Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Ellescifi


Ellescifi

Síň slávy

WereWolfWoman 1. kapitola

WereWolfWoman 1. kapitola"Lov" je první kapitola povídky na pokračování, která navazuje na Breaking Dawn. Platí zde vše, co bylo řečeno v T, NM, E a BD, až na to, že Embry s Quilem jsou stále členy Samovy smečky. V této kapitolce si můžete přečíst o společném lovu Leah, Jaka a Setha. Snad se vám bude líbit. Tak příjemné čtení a díky za komentíky. :) Tahle kapča je taková úvodní, v příští se to rozjede. :D

Informace o uživateli:

Práva: přispěvatel

Věk: 19

Kontakt:

E-mail: elle.treog (zavináč) seznam.cz

ICQ: 412779828ICQ status

Statistiky:

Moje články: 56

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 4. 2009

Poslední přihlášení: 14. 9. 2011, 13:57

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ellescifi

Povídky od ellescifiWereWolfWoman, Missing love, Fearing love, Sleeping love, Kissing love, Without future, Powerless dying, Under the desert sun, Love in the mud, Needed rescue, Uneasy experience

Články:

 

WereWolfWoman 44. kapitola

WereWolfWoman 44. kapitolaDalší kapitolka WWW, snad se vám bude líbit. Za komentáře budu ráda. :) A děkuju těm, kteří vydrželi čekat. :)

 

WereWolfWoman 43. kapitola

WereWolfWoman 43. kapitolaEmbry a Leah jsou konečně zase spolu. Jak prožijí první společné chvilky o samotě po několika měsících? Prosím o komentíky. :)

 

WereWolfWoman 42. kapitola

WereWolfWoman 42. kapitolaPokračování WWW... Co se stane na mýtině a v okolním lese? Tentokrát přicházím s dalším dílkem celkem brzy. Příjemné čtení. :)

 

WereWolfWoman 41. kapitola

WereWolfWoman 41. kapitolaNašla jsem si mezi učením pár hodin na napsání další části www. Najdete tam pohled Leah, většina je ovšem psána z Jacobova pohledu. Doufám, že jste čekání nevzdali a vychutnáte si i tenhle díl. :) Jako vždy prosím o komentíky. :)

 

WereWolfWoman 40. kapitola

WereWolfWoman 40. kapitolaPo delší době přidávám další kapitolu. Je to zatím nejdelší kapitola, co jsem napsala. Opravdu doufám, že se vám bude líbit, tentokrát je celá jen z pohledu Leah. Opět moc prosím o komentáře. Hezké čtení. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!