Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele mokasina

Jak se vidí


mokasina

mokasinaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Monika

Bydliště: Praha

Věk: 24

O mně: Ahojky.
Jsem Monika obyčejná 24 let stará holka, co je strašně moc jak to říct ujetá do Twilight. Mám ho hrozně ráda a všechny postavy úplně zbožňuju, ale ze všech nejvíc Jacoba. :D
Viděla jsem, zatím všechny filmy a dočítám posední díl Twilight. U každé smutné scénky brečím jako malá holka a u každé vtipné scény jak ve filmu tak i v knížce se směju jako pominutá. Každý se na mě blbě kouká, když se v metru začnu smát na celé kolo.
Miluju Twilight a můj přítel už je z toho na hlavu.
Jinak co o sobě ještě napsat mám ráda zábavu, ráda čtu, poslouchám hudbu, sem ráda se svými kamarády a hlavně s rodinou a přítelem, mám ráda sport, ale nejvíc hry s míči, což je fotbal, volejbal, přehazovaná, vybíjená, ráda si zaplavu a jezdím na bruslích, mám hrozně ráda zvířata a nejvíc koně a psi. No už jsem asi řekla vše co mě tak baví. A pracuji jako servírka v jednom hotelu v Praze.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 10. 2010

Poslední přihlášení: 8. 11. 2023, 21:08

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Mokasina

Povídky od MokasinaKapitolové povídky: Sestry jak se patří La Push a její tajnosti
Jednorázovky:Je to jen osud Drabble povídky: Alicino selhání
Nápady: Je to osud

Články:

 

Sesterská pouta 78. kapitola

Sesterská pouta 78. kapitolaTakže kdepak asi je Rachell a co tam prožívá?

 

Sesterská pouta 77. kapitola

Sesterská pouta 77. kapitolaJak vlastně vypadá taková vlkodlačí pátračka? :-D

 

Sesterská pouta 76. kapitola

Sesterská pouta 76. kapitolaNěkdo má starosti, někdo výčitky a někdo řešení... :-)

 

Sesterská pouta 75. kapitola

Sesterská pouta 75. kapitolaTak copak bylo asi dál? To se dočtete v tomto článku. :-D

 

Sesterská pouta 74. kapitola

Sesterská pouta 74. kapitolaMezitím u Rachell a Sam...

 

Sesterská pouta 73. kapitola

Sesterská pouta 73. kapitolaŽe by byl čas na trochu té romantiky? No uvidíme...

 

Sesterská pouta 72. kapitola

Sesterská pouta 72. kapitolaTak po velice dlouhé době vítejte zpět u povídky Sesterská pouta. Doufám, že se vám bude pokračování líbit a že nám zanecháte nějaký ten komentář. :D

 

Sesterská pouta 71. kapitola

Sesterská pouta 71. kapitolaBella a její nedořešené záležitosti s Edwardem...

 

Sesterská pouta 70. kapitola

Sesterská pouta 70. kapitolaZpátky v nemocnici u Tess a Sam...

 

Sesterská pouta 69. kapitola

Sesterská pouta 69. kapitolaTak jo, Rachell bere věci do svých rukou, jak to asi dopadne? A co na to její pomocník?

 

Sesterská pouta 68. kapitola

Sesterská pouta 68. kapitolaJak asi tušíte, Sam bude nakonec v pořádku, ale najde v sobě konečně odvahu veřejně přiznat, co ji trápí? Nebo někdo bude muset převzít iniciativu a vyřešit to celé za ni? Která ze sester jí nakonec pomůže? Jsem zvědavá na vaše typy a samozřejmě přeju hezké čtení. Chloe.

 

Sesterská pouta 67. kapitola

Sesterská pouta 67. kapitolaPoslední část víkendu Tess a Jacoba... Užijte si to :-)

 

Sesterská pouta 66. kapitola

Sesterská pouta 66. kapitolaVypadá to, že noc ještě nekončí :-)

 

Sesterská pouta 65. kapitola

Sesterská pouta 65. kapitolaCopak, že to tam ta Tess doma tropí?

