Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Janna

EclipsePoster2


Janna

Síň slávy

Angels - 1. kapitola

Angels - 1. kapitolaMoje první povídka na tomto webu. Doufám, že se vám bude líbit. Ve stručnosti: Bella umírá a stává se strážným andělem Edwarda. To přináší spoustu zmatků. Víc neprozradím, přečtěte si sami :D A, prosím, komentujte, jestli se líbí !!

Informace o uživateli:

JannaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Jana Kratochvilová

Bydliště: Brno

Věk: 19

Kontakt:

E-mail: Janna (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 252196011ICQ status

Statistiky:

Moje články: 76

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 3. 2009

Poslední přihlášení: 26. 2. 2020, 12:12

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Janny

Povídky od JannyNa pokračování:
Angels // Tak trochu jiný konec // Rescue out of Darkness // Radiace // Mým Posláním je tvoje smrt
Jednorázovky:
První máj, to lásky čas // Úsměv Osudu // Nespavost (víceautorská) // Bloody Tears (s Lareth) // Nevěř psovi (s Lareth) // My dva, navždy (CBSSK) // Budeš trpět (CBSSK) // SongFic - Walk Away // Nauč mě nemilovat (s Lareth; CBSSK) // Merry Christmas?! (s Lareth)

Poslední aktualizace: 28.8.2010

Články:

 

Radiace - Epilog

Radiace - EpilogKdysi dávno jsem začala psát tuhle povídku a její poslední (sedmnáctou) část jsem zveřejnila 15. ledna... Můj zájem o celou ságu rapidně opadl a dopisovat povídky se mi už nechtělo. Nakonec jsem se rozhodla, že minimálně epilog si tato povídka zaslouží... Možná to nikdo nebude ani číst, ale já aspoň budu mít dobrý pocit, že jsem to konečně dokončila.

 

Radiace 17

Radiace 17Nová část. Chtěla bych vás upozornit, že zítra (15.1.) odjíždím na hory a přes týden tu nebudu, takže novou část čekejte nedřív 23. ledna. Noťas si beru sebou, takže budu ve volných chvílích psát :) Jinak jako vždy moc prosím o komentáře a kritiku, bez které to samozřejmě nejde :) Janna
P.S. Začala jsem psát novou kapitolovku "Mým Posláním je tvoje smrt", první část čtěte >> zde <<.

 

Mým Posláním je tvoje smrt - 2

Mým Posláním je tvoje smrt - 2Takže druhý díleček... Moc vás všechny prosím, abyste napsali alespoň nějaký komentář, děkuji... Janna

NEWS

People's Choice Awards 2010 - Výsledky

People's Choice Awards 2010 - VýsledkyStmívání opět zazářilo v mnoha kategoriích v People's Choice Awards 2010, tak se můžete podívat, jaké různé místa si sága vysloužila :)

 

Mým Posláním je tvoje smrt - 1

Mým Posláním je tvoje smrt - 1Iz Ab’Ell je Bytost, což je tvor na vyšší úrovni než člověk. Pochází ze Světa, země lepší než samotný Ráj. Dostala své poslání dovést Edwarda Cullena do Dokonalého Světa. Zdá se to jako lehký úkol, ale co když nadejdou problémy? Co když se Iz dopustí té největší chyby a začne k Edwardovi něco cítit? Ohrozí to její úkol, a hlavně – ohrozí to její život? Jestli nesplní své Poslání, Svět ji bude zanevřen. Ona se chce ale vrátit. Čeho všeho jsou Iz a Edward se schopni vzdát?
Jak vidíte, další povídka tvořená mou šíleností. Jednou jsem zkrátka sedla k počítači a začala psát tohle, sama pořádně nevím, o čem to bude, ale hrubou linii mám. Bude to povídka jen na pár částí, nic dlouhého. Budu se snažit přidávat dílky co nejčastěji, ale ještě mám rozepsanou Radiaci, tak se nezlobte, když to půjde pomalu.
Prosím hlavně o komentáře a názory, jestli mám v tomto šíleném nápadu pokračovat. Jsem ochotna tuto povídku zavrhnout, jestli se to neujme. Takže prosím o vyjádření, děkuji :) JannaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!