Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele BellaSet

BellaSet

BellaSetPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Marie

Věk: 18

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 95

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 12. 2011

Poslední přihlášení: 17. 5. 2016, 21:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od BellaSet

Povídky od BellaSetKapitolové:

Každá sukně dobrá, Přes šikanu k lásce, Věčnost je jen začátek

Jednorázové povídky:

Srdce z ledu

Poezie:

Ona je ta jediná!

Drabble:

Bella´s Lullaby, Hádka s velkým H, Balancování, První oběť, Předpověď počasí, Leah - přeměna

Články:

 

Každá sukně dobrá - 29. kapitola

Každá sukně dobrá - 29. kapitolaBellina proměna. Odmítání lovu. Setkání s Renesmee. A nakonec náhled do jejich zářivé budoucnosti.

Hezké poslední čtení. :-)

 

Každá sukně dobrá - 28. kapitola

Každá sukně dobrá - 28. kapitolaSvatební den. Předsvatební nervozita. Šílená družička. Svatba. A pak dlouho očekávaná svatební noc. Proběhne opravdu všechno podle plánu, nebo se miminko vydá na svět dřív?

Hezké čtení. Tohle je předposlední kapitola.

 

Každá sukně dobrá - 27. kapitola

Každá sukně dobrá - 27. kapitolaEdward. Vzpomínání. Rozlučka se svobodou. Čas do svatby se nám krátí a nakonec nám přijíždí návštěva z Denali. Belliny obavy se naplnily; Tanya je přesně tak krásná, jak myslela. Jak to dopadne? :)

Hezké čtení.

 

Každá sukně dobrá - 26. kapitola

Každá sukně dobrá - 26. kapitolaNázev kapitoly asi mluví za vše. :-) Plánování. A nakonec nás Alice dotáhne na nákupy.

Hezké čtení. Už nám toho do konce moc nezbývá.

 

Každá sukně dobrá - 25. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Každá sukně dobrá - 25. kapitolaEdward odešel, ale snad ne na dlouho. A protože se brzy vrátí, Bella bude váhat, jestli se mu má svěřit se svými city, nebo raději mlčet. Uvidíme. :-)

 

Každá sukně dobrá - 24. kapitola

Každá sukně dobrá - 24. kapitolaJak dopadne Bella, kterou přepadli násilníci? Stihne to náš ochránce včas? A jakpak se to bude dál vyvíjet mezi Bellou a Edwardem, když si Bella není jistá, na čem stojí? :-)

Hezké čtení.

 

Každá sukně dobrá - 23. kapitola

Každá sukně dobrá - 23. kapitolaEdward Bellu načapal, jak mu čte deník. A ona se z něj dozvěděla jen málo informací, jenže tam bylo jedno jméno. Toby. A my se v této kapitole dozvíme, kdo to vůbec byl, proč Edward kdy dělal to, co se mu nelíbilo, jak proběhla TA noc z jeho pohledu... Bella s Edwardem k sobě začínají nacházet cestu. :-)

 

Každá sukně dobrá - 22. kapitola

Každá sukně dobrá - 22. kapitolaBellino těhotenství pokračuje. V této kapitole bude krátká rodinná porada. Edward se začne činit a nakonec nám Bella objeví tajemství z Edwardovy minulosti.

Hezké čtení.

 

Každá sukně dobrá - 21. kapitola

Každá sukně dobrá - 21. kapitolaProzrazení. Debata s Esme. Legendy. Rodinný večer. A Edward. :)

Hezké čtení.

 

Každá sukně dobrá - 20. kapitola

Každá sukně dobrá - 20. kapitolaTak Bella nám minule vyprovokovala Edwarda, kterého opustilo sebeovládání a přestože všechno nasvědčuje tomu, že se mu moc nelíbí být sukničkářem, přidal si na svůj pomyslný seznam i Bellu. Jenže jaké to bude mít následky? Ráno po noci s velkým N, příjezd zbytku rodiny a Bella na pokraji rozhodnutí - říct, neříct?

 

Každá sukně dobrá - 19. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Každá sukně dobrá - 19. kapitolaDruhá část víkendu. Bellu a Edwarda čeká poslední společný večer, který bude stejně pohodový jako ten předchozí. Nebo snad ne?

Přeju hezké čtení.

 

Každá sukně dobrá - 18. kapitola

Každá sukně dobrá - 18. kapitola Povídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku srpna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
První část víkendu. Bella s Edwardem vymyšlí plány na páteční večer a všechno je v pořádku. V sobotu nám Bella povede velmi zajímavý rozhovor s Reginou a nakonec někoho potká...

