sedla si zpět na pohovku, kde jsem četla až do osmi ráno.

Koukla jsem se na hodinky. Bože to už je tolik?! Musím se začít oblékat. Vlezla jsem do sprchy a předvedla svůj každodenní rituál meditace. Hned jsem měla lepší náladu. Přemýšlela jsem nad svou podobou. Každých pár let si jí změním. Ten dar jsem si vzala od jedné upírky, která porušila nejdůležitější zákon upírů, a to nevyzradit naší existenci. Doma chodím ve své podobě, tedy pokud nejsou večírky nebo plesy. Vzpomněla jsem si na jednu krásnou upírku a proměnila se v ní. Lehce jsem se namalovala a přes sebe hodila černý plášť. Víte, nosí je jen vládci Volterry a já jsem jedna z nich. Pousmála jsem se nad myšlenkou, jak mě vidí ostatní upíří. Ano umím číst myšlenky všech upírů, včetně těch co mají štít. Vidí mě jako nejsilnější upírku celé historie. 

Slyšela jsem, jak se k mým dveřím přibližují kroky Ara. Zaťukal na dveře a vstoupil.

„Připravena?” řekl.

„Jo a kam se to vlastně přemisťujeme?” zeptala jsem se.

„Ta rodina bydlí na okraji Londýna a pro jistotu se přemísti dál od toho domu, aby nás neslyšeli,” odpověděl mi a ukázal mi místo na mapě.

Chytla jsem otce za ruku a v druhé svírala své kufry. Zavřela jsem oči a soustředila všechnu svou sílu na místo v Londýně. Ani ne za sekundu jsme stáli dvě stě metrů před krásným barákem veprostřed lesa. Byl bílý s tmavě hnědými okny a dvě stěny byly prosklené. Byli jsme moc daleko, aby nás slyšeli či viděli obyvatelé domu, ale já měla citlivější sluch a čich. Více jsem se naklonila k domu a ucítila známou vůni upírů, které jsem neviděla přes sto let. Ne, to mi přece nemohl udělat. Můj otec ne. Přece ví, jak mě ty vzpomínky bolí.

Sundala jsem kápi a otočila se na otce. Otevřel ústa jako když mi chce něco říct, ale já ho předběhla.

„To si mi neudělal, že ne. Vždyť víš, jak je nesnáším!”

Cítila jsem, jak mi pomalu červenají oči, které propalovaly Ara.

„Dcerko, je to pro tvoje dobro. Nečerti se.”

„Cože? nNmám být naštvaná, když kuješ pikle s nimi proti mně, tvé dceři?”

Nemohla jsem vyslovit jejich jméno a natož se na ně podívat. Naštěstí ještě nevěděli, že jsme tu. Mohla bych třeba utéct, ale to bych otci neudělala. Už jednoho jsem tím ztratila.

„Tak dost dcero. Tohle není prosba, ale rozkaz. Budeš tam bydlet a hotovo. Pokud utečeš, nezapomeň, že Demetri tě najde a přemístí se s tebou zase zpět,”dokončil Aro svůj proslov.

Sakra proč já mu ten dar přemisťování dala, napadlo mě. Kysele jsem se na něj zatvářila a podotkla.

„Ale víš, že tohle není dárek k narozeninám, ale poprava!” zařvala jsem na něj.

„Dárek  je ve tvém pokoji u nich,” řekl.

 Tak tohle bude vážně peklo. On mi to vážně provedl. To se mi snad zdá. Otec chytl do rukou mé kufry a  vyrazil lesem k té odporné hrůze jménem dům. Já se táhla šnečí rychlostí za ním. Jako fakt musím?! To si ze mě dělá srandu. Já nejmocnější upírka se nechám manipulovat od svého otce. Bože, to nepřežiju nebo spíš oni. V duchu jsem se usmála.

 

2. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Arova princezna - 2. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
35. Sára
09.12.2012 [8:13]

skvělý , úžasný, ale zajímá mě jestli před nimi bude vytupovat Bella za svou podobu nebo něčí jiný Emoticon Emoticon Emoticon

34. mary
31.07.2012 [20:51]

kapča dobrá, ale... Paříš nebo Londýn? Každý rád paří, ale Paříž je se ž Emoticon

09.05.2012 [21:06]

Michangela Emoticon Emoticon Emoticon

32. sissa
06.05.2012 [15:56]

skvelééééééééé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31. Kačka
22.03.2012 [21:08]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. makulka
29.02.2012 [19:48]

Pěkná povídka, moc mě baví. Ale teda Paříž se píše s Z a ne S Emoticon

27.02.2012 [22:59]

SummerLili Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. Infi
25.02.2012 [23:17]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. Lola
25.02.2012 [21:53]

Zajímavé Emoticon

26. lucka2010
25.02.2012 [20:52]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!