 

Sesterská pouta 64. kapitola

Sesterská pouta 64. kapitolaRachell a San Francisco :-) Přeji příjemné čtení...

 

Sesterská pouta 63. kapitola

Sesterská pouta 63. kapitolaBella a San Francisco :-) Přeji příjemné čtení :-)

 

Sesterská pouta 62. kapitola

Sesterská pouta 62. kapitolaVypadá to, že Rachell se nám postupně učí nebýt tolik sebestředná. Pomůže jí k tomu výlet do San Francisca a malé nakouknutí do života Belly? Přeji příjemné čtení a prosím o váš komentář,

 

Sesterská pouta 61. kapitola

Sesterská pouta 61. kapitolaŽe by Belle už s Edwardem konečně došla trpělivost? Přeji příjemné počtení a samozřejmě prosím o komentáře. :-) chloe

 

Sesterská pouta 60. kapitola

Sesterská pouta 60. kapitolaNěkdo bude nemocný a druhý si zase uvědomí, že na světě není úplně sám :-) Přeji hezké počtení, prosím o komentáře a užijte si Velikonoce.

 

Sesterská pouta 59. kapitola

Sesterská pouta 59. kapitolaNajednou jsem se ale zarazila, protože jsem zaslechla něčí kroky a ucítila tu známou sladkou upíří vůni. Dostala jsem strach a prudce se otočila. Nikdo za mnou ale nebyl. Nevěděla jsem, jestli jsem už prostě jen paranoidní, nebo mě skutečně někdo pozoruje. Nezůstala jsem tam, abych to zjistila. Místo toho jsem se dala do běhu a chtěla se dostat co nejdříve do domu, kde jsme před upíry sice v bezpečí nebyly, ale alespoň jsme byly pohromadě. Příjemné počtení přejí Mokasina a Chloe.

 

Sesterská pouta 58. kapitola

Sesterská pouta 58. kapitolaKoutkem oka jsem mrkla na hodiny a zkontrolovala, jak jsem na tom s časem. Ještě jsem měla několik minutek k dobru, ale stejně jsem se je rozhodla využít k přípravě na rande. Teda, vlastně na oběd. Sakra, ty holky mě tak zblbly, že už bych tomu byla schopná říkat rande i já, ale tak to vážně nebylo. Nebo snad jo? Nebyla jsem si jistá… Přeji příjemné čtení a samozřejmě prosím o komentáře. Chloe.

 

Sesterská pouta 57. kapitola

Sesterská pouta 57. kapitolaHolky čeká velký den. Jak asi ovlivní jejich životy? Přeji příjemné čtení. :-)

 

Sesterská pouta 56. kapitola

Sesterská pouta 56. kapitolaPo delší době zase pohled Rachell, na kterou čeká jedna nepříliš milá návštěva, ale to by nebyly holky Swanovy, aby si s tím nedokázaly poradit. :-) Samozřejmě prosím o komentáře... Chloe

 

Sesterská pouta 55. kapitola

Sesterská pouta 55. kapitola„A kdo je podle tebe lepší, ten co lže, nebo ten co neříká pravdu?“ zeptala jsem se, abych jí dala najevo, že v tom není až takový rozdíl, jak ona si myslí. Přeji příjemné čtení, Chloe.

 

Sesterská pouta 54. kapitola

Sesterská pouta 54. kapitolaJe zvláštní, že přesně v tohle jsem doufala, že se nikdy nestane. Už odmalička jsem totiž věřila tomu, že odsud po maturitě zmizím a už se sem navrátím, což jsem i udělala, ale ty okolnosti jsem teda neplánovala... Přeji příjemné čtení a moc prosím o komentáře. Chloe.

 

Sesterská pouta 53. kapitola

Sesterská pouta 53. kapitolaA pak byly tři...