 

Každá sukně dobrá - 17. kapitola

Každá sukně dobrá - 17. kapitolaBella s Edwardem uzavřeli dohodu a všechno vypadá slibně. Čeká nás nabídka, kterou Bella nedokáže pohrdnout. Krátký pohled Edwarda, který nám ovšem nic moc neprozradí. A do toho nám ještě Edward na chvíli zapomene na svou "hru drsného sukničkáře". :-)

 

Každá sukně dobrá - 16. kapitola

Každá sukně dobrá - 16. kapitolaEdward se stěhuje ke Cullenovým. Zdá se, že navzdory tomu, jak si přál, aby Bella před rodinou mlčela, dělá vše proto, aby se to dozvěděli. Bella je vyčerpaná; snaží se vyhovět rodině, aby nebyli smutní, zároveň se rozluštit záhadu s Edwardem a do toho ještě být silná, když to na něj přijde. Hezké čtení.

 

Každá sukně dobrá - 15. kapitola

Každá sukně dobrá - 15. kapitolaEdward se nám jde podívat za Esme a Carlislem a dostane veleváženou nabídku. Bella mezitím zvažuje, že by se mohla zkusit s Edwardem usmířit, ale ne všechno vyjde podle jejích plánů... :-) Hezké čtení.

 

Každá sukně dobrá - 14. kapitola

Každá sukně dobrá - 14. kapitolaBella si hledá práci a následuje první den ve škole. A hádejte, koho nám tam naše rodinka potká? A jaké překvapení nás čeká? :-)

 

Každá sukně dobrá - 13. kapitola

Každá sukně dobrá - 13. kapitolaStěhování - nové bydliště se musí náležitě prozkoumat a na průzkum se samozřejmě nevydá nikdo jiný než Bella. A to v jejím případě nikdy není jen tak. :-)

 

Každá sukně dobrá - 12. kapitola

Každá sukně dobrá - 12. kapitolaNěco končí a něco nového zas začíná - jenže co přesně končí?

 

Každá sukně dobrá - 11. kapitola

Každá sukně dobrá - 11. kapitolaBlíží se Vánoce a s nimi i jedno velké překvapení s velkou změnou. Charlie. Vánoční pohodu nám něco naruší, ale zdá se, že to nakonec všechno dobře dopadne. :-)

 

Každá sukně dobrá - 10. kapitola

Každá sukně dobrá - 10. kapitolaBella se vrací domu po víkendu a Charlie neoplývá zrovna skvělou náladou, ale zdá se, že se brzy věci obrátí k lepšímu. :-)

 

Každá sukně dobrá - 9. kapitola

Každá sukně dobrá - 9. kapitolaNázev kapitoly mluví za vše. Dozvíme se tajemství, které ukrývá rodina Cullenových a dokonce i to, které si s sebou do Forks přivezla Bella. Proč má takovou silnou nenávist v lidi?

 

Každá sukně dobrá - 8. kapitola

Každá sukně dobrá - 8. kapitolaCharlie to zase trochu přežene a nakonec se nám stane malá nehoda. Odhalení tajemstvích jak ze strany Cullenových, tak ze strany Belly se pomalu blíží. :-)

 

Každá sukně dobrá - 7. kapitola

Každá sukně dobrá - 7. kapitolaBella vzpomíná na zážitky u Cullenových. Nakonec se u ní náhle objeví nečekaný dárek, který ji překvapí. A Alice s Rose se rozhodnou "otravovat" i v neděli. :-)

 

Každá sukně dobrá - 6. kapitola

Každá sukně dobrá - 6. kapitolaPřespávačka se blíží a stejně tak první zmínka o sedmém členovi Cullenovy rodiny. Charlie se rozzuří jako tajfun a Bella to odnese, ale díkybohu má teď někoho, kdo pro ni představuje skvělou podporu. :-) Hezké čtení.

 

Každá sukně dobrá - 5. kapitola

Každá sukně dobrá - 5. kapitolaNavštěva. Spor Cullenovi vs Charlie Swan. Upíří rodinka dělá všechno proto, aby v nich Bella nalezla důvěra, a zatím se jim to celkem daří. :-) Snad se bude kapitola líbit.

 

Každá sukně dobrá - 4. kapitola

Každá sukně dobrá - 4. kapitolaBella jede s Cullenovými do školy a dostane nečekanou nabídku, kterou, jak se zdá, nemůže odmítnout. A blíží se nám návštěva, ačkoliv ta bude až v další kapitole. A nebojte, Charlie přijde k rozumu, i když se teď zdá, že je to věc zhola nemožná. :-)

 

Každá sukně dobrá - 3. kapitola

Každá sukně dobrá - 3. kapitolaPohled Alice. Naše vědma odposlouchává dění v domě Swanových a pak je sama nucena čelit Charliemu. Snad se vám bude dnešní kapitola líbit jako ostatní. :-) Děkuju za komentáře.

 

Každá sukně dobrá - 2. kapitola

Každá sukně dobrá - 2. kapitolaPřichází oběd. Jak si Bella poradí s ne moc příjemným telefonátem od Charlieho a s rodinou, která ji začne trochu děsit, protože se zdá, že se chtějí hodně, opravdu hodně přátelit? Cullenovi rovnou přeskakují úvod do přátelství a jdou do toho rovnýma nohama. :-) Děkuji za komentáře u první kapitoly, moc mě potěšily.

