Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznámá pomoc - 13. kapitola

Neznámá pomoc - 13. kapitolaAhojky. Ptáte se, co vás čeká v této kapitole? Konec plesu, který pro Edwarda bude utrpením. Belly popichování, které stále nekončí a jedna zlá předtucha. Přeju pěkné čtení.

Neznámá pomoc

13. kapitola

Edward šílel. Vrčel zlostí jako kočka, která přede. Poslouchal Mikovy myšlenky, které ho vytáčely k nepříčetnosti. Viděl Bellu v jeho mysli. Seděli společně na lavičce před školou a povídali si. Bella se smála a jiskřičky v očích jí tančily jako divoké plameny ohně. Vypadala nádherně. Sametová pleť jí zářila ve svitu měsíce. Vlasy jí vlály ve větru. 

Edward se vytrhl ze sevření Jessicy a zamířil ke stolu, kde seděl Jasper. Zhroutil se na židli a dal si obličej do dlaní.

„Bratříčku, co to z tebe cítím!” posmíval se mu bratr. Edward zavrčel jako sopka před výbuchem. Neměl náladu na popichování od svých bratrů. Neměl náladu na nic. Chtěl jít domů a být sám. Bez nadržených myšlenek chlapců, kteří se hemžili okolo dívek. Bez vytáček, které slyšel od svých bratrů. Bez nadávek, které slýchával od Alice a Rose. Všechno se mu sesypalo jako domeček z karet. Vrátil se do reality, když uslyšel nechutné myšlenky, které se blížily k němu. Jessica si sedla na židli před něj a dala mu ruku na stehno.

„Copak je to s tebou?” zeptala se zamračeně. Edward ucítil pohled Belly. Odtrhl pohled od Jessici a zadíval se do těch známých hnědých očí, které měly výhled na ruku na jeho stehnu. Bella v sobě dusila smích, protože cítila, jak Edwardovi vadí její přítomnost. Ale vybral si ji sám, pomyslela si. Zamířila k jejich stolu, když přišli i ostatní. 

„Edwarde, copak to vyvádíte?” zeptala se Alice a koukala na ruku na jeho stehnu. 

„Nic,” setřásl ji a zatvářil se jako mučedník. 

„Hele, brácha. Co je s tebou?” zeptal se Emmett vážně.

„Není mi dobře. Chci jed domů,” řekl přidušeně. 

„To je škoda! Teda pro Jess! Říkal jsi přece Emmettovi, že bys jí ještě po plese někam vzal, ne?” dodala Bella rozesmátá, protože Alice jí všechno pověděla. 

„Vážně? Ty jsi úžasný!” zašvitořila Jessica. 

„Jo. Edward je pravý džentlmen, viď?!” Tu ironickou poznámku si nemohla nechat pro sebe, ale z jejího tónu hlasu zněla jako fakt. Bella se otočila na Mikea a pohladila ho po hřbetu ruky.

„Miku, neodvezl bys mě prosím domů?” zeptala se nevinně. Bella se rozloučila s ostatními a odjela domů. Usínala spokojená s výsledkem dnešního dne. Před sebou měla víkend, na který se hrozně těšila, protože měla spát u Cullenových. Bohužel Edward nevěděl, že tohle je jen začátek. 

≈≈

Druhý den ráno se Bella probudila ve skvělé náladě. Pozorovala na sobě změny, které vyvolávaly léky, které pravidelně užívala. Byla neobyčejně šťastná a od brzkého rána se usmívala od ucha k uchu. Její pohled na svět se otočil o sto osmdesát stupňů. Nic jí nemohlo zkazit náladu. Pustila si hlasitě rádio a poskakovala vesele do rytmu hudby. Přešla do koupelny a spokojeně se usmála. Svázala si vlasy do huňatého ohonu, který si natupírovala, a lehce se nalíčila. Oblékla si světle modrou džínovou sukni a tmavě modrý lehký svetřík. Obula si černé kozačky, když se jí do pokoje přiřítila Alice.

„Ahoj. Jsi připravená?” zeptala se s úsměvem. „Včera jsi Edwarda pěkně rozhodila,” zasmála se Alice. „Uvidíš sama.” Bella se zasmála a přehodila si přes záda černou koženou bundičku.

Nastoupily společně do auta a odjely směrem ke Cullenovým. 

„Máš nějaký plán?” zeptala se Alice se zájmem v očích. 

„Já nevím. Asi budu muset improvizovat," mrkla na ni spiklenecky.

„Já už jsem něco vymyslela a dojde ti to hned u nás doma. Hlavně se nezapomeň zeptat, kde budeš spát!” mrkla na ni Alice a rozvířila vítr, jak přidala plyn.

≈≈

Obě dívky vešly do obývacího pokoje, kde seděli sourozenci Alice.

