Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Arova princezna - 8. kapitola

Arova princezna - 8. kapitolaCo vás čeká? Útoky a obrana.

Arova princezna

8. kapitola

Pohled Carlislea

Stáli jsme celá rodina kromě Isabelly v obývacím pokoji a přemýšleli nad Jacobem a ostatními.

„Alice, ty nevidíš, kdy přijdou?” zeptal jsem se jako první.

Zavrtěla hlavou.

„Určitě to má něco společného s Bellou. Cítím to,” řekla Alice.

„Edwarde? Jak to bylo tehdy, když jsi byl ve Forks? Musíš nám to říct. Je to důležité,” řekla Esme mateřsky.

„Nechtěl jsem vám způsobit bolest. Byl jsem tam po třech měsících, co jsme odešli. V Charlieho myšlenkách jsem se dozvěděl, že Bella utekla z domova a už se nevrátila. Utekla, protože ji chtěli poslat do psychiatrické léčebny,” odpověděl Edward s obličejem plným bolesti.

„Chudák holka. My za to můžeme, že utekla. Je to naše vina. Neměli jsme odcházet,” šeptala Esme.

 

Pohled Edwarda

Šel jsem do pokoje a utápěl se v žalu. Každý den jsem litoval toho, že jsem Bellu opustil. Nikdy si to neodpustím. Ani Alice mi to nikdy neodpustí. Byla to Bellina nejlepší kamarádka a strašně ji bolelo, když ji musela opustit. V Charlieho myšlenkách jsem viděl i poslední vzpomínky na ni. Byla to hrůza. Byla vyhublá s velkými fialovými pytli pod očima. Všechno je jen moje chybu. Cítím se provinile, že se mi líbí Isabella. I když je tak strašně protivná, něco mě k ní táhne a já nevím co.

Nejhorší je, že na nás každý den můžou zaútočit měniči. Měniči jsou lidé, kteří zdědili gen přeměňovat se ve vlky, aby chránili lidi před upíry. Kvůli měničům budeme muset od teď zůstat doma a případně se připravovat na boj.

Zašel jsem se osprchovat. S omotaným ručníkem kolem pasu jsem se svalil na pohovku a četl si knihu.

„Pojďte všichni dolů. Půjdeme cvičit útoky,” řekl Carlisle.

Oblékl jsem si něco pohodlnějšího a vyšel na chodbu. Všichni včetně Isabelly stáli u Carlislea  a naslouchali mu. Překvapilo mě, že sem přišla. Myslel jsem, že jsme jí lhostejní.

Rozdělili jsme se na skupiny po dvou a začali s útoky. Jasper byl s Esme, Rose s Carlislem, Alice s Emmettem a já s Isabellou.

No super. Pokud se mi chtěla pomstít, měla šanci. Rozběhl jsem se, že zaútočím, ale dva metry před místem, kde stála Isabella, jsem narazil do vzduchoprázdné bariéry. Najednou mávla rukou a já odletěl asi sto metrů daleko.

Emmett se hihňal jako pako.

„Edí, naštval jsi nepravou holku,” křikl na mě a hihňal se dál.

 

Pohled Isabelly

Den po dni jsme cvičili útoky a obranu. Každý den jsme chodili na lov, abychom byli co nejsilnější.

Nevím, jak se zachovám, jestli sem vážně přijdou. Nakonec jsem i ráda, že chce někdo pomstít mou smrt a nenechá to jen tak, ale co si budeme povídat? Jacob na mém utrpení měl taky malou roli. Už tehdy byl Jacob měnič a pořád se s Edwardem hádali. Jednou se dokonce i poprali. Jacob si myslel, že mě chrání, ale docílil spíš opaku. Jacob býval jeden z mých dobrých kamarádů. Měl černé krátké vlasy, svalnatou postavu a tmavší pleť. Je to indián. Všichni měniči mají na rameni tetování.

Uběhly dva týdny a nic se nedělo. Docela jsem se nudila. Do školy jsme nechodili. Byla jsem tu zavřená jako ve vězení.

Zaposlouchala jsem se do myšlenek jen jednoho člena rodiny. Strašně mě zajímalo, na co Edward myslí.

Jeho myšlenky se týkaly zase mě. Belly. Jako každý den si vyčítal, že mě opustil. Ještě aby ne. Přestalo mě to bavit, tak jsem si zapnula počítač.

Najednou jsem ucítila jejich pach. Ostatní ho ještě necítili, protože byli tak dvacet minut odsud. Hned jsem se přemístila do obývacího pokoje a řekla: „Ta psiska jsou dvacet minut odtud.”

Všichni byli hned u mě.

„Jak to víš? Já ještě nic necítím,” řekl Carlisle.

„Neříkala vám Kate, kolik darů mám?! Tak mi věřte,” odpověděla jsem.

 

9. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Arova princezna - 8. kapitola:

 1 2 3   Další »
11.05.2012 [20:57]

Michangela Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25. martty555
03.03.2012 [19:10]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24. Rena16
03.03.2012 [16:48]

Rena16 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. Roel
03.03.2012 [15:22]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.03.2012 [12:56]

SummerLiliSkvele, že pridávaš tak často kapitolky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon , len mi trošku vadí, že takmer vôbec alebo len málo dávaš opisy citov, pocitov všetkých okolo, len takmer samý dej, čo je perfektné, lebo to má dynamiku a spád Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon .
Jednoducho mi chýba opis okolia, viac rozvedenia mimo hlavného deja Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. mmonik
03.03.2012 [12:23]

mmoniksuper!honem další! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. Ceola
03.03.2012 [11:39]

Super! Skvělá kapča...nemůžu se dočkat další :)) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.03.2012 [11:12]

agathkamám radost z toho, jak často přidáváš kapitolky, pak mi ani nevadí jejich délka, která mi příjde akorát Emoticon Emoticon jsem zvědavá, jak to dopadne s Jacobem Emoticon jenom mi trochu vadí, že má Bella tolik darů, ani nevím proč, ale spíš mi příjde jako by to byla už nějaká čarodějka a o normání dary upírů už tam nešlo, taky mě zaráží, že když může číst Edovi myšlenky nevadí jí, že Eda ,,jakoby'' zapomněl na Bellu a šilhá po Isabelle Emoticon Emoticon myslím, že má takový charakter, že by jí to vadilo...prostě se mi nelíbí, že je až taková mocná, to k ním prostě nesedí, ale to je tvůj záměr a já ti ho nebudu brát Emoticon Emoticon

03.03.2012 [8:30]

EmmettkaÚžasný! Ale mohla by být delší kapitolka!! Ale super!! Doufám, že zjistí, že to je Bella! :) Emoticon Emoticon

02.03.2012 [23:51]

AfroditaAliceCullenWOW!!! Super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!