Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Zblunk

Charlie a Daniel <3 by RLC.


Zblunk

Síň slávy

Tajemství prokletých: Kapitola I. - Ve Forks

Tajemství prokletých: Kapitola I. - Ve ForksTohle je moje první FF, takže na mě, prosím, buďte hodní. Tahle kapitola je spíše takovým nudnějším úvodem, takže chybí pořádná zápletka a zatím se neobjevují Cullenovi, ale nebojte, hned v té příští budou. Prosím o komentíky, jestli vás moje povídka zaujala a jestli mám pokračovat ve zveřejňování. Díky...

Informace o uživateli:

ZblunkPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Barbora... jak obvyklé...

Věk: 24

O mně: Na to kolik mi je se občas chovám jako potrhlá patnáctka... Miluju tajemno a vampýrismus. Mým celoživotním snem je najít "živoucího" upíra. No a jinak, asi jako každý, kdo chodí na tuto stránku, miluju ságu Twilight... =o)

Kontakt:

E-mail: zblunk.cz (zavináč) seznam.cz

Skype: mám

Facebook: www.facebook.com/reqs.php#!/profile.php?id=100000445939880

Statistiky:

Moje články: 46

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 2. 2009

Poslední přihlášení: 13. 8. 2014, 16:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od zblunk

Povídky od zblunkMoje povídky: Tajemství prokletých (dokončená) / No Eclipse, no Breaking Dawn, no happy end... (dokončená) / I´m living a nightmare (jednorázovka) / My sweet nightmare (jednorázovka) / Our Last Twilight (jednorázovka) / Bad romance (rozepsaná)

Články:

 

Bad romance - 4. kapitola

Bad romance - 4. kapitolaKonečně jsem zpět s dalším pokračováním. Co se semele v sídle bratří Salvatorů? Ublíží Damon Alici? A jak na všechno budou reagovat ostatní? Omlouvám se, že kapitoly nepřibývají rychleji, ale jsem dost zaneprázdněná a na psaní mi nezbývá tolik času, kolik bych si představovala. Jsem ráda, že se vám povídka líbí. Samozřejmě ji píšu proto, že mě to baví, ale taky pro vás. :)

 

Bad romance - 3. kapitola

Bad romance - 3. kapitolaA je tu další kapitola. Alice čeká nelehký úkol. Chystá se na vlastní pěst zjistit, co jsou její spolužáci ve skutečnosti zač a jestli se má čeho obávat. Povede se jí všechno tak, jak si představuje?

 

Bad romance - 2. kapitola

Bad romance - 2. kapitolaAlice už zjistila, že v Mystic Falls není všechno úplně v pořádku, ale zatím nemá zdání, s čím má tu čest. Jaký bude její první den v nové škole? A proběhne všechno hladce nebo se objeví komplikace? Přeji příjemné čtení a za komentáře předem děkuji.

 

Bad romance - 1. kapitola

Bad romance - 1. kapitolaPo hodně dlouhé době se vracím s novou povídkou... Nadchla mě myšlenka spojit dva upíří světy, tak blízké, ale zároveň odlišné. Co se může stát, když se nic netušící rodina Cullenových přistěhuje do městečka Mystic Falls plného upírů, kteří mají víc problémů, než dokáží sami zvládnout? A jak to všechno vidí Alice, která není úplně taková, jakou ji všichni známe?

 

Our Last Twilight

Our Last TwilightHlásím se s novou jednorázovkou, abych vám zpříjemnila čekání na mojí novou, kapitolovou povídku. Předem podotýkám, že se řadí k těm delším. A teď k obsahu... Existuje něco, kvůli čemu by se Alice rozhodla přidat k Volturiovým? Co ji k tomu dovedlo?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!