Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele kikuska

kikuska

kikuskaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristína

Bydliště: SR

Věk: 17

O mně: Asi ako väčšina ľudí na tomto webe milujem čítanie a písanie.
Aj keď v poslednom čase píšem skôr len pre seba a nikde to nezverejňujem. A musím priznať, že po väčšine sú to veci, ktoré s Twilightom nemajú nič spoločné.

Twilight však milujem a to sa nikdy nezmení. Osobne preferujem knižky, ale aj filmy považujem za svoju srdcovku, pretože doslova zbožňujem Roberta Pattinsona. Strašne moc.
Takže som rozhodne team Edward, ale na upokojenie Jacobových fanúšikov - necítim k nemu nejaké veľké pohŕdanie ani nenávisť. A dokonca Taylora mám tiež veľmi rada.

Kontakt:

E-mail: kikuskaemm (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 67

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 6. 2011

Poslední přihlášení: 12. 2. 2015, 19:32

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od kikuska

Poviedky od kikuskaKapitolové:


I will change my life - Dokončená;
Láska na skrývanie - Rozpísaná;
Dolore nel cuore - Pripravuje sa, Spoluautorská s Vilinkou;

Jednorázové:

Mám ťa už plné zuby;

Drabble:


Neplač, anjelik

Články:

 

Láska na skrývanie - 14. kapitola

Láska na skrývanie - 14. kapitolaKapitola zameraná na rozhovory a snáď Belle trošku pomôže rozhýbať sa. Príjemné čítanie. :)

 

Láska na skrývanie - 13. kapitola

Láska na skrývanie - 13. kapitola„Nepovieš mi, kde ste s Edwardom tak dlho boli?“
„Nebola som len s Edwardom, mami. Bola som vonku s priateľmi,“ rozhodla som sa prehovoriť. „Edward sa vlastne po chvíli začal nudiť, tak domov odišiel skôr. Potom som sa len tak pofľakovala u Angely,“ klamala som a dívala som sa pritom na svoje nohy. Nebolo to práve gesto, ktoré by mamu presvedčilo, že neklamem, ale keby som sa na ňu mala dívať, neexistovala by ani pol percentná šanca, že by mi uverila.
„Hmm,“ prikývla. „A potom sa Edward vrátil?“ spýtala sa, keď som už dúfala, že ma nechá na pokoji.
„Nie,“ povedala som cestou do kuchyne, netreba sa do tej lži viac zamotať.
„No, to je zaujímavé, pretože som práve videla, ako ťa priviezol domov.“ Ustrnula som. Do hája, s týmto som vôbec nepočítala!

 

Láska na skrývanie - 12. kapitola

Láska na skrývanie - 12. kapitolaAquapark. =)

 

Láska na skrývanie - 11. kapitola

Láska na skrývanie - 11. kapitolaZačíname so zmenami vo vzťahu Edwarda a Belly. Pekne pomaly...

 

Láska na skrývanie - 10. kapitola

Láska na skrývanie - 10. kapitolaTúto kapitolu som venovala len Belle a Edwardovi. =) Príjemné čítanie.

 

Láska na skrývanie - 9. kapitola

Láska na skrývanie - 9. kapitola Toto je tak iná kapitola, než na aké ste v tejto poviedke zvyknuté, až mi to samej príde čudné. Ale ja som sa už potrebovala pohnúť z miesta a niektoré z vás to chceli taktiež. Snáď vás to nesklame. Príjemné čítanie. =)

 

Láska na skrývanie - 8. kapitola

Láska na skrývanie - 8. kapitola Zase jeden priateľský deň s Edwardom. Už to však nepotrvá dlho, dievčatá. Príjemné čítanie. =)

 

Láska na skrývanie - 7. kapitola

Láska na skrývanie - 7. kapitola Bella šla teda s Edom trocha von... Stále však nečakajte nič iné, než kamarátstvo. Príjemné čítanie. =)

 

Láska na skrývanie - 6. kapitola

Láska na skrývanie - 6. kapitola Po tom príšernom čakaní, ďalšia kapitola. A mimo termín... No nič. Dnes malinko urazený Ed... Príjemné čítanie. =)

 

