Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznámá pomoc - 18. kapitola Konec

Neznámá pomoc - 18. kapitola KonecTak, lidičky a máme tu poslední kapitolu mé povídky Neznámá pomoc. Co myslíte, jak to všechno dopadne? Budou konečně E + B šťastní? Naposledy u této povídky vám přeju příjemné čtení.

Neznámá pomoc

18. kapitola

Hnědovlasá dívka ležela na pohovce a nad ní se skláněl chlapec, který ji hladově líbal. Bella ho hladila po hrudi, po silných rukou, po jeho krásně tvarovaném zadečku… On ji mezitím líbal na krku a ona  slastně vzdychala jeho jméno bez jakýchkoli zábran. Přesunul se k jejím rtům a Isabella mu pomalu rozepínala knoflík za knoflíkem jeho světle modré košile. Oběma rukama ji svlékla a pohladila ho jeho studené vypracované hrudi. Jeho ledová kůže byla pro ni vysvobozením, protože Bella se cítila v jednom ohni. Tváře jí hořely nedočkavostí. Edward se jí podíval do očí, aby se přesvědčil, že to chce. Samozřejmě že to chtěla. Milovala se jen s Drakem. Tomu se nedalo říkat ani milování, ale trest. Edwarda milovala z celé své duše a chtěla zažít její pořádné a krásné poprvé, na které bude vzpomínat věčně.

„Edwarde, prosím,” zašeptala.

Pousmál se svým pokřiveným úsměvem a políbil ji. Opatrně jí rozmotal ručník, který měla okolo prsou, když přišla ze sprchy. Nemohl se vynadívat na dva kopečky, které byly tak nádherně tvarované. Ovládla ho vášeň tak veliká, že ji začal hladově líbat na krku a postupoval až k bradavkám, které po jeho dotyku se vzpřímily. Bella se propnula v zádech a slastně vzdychla jeho jméno.

„Edwarde.”

Upíří rychlostí si sundal kalhoty i s trenkami a znovu se jí začal věnovat.

Líbal jí bříško a pomalu sestupoval dolů a dolů. Chtěl její klín připravit na to, co ho čeká, ale on to nepotřeboval. Bella mu vzrušeně prohrábla vlasy a každou chvíli vzdychla, ale nestačilo jí to. Chtěla ho celého se vším všudy. Sedla si a převalila Edwarda na záda. Odhrnula si vlasy z tváře a usmála se.

„Teď je řada na tobě.”

Začala ho líbat na krku stejně vášnivě, jako to dělává on. Jazykem mu přejela přes bradavky a Edward začal příst jako malé kotě. Jemně vrčel. Hladila ho a líbala a mířila níž a níž. Jeho mužství bylo vztyčené od prvního okamžiku a ona si ho mohla až teď pořádně prohlédnout. Jazykem přejela jeho délku, když Edward hlasitě vzdychl. Bella se sama pro sebe usmála a pokračovala. Pevně uchopila jeho chloubu do ruky a strčila špičku do pusy. Rukou přejížděla po jeho délce a hrála si s ním v puse. Edward nikdy nic tak krásného nezažil. Nevnímal nic, jen jeho hladové tělo toužící po jejím. Nevydržel tíhu té slasti a převalil ji zpět na záda. Uchopil své mužství do ruky a vnikl do ní. Oba se v tom samém okamžiku mírně propnuli v zádech a vzdychli. Když si na ten pocit zvykli, Edward se nad ní sklonil a začal ji líbat a pohupovat se. Nejdříve jemně, ale po chvíli přitvrdil. Bella v zápalu chtíče chytla pevně do rukou jeho zadek a začala přirážet. Byla v sedmém nebi. Cítila, že za chvíli přijde to nejkrásnější, které ještě nikdy nezažila. Cítila oheň, který v ní plál, ale zároveň ji polil chlad. Vše bylo tak jiné a krásné, než to zažila. Nemohla ten pocit vydržet. Znovu se propnula v zádech a volala jeho jméno.

Edward to cítil. Přibližoval se závěr. Její poševní svaly jeho mužství svíraly více a více a v jedné jediné chvíli se to stalo. Vybuchl ohňostroj všech barev. Podíval se na svou lásku, která byla na tom stejně jako on. Unaveně si lehl vedle ní na bok a prsty si hrál s jejími vlasy.

„Asi bych se ti měl s něčím svěřit,” řekl najednou Edward.

Bella otočila hlavu a pohlédla mu do očí.

„Byl jsem panic,” vydechl naráz.

„Asi bych se ti taky měla s něčím svěřit,” řekla Bella šťastně.

„Tohle bylo to nejkrásnější, co jsem kdy zažila. Miluju tě, Edwarde Cullene,” přiznala se hnědovlasá dívka.

„Jsi úžasná. Taky tě strašně miluju, Isabello Swanová.”

≈≈

Zatímco se Edward s Bellou milovali, krásná a mladá čarodějka jménem Susan s barvou vlasů připomínající oheň střádala plány na pomstu. Nikdo si nevšiml, že Kaleb kouzlo znovuzrození dokončil a Susan vstala z mrtvých. Nikdo si nevšiml rudovlasé dívky, která se znenadání objevila na louce a cítila beznaděj. Její láska zemřela a s ním i její srdce. Poháněla ji zlost a nenávist, kterou cítila ke všem zúčastněným osobám.

Konec

 


Ahojky lidičky.

Tak a je to za námi. Hrdinům mé povídky odzvonilo, i když to dopadlo tak neurčitě.

Doufám, že se vám povídka líbila a přála bych si, abyste zanechali nějaké ty komentáře.


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznámá pomoc - 18. kapitola Konec:

 1 2   Další »
16. Liss
02.11.2014 [13:15]

Pardon ze som komentár nedala skôr ale az na koniec ale ja tieto poviedky čítam cez mobil a tak ho nechcem furt restartovat (mam S1) a toto bola prekrasna poviedka a ten koniec so Suzan ma dost prekvapil :-) ale dost ma iritovali tie tvoje ze ak nebudu komenty nebude pokracko

15. Luna
01.02.2013 [22:38]

Moc pěkná povídka Emoticon

12.01.2013 [14:21]

alicecullenhale2 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
skvelé... Emoticon
krásny koniec... Emoticon

13. ani
11.12.2012 [16:28]

nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. E.T.
14.11.2012 [20:00]

ZAjímavá povídka. Jen je divné, když se o mužském pozadí mluví jako o ,,zadečku". Působí to dost přihřátě. Emoticon

11. sasanka
04.10.2012 [11:54]

Emoticon Emoticon tak doufám, že bude pokračování...teda aspoň ten neuzavřený konec to tak naznačuje Emoticon

03.10.2012 [22:40]

kollart Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.10.2012 [20:00]

BellaSwanCullen8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. Lucka
03.10.2012 [14:32]

skvělá povídka. Moc ráda jsem ji četla Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. Eleonor
02.10.2012 [23:43]

Krása povídku jsem zhltla za chviličku :D Díky moc ráda se s tebou zase setkám u dalších tvých výtvorů ; ) Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!