Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele ZabZa

Renesme


ZabZa

Síň slávy

Now I love you Prolog

Now I love you PrologUmřít se má prý v mladém věku, takže sem s tím...

Mezi rody Cullenů a Swanů vždy panovalo napětí. Tyto dvě rodiny se nesnášely a každý to věděl. Proč? No, řekněme, že jedni běhají po čtyřech a druzí pijí krev. Docela rozdílné, nemyslíte? No a v právě těchto dvou rodinách žijí Edward a Bella. Dva odvěcí nepřátelé. Bella nespoutaná a odvázaná vlčice, Edward tichý, přesto nebezpečný upír. Ale co se stane, když právě ty dva svede shoda náhod dohromady a oni spolu budou muset žít nějaký čas na ostrově, než si pro ně přijede záchrana či některý z rodiny? Co všechno se na onom ostrově stane?

Povídka věnovaná Nikol18 a Marketik, Jarusce, Adri, Petrušce, NikkiR, Andree, Anamor8 (Romče), Ness, no prostě těm skvělým lidem, které mám tolik ráda. Vaše ZabZa prosí o komentáře...

Informace o uživateli:

ZabZaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Laduš

Bydliště: Zábřeh on Morava :)

O mně: Ráda bych o sobě řekla něco hezkého, ale ne. Jsem proradná, hnusná a bezcitná!

Kontakt:

E-mail: ZabZa (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 607845170ICQ status

Statistiky:

Moje články: 185

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 12. 2008

Poslední přihlášení: 16. 2. 2011, 13:54

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ZabZa

Povídky od ZabZa KAPITOLOVÉ:
Now I love you (Dokončeno) > A dále tu jsou povídky pozasvatené; tzn. povídky, které zřejmě nikdy nedodělám! ;)
--------------------------------------------------------------------------------------------------
SPOLUPRÁCE:
Ostrov mého života (Rozepsané - spolupráce) > Žebračka (Pozastavená?! - víceautorské) > Kdo je vrah? (Rozepsané - spolupráce) > Věřím (Rozepsané - spolupráce)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JEDNORÁZOVKY:
Emmett a zlatý medvět aneb tři zmařená přání > Cullenovi objevují vesmír > Seznamka > Co se stane když > Nikdo není dokonalý > Ukolébavka.. > I MY máme své upíry > Going Under > Crossing death > Zázraky se nedějí… > Odpouštím ti... > Láska v mezích života > Cullenovi na pikniku > Cullenovi a vzteklina > Úchylky (with Pajam)

Články:

 

Ostrov mého života - 26. kapitola

Ostrov mého života - 26. kapitolaHurá! Tak, dámy a... dámy, je tu další díl OMŽ a vy konečně ukojíte svoji zvědavost a dozvíte se, jak to dopadne! Vyhraje snad Mathias a porazí Cullenovi, dostane Bellu a odjede s ní do Itálie? Nebo snad zvítězí Cullenovi...? To vše v tomto díle! Příjemné čtení přeje Zabza a Marketik!

 

Věřím - 9. kapitola

Věřím - 9. kapitolaBella už ví něco více o Edwardovi, ovšem není z toho dvakrát "nadšená", jelikož tajemství, které jí řekl Edward není zrovna tak hezké, jak si myslela. A to Bella ještě neví, že jí Edward neřekl všechno o sobě... Příjemné počtení přeje ZabZa a Market (která se právě teď někde válí v Chorvatsku!! :D)

NEWS

MTV Movie Awards

MTV Movie Awards Nové promo k MTV Movie Awards s Robem!

 

Ostrov mého života - 21. kapitiola

Ostrov mého života - 21. kapitiolaTak po "delší" době jsme opět tu a s námi i další dílek OMŽ! Bella se zavázala Mathiasovi a tím zachránila život Cullenům. Jak to bude dál? Co s ní teď bude? Čtěte a pište komenty! Vaše ZabZa & Marketik ;)

 

Ostrov mého života - 19. kapitola

Ostrov mého života - 19. kapitolaA teď... teď se možná dozvíte, co se vlastně stalo, a jaký je Mathias ve skutečnosti. Čtete, komentujte, kritizujte - křičte! :) Vaše ZabZa a MarketikUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!