Láska na skrývanie - 5. kapitola

Láska na skrývanie - 5. kapitolaMasen sa ukáže v pravom svetle. Ja vám dokážem, že Bella nepreháňa a je to vážne magor. =D A čo sa týka Eda... Bude, bude... Príjemné čítanie. =)

 

Láska na skrývanie - 4. kapitola

Láska na skrývanie - 4. kapitola Bellin druhý deň v práci pokračuje a Edward a Bella sa k sebe navzájom správajú ako starí známi. Predsa len majú sedemnásť, tak načo sa hanbiť? =D Príjemné čítanie... =)

 

Láska na skrývanie - 3. kapitola

Láska na skrývanie - 3. kapitolaBella pôjde do nemocnice s pani Masenovou a Edwardom... Ale nečakajte nič extra. =D

 

Láska na skrývanie - 2. kapitola

Láska na skrývanie - 2. kapitolaBellin prvý deň u rodiny Masenovcov pokračuje... Ešte stále nuda, no napriek tomu prajem príjemné čítanie.

 

Láska na skrývanie - 1. kapitola

Láska na skrývanie - 1. kapitola Edward Masen a Isabella Swanová. Dve úplne odlišné bytosti z dvoch úplne odlišných rodín. On - syn bohatých rodičov. Ona - dievča z priemernej rodiny. Obaja však s rovnako dobrým a obrovským srdcom plným lásky. Ich príbeh lásky odsúdenej na skrývanie sa odohráva v malom upršanom mestečku Forks. Charlie nájde Belle brigádu u rodiny Masenovcov, kde sám pracuje ako šofér. Bella a Edward si už v prvý deň padnú do oka. Po čase - aj napriek Edwardovmu povýšeneckému a arogatnému otcovi - sa do seba zamilujú. No vedia, že ich rodiny by s ich vzťahom nikdy nesúhlasili, a tak im zostáva len jediná možnosť - tajiť ich vzťah. No žiadne klamstvo, či tajomstvo netrvá večne. Pravda vyjde najavo. Ako sa s týmto zmieria ich rodičia? Čo keď nezmieria? Dokáže obrovská diaľka zničiť lásku? Nie! No čo keď ju dokáže zničiť svet nadprirodzených bytostí, svet upírov?

 

I will change my life - Epilóg

I will change my life - EpilógEpilóg. Ani sa mi tomu nechce veriť...

Spravila som ho v rozlúčkovom štýle, teda aspoň som sa o to snažila. Snáď mi to vyšlo a vzniesla som do neho aj trochu originality. Posúdenie však už nechám na vás...

Tak naposledy, dievčatá, príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 49. kapitola

I will change my life - 49. kapitolaSľubovaná Edwardova reakcia a... No, myslím, že názov kapitoly dosť napovedá... Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 48. kapitola

I will change my life - 48. kapitolaEdwardov pohľad a potom malé prekvapenie. =) Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 47. kapitola

I will change my life - 47. kapitolaOpäť po trošku dlhšej dobe ďalšia kapitola. =) Edward sa pochváli Belle s novinkami a nepotrvá dlho a budú to vedieť všetci... Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 46. kapitola

I will change my life - 46. kapitolaStretnutie Edwarda a Belly a potvrdenie vašich domnienok. ;) Príjemné čítanie. =)

Ospravedlňujem sa, že to tak trvalo.

 

I will change my life - 45. kapitola

I will change my life - 45. kapitolaPo čase opäť nová kapitola. A rekordne dlhá. =)
Kapitola je zameraná hlavne na rozhovory a poviem vám, že je v nej veľmi veľa Lilly. =D Niektorí ju nemáte radi, ale ona nie je zlá. Veď sami uvidíte... Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 44. kapitola

I will change my life - 44. kapitolaDlhá kapitola plná Edwarda, Belly a Lilly. Rozhovory, pocity a podľahnutie... Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 43. kapitola

I will change my life - 43. kapitolaNudná kapitola zameraná hlavne na myšlienky a odpovede na vaše otázky. Ako som sľubovala, sú tu aj tie dva rozhovory, ktoré sú dôležité, ale nič extra od nich nečakajte. Napriek tomu prajem príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 42. kapitola

