Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vysněná - 18. kapitola - Dárek

Vysněná - 18. kapitola - DárekBelliny narozeniny se kvapem blíží a Edward pro ni vymýšlí vhodný dárek. Chtěl by jí dát něco dokonalého. Něco, co přesně vyjádří jeho city, které k ní cítí. Co to bude? To se dočtete níže.

Vysněná

18. kapitola

 

Svítalo. Na malé město jménem Forks začaly dopadat první paprsky slunce tohoto dne. Předpověď hlásila slunečný den, na který se těšil každý obyvatel města. Jen rodina Cullenů z toho neměla příliš velkou radost. Pro všechny to znamenalo domácí vězení. Nemohli riskovat prozrazení, a tak se Edward vracel zpět domů ze své noční návštěvy.

Po své první návštěvě Belly neuběhla noc, kdy by ji nenavštívil. Stále seděl u její postele a pozoroval, jak spí. Zdála se klidná a nevinná. Zdála se jako člověk, ale opak byl pravdou. Edward přemýšlel, jaká tajemství Isabella před ním ukrývá a jestli mu je někdy prozradí. Trápilo ho, že ji nemůže číst myšlenky. Měl dojem, jakoby myslela jinak než ostatní lidi. Jakoby se její mysl trápila jinými problémy, než měli obyčejní lidé. Chtěl znát všechna její tajemství, ale zatím neměl tu možnost.

Jedno ale věděl s naprostou jistotou, kromě toho, že Bella je nesmrtelná a má nadpozemskou sílu. Zítra má narozeniny. Chtěl ji překvapit. Chtěl jí dát něco, co vyjádří jeho city k ní, ale nebyl si jistý, jestli ví, že je upír, a jestli pozná, od koho to bude. Měl v plánu ji dnes večer navštívit, tak jako to dělával posledních pár dnů a zanechat jí tam dárek.

Největší potíž byla v tom, že nedokázal nic vymyslet. Všechno se mu zdálo obyčejné, když si vzpomněl na zlatý drobný řetízek s malým diamantovým srdíčkem, který mu ležel v dřevěné krabičce jako jedna z mála památek po jeho biologické matce. Měl k tomu citový vztah a chtěl ho dát někomu sobě blízkému a měl pocit, že je to právě Bella.

Miloval ji. Jen si nebyl jistý, jak s ním naloží. Vezme si ho na sebe nebo ho nechá v krabičce a založí si ho do toaletního stolku. Vyhnal z hlavy tyhle podivné myšlenky a otevřel zásuvku, kde ležela dřevěná, ručně vyřezávaná krabička. Opatrně ji otevřel. Vevnitř byla vystlána červeným sametem, kde ležely tři šperky. Drobný zlatý řetízek se srdíčkem, zásnubní prstýnek a snubní prstýnek. Všechny tyto šperky patřily jeho matce a všechny je opatroval jako oko v hlavě. Bříškem prstu pohladil každý šperk a vzpomínal na matku. 

Pamatoval si jen málo ze svého lidského života. Víc, než ji si pamatoval místa, pachy a další různé drobnosti. Doteď věděl, jak voněly její vlasy, a rozeznal hlas, kterým na něj mluvila.

Alice vstoupila do jeho pokoje a přerušila tak proud Edwardových vzpomínek. Usmívala se od ucha k uchu, protože měla vizi. Moc dobře věděla, co Bella udělá, až uvidí dárek od Edwarda a byla šťastná, protože i on bude. V duchu začala myslet na krabičku, kterou Edwardovi přinesla, aby nezjistil děj její vize. Nechtěla mu ji ukázat, protože to mělo být překvapení.

„Něco jsem ti přinesla. Myslím, že se ti to bude hodit,” řekla Alice a podávala mu čtvercovou černou krabičku vystlanou černým saténem. Na první pohled vypadala, jakoby ukrývala poklad.

„Děkuju, Alice. Jsi úžasná,” řekl vděčně a zeširoka se na ni usmál.

„Myslíš, že se jí bude líbit?” zeptal se nesměle, protože si nebyl jist.

„Myslím, že nás všechny překvapí,” usmála se tajemně a odešla.

 

 


Další kapitola za námi.

A co bude v té příští?

Bella najde dárek, který jí někdo nechá na posteli.

Bella si vydedukuje, že je od Edwarda, a půjde ho navštívit, aby se přesvědčila.

Máte se na co těšit.

Vaše Baroslava.

 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vysněná - 18. kapitola - Dárek:

 1 2   Další »
14. Ajda
17.01.2013 [15:03]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Super kapitolka..:) Dalšííí :) Emoticon

17.01.2013 [8:32]

baroslavaAhojky. Vím, že vás příšerně štvu a omlouvám se. Emoticon Emoticon Emoticon Příští kapitola bude dvakrát tak delší. Přísahám, protože má přes tisíc slov. Emoticon Emoticon Emoticon

12. martty555
17.01.2013 [8:15]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11. Romulek
16.01.2013 [21:17]

Proč tomu říkáš kapitola? Příště napiš "další odstaveček." Emoticon Tuhle povídku mám moc ráda, ale ta délka mě vždycky akorát nasere. Sotva začnu číst, už je konec. Ještě bych přihmouřila oko,kdyby jsi tyhle odstavečky přidávala opravdu každý den, ale nechat nás čekat a pak tohle krátký? Emoticon Ať je to příště o moc delší Emoticon Takže piš,piš, piš, nebo Tě sní myš. Ale abych nebyla jen přísná, samotná povídka je kouzelná a máš talent. Emoticon

10. BellaDemetri
16.01.2013 [21:12]

Fajn, bez urážky, ale začínaš ma pekne s*ať!! Emoticon Emoticon ani sa nezačítam, a už to končí... Fajn, už som v pohode. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon kedy ďaľšia?

9. monika
16.01.2013 [20:45]

super... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. BellaEdward
16.01.2013 [20:30]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. DAlice
16.01.2013 [19:23]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.01.2013 [19:05]

Darca131Skvělá kapitola, ale je strašně krátká! Těším se na další a doufám, že bude brzo a také, že bude delší. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. Niki
16.01.2013 [19:01]

Hejjjjjjjj jako taková krátka ??? Si ze mě děláš prdel ne ??

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!