Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele JoHarvelle

Eclipse - Bella


JoHarvelle

Síň slávy

The Reason - prolog

The Reason - prologBella se smířila se všemi fakty, ale upírská rodina jí prostě nedá pokoj. Nejhorší je, když upír neví, co chce a ubližuje tím i těm, které skutečně miluje. Co člověk udělá pro to, aby byl milován, nebo spíše co udělá proto, aby z jeho života zmizela bolest.

Síň slávy

Letní poblouznění - 1. kapitola

Letní poblouznění - 1. kapitolaLos Angeles je město hříchů. Odtud pochází dcera policejního náčelníka Charlieho Swana. Navštívit jej, nebo-li odpykat si trest, jede do Fork právě ona. Jenže Bella si vždy najde něco, aby zahnala nudu. Ve Forks tomu není jinak. Zažija dva měsíce plné nevyzpytatelných věcí...

Síň slávy

Pleurs - Prolog

Pleurs - PrologItálie se nestala. Bella zůstala s Jacobem a jsou šťastní. Minulost ale většinou nějak vypluje na povrch, podobně jako v tomto případě. Bella odjede s univerzitou na pár dní do New Yorku, její normální život ovšem opět naruší stejná osoba.

Síň slávy

Z pohádky na dno

Z pohádky na dnoZůstat na místě, které nám připomíná tolik bolestného, je těžké. Bella se rozhodne opustit Forks i všechny lidi, které zná. Touží po novém začátku, ale jako v mnoha jiných příbězích, ne vždy to končí dobře.

Informace o uživateli:

JoHarvellePráva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Fanoušek Stephenie Meyer, převážně The Host.

Kontakt:

E-mail: zuzana.svabova17 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 388528709ICQ status

Statistiky:

Moje články: 168

Moje komentáře

Datum registrace: 19. 3. 2009

Poslední přihlášení: 4. 1. 2014, 16:52

Shrnutí povídek:

 

Povídky od JoHarvelle

Povídky od JoHarvelleKapitolové: The Reason, Pleurs, Z pohádky na dno,
Letní poblouznění
Jednorázové: The Reason, Amour Contre Désir, Desert Love

Články:

 

The Reason - 14. kapitola

The Reason - 14. kapitolaDokázala jsem si živě představit sebe lěžící, nahou, zohavenou... Svou tvář jsem natiskla více k němu a horní čelistí drtila tu spodní. Jeho vůni jsem vdechovala jako drogu, která mi měla pomoct od strastí.

 

The Reason - 13. kapitola

The Reason - 13. kapitolaNebyla jsem schopna mu odpustit a doplatila na to. Všechna ta bolest, kterou jsem mu po celou dobu způsobovala, byla sobectvím. Nikdy jsem ho nebyla hodna, na tom trvám. Teď více, než kdy dříve.

 

The Reason - 12. kapitola

The Reason - 12. kapitolaPřikývla jsem a odložila nádobí, abych si mohla nasadit kabát. Venku se už začínalo velice ochlazovat, sníh vždy nasněžil a opět roztál. Studené ruce mi pomohly do kabátu a objaly mě kolem pasu. Ucítila jsem jeho dech na tváři a otočila se tváří k němu, skláněl se ke mně a chtěl mě políbit. Hlavu držel skloněnou, abych se nemusela natahovat. Vzpřímila jsem se a přitiskla své rty na jeho.

 

The Reason - 11. kapitola

The Reason - 11. kapitolaPocit, že opět usínám v jeho náruči s jeho pažemi kolem sebe, byl neskutečný. Něco mi dávalo pocit, ať moc nedoufám, ale i přes tu nedůvěru, jsem byla neskutečně šťastná. Neodpustila jsem mu, ale držet se od něj jsem nemohla, ani kdybych chtěla.

 

The Reason - 10. kapitola

The Reason - 10. kapitolaByla nudná, pro normálního člověka, ale já něco takového už dlouho nezažila na to s celým hrudníkem. Uvědomila jsem si, že jako by se celý hrudník zacelil. I přesto, že jsem neměla jeho, cítila jsem ho. Byla jsem spokojená. Má nejlepší kamarádka vedle mě vybuchla smíchy, trošku jsem se lekla, protože se doopravdy neomezovala na hlasitosti. V polovině filmu si položila hlavu na moje nohy a své dala na opěrku, připadala jsem si jako ve zvláštní komedii, nebo spíše v realitě normálního člověka, který netuší nic o upírech nebo vlkodlacích.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!