I will change my life - 42. kapitolaTakže - dozvieme sa, ako Bella reagovala na Edwardove slová a potom je tu sľúbené prekvapenie. =) Pevne verím, že vás úplne nesklame a nezaplaví vás pesimistická nálada. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 41. kapitola

I will change my life - 41. kapitolaVýročie Samovej smrti (aby sa naňho nezabudlo) a Edward. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 40. kapitola

I will change my life - 40. kapitolaV dnešnej kapitole sa objaví nová postava, ktorá nám ešte poriadne zamieša karty. ;) Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 39. kapitola

I will change my life - 39. kapitolaDievčatá, v prvom rade ďakujem za krásne komentáre. =) A teraz ku kapitole... Jeden telefonát a návšteva. Viac si musíte prečítať. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 38. kapitola

I will change my life - 38. kapitolaNa túto kapitolu ste sa ma pýtali, presnejšie na to, čo sa v nej odohráva. Ja som sa rozhodla, že vás nebudem dlho napísať a zbytočne predlžovať dej. Kapitola sa mi písala dosť ťažko a mala som z nej zmiešané pocity. Uvidíme, aké pocity vyvolá vo vás. =) Prajem príjemné čítanie a, dievčatá, nehádžte flintu do žita. Nemusí byť všetko také tmavé a desivé, ako to vyzerá. ;)

 

I will change my life - 37. kapitola

I will change my life - 37. kapitolaNemala som v pláne Edwardov pohľad, ale pridávam ho, aby ste mali radosť. Nechcem prezradiť veľa, takže som ho zvolila v tej chvíli, v ktorej som ho zvolila. Čo sa týka Belly a jej rozhovoru s Cullenovcami a hlavne s Edwardom, všetko bude. Treba zase trošičku počkať. =) Kapitola je dlhšia, ale snáď to nevadí. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 36. kapitola

I will change my life - 36. kapitolaKeď už máme tých Cullenovcov späť, chcem ich tu mať veľa. Hlavne Edwarda. Predsa len, teraz sa on stáva veľmi podstatnou osobou v poviedke. Presnejšie on, Bella a Lilly.
Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 35. kapitola

I will change my life - 35. kapitolaZlomová kapitola. Neviem, či si, dievčatá, spomínate na prológ, no pokiaľ áno, myslím, že teraz ho naozaj pochopíte. =) Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 34. kapitola

I will change my life - 34. kapitolaBellina návšteva u Ashley, cintorín a návrat do Kanady. Touto kapitolou vlastne uzatváram jednu z epizód poviedky a tou nasledujúcou otváram ďalšiu epizódu. Bude to vlastne zlomová kapitola. Príjemné čítanie. =)

 

Neplač, anjelik

Neplač, anjelikPokúsila som sa aj ja napísať double drabble a takto do dopadlo. =D Zamerala som sa na Edwarda pri pôrode, keď sa narodila Nessie. Tú scénu vo filme milujem a chcela som sa vžiť do Edwarda, predstaviť si, čo cítil. =)

 

I will change my life - 33. kapitola

I will change my life - 33. kapitolaRenée sa konečne dozvedá pravdu o upíroch. Celá kapitola je vlastne zameraná na rozhovory potrebné k poviedke. Viac si musíte prečítať. Príjemnú zábavu. =)

 

I will change my life - 32. kapitola

I will change my life - 32. kapitolaBella sa zoznamuje s Lilly, trávi s ňou viac spoločných chvíľ a to je vlastne takmer v celej kapitole. Snáď sa ňou nejako prehryziete, pretože je to potrebné. No a ku koncu kapitoly sa naša malá Bells vracia do Jacksonvillu. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 31. kapitola

I will change my life - 31. kapitolaJohnova dcéra. Myslím, že máte možnosť si o nej spraviť svoj vlastný názor. Pokiaľ nie, myslím, že ešte pár príležitostí bude. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 30. kapitola

I will change my life - 30. kapitolaVerili by te, že je to už 30. kapitola? Mňa to číslo teda riadne prekvapilo, keď som vytvárala článok. =D No teraz ku kapitole. John nemizne, práve naozak, zostáva a Bellin život znovu niekto zamotáva. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 29. kapitola