 

Každá sukně dobrá - 1. kapitola

Každá sukně dobrá - 1. kapitolaEdward odešel od Cullenových. Celá rodina z toho byla špatná, ale světlo do jejich existence jim přinesla plachá, osamělá dívka jménem Isabella, která se po několika týdnech stane členem rodiny a přijme příjmení Cullenová jako nově adoptovaná dcera Esme a Carlislea. Cullenovi se v plném nasazení stěhují do jiného města, kde je čeká překvapení v podobě jejich ztraceného syna a bratra… Jenže co když Edward už není ten okouzlující gentleman, co býval, ale chlípník, který se otočí za každou sukní? A co když ho vyprovokuje ještě víc to, že o něj mladičká a nevinná Isabella nejeví vůbec žádný zájem, plus fakt, že je pod ochranou jeho vlastní rodiny?

 

Věčnost je jen začátek - 28. kapitola

Věčnost je jen začátek - 28. kapitolaPoslední kapitola a výsledné rozuzlení. Ačkoliv většina určitě tuší, jak to dopadne. :-) Bella s Edwardem se nechtěně dozví tajemství toho druhého, což spustí kolotoč dalších tajemstvích. Hezké - poslední - čtení. (Na konci je malý dodatek, jakýsi epilog, který tam původně vůbec neměl být, ale když já se s tou povídkou vůbec nemohla rozloučit.)

 

Věčnost je jen začátek - 27. kapitola

Věčnost je jen začátek - 27. kapitolaPles. Zrádné šaty a velice prekérní situace. Nakonec nastane zlom. Hezké čtení. :-)

 

Věčnost je jen začátek - 26. kapitola

Věčnost je jen začátek - 26. kapitolaLekce hraní na piano. Otravná Alice. Přípravy na ples. A nečekaně - ples. :-) Ale jeho valná část bude až v další kapitole. Hezké čtení.

 

Věčnost je jen začátek - 25. kapitola

Věčnost je jen začátek - 25. kapitolaBlíží se ples a Bella přemítá, jestli ji Edward pozve. Je to marná naděje? Navíc tu máme naší vědmu shopaličku, která se jejich oděvů jistojistě ujme, což nemusí vždy dopadnout tak, jak by ti dva chtěli...

 

Věčnost je jen začátek - 24. kapitola

Věčnost je jen začátek - 24. kapitolaVýslech. Sen. Sesterská noc. Zákeřná Alice. A nakonec návrat do starých kolejí. :-)

 

Věčnost je jen začátek - 23. kapitola

Věčnost je jen začátek - 23. kapitolaFilm. Videa. A trable v ráji. Bella je přesvědčená, že (ne)vztah s Edwardem už jí dlouho nemůže vydržet. A může? Hezké čtení. A mějte s nimi trpělivost, jsou příliš tvrdohlaví. ;-) BellaSet.

 

Věčnost je jen začátek - 22. kapitola

Věčnost je jen začátek - 22. kapitolaBella s Edwardem se zase sbližují, poznávají se... A do toho přichází odpoledne strávené v nově postaveném bazénu u domu Cullenových. To pro Belward bude samozřejmě záhul, ale Bellina nejistota zase vezme za své. Hezké čtení. :)

 

Věčnost je jen začátek - 21. kapitola

Věčnost je jen začátek - 21. kapitolaBella s Edwardem jsou teď přátelé ve výhodě, ale jen oni dva nevidí, že je mezi nimi něco víc. Žárlivá scéna. Jiná realita. Candice.

Jak jsem řekla, je to oddechová povídka, takže nečekejte žádné zvraty. Snad už vás to nenudí. ;)

 

Věčnost je jen začátek - 20. kapitola

Věčnost je jen začátek - 20. kapitolaEdward vypráví o své minulosti a nakonec dojdou ke společnému závěru, který musí oba podstoupit, pokud nechtějí toho druhého ztratit. Tedy tak to aspoň vidí oni. Hezké čtení

 

Věčnost je jen začátek - 19. kapitola

Věčnost je jen začátek - 19. kapitolaBella s Edwardem předstírají, že spolu chodí, ale doma už je všem hrám konec. Nebo snad ne? Lehká hádka a slovo, které uvádí celou tuto kapitolu - náruč. Myslím, že to mluví za vše. :-)

 

Věčnost je jen začátek - 18. kapitola

Věčnost je jen začátek - 18. kapitolaZaražení sourozenci. Edwardův plán. Ředitel. Esmé. Bella s Edwardem se bezvýhradně milují, touží po sobě, ale stále hledají výmluvy, proč by spolu neměli být. Je to složité. :-) Hezké čtení.