 

Sesterská pouta 52. kapitola

Sesterská pouta 52. kapitolaVím, že jsme se s Bellou trochu chytly, ale to neznamená, že jsem změnila své rozhodnutí, protože nezměnila. Na to bylo až moc konečné. Chci žít se svými sestrami pod jednou střechou. Zjistit, jaké by to bývalo bylo, kdyby nás nikdy nikdo nerozdělil. A taky už nikdy nehodlám dopustit, aby se to někomu povedlo udělat znovu... Příjemné čtení přeje Chloe a Mokasina :-)

 

Sesterská pouta 51. kapitola

Sesterská pouta 51. kapitolaBella a Edward: Zřejmě se mu moc nelíbilo, že by to, co jsem mu právě řekla, mohla být pravda. Nedivím se. Bylo snadné vylít si vztek na mně, ale o mě tady zase tak moc nešlo. Chápu ale, že je mnohem snadnější zlobit se na mě, než na sebe samého.:-) Příjemné čtení přeje Chloe xoxoxo

 

Sesterská pouta 50. kapitola

Sesterská pouta 50. kapitolaPřipadala jsem si zvláštně. Ten dům, před kterým Bella zaparkovala auto, nebyl ničím zvláštní. Vlastně tu takových domů bylo všude plno, ale k tomuhle mě něco táhlo. Asi proto, že byl můj. Tedy, vlastně náš.

Tohle bylo místo, kde jsem měla vyrůstat. Vážně zvláštní pocit tu takhle stát na chodníku s kufrem a nevědět, co na mě čeká uvnitř. Vracím se domů, nebo jdu vstříc neznámu? Těžko říci…

 

Sesterská pouta 49. kapitola

Sesterská pouta 49. kapitolaOk, Bella se opět chytne s Edwardem a to pořádně... Snad se vám to bude líbit a zanecháte nám nějaký ten komentář :-)

 

Sesterská pouta 48. kapitola

Sesterská pouta 48. kapitolaTroška dívčího dramatu :-)

 

Sesterská pouta 47. kapitola

Sesterská pouta 47. kapitolaNejsem jediná, komu tohle všechno ubližuje. Asi bych se podle toho měla začít chovat. Nemůžu se spoléhat na to, že Bella kvůli mně od základu změní svůj život. Nezůstala tady ani kvůli Tess, tak proč by něco takového dělala pro mě, když mě sotva zná? A ta mlhavá naděje, že mě vezme sebou do San Francisca, se mi už taky pomalu rozplývala před očima.

 

Sesterská pouta 46. kapitola

Sesterská pouta 46. kapitolaKonečně se dozvíme něco málo o tom, jak to vlastně tenkrát bylo mezi Edwardem, Bellou a Jakem. Snad se vám bude kapitolka líbit, i když se v ní kromě vzpomínání na minulost vlastně vůbec nic nestane :-) Vaše Chloe a Mokasina.

 

Sesterská pouta 45. kapitola

Sesterská pouta 45. kapitolaMonitor zaznamenal můj zvýšený srdeční rytmus a prozradil tak mou radost pomocí hlasitého pípání. Tentokrát mi to ale bylo jedno. Na celém světě pro mě momentálně neexistoval nikdo jiný, než Jacob a ta tři nádherná slůvka, která pronesl… Přejeme příjemné čtení :-)

 

Sesterská pouta 44. kapitola

Sesterská pouta 44. kapitolaAno, je to má sestra. Sestra, pro kterou jsem tak strašně dlouho truchlila, ale já jsem pro ni cizí člověk a nikdo tuhle ublíženost nechápe víc, než já, protože bych za to všechno Edwardovi nejraději utrhla hlavu, ale nic by to nevyřešilo a odvézt ji odsud do San Francisca? Nejsem přesvědčená, že právě tohle chce, i když se mi to tu snaží namluvit, protože je ublížená a cítí se podvedená, čemuž se teda ani trochu nedivím, ale nepřipadá mi to správné…

 

Sesterská pouta 43. kapitola

Sesterská pouta 43. kapitolaZačínala jsem si uvědomovat, jak moc už toho mám dost. Bella je evidentně na prášky a chce zdrhnout, jako nějaký srab. Jacob sice nezdrhá, ale bavit se o tom nechce. Edward si za mnou chodí pro rady, jako bychom se snad nějak znali, nebo co a chce po mně návod, jak na Rachell. A poslední zmiňovaná je všechno dohromady. No, z toho by se vážně jeden zcvoknul. To mám všechen ten jejich bordel napravovat já, nebo co?