I will change my life - 29. kapitolaBella sa zoznámi s Johnom a vy si naňho môžete urobiť vlastný názor. Taktiež tu je Bellin rozhovor s babi. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 28. kapitola

I will change my life - 28. kapitolaBellino rande. A ešte niečo, pamätáte si, dievčatá, na Bellin sľub, ktorý dala sama sebe, že si na Johna posvieti? V tejto kapitole sa rozhodne ho dodržať. =) Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 27. kapitola

I will change my life - 27. kapitolaZase si dáme na istý čas pauzu od Cullenovcov. Vraciame sa k Belle. Renée má šikujúcu novinku a Bella možno novú známosť... Uvidíme. V každom prípade nudná kapitola, ale verte mi, veľmi dôležitá pre tú budúcu. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 26. kapitola

I will change my life - 26. kapitolaV tejto kapitole sa posunieme o riadny kusisko dopredu. Načo zbytočne zdržovať, že? Bella je konečne v poriadku a to je hlavné. No a také malé prekvapenie na koniec. Ja dúfam, že vás to poteší, pretože to pôvodne vôbec nebolo na pláne. =) Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 25. kapitola

I will change my life - 25. kapitolaV tejto kapitole sa Bella vyrozpráva. Ja osobne si myslím, že kapitola je nudná, ale potrebná. Všetci chceme, aby bola Bells v poriadku a ja som sa rozhodla dopriať nám to. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 24. kapitola

I will change my life - 24. kapitolaPokračujeme s Belliným psychickým uzdravovaním. Bella si napriek prvotným nesympatiám Ashley obľubuje a pani psychologička dostáva ďalšie body k dobru.

 

I will change my life - 23. kapitola

I will change my life - 23. kapitolaAko som sľubovala, poviedka nekončí a z toho vyplýva, že Bella prežije. Renée Bellu našla a odviedla ju do nemocnice. Myslím, že názov kapitoly hovorí za všetko. Príjemné čítanie. =)

 

Mám ťa už plné zuby!

Mám ťa už plné zuby! Prinášam vám svoju úplne prvú jendorázovú poviedku. Bella sa chystá na dovolenku do Španielska so svojimi priateľmi. Musí si ju však zaplatiť sama. No chýbajúce peniaze nemôže nikde zohnať. Pátra po internete, v novinách a časopisoch, no nič. Bella je zúfalá. Renée ju zoberie na návštevu k svojej priateľke Elizabeth Masenovej, ktorá Bella navrhne, aby sa na tri dni postarala o jej dcérku Nataly, keďže ona a jej manžel odchádzajú na víkend preč. Bella ponuku celá nadšená prijíma, no až príliš neskoro zistí, že pani Masenová má aj syna. Syna, ktorého by najradšej zabila.

 

I will change my life - 22. kapitola

I will change my life - 22. kapitolaBella sa vrátila z nemocnice domov a Renée jej pomáha znovu sa začleniť do normálneho života, no stačí chvíľa nepozornosti a...

 

I will change my life - 21. kapitola

I will change my life - 21. kapitolaNa Bellu je toho v tejto poviedke veľa. Je smutná, ale stále je tu Renée, ktorá sa o ňu stará so všetkou láskou. Dievčatá, ďakujem za komentáre pri kapitole, aj keď bola taká, aká bola. =(

 

I will change my life - 20. kapitola

I will change my life - 20. kapitolaTak, a je to tu. Pôrod. Dopredu sa priznám, že k tejto kapitole sa mi nechcelo. Písala sa veľmi ťažko. Opísať niečo takéto bolo náročné, takže to nie je žiadna sláva a okrem iného, pre mňa to bolo veľmi psychicky náročné. Počítam s tým, že toto sa vám zrejme nebude páčiť a ja som to vážne chcela prepísať. Najmenej tisíckrát. Táto kapitola ma nenechala pokojne spať, ale ono sa to, krucifix, nedalo zmeniť. Asi ma nechápete, ale vážne s tým neviem nič urobiť. A samú ma to veľmi hnevá. =(

 

I will change my life - 19. kapitola

I will change my life - 19. kapitolaDozviete sa, kto bol u Renée doma. Kapitola sa volá Sam, ale pozor, dievčatá, žiadny duch sa nekoná. A ani sa konať nebude. Príjemné čítanie.
P. S.: Dievčatá, keď som uvidela v komentároch Jacobove meno, skoro som sa prekotila na stoličke. =D Poviem to takto: V tejto, ani v mojej plánovanej poviedke, Jacob stopercentne nebude. Možno sa niekedy objaví, ale Bellu aj tak nikdy nedostane. =D Má smolu.