 

Věčnost je jen začátek - 17. kapitola

Věčnost je jen začátek - 17. kapitolaBella je nedůvěřivá, Edward bojuje s myšlenkami mužského osazenstva Forkské střední a pár studentů si řekne, že by mohli zkusit Bellu sbalit. Jenže dá se naše poloupírka tak snadno zlákat, když miluje jiného? :-)

 

Leah - přeměna

Leah - přeměnaLeah ztratila Sama, který ji opustil kvůli její vlastní sestřenici, její otec má slabé srdce a Leu poslední dny trápí neovladatelné záchvaty vzteku. Jeden večer to praskne... Double drabble (200 slov), aneb další můj pokus popsat skutečný moment života Twilight postav.

 

Předpověď počasí

Předpověď počasíMalá Alice Brandonová byla už odmala zvláštní děvčátko díky svým vizím budoucnosti. Jak asi vypadal obyčejný den v jejích pěti letech? Tripple drabble (300 slov) znovu založený na skutečnosti (viz. Oficiální ilustrovaný průvodce Twilight ságou).

 

První oběť

První oběťEdward odešel od Carlislea a Esmé. Tento triple drabble (300 slov) vypráví o tom, kdo byl jeho první obětí. Drabble je založen na skutečném faktu, nikoliv mém nápadu.

 

Věčnost je jen začátek - 16. kapitola

Věčnost je jen začátek - 16. kapitolaVzpomínky na Denali a noční můra. Bella s Edwardem se nám na chvíli trochu odpoutají, ale naše poloupírka bude mít ráno menší zatmění... Hezké čtení a děkuju za komentáře u předešlé kapitoly. :-)

 

Věčnost je jen začátek - 15. kapitola

Věčnost je jen začátek - 15. kapitolaSourozenci Cullenovi si hrají na dohazovače a chvílemi se zdá, že se jim to opravdu daří. Máme tu poslední kapitolu před návštěvou v Denali, která ovšem nebude tak zlomová, jak by si všichni přáli. Hezké čtení. :-)

 

Věčnost je jen začátek - 14. kapitola

Věčnost je jen začátek - 14. kapitolaEdward je zpátky, ale je změněný. Vypadá, že je rozhodnutý Bellu dostat, ale ta se bude samozřejmě bránit. I když... není přece vždy tak silná, protože je zamilovaná. Věčně. To není lehké. :-))

 

Věčnost je jen začátek - 13. kapitola

Věčnost je jen začátek - 13. kapitolaEdward odešel a Bella je jako tělo bez duše. Její lásku nám odhalí jeden člen rodiny a v průběhu nás čeká jedno malé překvapení. Omlouvám se za zpoždění. Hezké čtení. :-))

 

Věčnost je jen začátek - 12. kapitola

Věčnost je jen začátek - 12. kapitolaZvědavá Jessica. Vzkaz. Film. V téhle kapitole se nic zvláštího neděje. Vlastně celá povídka bude taková oddechová, takže nečekejte žádné napětí a epické zlomy. Edward nám stále někde trucuje a Bella se pomalu dostává do deprese. Hezké čtení.

 

Věčnost je jen začátek - 11. kapitola

Věčnost je jen začátek - 11. kapitolaNávrat z kina. Bella udržuje pochmurnou náladu, Edward volí trochu jiné řešení a Al, Jazz, Rose a Emmett se na Bellu dívají zklamaně a naštvaně. Dokáže jim Bella říct, oč jde, nebo se bude držet toho, že je lepší, že ji Edward nemiluje?

 

Balancování

BalancováníEdward se chystá k odchodu, když uhodí Bellina noční můra. Double drabble (200 slov) o upírovi, který je na pokraji balancování. ;)

 

Věčnost je jen začátek - 10. kapitola

Věčnost je jen začátek - 10. kapitolaNákupy. Bojovná Bella. Snažící se Bella. Zlomená Bella. Kapitola, kde to Bella zase svou ochotou zachránit Edwarda před láskou trochu zkazí. Edward bude zničený. Cullenovi naštvaní. Omlouvám se, že mi trvalo tak dlouho přidat další kapitolu. ;)

 

Věčnost je jen začátek - 9. kapitola

Věčnost je jen začátek - 9. kapitolaBellin návrat do školy se zlomenou rukou. Teenager otravující Bellu. Žárlivý Edward a nakonec Romeo a Julie. Co víc říct? :-) Doufám, že mi odpustíte pauzu a zanecháte nějaký komentář. ;)

 

Srdce z ledu od BellaSet

Srdce z ledu od BellaSetPoviedka Srdce z ledu od BellaSet sa umiestnila na 15. mieste.

