Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vysněná - 14. kapitola - Rozchod

Vysněná - 14. kapitola - RozchodAhojky. Předem se omlouvám za kratší kapitolu, ale myslím, že vám to vynahradím rychlostí publikace. Edwarda trápí polibek, který mu Bella opětovala. Půjde si s ní o tom promluvit, ale Bella ho odbude. Co Edward ze smutku udělá? A jak do toho zapadá Jessica? Možná to konečně Edwardovi otevře oči.

Vysněná

14. kapitola

Bella s cinknutím položila vidličku a zvedla se ze stolu. Tác s jídlem odnesla a zamířila k učebně číslo pět, kde měla mít literaturu. Šla liduprázdnou chodbou, protože všichni studenti byli v jídelně a spořádaně jedli, jen ona na jídlo neměla ani pomyšlení. Cestou se zastavila u své skřínky, kam si vkládala učebnice, když ji někdo vyrušil. Pomalu se otočila a uviděla dvě černé panenky, které ji pozorovaly.

Musel ji vyhledat. Musel si s ní promluvit a nadechnout se té překrásné vůně, která mu tolik chyběla. Už nestál jako v křeči, ale užíval si toho aroma, které mu dopřávala. Hned si vzpomněl na jejich polibek a oči mu ztmavly chtíčem, který ho prostupoval. Nikdy nic takového nezažil a jen ona ho doháněla k naprostému šílenství. Její vůní. Její nádhernou postavou. Její hluchou myslí. Konečně se cítil úplný a šťastný.

„Měli bychom si promluvit o té…" začal, ale Bella ho přerušila.

„Ne. Neměli. Jsi zadaný a prakticky se nic nestalo,” řekla a dál se přehrabovala ve skřínce.

Najednou ji ovál jeho sladký dech s příměsí jeho vůně, kterou vdechovala. Pootočila se. Jejich hlavy byly asi deset centimetrů od sebe a Bellu to vyvedlo z míry. Potřebovala se nadechnout čerstvého vzduchu, aby se vymanila z jeho vlivu.

„Stalo,” řekl odvážně a přesvědčivě zároveň.

Belle se v krku utvořil knedlík, a i když chtěla něco říct, nedokázala to. Nakonec jí zbylo jen rezolutně zavrtět hlavou na odpor.

Edward poraženě odstoupil a naposledy se na Bellu podíval tím výrazem mučedníka, který se mu záhy objevil na tváři. Hlasitě si povzdechl a odešel se sklopenou hlavou. Tak strašně ho přitahovala, že bylo těžké odejít a nechat ji samotnou. Cítil se hůř a hůř, jak se každým krokem vzdaloval. Náhle ho přepadla bolest, kterou neznal a neuměl si ji vysvětlit. Myslel si, že ta bolest se mu jen zdá, ale bylo to srdce. Srdce, které skomíralo samotou.

 

Cestou k autu potkal Jessicu, která ho vyhlížela. Neuměl se přetvařovat a už vůbec na ni neměl náladu. Posledních pár dní měl pocit, že ho spíše otravuje, než dělá šťastným.

Z její mysli věděl, co si o něm myslí. Nemilovala ho. Líbil se jí, to ano, ale to nebyl důvod, proč s ním chodila a na každého házela pohrdlivé úšklebky. Věděl, že s ním chodí jen proto, že se o ní mluví jako o dívce, která chodí s nejhezčím klukem ze školy. Nechtěla ho pro jeho samého. Zajímala ji popularita a moc, kterou ona nikdy neměla a Edward dal konečně průchod svým citům.

„Ahoj lásko,” zaštěbetala Jess jako neviňátko a líbla ho na pusu.

„Ble,” neubránil se a třel si ústa rukou.

„Co?” zeptala se Jessica.

„Hele, Jess, měli bychom si promluvit,” začal Edward vyrovnaně a chtě nechtě se zašklebil.

„O čem?” zeptala se a dala si ruce v bok.

„O tom, že už s tebou chodit nechci,” řekl sebejistě a zamířil ke svému autu.

Neměl náladu na hádky a svým způsobem ho unavovala. Konečně si přiznal pravdu, že to není ta pravá a nikdy se do ní nezamiluje. Otrávila ho jako ježibaba Sněhurku.

„Ale, Edwarde, to nemůžeš,” dohonila ho Jessica a chytla ho za ruku.

„A proč ne?” zeptal se a setřásl ji.

„My k sobě patříme,” tvrdila na svoji obhajobu.

„Přiznám se, že jsem si to taky myslel, ale teď už ne,” řekl tvrdě a pokračoval v chůzi.

„Edwarde,” zakřičela naposledy, ale on ji už dávno nevnímal.

Nevnímal ani to, že celá škola jejich rozhovor vyslechla, protože na parkovišti byly hloučky studentů, kteří je se zájmem pozorovali a tiše to komentovali.

Edward odemkl své auto, když k němu přišel zbytek rodiny, kteří mu gratulovali.

„Teda, brácho, to je ta nejlepší věc, co jsi v životě udělal. Byla vážně otřesná,” křikl poslední větu Emmett po Jessice, která pěnila vzteky.

„A taky mám pro tebe náhradnici. Bellu. Tu ti schvaluju. Hraje hry na playstationu a je s ní sranda,” hulákal Emmett.

Edward se hned podíval jejím směrem. Stála u vchodu do školy a trochu se pousmála. Vypadala, jakoby vyslechla celý jejich rozhovor, i když stála asi sto metrů od nich, a vzápětí se mu do hlavy dostala slova, které mu řekl Carlisle v pracovně.

„Musí být nesmrtelná,”

Dunělo mu v hlavě.

Musel tomu přijít na kloub. Musel zjistit, co je zač. Ale jak? ptal se sám sebe.


 


Ahojky lidičky.

Já vím, že vás štve délka kapitol, ale doufám, že vám to vynahrazuju častou publikací, takže se vám omlouvám.

Tak jako vždy vám povím něco málo k další kapitole.

Edward se rozhodne, že Bellu navštíví v noci.

Přepadne ji spící v posteli a bude se zaobírat její nesmrtelností a svými city.

Na co asi přijde?

Nechte se překvapit.

Vaše Baroslava.« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vysněná - 14. kapitola - Rozchod:

 1 2 3   Další »
22. monika
09.12.2012 [15:12]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. Laura cullen
09.12.2012 [13:19]

další rychle Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. Laura cullen
09.12.2012 [13:18]

další rychle Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19. Jana
09.12.2012 [10:41]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. bara
08.12.2012 [17:12]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17. reneesmecarliecullen
08.12.2012 [9:55]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.12.2012 [8:45]

crazycvok Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon opet famozni kapitolka..

08.12.2012 [8:40]

JusseppeKdyby jsi takhle přidávala kapitoly vždycky tak by to bylo supeeer!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. Lucka
08.12.2012 [0:37]

tak tenhle díl se ti povedl. Konečně si Edward uvědomil, že nemůže být s Jess. Už se moc těším na další pokráčko Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.12.2012 [23:50]

lelientunka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!