Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Terisekk


Terisekk

Síň slávy

Larmes - 1. část

Larmes - 1. částTohle téma mě už napadlo před nějakou dobou, ale teď jsem měla vhodnou náladu to napsat. Co kdyby Edward své rozhodnutí dotáhl do konce? Více si přečtěte v povídce, jinak bych Vám zkazila překvapení. Možná Vám malinko poradí perex obrázek. Prosím, o vaše vyjádření jestli mám pokračovat. Vaše Terísekk

Informace o uživateli:

TerisekkPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Tereza

Věk: 16

O mně: Malé střelené stvoření, které je fandou Twilight. Dříve jsem byla velmi zatížena na Cullenovi, ale čím dál více fandím Volteře! :))

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 116

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 4. 2009

Poslední přihlášení: 2. 3. 2024, 18:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Terisekk

Povídky od TerisekkNa pokračování: - Odpouštět je božské (rozepsaná)
- Naděje v temnotě (rozepsaná)
- Nevyřčená přání (dokončená)
- Broken Heart (dokončená)
- Nessie a Jacob (dokončená)
- Larmes (dokončená)
- Jade (pozastavená)

Jednorázovky: - Never too late
- Promiň, ale potřebuji tě!

Články:

 

Odpouštět je božské - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Odpouštět je božské - 3. kapitola„Nesahej na mě!“ vykřikla jsem znechuceně, když se Carlisle napřahoval pro moje ruce, aby je stáhnul dolů. Vykopla jsem nohou a zarazila mu podpatek pod koleno. Ustál to bez sebemenších potíží, ani malinko ho to nepřekvapilo.
„Bello, akorát si ublížíš,“ ozval se za mnou Edward.
„Drž hubu! Nenechám, abys zabil naše dítě!“ Povedlo se jim zpacifikovat moje ruce. Teď už jim nic nebránilo v cestě, aby mě položili na to nechutné, bílé lehátko.

 

Naděje v temnotě - 2. kapitola

Naděje v temnotě - 2. kapitola„Jane ti tady nechala nějaké oblečení. Nechceš pomoct s převlíkáním?“ zeptal se vzrušeně. Strachy bez sebe jsem se na něj podívala. Jeho oči byly doširoka rozevřené. Uchopil mezi prsty první knoflíček od mého svetru. Knoflík proklouzl dírkou a mně došlo, co to znamenalo. Vyděšeně jsem se zajíkla a z očí se mi začaly valit slzy.
Mohla jsem se bránit, ale nějak mě opustila síla. Vzdala jsem jakýkoli boj a pomalu otupovala svou mysl. Nechtěla jsem být plně při sobě, až se prodere do mě. Zavřela jsem oči a křečovitě k sobě tiskla víčka. Cítila jsem na svém břiše, jak rozepíná poslední knoflíček, a přes rty se mi prodral nechtěný vzlyk.

 

Odpouštět je božské - 2. kapitola

Odpouštět je božské - 2. kapitolaKdyž viděla, že její chování neneslo ovoce, vyprskla: „Tomu tvému čoklovi se líbí červená, nemám pravdu?“ Nevěřícně jsem na ni pohlédla.
„Víš přece, že s Edwardem žádného domácího mazlíčka nemáme,“ řekla jsem jí klidně, a dokonce se mi na ni povedlo ironicky usmát.
Zavrčela na mě. „Ty víš, koho myslím!“ zaburácela. „Toho čokla, se kterým se taháš za Edwardovými zády!“

 

Naděje v temnotě - 1. kapitola

Naděje v temnotě - 1. kapitolaUž odmalička jsem byla upozorňována na nebezpečí, která na mě mohou kdekoliv číhat. Potulovat se v noci sama v uličkách je pěkně nebezpečné. „Může tě tam kdokoli přepadnout – zloděj, který touží po malém obnosu peněz, který neseš v kapse; vrah; nebo tě může někdo znásilnit,“ poučovala mě starostlivě moje maminka.
Varovala mě před lidmi, ale proč mi nevyprávěla o tom, v jakém zvráceném světě žiju? Že existuje něco jako upíři? Sama to nevěděla? Nebo to malé děvčátko, kterým jsem byla, nechtěla vystrašit?

 

Odpouštět je božské - 1. kapitola

Odpouštět je božské - 1. kapitolaOd Edwardovy a Belliny svatby a líbánek uplynuly dva roky. Naneštěstí jejich novomanželská láska a štěstí skončily dřív, než pořádně mohly začít. Teď už zbyly jen oči pro pláč a srdce až po okraj naplněné neustálou bolestí. Povídka o zklamání, bolesti a odpuštění, na které musí člověk - ale i upír - čekat, pokud nějaké odpuštění přijde.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!