 

Věčnost je jen začátek - 8. kapitola

Věčnost je jen začátek - 8. kapitolaVážný rozhovor s Jasperem. Obrovská lež. Emmett. Nešikovná Bella. V příští kapitole už bude Edward. :-) P.S.: Chci moc poděkovat za hlasy v povídce měsíce. Vůbec jsem to místo nečekala - už jen proto, kolik komentářů má každá kapitola, ale děkuju. ;)

 

Věčnost je jen začátek - 7. kapitola

Věčnost je jen začátek - 7. kapitolaSen. Otravná Jessica. Lingvistka Bella. A pikle kující Alice. :-) V téhle kapitole budeme mít trochu méně Edwarda, v příští vůbec, ale v těch dalších už to snad bude lepší. ;-) Hezké čtení. B

 

Věčnost je jen začátek - 6. kapitola

Věčnost je jen začátek - 6. kapitolaHádka. Carlisle. Candice. A sebeovládání ztrácející Bella... Upřímně, já sama bych ji nejraději nakopala, nemůžu za to, co mě nutí psát. Každopádně, věří tolik v to, že by Edwardovi ublížila, že mu skutečně ubližuje tím, že si myslí, že ho chrání před zhrzeným srdcem. Děkuji za komentáře. Sice jich není žádné převeliké množství, ale jsem ráda, že povídka někoho zaujala. :-)

 

Věčnost je jen začátek - 5. kapitola

Věčnost je jen začátek - 5. kapitolaHra - Edwarda Belly odmítání tolik vykolejilo, že se začal chovat jako obyčejný pubertální teenager. I na upíry to občas přijde. Jak ale budou reagovat Belly rodiče, až zjistí, co jejich děti vyvedly? V této kapitole se dozvíme reakci Esme, v další Carlislea - ale lišit se rozhodně nebudou, protože sen všech rodičů je, aby měli rodinu pohromadě a navždy. No ne?

 

Přes šikanu k lásce - 30. kapitola

Přes šikanu k lásce - 30. kapitolaTak tu máme poslední kapitolu s číslem 30. Doufám, že se vám bude líbit a nebudete zklamaní. Kapitola o lásce, bolesti, rodině a důležité otázce: Kdo může vyhrát? Hezké čtení. :-))

 

Věčnost je jen začátek - 4. kapitola

Věčnost je jen začátek - 4. kapitolaBella je rozpolcená a nakonec dojde k určitému stanovisku. Už jsem na to upozorňovala na začátku a teď znovu - Bella je neskutečně tvrdohlavá, takže si ani neuvědomuje, že kdyby sama nedělala takové překážky, mohla by s Edwardem být... Jenže, chce on ji? Hezké čtení. :-))

 

Přes šikanu k lásce - 29. kapitola

Přes šikanu k lásce - 29. kapitolaBella vyráží do baru, kde se jí opilá Jessica svěří. Bella povolí zábrany a toho si samozřejmě všimne nejeden muž. A nakonec nás čeká záchrana, doufám, že tím koncem vás uklidním. :-) Jinak je to předposlední kapitola.

 

Přes šikanu k lásce - 28. kapitola

Přes šikanu k lásce - 28. kapitolaNa začátek máme krátký pohled Edwarda a pak už jen Bella - jak se vypořádá se spolužáky, před kterými teď nemá ochranu, jak si poradí s Kevinem, který jí dává každým coulem najevo, jak moc o ni stojí, a co bude dělat, až bude mít společnou hodinu s Emmettem a Alicí? Užijte si to. ;-)

 

Věčnost je jen začátek - 3. kapitola

Věčnost je jen začátek - 3. kapitolaBella se seznamuje se svými spolužáky, kteří jsou spíš jako paparazzi než jako studenti střední školy, protože je nezajímá nic jiného než Edward a Bella. (Předem upozorňuji, že takhle otravní spolužáci budou po celou dobu povídky.) Nakonec Bellino setkání s rodinou a příchod posledního člena rodiny. ;-))

 

Přes šikanu k lásce - 27. kapitola

Přes šikanu k lásce - 27. kapitolaV téhle kapitole se nám ukáže, o co se Lara skutečně snaží. Bude tu plno zklamání, smutku, ale také vítězství. Pro Bellu pomalu končí světlé dny, ačkoliv si to rozhodně nezaslouží. Hezké čtení. BellaSet ))

 

Věčnost je jen začátek - 2. kapitola

Věčnost je jen začátek - 2. kapitolaRáno, které následuje po noci plné něžností a vášně v jednom, prožije Bella sama. Anebo ne? Čeká nás příjezd do Forks, setkání s maminkou a nastoupení do školy. Asi vás zklamu, ale k žádnému zjištění v této kapitole ještě nedojde. ;-))

Dokončeno

Věčnost je jen začátek - 1. kapitola

Věčnost je jen začátek - 1. kapitolaBella je poloupír, biologická dcera Esmé a Carlislea. Když se narodí, Edward na několik let odejde od rodiny. Bella roste a také se chce osamostatnit, a tak po pár desítkách let vyráží sama do New Yorku. V tu dobu se samozřejmě vrací Edward, tudíž se minou. Bella jednoho dne potká upíra a prožije s ním noc, den na to se vrací zpátky k rodině. Jaké ale bude překvapení, když zjistí, že tajemný E, do kterého se pomalu, ale jistě zamilovávala, je vlastně její nevlastní bratr Edward? Bella je tvrdohlavá, takže se postaví na hlavu a bude se snažit Edward od sebe odlákat a namlouvat si, že ve skutečně o nic nejde, jenže ne vždy je její sebeovládání dokonalé...

