Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele zuzka88

Dakota ... :))) ........... NV


zuzka88

Síň slávy

Poslední vůle - Prolog

Poslední vůle - PrologPo delší době přicházím s novou povídkou. Snad se najde ještě někdo, kdo si na mě vzpomene a povídku si přečte. :)

Při otevírání poslední vůle Charlieho Swana se stane něco, co nikdo nečekal. Celý jeho majetek připadá jeho mladé vnučce Isabelle a nevlastnímu vnukovi Edwardovi. Ovšem má to jeden malý háček, celé dědictví je závislé na podmínce. Dva mladí lidé musí strávit rok života pod jednou střechou a společně hospodařit na ranči, který dědeček založil a vybudoval vlastníma rukama. Někdo by si pomyslel, že je to to nejmenší, ale pro Bellu a Edwarda je to ten nejhorší trest.

Síň slávy

Ztráty a nálezy - prolog

Ztráty a nálezy - prologBella Swanová je nejšťastnější ženou na světě. Má práci, kterou miluje, snoubence, kterého miluje a brzo si ho má vzít. Stačí však jedna malá chvilka nepozornosti a všechno je pryč. Bella se vzpamatovává z tragické ztráty. Myslí si, že už nikdy nebude moc být šťastná s nikým jiným, jenže osud tomu chce jinak. Do Bellina života vstoupí fotograf, který opět všechno od základu změní a pomůže Belle najít to, o čem si myslela, že už dávno ztratila.

Síň slávy

Dvě podoby lásky - 1. kapitola

Dvě podoby lásky - 1. kapitolaStudentka univerzity Bella Swanová si začne ke studiu hledat práci na částečný úvazek. Velká šance přijde v Cullen Promotion, kde potká dva bratry - Edward a Felipe Cullenovi. Na pohled k nerozeznání a přitom každý úplně jiný, ale oba Belle zamotají hlavu. Jak se vypořádá s kamarádským a bezstarostným Felipem a Edwardem, který je jeho přesným opakem?

Síň slávy

Upír v nesnázích

Upír v nesnázíchEdward se po smrti svého bratra Stevena stává opatrovníkem jeho osmileté dcery Charlotte. Tahle malá slečna způsobí, že si vždy perfektní upír s neochvejným sebevědomím najednou neví rady. Co dělat s holčičkou, která moc nemluví a po nocích brečí?
PS: Edward nečte myšlenky, přece mu to nebudeme dělat jednoduché.:)

Síň slávy

Moje malá Ruthie - prolog + 1. kapitola

Moje malá Ruthie - prolog + 1. kapitolaBella žije v New Yorku. Její život není ničím zajímavý. Nerandí a nejraději je zavřená ve svém ateliéru a maluje. Zlom nastane tehdy, když se dozví o smrti své nevlastní sestry Claire, která jí svěří svou holčičku Ruthii. Tato nečekaná událost donutí Bellu udělat mnoho důležitých rozhodnutí. Jak moc se změní Bellin dosavadní život a zvládne svou novou úlohu matky?

Síň slávy

Hotel Tentation - 1. kapitola

Hotel Tentation - 1. kapitolaBella se vrací po velmi dlouhé době domů k rodičům. Ti žijí v hotelu, ve kterém jsou zároveň zaměstnaní. Bella v hotelu prožila celé své dětsvtí a nemůže se dočkat, až se vrátí ke svému starému životu. Ale po návratu ji čeká malé překvapení. Hotel má nového majitele, který se postaral o obnovení jeho poněkud zašlého lesku. Co všechno na Bellu po návratu čeká?

Síň slávy

Life or death? 1. kapitola

Life or death? 1. kapitolaMoje druhá jednorázovka. Je překvapivě o Belle, ale Bella je jiná, než ji známe. Její život není jednoduchý, ale ona to svému okolí také příliš neusnadňuje. Bella má jasnou představu o tom, jak bude vypadat její budoucnost. Prostě se zabije a hotovo. Matka jí, pošle na prázdniny k prarodičům do Forks, aby měla čas na svého nového manžela. Bella to považuje za zradu, ale za ta léta si už zvykla. Změní ve Forks Bella názor na život? To se dozvíte, když si povídku přečtete. Doufám, že se Vám bude líbit. Bude mít 2 až 3 části. Abych věděla, jestli mám napsat další, prosím o vyjádření do bílého okénka úplně dole. Díky a přeju příjemné čtení. Zuzka88

Informace o uživateli:

zuzka88Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Zuzka

Bydliště: Pardubice

Věk: 25

O mně: Já osobně bych řekla, že jsem zcela normální, ale okolí, hlavně můj bratr, tvrdí pravý opak, a to hlavně díky mé závislosti na Stmívání. :D

Kontakt:

E-mail: Simkova.Zuzana (zavináč) seznam.cz

ICQ: 247001557ICQ status

Statistiky:

Moje články: 417

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 12. 2009

Poslední přihlášení: 26. 8. 2019, 22:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od zuzka88

Povídky od zuzka88

Kapitolovky:

Opravdová láska - dokončená
Volání minulosti - dokončená
Life or death? - dokončená
Oheň a led - dokončená
Caroline - dokončená
Když přijde láska - dokončená
Hotel Tentation - dokončená
Oheň nebo led - dokončená
Moje malá Ruthie - dokončená
Dvě podoby lásky - dokončená
Ztráty a nálezy - dokončená
Poslední vůle - dokončená
Krásna ošklivka - dokončená
Dokonalé nebezpečí - dokončená
Tenká hranice - dokončená

Spoluautorské:

The mountain mystery - dokončená
Odsouzený k věčnosti - dokončená

Jednorázovky:

Peklo nebo nebe, Oheň a led - coby kdyby, Probudila jsem se v Římě a..., Člověk míní, Vánoce mění, Májový osud, Dost silný?, Just him, Návrat k minulosti, Upír v nesnázích, Vánoční přání, Navždy, Vášeň jedné noci, Svatební koláčky, Neznámé pokušení, Dárek pro upíra, Malá naděje

Poezie:

Ztracená bloudím, Svatební mrákoty, Ráno poté, Okouzlená, Kufr plný překvapení

Články:

 

Tenká hranice 23. kapitola

Tenká hranice 23. kapitolaKonec...

 

Malá naděje

Malá nadějeMladí manželé Cullenovi si užívají svého čerstvého manželství, jsou šťastní a spokojení, nic jim nechybí. Vše se ovšem změní, když Bella potká malého Tommyho, chlapce z dětského domova, který ji okouzlí a snadno si získá její lásku. Vánoce lidi spojují a tady to platí dvojnásob.

 

Tenká hranice - 22. kapitola

Tenká hranice - 22. kapitolaNávštěva...

 

Tenká hranice - 21. kapitola

Tenká hranice - 21. kapitolaNávrat ztracené kamarádky...

 

Tenká hranice - 20. kapitola

Tenká hranice - 20. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku listopadu, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Poloupír...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!