Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Danca11

Byla tady Bella s Edwardovým obličejem, tak teď je tu pravý opak. Musím upozornit, že jsem to vyrobila já - HorsiQ =D


Danca11

Síň slávy

Jak převychovat upíra Prolog + 1. kapitola

Jak převychovat upíra Prolog + 1. kapitolaSpike - jméno, které v upírech budí respekt. Ať už jde kamkoli, zůstává za ním spousta vyhaslých lidských životů a někdy i hromádka popela. Jenže tento obávaný nomád naráží na zvláštní upíří rodinu, jejíž chování ani vztahy mezi nimi mu nedávají smysl. Spíše ze zvědavosti se zapojuje do jejich života a zjišťuje, že role krále střední školy a lamače srdcí mu skvěle vyhovuje.
Cestu mu ale zkříží sedmnáctiletá Melanie, která má starostí nad hlavu. A co se stane, když si Spike umíní, že tuhle holku prostě dostane? Dokáže Mel odolávat jeho upířímu kouzlu?

Informace o uživateli:

Danca11Práva: Profi přispěvatel

O mně: Ochranářská, obětavá, tolerantní, dobrá posluchačka, náladový a drzý snílek, občas samotář, který se snaží nezasahovat do cizích hádek, závislák na dobré hudbě a knížkách... to všechno jsem já a ráda si myslím, že jsem díky tomu originál (nebo alespoň limitovaná edice).
K mým povídkám - cením si hlavně originalitu, proto se nedivte, že do svých povídek často a ráda vkládám vlastní postavy. Rozhodně nejsem na povídky E+B a snahu zařadit se do nějakého týmu už jsem vzdala hodně dávno.

Kontakt:

E-mail: twstories11 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 181

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2010

Poslední přihlášení: 17. 2. 2015, 18:24

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Danci11

Povídky od Danci11Kapitolové:
Emmett - dokončená // Setkání - dokončená // Double trouble - dokončená // Vampire princess - dokončená // Terapeutka - dokončená // Jak převychovat upíra - dokončená // Prokletí v krvi - dokončená

Jednorázové:
Lov na upíry // My new world... vampires // Nový směr // Tajemná minulost // Ona není upír, ale anděl // A day Never to be forgotten // Mě se jen tak nezbavíš // Welcome to my life // Ta navíc // Pravda bolí, lži zabíjí

Drabble:
100 slov: Nemilé vánoční překvapení
200 slov: Přistiženi, Jasper vyhraje sázku
300 slov: Za Jih!, Jeep vs. Blesk, Malá muzikantka, Ustup!

Parodie:
33 způsobů, jak naštvat Jacoba Blacka // 30 způsobů, jak naštvat Edwarda // Ani Emmett Cullen není dokonalý

Články:

 

Prokletí v krvi - Epilog

Prokletí v krvi - EpilogNahlas jsem se krátce zasmála, ale neznělo to správně, když její obavy začaly přesouvat působiště ke mně. „Bude to velký, epický a nezapomenutelný okamžik, neboj. Mám na sobě princeznovské šaty, úžasné boty, šperky… kdyby se to pokazilo, alespoň u toho pořád budu vypadat božsky.“

 

Prokletí v krvi - 44. kapitola

Prokletí v krvi - 44. kapitolaS panikou jsem si uvědomovala, že cítím, jak se pozpátku řítím neznámo kam stále rychleji, ale nedokáži ani pohnout rukou, ani si uvědomit, kde jsem.
A pak najednou se mi najednou vařící krev vylila z žil a nenašlo se jediné místo, jediný nerv či buňka, které by nezasáhla. Svaly i vnitřnosti jsem měla v jednom ohni, cítila jsem, jak hořím. A stále jsem padala do hloubky, která snad neměla dno.

 

Prokletí v krvi - 43. kapitola

Prokletí v krvi - 43. kapitola„Lidskost… lidskost,“ zopakovala jsem po něm, jako kdyby to byla nějaká hádanka. „Občas mi připadá, že už se ani nechovám jako člověk.“
„Takové věci nech posuzovat někoho nestranného, komu srdce už netluče alespoň pár staletí,“ doporučil mi. „Ti, co necítí, kteří násilím vytlačili z mozku veškeré emoce, ti se potom nechovají jako lidé. Ale ty? Je nějaká emoce, kterou jsem u tebe ještě neměl příležitost vidět?“

 

Prokletí v krvi - 42. kapitola

Prokletí v krvi - 42. kapitolaMám vážně ubohé možnosti – umřít, nebo umřít. Buď umřu vlastní nečinností a zásluhou jako člověk na pokraji psychických a fyzických sil, nebo své nejbližší nechám zavraždit lidskou bytost ve mně.
Už jenom myšlenka na to, že mám možnost volby mezi dvěma takovými možnostmi, jednou brutálnější než druhou, byla k pláči. To, že to musím rozhodnout sama, bylo k zešílení.

 

Prokletí v krvi - 41. kapitola

Prokletí v krvi - 41. kapitolaOd našeho prvního setkání jsem jej měla vrytého do paměti jako toho silného vůdce, který vždy ví, co dělat. Situace, kdy by byl s rozumem v koncích, u něj jednoduše nenastávají. Ale teď, když jsem viděla, že má starosti o mě, starosti, jaké jsem měla i já sama, podlamovalo to i ty zbytky odhodlání, kterými jsem se mohla obrnit.
Carlisleův příchod pro mě byl jako dar z nebes a otevření pekelné brány v tomtéž okamžiku.



Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!