Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Niki311

Tie jeho oči <3


Niki311

Síň slávy

Rebelka

Rebelka První díl další povídky...Rebelka... Bella není taková, jakou jí známe... tahle povídka bude přibývat pomaleji než ty předešlé, budu se snažit, ať je propracovanější atd… jednoduše, budu se snažit dostat to co nejvýš to jde xD… Budu se ji snažit napsat jen ze dvou pohledů... Edwardova a mého- Nikdo... Pokud bych měla v TOMHLE pokračovat, budu potřebovat opravdu hodně komentů...Musíte mě přesvědčit…

Síň slávy

Hurt 1

Hurt 1Ahojky lidičky... Mám tu další nápad, další něco, co mě napadlo jednoho večera, kdy jsem měla noční můry. Prosím každého o názor, zda v této povídce pokračovat. První díl s názvem KONEČNĚ ÚSVIT VE VĚČNÉ TMĚ... Já vím, dlouhý název na první kapitolku, ale já už se nezměním. Prosím, prosím, kritiku...

Informace o uživateli:

Niki311Práva: přispěvatel

O mně:

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 203

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 4. 2009

Poslední přihlášení: 9. 1. 2014, 02:04

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Niki311

Povídky od Niki311

Jednorázovky:

 • Hrozba cyklonu B
 • Violence of the Beauty
 • Violence of the Beauty II- Pain and Forever

Kapitolovky:

 • Hurt - dokončena
 • Rebelka - dokončena
 • Vyvolená zlem - dokončena
 • Můj vrah - dokončena
 • Lásku našel v blázinci- rozpracována + Nef
 • Edward and his Nightmare - rozpracována + TorencCullen
 • I need you - připravuje se + LoveCullenka
 • Oheň a voda - rozpracována na sesterských stránkách ourstories

Články:

 

Cena života

Cena životaSem tam se objeví takové ty nálady, kdy mám chuť se vrátit ke psaní tady na Stmívání.eu. A tohle je jen malá ochutnávka něčeho, na co mi jednou mysl zabloudila pozdě v noci... Postavit se osudu a napravit situaci po Edwardovsku.

 

Pravidla psaní

Pravidla psaní

POVINNÉ PRO VŠECHNY PISATELE POVÍDEK! (A všichni nástup a číst! Čím méně chyb, tím rychlejší opravování a tím dřív se přečtete další dílky povídek. Myslete na všeobecné blaho!)

Pravidla! Aneb, na co nejvíce admini upozorňují a 'buzerují' vás. Děkuju mnohokrát všem, co se svěřili se svými problémy a zároveň poděkovat za SPOLUPRÁCI: ZabZe, Pajam, Euntě a TorencCullen.

 

Milovaný vypravěč

Milovaný vypravěčPo velice dlouhé době mám menší osvícení múzou. Vraťme se zpět do dob, kdy Edward byl člověkem v nemocnici, vážně nemocný. A co kdyby se tu zjevila i malá dívenka s čokoládovýma zornicema? Přijmu jakoukoliv kritiku, jakékoliv nadávky a jakékoliv komenty vyjadřující Vaše upřímné názory.

 

Lásku našel v blázinci 36

Lásku našel v blázinci 36Po delší době další kapitolka. Omlouvám se, že nepřibývají častěji, ale opravdu nějak se mi nezdá tenhle příběh... počátek byl... prostě měla jsem tohle ráda, ale pak se to nějak podělalo a už je to celé pod kytičkami. Přesto prosím o komentáře a kritiku.

 

Lásku našel v blázinci 35

Lásku našel v blázinci 35Nečekejte, že další díl přidám šup šup. Tohle je jen částečné nakousnutí toho, co se pokouším dotáhnout ve svém zbývajícím čase do konce, ačkoliv mi to vůbec nejde. Nějak nestíhám... Omlouvám se všem, co museli čekat... Děkuji všem, kteří mě podporovali, i když jsem si to nezasloužila... DĚKUJI VÁMUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!