 

Sesterská pouta 42. kapitola

Sesterská pouta 42. kapitolaBella a Tess na téma co bude dál? Že by konečně něco naznačily??? No, uvidíme. Přeji příjemné čtení, Vaše Chloe.

 

Sesterská pouta 41. kapitola

Sesterská pouta 41. kapitolaRachell byla až příliš dlouho zticha a teď se chystá vybuchnout. Snad si díky tomu uvědomí, co skutečně chce. Jenže... Co to vlastně je? A co na to asi poví ostatní, kterých se to bezesporu také týká?

 

Sesterská pouta 40. kapitola

Sesterská pouta 40. kapitolaBella se dostala do skutečně nezáviděníhodné situace a jelikož nemá nadále sílu to řešit a ani neví jak, rozhodne se pro útěk. Ale je to skutečně správné rozhodnutí? Udělá to nakonec? Nebo se přeci jen najde důvod, proč zůstat? O tom i jiných věcech, bude několik následujících kapitol. Přeji příjemné čtení a samozřejmě prosím o komentáře. :-)

 

Sesterská pouta 39. kapitola

Sesterská pouta 39. kapitolaTess se konečně probírá a není v pokoji sama. Jaké asi bude její setkání s Bellou? Prosím o komentáře a přeji hezké čtení :-) Vaše chloe a mokasina.

 

Sesterská pouta 38. kapitola

Sesterská pouta 38. kapitolaTess je stále v nemocnici a pokud někdo na její probuzení čeká více nežli Bella s Rachell, pak je to právě Jacob. Přeji pěkné čtení. Vaše chloe. :-)

 

Sesterská pouta 37. kapitola

Sesterská pouta 37. kapitolaPrvní skutečný rozhovor Belly a Rachell, na jehož konci nás čeká jedna skvělá zpráva :-)Prosím o komentáře a přeji vám, abyste si čtení této povídky užívali minimálně tak jako já její psaní :-)

 

Sesterská pouta 36. kapitola

Sesterská pouta 36. kapitolaTakže je to tady. Máme tu Bellu a její reakce je poněkud bouřlivá, ale kdo čekal něco jiného, je naivní... Příjemné čtení přeje Chloe... :-)

 

Sesterská pouta 35. kapitola

Sesterská pouta 35. kapitolaAtmosféra stále více houstne a příchod Billyho Blacka tomu nijak nepomáhá, i když... Jak se to vezme... Konečně se totiž pohneme dál, aby se nám do příběhu vrátila velice důležitá postava. Asi tušíte kdo, a ti co stále váhají, prosím čtěte dál... Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 34. kapitola

Sesterská pouta 34. kapitolaTajemství prasklo a nečekané události svedly dohromady jak vlky, tak Cullenovi. Co z toho asi tak může vzejít? Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 33. kapitola

Sesterská pouta 33. kapitolaA je to venku. Jacob sbírá body, zatímco Edward prohrává na celé čáře... Snad se vám bude tahle poněkud chaotická kapitolka líbit... chloe.

 

Sesterská pouta 32. kapitola

Sesterská pouta 32. kapitolaTess se chystá jít spát, ale její plány se změní a to rapidně...

 

Sesterská pouta 31. kapitola

Sesterská pouta 31. kapitolaRachell chce jen strávit večer se svými kámoškami, ale všechno se zvrhne, když si začne s klukem z kapely a kdo, že ji to nakonec zachrání? Snad se bude kapitola líbit.:-)

 

Sesterská pouta 30. kapitola

Sesterská pouta 30. kapitolaA jak si s touto prekérní situaci poradí Rachell? Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 29. kapitola

Sesterská pouta 29. kapitolaTak tomuhle se říká prekérka a to to začalo tak nevině... :-)

 

