Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vysněná - 3. kapitola - Návštěva

Vysněná - 3. kapitola - NávštěvaNávštěva u Cullenů se moc dlouho neohřeje, protože to pro Edwarda skončí katastrofou. Naštěstí nakonec přijde na jiné myšlenky díky vizi, kterou Alice dostane.

Úryvek z předchozí kapitoly

 

Emmett odešel ven, aby se zbavil přebytečné tíhy, která se na jeho oblečení přilepila, když Alice dostala vizi. Tentokrát nebyla o hnědovlasé dívce, ale o dlouholetých přátelích, kteří je zítra přijedou navštívit.

 

Vysněná

3. kapitola - Návštěva

„Za pět minut jsou tady!” rozléhal se domem hlas Alice a Edward měl daleko horší náladu než před chvílí. Včera večer mu jeho drahá a milovaná sestra oznámila, že budou mít návštěvu. Když začal hlasitě protestovat, bylo mu řečeno, čemu se diví, když klan z Denali bydlí třicet minut upíří rychlostí od jejich domu. V té chvíli si vzpomněl na poslední setkání s Tanyou. Hlasitě si povzdechl.

Před dvěma lety Cullenovi navštívili jejich klan, aby si prohlédli Aljašku a našli si pozemek na stavbu jejich domu. Celá smečka měla neskutečnou radost z jejich návštěvy, ale nejvíce Tanya. Ta, která už několik let usiluje o pozornost Edwarda. Neusiluje jen o to, ale celou dobu jí jde jen o sex. Snaží se o to všemi různými způsoby. Nejčastěji si v mysli představuje, jak se svléká, tancuje mu na klíně a další sexuální praktiky, které Edwarda rozčilují do nepříčetnosti. Nikdy o ni neměl zájem, i jí dokonce to řekl, ale Tanyu to jen vyburcovalo k dalším lstem.

Edward seděl v pokoji a obličej měl schovaný v dlaních. Co mě zase čeká?! pomyslel si a z přízemí slyšel hlasy své rodiny, jak vítají Tanyu, Kate a Irinu. Omlouvaly se, že nepřišli všichni, nýbrž ostatní mají něco důležitého na práci. Zhluboka se nadechl, i když vzduch nepotřeboval a vydal se ze svého pokoje do přízemí. Sestupoval schody, když se mu naskytl pohled na tři nádherné panny. Všechny byly blonďaté a krásou převyšovaly ostatní lidské bytosti. Jejich bledá pleť kontrastovala s jejich zlatými duhovkami a plnými červenými rty. Všechny byly moderně oblečené kromě Tanyi, která byla oblečená až moc vyzývavě. Měla na sobě černou krátkou sukni pod zadeček, černé lesklé kozačky na velkém podpatku a průsvitný top, pod kterým byla vidět zářivě červená podprsenka.

Edward zkřivil tvář znechucením, když se mu do hlavy dostala myšlenka od Tanyi, jak si tu podprsenku svléká.

„Edwarde, tak ráda tě vidím,” řekla smyslně a hnala se k němu dát mu pusu.

Edward se na poslední chvíli rozešel ke Katea a Irině. Tanyu tam nechal stát s našpulenou pusou jako tvrdé Y.

„Rád vás vidím,” řekl a objal je na přivítanou.

Neskrýval svůj odpor vůči ní a měl v plánu si ji pro tento den nevšímat.

„Máš nádherný dům, Esmé. Jako vždy jsi nepřekonatelná,” chválila ji Kate a zvědavě se rozhlížela.

„Děkuji. Chcete provést?” zeptala se zdvořile s úsměvem na rtech.

„Ale jistě, to by bylo skvělé,” odpověděla tentokrát Irina.

Tanya se zapletla rukou o Edwarda a zářivě se usmála.

„Jdeme?” zeptala se ho, ale spíše to znělo jako příkaz.

