Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vysněná - 12. kapitola - Polibek

Vysněná - 12. kapitola - PolibekAhojky. Nemohla jsem si nevšimnout, jak mě krásně prosíte o další kapitolu. Takže jsem si pospíšila a jen kvůli vám jsem ji sem přidala co nejdříve, tak, jak jste chtěli. A co se v ní dozvíte? Bella a Edward jsou sami v jeho pokoji. Co se asi bude dít? A co zapříčiní jejich první polibek? Co budou oba cítit? Bude to ohňostroj? Nepokazí se něco? Odpovědi na tyto otázky najdete níže. Přeji příjemné čtení.

Úryvek z minulé kapitoly

 

 

„Edwarde, co ta tady dělá?” zeptala se ho jedovatě, ale on si jí nevšímal, protože upíral pohled na Bellu.

„Máme spolu napsat domácí úkol na biologii. Vadí ti snad na tom něco?” zeptala se jí Bella trpce.

„Jo. Vadí,” odpověděla Jessica prostě.

„Ty snad žárlíš? Ale, Jess, nechovej se jak kráva,” řekla Bella rozhořčeně, a to i Emmetta vytáhlo ze sedačky.

„Lásko, ona mi řekla, že jsem kráva,” fňukala Jessica.

„Neřekla, protože jsem řekla jako, ale jestli to chceš brát osobně, tak klidně můžeš,” zasmála se Bella.

„Jedna nula pro Bellu,” zasmál se Emmett, a to Jess ještě víc pobouřilo.

„Jsi pitomá,” nadávala jí Jessica, ale Bella se tím netrápila.

„Nevím, kdo je tady pitomec, protože já nikoho za nos nevodím. Vsadím se, že ani nevíš, co Edward má rád. Jaké má rád knihy, co poslouchá za muziku, nebo jaká je jeho nejoblíbenější barva?! A to jak dlouho spolu chodíte? Týden?” zeptala se Bella hořce.

„Nooo… On… Já… Miluju ho,” koktala Jessica, protože nevěděla, co říct.

„O tom pochybuju,” řekla a podívala se na Edwarda. „Nechci ti brát iluze, ale jde jí jen o to jedno a ty to rozhodně nejsi,” řekla mu s něhou ve tváři, která se objevila hned, jak se na něj podívala.

„To není pravda,” nesouhlasila Jessica.

„Vážně? Myslím si, že jediné, co stoprocentně víš, je, jestli má Edward krční mandle,” usmála se na ni a dodala, „a teď bych byla ráda, kdybys šla domů, protože s Edwardem máme něco na práci.” 

„Dva nula pro Bellu,” smál se Emmett.

Jessica uraženě seběhla schody a vyšla s Edwardem ven ke svému autu, kde se rozloučili.

„Taky ji tak nesnášíš?” zeptala se Emmetta a otočila se na něj.

„Někdy mám pocit, že když s ní budu ještě hodinu, pojedu do Volterry spáchat sebevraždu,” řekl vážně.

 

Vysněná

12. kapitola

 

Edward se za chvíli vrátil a mlčky zavedl Bellu do svého pokoje. Pozorně se rozhlížela a mapovala si každou část jeho pokoje. Byl vymalovaná do béžové barvy s dvěma prosklenými zdmi, odkud měl výhled na hustý les. Po levé straně stála černá kožená pohovky a naproti ní byly police s knihami a CDéčky. Naproti dveřím byl rohový stůl s počítačem. Zastavila se uprostřed a vyčkávalo, co se bude dít. Edward se k ní otočil a soustředil se na větu, kterou jí chtěl říct, protože její vůně ho rozptylovala.

„Jsem Edward,” vydechl naráz.

„Slyšela jsem,” odpověděla Bella, ale vzápětí toho litovala.

„Bella,” řekla a usmála se na něj svým dokonalým, omluvným úsměvem, pod kterým se Edwardovi klátila kolena.

„Slyšel jsem,” řekl a přidržoval se stolu, aby nespadl.

I když byl upír, působila na něj jinak. S ní se cítil lidštěji a prožíval zvláštní pocity, kterým nerozuměl. 

Rozdělili si práci tak, že Bella seděla za stolem a hledala různé úryvky na internetu, zatímco Edward seděl na pohovce a listoval v učebnici a zapisoval si poznámky do sešitu.

Když od sebe byli dál, její osobitá vůně na něj nepůsobila tolik jako ve škole, když seděli vedle sebe. Mohl se soustředit na úkol, který museli mít do pondělí hotový, ale stejně po ní tajně pokukoval. Tajně si prohlížel rysy její tváře i ruku, kterou si podpírala hlavu, když se na něj horlivě podívala.

„Pojď sem. Něco jsem asi našla,” řekla a naznačila mu rukou.

Edward vstal a přistoupil ke svému stolu, ke kterému se nahnul. Stál vedle Belly, nakloněný k počítači, když se nevědomky nadechl. Nasál nepoddajnou vůni, která ho omámila, a on ztuhl.

Bella se k němu otočila, aby zjistila, co se stalo, když uviděla jeho tmavé oči, které ji přitahovaly. Oba byli několik málo centimetrů od sebe a ona se zadívala na jeho ústa, která byla tak nádherně tvarovaná. Přitahoval ji tak silně, že nevěděla, co dělá.

