Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Jarusinka


Jarusinka

Síň slávy

P.S. I love you 1

P.S. I love you 1Nová poviedka:) Bella s otcom žije vo Forks a už ako malá spoznala Cullenovcov, ktorí jej neskôr prezradili ich tajomstvo. Edward je už od mala jej najlepší priateľ, ako brat.V deň jej 17. narodenín sa ale niečo pre oboch možno zmení...alebo len pre jedného z nich?

Síň slávy

Ty si anjel?-Nie ja som len Bella

Ty si anjel?-Nie ja som len Bellamoja prvá jednorázovka:) dufam ze sa bude pacit Edward je človek,,,,časovo sa príbeh odohráva v dnešnej dobe,,čiže rok 2009 :D ,,,,,Carlisle a Bella sú upíri, ktorí pracujú v nemocnici a pomáhju všetkým ktorý to potrebujú,,,,,, k začiatku si pustite túto pesničku http://www.youtube.com/watch?v=9obk0zk-EYU&feature=related tak trochu ma aj táto pesnička inšpirovala,,,,potom k zaverečnej časti trebárs toto: http://www.youtube.com/watch?v=ubCv-kHUQ-o&feature=related ----dalej by som chcela podakovat mojej naj naj sesternici ktorej zazitky ma velmi casto inspiruju:D:D vieme svoje ze moja:D:D---- komenty by potešili samozrejme:)

Informace o uživateli:

JarusinkaPráva: přispěvatel

O mně: http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/poviedky-od-jarusinky/

100% TEAM EDWARD !!!!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
!!!nekompromisne!!! xD

Kontakt:

E-mail: twilight_h (zavináč) post.sk

Statistiky:

Moje články: 69

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 6. 2009

Poslední přihlášení: 8. 7. 2011, 17:54

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Jarusinky

Poviedky od Jarusinky------Ty si anjel?-Nie, ja som len Bella ------ V okovách moci ------ P.S. I love you ------ Vládnoucí Coven- spisovateľská hra( prevzatá s Nikol18) ------ Cullenovi a vzteklina (jarusinka, ZabZa, Nikol18, ejdriana)

Články:

 

Cvak

CvakBude to akoby nikdy neexistoval? Naozaj? Ľudská pamäť je ako sito, ale okamihy zachytíme, hoci len končekmi prstov...

 

Everybody makes... mistakes

Everybody makes... mistakesKaždý jeden z nás robí chyby...

... Teplota klesala, no chlad v jeho duši už väčší byť nemohol. Bezradne skryl tvár v dlaniach a lakte vyložil na múrik. Nehýbal sa. Nedýchal. Nepotreboval to, nepotreboval nič z toho. Prial si iba cítiť, skutočne cítiť...

 

I will try to fix it...

I will try to fix it...Čo by sa stalo, keby sa jeden z Cullenovcov rozhodol ignorovať Edwardovu požiadavku nechať Bellu na pokoji a vzal veci do vlastných rúk? Hovorí sa, že čo si kto nadrobí, nech si aj zje. Každý si zodpovedá za svoje chyby sám. No vždy je možnosť ich napraviť...

Dej poviedky je zasadený do obdobia zhruba 3 mesiace po Edwardovom odchode.

Prajem príjemné čítanie. :)

 

Keep Out Happy End

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Keep Out Happy EndTakže tu je avizovaný Happy End pre nedočkavcov. Ako by to dopadlo, keby sa Edward spamätal skôr? A je Bella naozaj psychicky spôsobilá upírka? To sa dočítate tu. Prajem príjemnú zábavu.

 

Keep Out - Sad end

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Keep Out - Sad endTam ta da dá! Tak a je to tu. Dlho sľubovaný Sad End + epilóg. Pre nedočkavcov tu onedlho bude aj Happy end. ;) Ďakujem za čas venovaný mojej poviedke.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!