Sesterská pouta 28. kapitola

Sesterská pouta 28. kapitolaPro Rachell se toho v poslední době hodně změnilo. Pojdme se tedy podívat, jaké z toho všeho má vlastně pocity. Užijte si to. :-) Chloe - Mokasina

 

Sesterská pouta 27. kapitola

Sesterská pouta 27. kapitolaA jak celou věc vnímá Edward? Proč má podezření? To se dočtete v dnešní kapitole. Díky jeho pohledu totiž snad lépe pochopíte, jaká atmosféra v domě Cullenových vlastně panuje. Užijte si to. Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 26. kapitola

Sesterská pouta 26. kapitolaA máme tu konec prázdnin. Dívky už udržují tajemství nějakou dobu, a to zamíchalo nejen některými jejich rodinnými vztahy, ale také stále sílícím poutem mezi nimi. Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 25. kapitola

Sesterská pouta 25. kapitolaNyní se podíváme na to, jak pravdu nese Rachell. Rozhodně to pro ni není jednoduché - hlavně tedy v přítomnosti Cullenových. Alice se jí pokusí pomoct, protože nechce, aby ostatní věděli, že pravdu zná, tedy prozatím, ale celou věc samozřejmě komplikuje Edward a tak není divu, že mezi nimi dojde ke konfliktu. Užijte si to. Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 20. kapitola

Sesterská pouta 20. kapitolaSetkání Edwarda s Jacobem a rozhodně se nedá říct, že příjemné... Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 19. kapitola

Sesterská pouta 19. kapitolaA dusno začíná být i u Blackových, i když důvod je prozatím jiný. To se ale brzy změní, protože dnes nás čeká nejen Jacobův pohled na celou tu věc s Tess, ale také jeden nečekaný telefonát, který vše ještě zkomplikuje... Děkuji za pozornost a prosím o koment. Děkuji, chloe.

 

Sesterská pouta 18. kapitola

Sesterská pouta 18. kapitolaI přes veškerou jejich snahu o opak, u Cullenových pomalu, ale jistě, začíná přituhovat a Rachell si čím dál více uvědomuje, že mezi ně tak docela nepatří a že její místo je možná někde docela jinde, jenže kde? To možná už brzy zjistí... Prosím o komentáře a děkuji každému, co této povídce věnuje pozornost. Vaše chloe

 

Sesterská pouta 17. kapitola

Sesterská pouta 17. kapitolaJacobovi a Tess se to trochu vymkne... Přeji pěkné čtení. Vaše chloe.

 

Sesterská pouta 15. kapitola

Sesterská pouta 15. kapitolaJsou si tak blízko a přitom o sobě vzájemně neví, není to ironie? :-) Snad se najde někdo, kdo si tuto povídku rozhodně přečíst. Psala jsem ji ráda a Mokasina pravděpodobně taky. Jen nějak nebyl čas ji odpublikovat, ale rozhodla jsem se ho najít...

 

Sesterská pouta 14. kapitola

Sesterská pouta 14. kapitolaAby náhodou někomu neuniklo pokračovaní této povídky, výjimečně přidávám na titulku. Petronela

Když jsme zaparkovali a vylezli z aut, všichni na nás koukali. Ta pozornost mi ale vůbec nevadila, protože jsem na ni byla zvyklá. To už tak prostě je, když žijete s někým, jako jsou Cullenovi. Vždycky jsou díky svému zjevu středem pozornosti a to aniž by o to stáli…

Edward náhle zavrčel. Nebylo to nijak zvlášť nahlas spíš tak, abychom ho slyšeli jen my, ale i to bylo zvláštní. Vždyť on už tohle zažil snad tisíckrát nemluvě o tom, že si z lidí a jejich myšlenek vždycky dělal tak akorát legraci. Co je tentokrát jinak?

 

Sesterská pouta 13. kapitola

Sesterská pouta 13. kapitolaTess a její první den školy, telefonát s Bellou, nové postavy a bezděčné rozjímání. Přejeme fajny čtení. chloe and mokasina.

