Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Verus

Jack Huston - Špinavý trik


Verus

Síň slávy

Plamen naděje

Plamen nadějeMoje první povídka. Prosím o komentíky. Hlavní postava je Bella a všichni Cullenovy. Nechte se překvapit.

Informace o uživateli:

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Veronika

Věk: 15

Kontakt:

E-mail: VeveruskaH (zavináč) seznam.cz

ICQ: 498831076ICQ status

Statistiky:

Moje články: 42

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 7. 2009

Poslední přihlášení: 25. 7. 2017, 15:22

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Verus

Povídky od VerusPlamen naděje

Články:

 

Plamen naděje 38 - Konec

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Plamen naděje 38 - KonecTak tady je poslední kapitolka mojí povídky. Radši ane nevím po jaké době. Ale z části to nebyla moje chyba. Budu ráda, jestli si jí bude vůbec chtít někdo přečíst. Jinak všem děkuju za vaše komentáře. Vaše Verus

 

Plamen naděje 37

Plamen naděje 37Tak jsem po dlouhé době zpět i s další kapitolou. Ani se nebudu snažit spočítat, jak dlouho nová kapitola nepřibyla. Samozřejmě se vám omlouvám za tu dlouhou mezeru a budu vážně neskutečně ráda, když bude mou povídku někdo číst dál. Je trochu delší, ale nic moc se tam neděje. Slíbila jsem vám, že vysvětlování nechám na později, takže v téhle kapitolce jde hlavně o kecání. Už ani neplánuju moc kapitol. Je čas to zakončit. Takže počítám tak nanjevýš ještě tři kapitoly. Tak že by se mělo začít něco dít. Jinak z Edwarda a ze všech Cullenů jsem udělala tak trochu blbce, protože jim to nedojde, dokonce ani podoba dětí jim nepřijde povědomá, ale to jenom kvůli tomu, že byli zaskočení. Pak ji to vážně bude trochu divné. Snad mě za to omluvíte. Ještě bych vám chtěla poděkovat za vaše komentáře a doufám, že nějaké dostanu i za tuhle kapitolu. Přeji pěkné počení. Verus.

 

Plamen naděje 36

Plamen naděje 36Omlouvám se, že jsem nedala vědět, ale snad za omluvu přijmete další kapitolu. Je delší, než ta minulá, ale mně se zdá, že je uspěchaná. Ale většina z vás by už chtěla na scéně zpátky Cullenovy, tak jsem to zařídila. A nemusíte se bát, že by to Alexandrovi tak lehce prošlo. Děkuju.

 

Plamen naděje 35

Plamen naděje 3535. díl je na světě. Doufám, že se vám bude líbit. A další díl by mohl být už příští týden a hlavně podle vašich komentářů. Verus

 

Plamen naděje 34

Plamen naděje 34Tak, díky vašim komentářům jsem se rozhodla přidat další kapitolu. Opět nečekejte nic dlouhého. Myslím, že desetistránkové už psát nebudu. Nějak nechápu, jak jsem to před tím dělala. No nic. Pozor, pozor, další pokračování už mám rozepsané. Tenhle týden se nějak činím. Musím se pochválit. Budu se ted snažit přidávat rychleji a ostatní práci si nechám na prádniny. Doufám, že oprázdninách dojdu konce. Vím, že to moc dlouho protahuju. Už mám i nápad na další povídky. Přemýšlím zatím o dvou a nějak si nemůžu vybrat. Předem vím, že nebudou tak dlouhé, jako Plamen naděje, tak bych možná mohla psát obě najednou. Ale to jsem nikdy nedělala. Ještě se zeptám na váš názor. Budu se těšit na vaše komentáře. Teď musím pádit do školy. Ahooooooooj........Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!