Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Esaiel

Adioma


Esaiel

Síň slávy

Our life is a secret! - Prolog

Our life is a secret! - PrologPříběh Belly a Edwarda tak, jak by ho nikdo nečekal. Jak se jim podaří zahrát mladý pár s "těhotnou" Bellou, aby vyřešili případ nelegálního prodeje dětí? Zde máme takový malý úvod... Obzvlášť pokud jsou oba úplně jiní, než se znají? Moc ráda budu, když zanecháte komentíky.

Informace o uživateli:

EsaielPráva: ověřený přispěvatel

O mně: Jsem taková normální, bláznivá holka, co až příliš často sní a možná příliš bláhově. Co má příliš nápadů, než aby je stihla realizovat. Zkrátka jako tisíce z davu. Ovšem snažím se to změnit, uskutečnit všechno, co se mi v hlavě prožene.

Kontakt:

E-mail: esaiel (zavináč) atlas.cz

Statistiky:

Moje články: 75

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 11. 2009

Poslední přihlášení: 2. 9. 2014, 21:00

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Esaiel

Povídky od Esaiel


TOP: * Our life is a secret! *

Kapitolové: * Bolestí ke štěstí? * I am sorry, Jacob! I can´t stay. * Temná tajemství * Smrtonoška, to je můj úděl * Edward Cullen´s trabble in love * Láska ze starých časů * Ultimátum * Pavučina snů - Beze slov * In dark forever * Future in history *

Jednodílné: * Dangerous Love *

- Nezávazná hra

- V předvečer svatby

- Svatba nesvatba

* Upíří úlety aneb Skandál v rodinách nesmrelných *

A další...

Články:

 

Our life is a secret! - 20. kapitola

Our life is a secret! - 20. kapitolaA je tu po ohromně dlouhém čekání nový díl. Jak to dopadlo s Edwardem? Poslední, co Bella slyšela, byl výstřel. Ale koho kulka zasáhla? Skončí nakonec oba v zajetí nebo snad Edward vydechne naposledy ještě předtím, než bude Bella znesvěcená a předaná záhadnému "šéfovi", který má teď plnou moc nad jejím životem?

 

Our life is a secret! - 19. kapitola

Our life is a secret! - 19. kapitolaTak to dopadá... Drahá Bella se po překrásných chvílích s Edwardem zdekuje. Jenže nic se neobejde bez problémů. Nejen, že se zamotá do vlastních lží, ale nikdo neví, kde ji najít a tudíž ji z toho nemůže ani vytáhnout. Kdo pomůže tentokrát? Snad anděl... bůh ví.

 

Our life is a secret! - Bonus

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Our life is a secret! - BonusPro všechny, kteří chtěli Bonus. Jelikož je to mírně... nebo spíš více... do dospělácké formy, je označení 18+. Snad všechny potěší a zanecháte mi tu komentíky. Esí.

 

Bolestí ke štěstí? - 1. kapitola

Bolestí ke štěstí? - 1. kapitolaTak, první kapitolka mé zbrusu nové povídky o Alexandrovi, synovi Belly a Edwarda, starostech jeho života a všeho okolo lásky... Tento dílek: Vypráví příběh Cassy, dívky z ulice, jenž se pokusí okrást někoho, koho neměla. Jenže místo trestu, se jí dostane spíše odměny, protože ten, kdo stanul proti ní byl takový černovlasý andílek. Víte, o kom mluvím? Snad se bude líbit. Pro orientaci, děj se odehrává asi tři roky po prologu.

 

Bolestí ke štěstí? - Prolog

Bolestí ke štěstí? - PrologZpět na začátek... Je to už pár let, co se Edwardovi s Bellou narodil syn - Alexandr. Jenže když máte rodinu plnou nadpřirozených příbuzných a vy sami byste neměli existovat, žije se těžce. Obzvlášť, když nemáte komu se svěřit a vše je tajemství. Najde Alex to, co hledá? Děj dílku: Prolog je ukázkou minulosti. Odehrává se asi tři roky před dějem povídky, ale je to zásadní moment.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!