 

Přes šikanu k lásce - 26. kapitola

Přes šikanu k lásce - 26. kapitolaJak se Cullenovi vypořádají s nechtěným návštěvníkem Forks? A co teprve Bella? Kdo je ta tajemná upírka a co přinese? Bude pro Bellu hrozbou, nebo je to prostě jen někdo, kdo se toulá věčností a nikomu nechce znepříjemnit život? ••• Jen tak pro informaci, povídka bude mít kolem 31 kapitol. ;-) Děkuju těm, které ještě má tvorba zajímá. :)

 

Přes šikanu k lásce - 25. kapitola

Přes šikanu k lásce - 25. kapitolaJeště poslední chvíle klidu, než se všechno radikálně změní. Vyslýchání. Láska, láska, láska. A ráno takové malé překvapení.

 

Přes šikanu k lásce - 24. kapitola

Přes šikanu k lásce - 24. kapitolaBella minule začala téma své proměny a v této kapitole se to bude celkem řešit. Podíváme se také do Belliny minulosti a zjistíme, proč si Bella myslí, že ji spolužáci šikanují. Hezké čtení. BellaSet

 

Přes šikanu k lásce - 23. kapitola

Přes šikanu k lásce - 23. kapitolaOmlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo; jsem absolutně nemožná, ale když se soustředím na jednu práci, nedokážu do toho ještě vmíchat další, hlavně když v každé povídce je jiná Bella. :-) Doufám, že je mi odpuštěno a že se najde ještě někdo, kdo o mou tvorbu stojí. Tak a teď... Kino. Trable. Provinilost. A téma s velkým T. Bella je zkrátka neskutečně nenapravitelná, ale to není nic proti jednomu idiotovi, který prostě nedá pokoj... Hezké čtení.

 

Přes šikanu k lásce - 22. kapitola

Přes šikanu k lásce - 22. kapitolaBellina blbá nálada. Dohadování. A nakonec překvápko a přemlouvání. Doufám, že se bude líbit, a omlouvám se, že mi to tak trvalo. Vůbec jsem neměla čas, a když už se nějaký našel, tak jsem většinou pracovala na své další povídce, abych ji mohla brzy vydat. ;-)

 

Přes šikanu k lásce - 21. kapitola

Přes šikanu k lásce - 21. kapitolaSwanovi a Cullenovi. Nečekejte od toho hodně, já sama jsem překvapená, že to takhle dopadlo. Moje prsty prostě psaly a psaly. Dále tu máme... Hádka. Naštvání. Prudérní rodiče, kteří občas něco přeženou. Je mi hrozně trapně, že to musím říkat, protože jsem si kapitoly psala dopředu, ale teď jsem se nějak zasekla u 26. kapitoly. Je to totiž tím, že jsem začala psát svou novou povídku - zase abych byla trochu napřed - Věčnost je jen začátek (hrubý popis je na mém shrnutí) a Bella z VJJZ se mi začala motat do PŠKL, takže v tom teď mám úplný guláš, a jelikož pořád přicházejí nové a nové nápady do VJJZ, na tuhle povídku jsem se trochu vykašlala, ale nebojte, už zase píšu. :-))

 

Přes šikanu k lásce - 20. kapitola

Přes šikanu k lásce - 20. kapitolaDumání - věřit, nebo ne? Ohleduplnost. Napodobování. Otázky. Nemůžu uvěřit, že už máme za sebou druhé kulatiny. Vůbec jsem netušila, že se dostanu tak daleko a stále budu mít nápady. ;-) Moc děkuju za komentáře, opravdu mi děláte nesmírnou radost. :-) Vaše Bella.

 

Přes šikanu k lásce - 19. kapitola

Přes šikanu k lásce - 19. kapitolaSauna. Nabídka. Dar. A nepřítel... Nebo ne? Hezké čtení. A moc děkuju za komentáře u předchozí kapitoly - ani nevíte, jak mě těší, že se vám má povídka tolik líbí. :-))

 

Přes šikanu k lásce - 18. kapitola

Přes šikanu k lásce - 18. kapitolaPořád jsme v aquaparku a také tam ještě zůstaneme. :-) Vířivka. Žárlivost - a věřte, že žárlivá Alice rozhodně není nic příjemného. Smutek. Sauna... A touha. Užijte si to. :-) Hezké čtení. P.S.: Děkuju za komentáře.