Oba je to k sobě přitahovalo jako dva magnety s jinými póly. Nevnímali nic kolem sebe, jen osobu, která byla naproti nim. Toužili po sobě.

Edwardův pohled spočinul na jejích rtech, které si přál ochutnat. Zdály se měkké a lahodné. Pomalu se k ní přibližoval a opatrně se o ně otřel svými. Mysl mu zakalil růžovo-červený opar a v těle mu poletovalo snad milion motýlků, kteří ho šimrali. Ruce ho brněly a samovolně se uvelebily na její hebké a teplé tváři. Chtěl víc. Chtěl ji. Nikdy ten pocit nezažil a nechtěl, aby někdy skončil.

Bella se dožadovala dalších doteků, ale ani jeho dlaně na její tváři jí nestačily. Omotala své ruce kolem jeho krku a přitiskla si ho blíže k tělu. Pootevřela ústa, aby do nich mohl vniknout svým jazykem, který zapříčinil ohňostroj všech barev a větší intenzitu nepopsatelných pocitů v jejím těle.

Oba stáli a hladově se líbali, jako by ta chvíle nikdy neměla skončit. Jako by to souznění nikdy nemělo povolit. Byli nenasytní a Edward neovládal svůj chtíč, který narůstal každou vteřinou. Najednou jí zmáčkl rameno tak silně, že by obyčejnému člověku ho rozdrtil. Vzápětí si to uvědomil a v jedné jediné sekundě stál několik kroků od Belly, kde se opíral o zeď svými zády. Pohlédl na Bellu, která nesykala bolestí tak, jak čekal, ale bezmyšlenkovitě stála na místě a dotýkala se úst bříšky svých prstů. Vzápětí se probrala, zatřepotala svými dlouhými řasami a pohlédla zmateně na Edwarda, který měl stále oči černé jako nejtemnější noc.

„Měla bych už jít,” řekla a sáhla po kabelce, která ležela na zemi, a ve zmatku utekla z domu.Ahojky.

Nejdříve bych ráda všem poděkovala za takovou kupu komentářů, které jste mi zanechali, a budu nadšená, když to zopakujete.

Doufám, že se vám líbil jejich první polibek - a co se bude dít dál?

Edward bude spekulovat nad jejím (nerozdrceným) ramenem.

Co se dozví?

Na to se těšte v příští kapitole.

Vaše Baroslava.


 
« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vysněná - 12. kapitola - Polibek:

 1 2   Další »
19. Nessa
03.12.2012 [17:31]

Prosiim daj ďaľšiu kapitolku! Emoticon Emoticon Emoticon Je to skvelé!!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. monika
29.11.2012 [20:29]

super jen krátký šup šup pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17. Natysss
29.11.2012 [20:19]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon rychle pokráčko prosííííím Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. AngieCullen
29.11.2012 [14:59]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. BabčaS
29.11.2012 [12:41]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. AlisonDL
28.11.2012 [21:52]

Takže. :-D Z prvu bych se ti chtěla omluvit, že tvou povídku komentuj až nyní. Snažím se vyhnout tomu -že si přečtu první kapitolu a pak čekat - abych pak čekala na další kapitoly, protože z toho dokážu mít absťák. Emoticon
Ale u tebe jsem neodolala. Zatím jsem takovou povídku tady na webu nečetla, nenarazila na ni.
Stydím se za to, že komentuji až teď, doufám, že mi to odpustíš. Emoticon
Nyní ke kapitole. Já nevím proč, ale asi proto, že je to dokonalá povídka, tak jí doslova žeru. Emoticon Pokaždé se strašně těším na to, až přibyde další kapitola a obdivuji tě za tak rychle přidávání, protože já bych se sama jako autorka měla stydět. Ale všchni as známe to, že múza dojde. Takže, dost tlachání.
Emoticon
Nikdy se mi moc nelíbil tenhle styl, myslím tím, žě to někdo vypráví. Ale tady... Emoticon Nestaím zírat. Emoticon Něuvěřitelně jsi si to oblíbila a ty hlavně úžasně píšeš. Takže to je dohromady něco úžasnýho. Kapitola byla nádherná, ale já bych nepohrdla delšími. Hehe. Emoticon Je to vždycky nádherné zpříjemnění dne. Věřím, že tobě tahle délka kapitol vyhovuje, takže si nedovolím to, abych ti do toho kecala. Emoticon
Trošku jsem se rozepsala. A dokázala bych tě kdo ví jak dlouho vychvalovat! To mi věř. Emoticon
Úžasná povídka a ty jsi super autorka.
Snad tě můj dělší komentář neomrzí, zasloužila by jsi si delší. Už teď patříš mezi mé oblíbené autorky a že to je u mě docela těžké - abych s někoho oblíbila, jsem děsně náročná, ale sama nedokážu tolik jako ony. Hehe. Emoticon
Těším se na další kapitolu!! Emoticon Emoticon

28.11.2012 [21:32]

JusseppeTak krátký? Honem další!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. reneesmecarliecullen
28.11.2012 [21:16]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.11.2012 [20:33]

crazycvoktak opet uzasma kapitolka... jen skoda, ze byla tak kratoucka... ale tesim se na dalsi tvoji tvorbu.. hlavne se tesim na info o Belle
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. Jana
28.11.2012 [19:51]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!