 

I will change my life - 18. kapitola

I will change my life - 18. kapitolaTúto kapitolu som chcela spraviť trošičku príjemnejšiu, než tú predošlú. Aby ste sa trošku usmiali. =) Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 17. kapitola

I will change my life - 17. kapitolaV tejto kapitole sa so Samom definitívne rozlúčime a trocha sa začleníme do psychiky Belly. Deprimujúca kapitola, ale musela byť.
P. S.: Dievčatá, bola by som rada, keby ste sa každá jedna pozrela na moje zhrnutie. Do informácií som vložila také objasnenie poviedky. Je to niečo ako reakcia na vaše komentáre. =) Len aby ste vo všetkom mali jasno. =) Ale dávala som si obrovský pozor, aby som nevykecala dej.

 

I will change my life - 16. kapitola

I will change my life - 16. kapitolaKapitola je kratšia, ale chcela som ju pridať čo najskôr. Dozviete sa, čo sa stalo so Samom a ako reagovala Bella. Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 15. kapitola

I will change my life - 15. kapitolaBella, Sam, romantika, nepríjemný pocit a prekvapenie nakoniec. Snáď ma nezabijete. Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 14. kapitola

I will change my life - 14. kapitolaV prvom rade sa veľmi, veľmi, veľmi ospravedlňujem za to čakanie. Ale moja kamarátka mala veľmi vážne zdravotné problémy a myšlienky mi nedovolili na nič sa sústrediť. =( Okrem toho tu je tá škola. =/ Ale známky sú uzatvorené a druhý polrok pre mňa nieje dôležitý, žiadne vysvedčenie už nedostávam. =D Chvalabohu. V kapitole máte sľubovanú reakciu Renaldovcov na Belline tehotenstvo a ako prekvapenie je tu opäť pohľad niekoho iného, než Belly. =) Príjemné čítanie.

 

I will change my life - 13. kapitola

I will change my life - 13. kapitolaBella je tehotná, Sam reagoval nadšene (ako vždy, samozrejme =D), ale čo Charlie a Renée? Prajem príjemné čítanie. =) P. S.: Opäť starý, ale dobrý, Bellin pohľad. :)

 

I will change my life - 12. kapitola

I will change my life - 12. kapitolaAhoj. Sľúbila som, že sa pokúsim pridať aj nejakú kapitolku cez prázdniny. Tak ju tu máte. Je to taký malý oneskorený vianočný darček. =D Pevne dúfam, že ste mali všetci krásne Vianoce, keďže želať vám ich už nemá zmysel. =/ A teraz ku kapitole... Rozhodla som sa posunúť v deji o riadny kusisko. Ale nie časovo. Od tejto kapitoly sa bude všetko odvíjať a nie som si istá, či sa vám to bude páčiť, ale uvidíme. V každom prípade, toto je jedna z tých pokojných kapitol a rozhodla som sa spraviť ju trošičku vianočnú. Časovo by nám to malo sedieť, tak snáď je to OK. Prajem príjemné čítanie a ospravedlňujem sa za to dlhé čakanie. =)

 

I will change my life - 11. kapitola

I will change my life - 11. kapitolaCharlie sa nám vráti domov a Bella sa zoznámi so Samovými rodičmi... Prajem príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 10. kapitola

I will change my life - 10. kapitolaPo veľmi, veľmi dlhej dobe pridávam ďalšiu kapitolu. V podstate som ešte nemala na pláne ju pridať, ale našla som si voľný čas. Vlastne by som ten čas mohla využiť aj inak (povinností je stále veľa), ale ja som proste dostala príšernú chuť písať. =D Tak snáď ste na mňa nezabudli. Príjemné čítanie. =)

 