Edward si hlasitě odfrkl a šel za svou matkou, Irinou a Kate. Musel se chovat slušně, i když se tak nerad přetvařoval. Cítil odpor k osobě, která byla na něm zavěšená. Nesnášel ji, ale musel akceptovat přátelství mezi jejich rodinami. Prošli spodní patro a poté všichni zamířili po schodech do druhého patra. Esmé si přátelsky povídala s Kate a Irinou, které obdivovaly zvěř pověšenou na zdech. Edward šel mlčky s hlavou odkloněnou na opačnou stranu, než byl jeho doprovod. Myslí mu běhali nesmyslné představy, které mu posílala. Říkal si, že to nemůže být horší, ale spletl se.

„Edwarde, kde máš pokoj?” zeptala se ho náhle laškovně s našpulenými rtíky.

„Tady!” odpověděl a ukázal na levé masivní dveře z borovice s velkou kovanou rukojetí.

Ani to nestačil doříct a Tanya ho strčila do jeho pokoje a zavřela za nimi dveře. Zády se o ně opírala a zpříma mu hleděla do očí.

„Těšila jsem se na tebe!” řekla a olízla si horní ret.

„Kéž bych mohl říct to samé,” odpověděl suše s úšklebkem na tváři.

„To nebylo moc hezké,” rozčilovala se, „Asi tě budu muset potrestat,” řekla a na tváři se jí rozlil úsměv.

„Myslel jsem, že jsme si to vyjasnili?!” řekl hořce a couval před ní.

„Já si nic nevyjasnila. Chci tě!” řekla a strčila ho na černou koženou sedačku.

„Tanyo, přestaň!” přikázal jí už naštvaně.

„Proč? Nechci přestat,” řekla a sedla si na něj obkročmo.

Edward ji zkoušel od sebe odlepit, když Alice dostala vizi, která ho pohltila.

Byla v nějakém moderně zařízeném pokoji. Na první pohled se zdálo vše přepychové a dokonale sladěné. Poznával obrazy, které patřily jeho rodině, které byly pověšeny na zdech. Zmateně se rozhlédla a zaregistrovala dvě postavy sedící na bílé kožené pohovce zády k ní. Koukaly na televizi a hlavami se o sebe opíraly. Chlapec s bronzovými vlasy měl levou ruku přehozenou přes ramena hnědovlasé dívky a druhou rukou ji jemně hladil. Chlapec se kousek oddálil a políbil dívku do vlasů. Poznala ho. Poznala svého bratra Edwarda.

 

Vize skončila a Edward byl zaskočen. Co to znamenalo? A kdo byla ta dívka? ptal se sám sebe, než se vrátil do reality a přistihl Tanyu, jak mu slintá na krk.

„Slez ze mě!” řekl nahněvaně a shodil ji na zem.

 

 


Tak a je to za námi.

Všem vám moc děkuju za komentáře k minulým kapitolám a doufám, že mě ani dnes nezklamene a zase nějaký zanecháte.

V příští kapitole vás čeká výslech Alice a podíváme se blíže na Edwarda.

Tak se těšte.

Vaše Baroslava.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vysněná - 3. kapitola - Návštěva:

 1 2   Další »
11. monika
30.10.2012 [10:47]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon co dodat snad jen brzo pokračování................Emoticon Emoticon

10. Rena16
29.10.2012 [20:39]

Rena16 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. Alice
29.10.2012 [19:53]

Naštěstí že se takle tanya nechová

8. Niki
29.10.2012 [19:07]

:)))
pěknéé
!!!!!!!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. martty555
29.10.2012 [18:24]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.10.2012 [16:04]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.10.2012 [15:39]

lelientunka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.10.2012 [14:30]

mmonik Emoticon Emoticon

3. Romulek
29.10.2012 [12:32]

Jak já tu Tanyu nemám ráda, je to taková vlezlá, otravná coura. Těším se na pokračování Emoticon

2. Jana
29.10.2012 [11:36]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!