 

Přes šikanu k lásce - 17. kapitola

Přes šikanu k lásce - 17. kapitolaAquapark. Strach. Trapas. Tobogán. Doufám, že se vám to bude líbit. Děkuju za komentáře a za hlasy v povídce měsíce. Vážně jsem nečekala, že se můžu umístit až na osmém místě. :-) Díky.

 

Přes šikanu k lásce - 16. kapitola

Přes šikanu k lásce - 16. kapitolaSnídaně. Omamování. Naštvaná Bella. Pobavení Cullenovi. A nakonec plány. :-) Hezké čtení. Bella

 

Přes šikanu k lásce - 15. kapitola

Přes šikanu k lásce - 15. kapitolaŠok. Překvapení. Noční můra. A Renée a milion otázek. Doufám, že se vám tato kapitola bude líbit stejně jako ostatní. :-)) BellaSet

 

Přes šikanu k lásce - 14. kapitola

Přes šikanu k lásce - 14. kapitolaOdhalení. Vyznání. Nenávist. A spousta dalších ne zrovna milých vlastností...ale dvě se tu najdou - přátelství a láska. Je to opravdu to jediné, co drží Bellu nad vodou. Hezké čtení. Bella. :-)

 

Přes šikanu k lásce - 13. kapitola

Přes šikanu k lásce - 13. kapitolaPles. Závist. Radost. Překvapená Lauren... a celý taneční sál. A nakonec se trochu posuneme ve vztahu B+E - trochu víc. :-)) Hezké čtení. Děkuji za komentáře. ;-)

 

Přes šikanu k lásce - 12. kapitola

Přes šikanu k lásce - 12. kapitolaZvědavá Renée. Realistický sen. A Aliciny rozkazy. V této kapitole se nic moc neděje, tak snad vám to vynahradím příští. ;-)) PS.: Dopsána 21. kapitola a teď přichází ten velký problém... :-D Jelikož začínám 22. kapitolu a stále se nová studentka neobjevila, protože vždycky přijdu na něco, co tam ještě chci dát, a najednou zjistím, že mám další kapitolu, takže to, co jsem tam chtěla hlavně vtěsnat musím dát až do další... no, zkrátka a dobře vám musím oznámit, že vás zjevně bude dost nudit čekání na novou spolužačku. :-) Která se pravděpodobně objeví asi až v nějaké 26. kapitole. - Jen tak pro informaci.

 

Přes šikanu k lásce - 11. kapitola

Přes šikanu k lásce - 11. kapitolaJedno "nečekané" odhalení. Několik snažících se upírů. Noc plná překvapení. A nakonec výstava a nenávistní spolužáci. Hezké čtení. Bells. :-) PS.: Právě jsem dopsala 20. kapitolu, jde mi to trochu pomaleji, ale jen tak pro informaci. ;-)

 

Přes šikanu k lásce - 10. kapitola

Přes šikanu k lásce - 10. kapitolaFlaška. Úkoly. Zákeřný Emmett. A odvážná Bella. :-)

V této kapitole se Bella něco dozví... Co? :-))

Hezké čtení. BellaSet

 

Přes šikanu k lásce - 9. kapitola

Přes šikanu k lásce - 9. kapitolaPřináším vám další kapitolu Přes šikanu k lásce. Původně jsem ji chtěla zveřejnit během víkendu, ale jelikož jedu na ty dva úžasné dny pryč, nezbylo mi nic jiného, než vydat kapitolu již dnes. Vím, že jste doufali, že se políbí a já vás moc prosím, abyste na mě nebyli naštvaní (protože vám to v další kapitole trošililinku vynahradím). :-)) Moc děkuji za komentáře. Snad se vám dnešní díl bude líbit stejně jako předchozí. Bells.

 

Hádka s velkým H

Hádka s velkým HAsi si řeknete, že je to totální kravina... a podle mě také je. :-D Ale napadlo mě to (zase jen tak), tak jsem to zkusila. Čekám samozřejmě komentáře typu: "Nic se tam neděje." "Nic moc." Nebo také vůbec žádné. Jen mě napadlo, že by se to třeba mohlo líbit. :-) A o čem že to je? Triple drabble(300 slov), ve kterém účinkuje Bella a Edward. Je to z pohledu Alice a na konci se tam mihne Charlie. :)) Snad se bude líbit. (Je to z období Zatmění)

 

Přes šikanu k lásce - 8. kapitola

Přes šikanu k lásce - 8. kapitolaV této kapitole se nám budou střídat dva pohledy - Edwarda a Belly. Snad budete spokojení a nezabijete mě za ten konec. :-D Možná se vám bude zdát, že Bella se u Cullenových chová příliš jako doma, a já mám vysvětlení. Cullenovi ji už berou jako součást rodiny, když ví, co k ní Edward cítí, a sami ji mají dosti rádi, takže Bellu nechávají, ať se u nich cítí jako doma... ať si zvyká. ;-)

 

Bella´s Lullaby

Bella´s LullabyTento double drabble (200 slov) mě napadl poté, co jsem dočetla 12. kapitolu Půlnočního slunce. Není to bůhvíjak originální, ale mně se ten nápad líbil, tak jsem ho zkusila zrealizovat. No, uvidíme, co vy na to. :-)) Mimochodem, název se mi líbí víc v angličtině, proto není napsán česky. ;-)

 

Ona je ta jediná!

