Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Forevergirl

foto z zatmění


Forevergirl

Síň slávy

Cez tanec k láske - Prológ + 1. kapitola

Cez tanec k láske - Prológ + 1. kapitolaAhojte! S TeenStar vám prinášame spoluautorskú poviedku. Dúfame, že sa vám bude páčiť. :)
Dej: Bella sa sťahuje z Phoenixu do Forks za Charliem z osobných dôvodov. Začne navštevovať maturitný ročník a hneď v prvý deň jej príchodu im riaditeľ oznámi, že musia povinne navštevovať hodiny spoločenských tancov dvakrát do týždňa. Bella je proti, ale nemá na výber. Ich učiteľom tancu bude riaditeľov syn s bronzovými vlasmi. :) Ale Bella zo zlej skúsenosti, ktorá ju veľmi ovplyvnila, nenávidí všetkých chlapcov. Ako sa bude správať k svojmu učiteľovi tancov, ktorý k nej bude cítiť náklonnosť od začiatku? Bude ho čakať ešte veľmi dlhá cesta k jej srdcu. Pomôže k tomu tanec?

Síň slávy

Šéf za všetky hriechy - 1. kapitola

Šéf za všetky hriechy - 1. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v Nej povídce října, a tak ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme. :)
Moja nová kapitolovka je pokračovaním jednorázovky Šéf do postele. Ako už vieme, Edward je poloupír, ktorý robí realitného makléra v New Yorku. Má pomer s Bellou, ktorá robí jeho sekretárku. Ale je aj ženatý. Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako jednorázovka. :) V tejto kapitolke spoznáte hlavnú nepriateľku Belly a takisto jej najlepšiu priateľku. A dopredu upozorňujem, že toto bude oddychová poviedka, tak žiadnu akciu nečakajte.

Síň slávy

Neskrotný milenec - Prológ

Neskrotný milenec - PrológUž mám dopísané takmer dve kapitolovky, tak vám predstavujem novú poviedku. Edward je spolu s Demetrim a Emmettom vládca Volterry. Je známy svojimi vášnivými nocami vždy s inou ženou. No už určitú dobu dychtí po krásnej upírke Belle, ktorá nemá žiadne skúsenosti s mužmi. Bude ňou pohltený, neuveriteľne po nej túži. Chce jej ukázať vášeň a slasť. Ale čo ona? Dopredu upozorňujem, že táto poviedka bude väčšinou o vášni a slasti medzi nimi, takže bude niekedy od 15+ alebo 18+. Tento prológ je dosť krátky, no ďalšie časti, samozrejme, rozšírim.

Informace o uživateli:

ForevergirlPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Totálne otrepané...

O mně: Celé moje písanie poviedok spočíva v improvizácii, nepremýšľam dopredu, čo sa stane. Len si premyslím, o čom bude poviedka a píšem, čo mi príde na um...

A prednedávnom som zistila, že si niektoré poviedky svojej tvorby takmer nepamätám, to bude dúfam tou improvizáciou... :D

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 357

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 12. 2010

Poslední přihlášení: 4. 6. 2013, 14:11

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Forevergirl

Poviedky od ForevergirlKAPITOLOVÉ:
Zúfalá (rozpísaná)♣ Najsilnejší zo všetkých (rozpísaná) ♣ Dovoľ mi ukázať ti vášeň (rozpísaná) ♣ Pozor, je tehotná! (dokončená) ♣ Alcohol, drugs and Edward (dokončená) ♣ Srdce ti ukáže správnu cestu (dokončená) ♣ Dve tváre našich životov (dokončená) ♣ Cez tanec k láske (dokončená) ♣ Šéf za všetky hriechy (dokončená) ♣ Vášeň (dokončená) ♣ Zabil som ho! (dokončená) ♣ Nemôžem ťa milovať (dokončená) ♣ Neskrotný milenec (dokončená) ♣ Malý chlapček (dokončená)
JEDNORÁZOVKY:
- Aj Carlisle môže mať slabú chvíľku, Príliš silné pocity, Carlisle, ako si mohol!, Milujem ho, ale teba nie, Dokonalá I, II, III, Podviedla som ho, Zabila si mi ju, Milujem ťa, ale nezaslúžim si ťa, Chýbaš nám, Bude to aj tvoje meno, Sľubujem, Šéf do postele, Neviem, čo si, ale pre mňa si anjelom, Nevládzem, Nepríjemné prekvapenie
DRABBLE...

Články:

 

Zúfalá - 2. kapitola

Zúfalá - 2. kapitolaPo toľkých storočiach som prvýkrát nerozumel svojim pocitom. Nechcel som už len sex, chcem s tou hnedovlasou výbušnou vílou chodiť medzi ľudí, chcem ju držať za ruku a každú chvíľu bozkávať, chcem, aby mi všetci závideli. Žeby sa stalo to, čo som si nikdy nevedel predstaviť a videl to len u svojej rodiny? Zaľúbil som sa?

 

Zúfalá - 1. kapitola

Zúfalá - 1. kapitolaKaždý skrýva nejaké tajomstvo a výnimkou nie je ani Bella. Vo Forks žije len pár mesiacov so svojím otcom ako drzá, odvážna nepriateľka všetkých ľudí. Má chlapca, avšak on nie je tým, kto trávi noci v jej izbe...

 

Pozor, je tehotná! - 14. kapitola - Koniec

Pozor, je tehotná! - 14. kapitola - KoniecTak a je to tu, konečne sme sa dočkali Bellinho pôrodu. Rovnako, ako sme sa dočkali aj poslednej kapitoly. Príjemné čítanie vám prajem.

 

Pozor, je tehotná! - 13. kapitola

Pozor, je tehotná! - 13. kapitolaPlaný poplach, plánovanie svadby a šok na konci. :)

 

Dovoľ mi ukázať ti vášeň - 6. kapitola

Dovoľ mi ukázať ti vášeň - 6. kapitolaZrazu mi priložil prst na pery. „Pšt, nemám rád, keď mi niekto pokladá veľa otázok. A áno, poznám Edwarda. Bol to môj najlepší priateľ niekoľko rokov, pokiaľ nezačal robiť určité veci...“

Súťažná poviedka na tému Tajomstvo letnej lásky, podmienka - do deja musí zasiahnuť tajomstvo z minulosti jedného z hlavných aktérov a najlepší kamarát/kamarátka jedného z hlavných predstaviteľov.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!