I will change my life - 9. kapitola

I will change my life - 9. kapitolaTak... Po dlhšej dobe 9. kapitola. Ešte raz sa ospravedlňujem za to čakanie, ale vážne som mala úplne plný program. Toto je jedna z tých nudnejších kapitol, ale potrebná. Pokúsim sa budúcu spraviť živšiu, tak snáď sa mi to podarí. :) Ďakujem za komentáre a prajem príjemné čítanie. Kikuska

 

I will change my life - 8. kapitola

I will change my life - 8. kapitolaAhoj. Večer som si čítala komentáre, ktoré ste mi zanechali pri 7. kapitole, a tak ma navnadili, že som o trištvrte na jedenásť otvorila Word a začala písať. Mimochodom, všetkým vám za ne ďakujem. Spravili mi obrovskú radosť. Kapitola je dosť dlhá a taktiež zlomová. Po tejto kapitole bude už len zopár pokojných kapitol a začne sa akcia. A že jej bude dosť. :D Chcela by som dodať, konkrétne pre summerlily, že Cullenovcov rozhodne plánujem, ale až ku koncu poviedky. Tak snáď to so mnou dovtedy vydržíš. ;) No a spravila som si trailer k poviedke, tak keď si ho budete chcieť pozrieť, mám ho vo svojom zhrnutí. To je, myslím, všetko. Nebudem zdržovať a príjemné čítanie. :)

 

I will change my life - 7. kapitola

I will change my life - 7. kapitola Siedma kapitola. Toto je zatiaľ najdlhšia kapitola mojej poviedky a dala mi dosť zabrať. Čaká nás menší rozhovor, park, jazero a nakoniec malé prekvapenie. Chcela som vám ešte povedať, že Edward v mojej poviedke rozhodne bude, ale to je ešte ďaleko. Musíme sa k tomu pomaličky dopracovať.

 

I will change my life - 6. kapitola

I will change my life - 6. kapitolaTáto kapitola prichádza trocha neskôr, ale nemala som čas pridať ju skôr. Lezie na mňa nejaká chrípka. :/ Kapitola mala byť trošičku romantická, ale to nie je moja parketa. Tak snáď mi to odpustíte. Snažila som sa tej romantiky dať do kapitoly čo najmenej, ale potrebná bola. Príjemné čítanie. :)

 

I will change my life - 5. kapitola

I will change my life - 5. kapitolaAhoj, takže vám prinášam piatu kapitolu mojej poviedky. Trošku som urýchlila dej, aby sme sa mohli vrhnúť na podstatu poviedky I will change my life. Ale ešte stále náš čaká pár kapitoliek. Tak si to užite. :) P. S.: Všetkým ďakujem sa komentáre. :)

 

I will change my life - 4. kapitola

I will change my life - 4. kapitolaAhoj, takže toto je 4. kapitola mojej poviedky. Ešte stále sa len rozbieham. Hlavná podstata mojej poviedky nastane vo chvíli, keď sa Bell znova zamiluje. Tak snáď to so mnou dovtedy vydržíte. Príjemné čítanie. P.S.: Veľmi pekne ďakujem za komentáre. Spraví mi obrovskú radosť aj jeden smajlík. :) Ešte raz ďakujem.

 

I will change my life - 3. kapitola

I will change my life - 3. kapitolaTretia kapitola mojej poviedky s názvom Nový známy. Užite si ju a ja sa ešte pokúsim v písaní zlepšiť. :)

 

I will change my life - 2. kapitola

I will change my life - 2. kapitolaToto je druhá kapitola k mojej poviedke. Čaká nás Mia, Michael, bar a skvelá zábava. Príjemné čítanie. :)

Dokončeno

I will change my life - Prológ + 1. kapitola

I will change my life - Prológ + 1. kapitolaAhoj, prinášam Vám svoju úplne prvú poviedku. Je o Belle po odchode Edwarda. Viem, že takýchto poviedok tu už bolo veľa, ale dúfam, že aj v tej mojej nájdete veľa originálneho. Ešte by som chcela dodať, že poviedka bude troška smutnejšia, ale uprednostňujem happy end. Snáď sa bude páčiť aspoň niekomu. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!