Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lorenia

ED a Bella


Lorenia

Síň slávy

Noc patří nám - Prolog + 1. kapitola

Noc patří nám - Prolog + 1. kapitolaChladná a neprostupná noc. V luxusním baru se setkáváme s malířskou umělkyní Isabellou Swanovou a jejími přáteli. Bella slaví svůj prvotní úspěch na umělecké scéně, ale tahle noc pro ni nebude mít takový konec, jaký by si přála. Stává se svědkem brutální vraždy a tím spouští koloběh nebezpečných událostí a děsivých tajemství. Navíc se jako nepohodlná stává hlavním terčem a součástí hrozivé války dvou upírských rodů. Jak ale do všeho zapadá záhadný a šarmantní Edward Cullen? A probudí v Belle něco, co nikdy nepoznala? Jenže i on má možná svá děsivá tajemství… Námět povídky je převzatý z jedné knihy, ale zaujal mě natolik, že jsem se rozhodla ho zapracovat do prostředí Twilight a dát mu svůj osobní pohled. Ponořte se do tajemného světa upírů, který je jiný a jedinečný. Zapomeňte na to, co znáte a nechte se unášet příběhem, který Vás zavede do těch nejniternějších koutů mysli…

Síň slávy

Doktor Cullen

Doktor CullenPo delší době Vám sem vkládám zase jednu mou jednorázovku. Bella pracuje jako novinářka v Seattle Times. Kolegyně a její dobrá kamarádka Jessica ji přemluví k tomu, aby spolu navštívily bar nedaleko redakce. Bella v podniku poznává tajuplného Edwarda, který ji od prvního pohledu nesmírně přitahuje. Cítí to samé i on? A jak jejich seznámení dopadne? To se dočtete v mé jednorázovce. Příjemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte co nejvíce komentářů!:) Vaše Lorenia:)

Informace o uživateli:

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Klára

Věk: 23

O mně: Twilight sága je moje srdeční záležitost. Před rokem a půl jsem začala prvně psát povídky a neuvěřitelně mě to chytlo. K mým zájmům patří i tvorba grafiky, videa, focení, vizážistika, hudba, zpěv a čtení. Jinak jsem úplně obyčejná holka, občas s velkou fantazií! :)

Kontakt:

E-mail: Lorenia.Star (zavináč) seznam.cz

ICQ: 202776096ICQ status

Statistiky:

Moje články: 118

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 1. 2010

Poslední přihlášení: 10. 4. 2015, 23:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lorenie

Povídky od Lorenie

Kapitolové povídky:

Soumrak noci
Hříchy lásky
Noc patří nám - rozepsaná
Doktor Cullen - rozepsaná
Dvojí tvář - rozepsaná

Jednorázové povídky:

Doktor Cullen
Pouta noci
Tajuplná cizinka
Smrtící touha

Fan made videa:

Stmívání
Stmívání II.
Nový měsíc
Zatmění
Rozbřesk 1. část
Bella and Edward

Články:

 

Noc patří nám - 29. kapitola - Ve stínu nepřítele

Noc patří nám - 29. kapitola - Ve stínu nepříteleV minulém díle došlo k boji mezi upíry Rodu a novorozenými, kterým se podařilo unést Bellu. Edward přímo šílí a propadá nesnesitelnému zoufalství, ze kterého ho může vysvobodit jen Evelyn, záhadná upírka s magickou mocí. Čas běží až příliš rychle a zrod nové upíří rasy nebyl nikdy pro lidstvo takovou hrozbou jako nyní...

 

Noc patří nám - 28. kapitola - Spojení

Noc patří nám - 28. kapitola - SpojeníV minulém díle se Edwardovi konečně podařilo najít Bellu. Pro ni se stává celá situace ještě víc zničující, protože musí čelit lásce a sebeobětování zároveň. Jakou stranu si nakonec vybere? A kdo vstoupí do boje mezi upíry Rodu a novorozence? Bude v jeho moci odvrátit blížící se zánik? Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tady svůj komentář. Budu moc ráda! Děkuju. Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 27. kapitola - Peklo duše

Noc patří nám - 27. kapitola - Peklo dušeTak a je tu další kapitola! V minulém díle se Bella dostala do potíží, když se stala středem pozornosti skupinky podnapilých a nebezpečných mladíků. Dokáže se jim ubránit nebo se v pravou chvíli na místě objeví její zachránce? Minuty běží, strach sílí a naděje se rozplývá jako ranní mlha... Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář! Budu moc ráda. Děkuju. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 26. kapitola - Balanc

Noc patří nám - 26. kapitola - BalancJe tu další kapitola! V minulém díle jsme nakoukli do mysli Belle. Do jejích zmatených a nejistých myšlenek a rozporuplných pocitů. Poprvé se taky ukázal pohled Mika, kterého vězní tajuplný upír. Kam tohle všechno může vést? Je vůbec ještě nějaká šance zastavit to, co se tak nelítosně blíží... Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář!:) Děkuju. Vaše Lorenia. :)

 

Doktor Cullen - 10. kapitola - Bod varu

Doktor Cullen - 10. kapitola - Bod varuV minulém díle se Bella vydala s Edwardem na výstavu umělce Jaspera Hayla, kterou organizovala Alice. Večer proběhl celkem klidně, až na několik momentů... V dnešním díle nás čeká hádka. A jak dopadne a kdo ji zapříčiní? Nepříliš dějová kapitola, avšak plná rozmanitých emocí! Doufám, že se vám bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář! Děkuju. Vaše Lorenia. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!