Ona je ta jediná!Bella porodila, zůstala ve Forks, ale Jacob se zabarikádoval v La Push a s Cullenovými ani s Bellou už nepřišel do styku. Po několika letech, kdy je Renesmé už dospělá, se Jacob rozhodne oženit, přestože se do nikoho neotiskl. Bere si obyčejnou dívku z rezervace, kterou zná ze školy. Svatbu ale znenadání překazí jeho bývalá nejlepší kamarádka... Příběh začíná jejím příchodem. PS.: Je to moje první poezie (moc se v tom nevyznám a vím, že mi to nejde, ale první čtyři řádky mě napadly při uklízení pokoje, a tak jsem to chtěla zkusit napsat) a ráda se dozvím, co dělám špatně. Moc děkuju za shovívavost. Bells.

 

Přes šikanu k lásce - 7. kapitola

Přes šikanu k lásce - 7. kapitolaBella musí jít na tělocvik bez Cullenových. Je jasné, že poté, co Jessice nedala odpovědi z testu, bude mít peklo. A to peklo se právě odehraje na tělocviku... Nebo ne? Moc děkuju za komentáře. Jsem ráda, že má povídka tolik čtenářů. :-)

 

Přes šikanu k lásce - 6. kapitola

Přes šikanu k lásce - 6. kapitolaUhodí Mike Bellu, nebo jí někdo zachrání? A jak se Bella vypořádá s Jessicou, která bude chtít znovu poradit? Moc děkuju za komentáře. Bells. :-)

 

Přes šikanu k lásce - 5. kapitola

Přes šikanu k lásce - 5. kapitolaV minulé kapitole jsme si užili Alicino nakupování. Jak ale budou spolužáci reagovat na Bellino nové oblečení? A co Edward? Dají konečně studenti pokoj, když je teď Bella kamarádka s Cullenovými? PS.: Hrdě oznamuji, že jsem právě dopsala 14. kapitolu PŠKL, takže díly budou přibývat rychleji. Plánuji tak 20-25 kapitol. :-) PPS.: Moc děkuji za komentáře a především za hlasy v anketě Povídky měsíce. Vůbec jsem netušila, že pro mě někdo bude hlasovat. Takže díky. :-))

 

Přes šikanu k lásce - 4. kapitola

Přes šikanu k lásce - 4. kapitolaUhodí - neuhodí? Jak budou dál Cullenovi reagovat na Bellu a její spolužáky? Upozorňuji, že teď pár kapitol nebude žádná akce Bella+Edward. Bude to spíš Bella+Cullenovi+šikana. :-) PS.: Děkuju moc za všechny komentáře. :-) Bells.

 

Přes šikanu k lásce - 3. kapitola

Přes šikanu k lásce - 3. kapitolaPřináším vám další, již třetí kapitolu povídky Přes šikanu k lásce. V tomto díle jde Bella do jídelny mezi spolužáky, kteří ji nesnášejí... a to všechno před zraky Cullenových. Nebudu vás napínat, Cullenovi se konečně dozví pravdu. Jenže je tu velké ALE - jak na ni budou reagovat? Hezké čtení. BellaSet

 

Přes šikanu k lásce - 2. kapitola

Přes šikanu k lásce - 2. kapitolaNa začátek chci hrozně moc poděkovat za komentáře u první kapitoly - překvapilo mě, jaký měla povídka úspěch. Děkuju moc. :) A teď ke kapitole druhé... Je z Bellina pohledu. Škola. Trochu Cullenových. Spolužáci. V této kapitole se toho moc neděje a předem upozorňuju, že Cullenovi se o místní šikaně ještě nedozví. Měli se to dozvědět, ale já se nějak rozepsala o Belly životě a tak. Takže mějte prosím strpení a vyčkejte si do třetí kapitoly - už je připravená. :) Díky a hezké čtení. Bella.

Síň slávy

Přes šikanu k lásce - 1. kapitola

Přes šikanu k lásce - 1. kapitolaBella žije ve Forks, má oba rodiče, kteří ovšem netuší, co se děje na místní střední škole. Spolužáci Bellu šikanují. Jednoho dne, po dalším šikany plném dni, se Bella jde projít do lesa na svou oblíbenou louku. Kdo ji tam najde? A jak na všechno zareagují noví spolužáci, kteří se do Forks přistěhovali? Může Bella najít přes všechnu šikanu i lásku? Doufejme.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!