„Ahoj,” pozdravila nadšeně Bella a zamávala jim.

„Ahoj. No konečně tu bude alespoň nějaká zábava,” vydechl si úlevně Emmett. 

„Jak to myslíš?” zeptala se Bella a na čele se jí objevila vráska.

„No, Edward tu sedí od rána jako hromádka neštěstí, Jasper je na tom podobně a Rose si lakuje nehty,” odfrkl si otráveně. Bella povytáhla jedno obočí.

Shodila na zem kabelku a koketně přišla k Edwardovi. Sedla si mu na klín a ukazováčkem mu zvedla bradu. Topila se v těch zlatých studánkách, které jí vyznávaly lásku.

„Stalo se něco?" zeptala se s úsměvem a natočila mírně hlavu do strany. 

Edward byl zaskočen reakcí dívky, která mu seděla na klíně s otázkou v očích. Pravou rukou jí podpíral záda a levou měl položenou na jejím stehně. Teplo z jejího těla sálalo a Edward byl nervóznější, než kdy předtím. Její vůně vyplnila každý pór jeho kůže, která prahla po dalším doteku Belly. V krku se mu usadil knedlík a hlas se mu zadrhl. Začal zrychleně dýchat, i když kyslík nepotřeboval. Svět okolo něj pohasl a on vnímal jen její tělo, které se o něj třelo. Její tělo, které nikdy nebylo tak blízko jako teď. Jeho mužství však neotálelo a žádalo o svobodu. 

Bella ucítila tlak na zadečku a usmála se. Schválně dráždila Edwarda, aby se mu pomstila za včerejší den. Dělal jí dobře pocit, že po ní touží. Nezmýlila se. Byla si jistá, že Edward ji má rád. Nevěděla však, jak moc, a to chtěla zjistit. Odtrhla oči od černočerné tmy, která ji chtěla a natočila hlavu na Emmetta. 

„Tak Edwarda bychom měli," uchechla se a mnula si ruce. „Alice, kde budu spát?" zeptala se a seskočila z Edwarda, který byl zaskočený.

„V pokoji pro hosty, ale sprchovat se budeš muset u Edwarda, protože tady Pat a Mat rozbili sprchu," zasmála se Alice hlasitě a ukazovala na Jaspera a Emmetta.

Bella odběhla do pokoje pro hosty a Emmett se ujal slova.

„Teda brácha, že by se náš starý panic probral k životu!” posmíval se Edwardovi, který si schovával rozkrok polštářem.

„Emmette!” okřikla ho Rose. 

Alici zasáhlo zlé tušení, které jí dodávalo neklid v duši. Neměla vizi, jen nepříjemný pocit, který ji pohltil. Něco se stane. Něco zlého.


Ahojky doufám, že se vám tato kapitola líbila. Příští kapitola bude zlomová a trochu tajemná, tak se máte na co těšit. Bohužel vám musím říct, že se pomalu, ale jistě blížíme ke konci povídky. Mám pro vás poslední čtyři nebo pět kapitol, ale nebojte se. V konečné kapitole mám pro vás nabídku na pokračování. Vaše baroslava.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznámá pomoc - 13. kapitola:

 1 2   Další »
12. jane
07.08.2012 [13:46]

super povídka tak doufám ze ji dokončíš a nevzdáš to před finišem. Četla jsem tvoje komentáříky u předchozích kapitol a nejsem zrovna nadšená z toho , že pro přidání další kapitoli jsi nekde chtela urcity pocet komentáru.... Kdyz mesic nic nevydas tak lidi na tvou povidku zapomenou a pak se k ni uz treba ani nevráti... to je jen takove male upozorneni ktere pozoruju u hodne autorek, tak doufam ze neudelas stejnou chybu. pa

11. Vanessa
04.08.2012 [19:29]

Bella je teda POTVORKA ! :D :D :D :D :D :D

10. Natalia Grosšmidtová
04.08.2012 [19:28]

Nádhera ..... Prosím Pokračovanie :)

9. MyLS
28.07.2012 [12:58]

MyLSpěkné...

8. Lucka
28.07.2012 [0:02]

Bella tedy dává Edwardovi docela dost zabrat. Naprosto skvělé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Moc se těším na pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. werigo
26.07.2012 [15:11]

sakrááááá, chci další díl, hned Emoticon Emoticon Emoticon ...................................
Jinak super, opatrný začátek a rychlý spád... dobře se to čte Emoticon Emoticon Emoticon

25.07.2012 [22:26]

BellaSwanCullen8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. BabčaS
25.07.2012 [22:07]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Jasmínka
25.07.2012 [21:46]

moc hezký...moc se těším na další dílek :-)

3. martty555
25.07.2012 [20:48]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!