 

Sesterská pouta 12. kapitola

Sesterská pouta 12. kapitolaAni Rachell nemá u Cullenových na růžích ustláno. Teda, ne zase tak moc. Přejeme příjemné čtení. chloe and mokasina

 

Sesterská pouta 11. kapitola

Sesterská pouta 11. kapitolaTy sny možná opravdu nic neznamenaly a já to jen přeháním, ale prostě jsem na to nedokázala přestat myslet. Navíc už jsem se tak trochu rozhodla, že udělám něco, co by mi Jacob se strejdou nejspíš neschválili... Příjemné čtení vám přejí chloe a mokasina.

 

Sesterská pouta 10. kapitola

Sesterská pouta 10. kapitolaStejně jako u minulé kapitoly i tady roky plynuly. Takže napřed Edward a potom už Rachell. Přejeme hezké čtení... chloe x mokasina

 

Sesterská pouta 9. kapitola

Sesterská pouta 9. kapitolaI prázdniny utekly jako ta voda a Tess nastupovala na střední školu do La Push. Začala jí nová etapa života a mně koneckonců taky... Nejdříve si tedy dáme pohled Jacoba a pak už se vrhneme na Tess. Doufám, že nyní, když už jsou dívky dospělejší, vás povídka bude zajímat o to více. Tak vzhůru do toho...

 

Sesterská pouta 8. kapitola

Sesterská pouta 8. kapitolaJak proběhla schůzka mezi Jacobem a Edwardem? Jak Edward s Alice zareagují na přítomnost Belly? A co Jacob? Stále je mu lhostejné, že Belle lhali? Nebo ho začíná pálit svědomí?Příjemné čtení přejí mokasina a chloe... :-D

 

Sesterská pouta 7. kapitola

Sesterská pouta 7. kapitolaChvíli jsem zírala přímo do plápolajícího ohně, ale pak jsem své zorné pole rozšířila a spatřila něco, co já už jsem ztratila dávno. Byla to rodina. Měla jsem Cullenovy, Blackovy a své rodiče. Měla jsem všechno a teď nemám nic a jak správně podotkl Jacob, můžu si za to sama. chloe x mokasina

 

Sesterská pouta 6. kapitola

Sesterská pouta 6. kapitolaI Tess slaví narozeniny, ale v La Push to probíhá docela jinak. Hlavně poté, co se na oslavě zjeví Bella. Přejeme příjemné čtení. chloe x mokasina

 

Sesterská pouta 5. kapitola

Sesterská pouta 5. kapitolaA roky plynuly jako voda a malá Rachell oslavila své páté naroziny. Jak taková oslava vlastně probíhala a co všechno se změnilo? To vše se dozvíte zde.

 

Sesterská pouta 4. kapitola

Sesterská pouta 4. kapitolaBezradně shlížela na své ručičky schované v těch mých a začala se smát. Snažila se je z mého sevření dostat. Raději jsem jí je pustil dříve, než se rozbrečí. Jakmile jsem tak ale učinil, plácla mě rozladěně po tváři. No, jo. Ženský, kdo se v nich má vyznat…

 

Sesterská pouta 3. kapitola

Sesterská pouta 3. kapitolaV této části se podíváme na to, jak na Edwardovo rozhodnutí zareaguje jeho rodina. Přejeme vám příjemné čtení...

 

Sesterská pouta 2. kapitola

Sesterská pouta 2. kapitolaDruhá kapitolka naší zbrusu nové povídky. Dnes se podíváme na to, co se děje v rezervaci La Push. Prosíme vás o komentáře a přejeme příjemné čtení...

 

Sesterská pouta Prolog + 1. kapitola

Sesterská pouta Prolog + 1. kapitolaCelým městečkem Forks otřásla zpráva o nehodě a smrti manželů Swanových a jejich dvou dcer Tess a Rachell. Co už se ale v novinách nedočtete, je, že tuto tragickou nehodu přežily obě jejich dcery. To by do toho totiž nesměl strkat nos nám všem velmi dobře známý upír Edward Cullen. Jak tato událost zamíchá osudy nových a našich starých známých postav? + Stará povídka v novém kabátu. (remake povídky Sestry, jak se patří)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!