Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Sharlot33


Sharlot33

Síň slávy

Hrobař_Prolog a 1. kapitola

Hrobař_Prolog a 1. kapitolaTak tady je moje nová povídka. Je ze začátku hodně podobná knížce Horbař, tak kdo četl, nezlobte se! Varování: Snažila jsem se, aby to bylo trochu strašidelné, takže ten, kdo má slabou povahu, ať to nečte! :D Pěkné čtení :) :-*

Síň slávy

Nemám zájem, promiň

Nemám zájem, promiňAhojky. Mám pro vás moji druhou povídku. Bella už dlouho bydlí ve Forks, má skvělou partu a skvělého kluka Mika, který se ovšem stěhuje. Do Forks přijíždí Cullenovi. Bella chce dostat Edwarda, který ji ovšem nechce. Proč? Edward dokáže číst Belliny myšlenky, takže si jí skoro ani nevšimne. Co všechno Bella udělá, aby ho získala? To si přečtěte sami. Hezké čtení. :) :-* P.S.: Budou se střídat pohledy Belly a Edwarda!

Síň slávy

Krvežíznivá láska 1

Krvežíznivá láska 1Ahojky. Miluju Twilight a nerada ho měním, ale napadlo mě, jaké by to asi bylo, kdyby Edward nebyl vegetarián, ale živil se lidskou krví. Její život je úplně jiný, než v knížce. První kapitola se jmenuje Nový domov. Bella se zde stěhuje do Forks. Přeju krásné počtení a prosím o komentíky a kritiku. A buďte na mě hodní, je to má první povídka! :) :-*

Informace o uživateli:

Sharlot33Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Sharlot Petrová

Bydliště: Přáslavice (Okres Olomouc)

Věk: 16

O mně: Miluju koně!! Už tři roky jezdím na kobylce Hace.
Twilight je nejlepší knížka, jakou jsem kdy četla! A ten film....nemám slov!! =D

Kontakt:

E-mail: Sharlotka33 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 430624884ICQ status

Statistiky:

Moje články: 125

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 9. 2009

Poslední přihlášení: 1. 8. 2011, 23:04

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Sharlot33

Povídky od Sharlot33 Vícedílné: Krvežíznivá láska (dokončeno), Nemám zájem, promiň (dokončeno), Hrobař (dokončeno), Moje kamarádka Edward (připravuje se), Hlas smrti (připravuje se)
Spoluautorské: Vzlanutí (rozepsané; spolupráce s twilightkacert), Smilni! (připravuje se; spolupráce s Neyimiss), Hrátky s ohněm ( rozepsané; spolupráce s Anetanii)

Články:

 

Vzplanutí_23. kapitola

Vzplanutí_23. kapitola      Po dlouhé době Vám přinášíme pohled Belly. Omlouvám se, další díl bude o dost dřív. :) Jak se Bella vyrovná se smrtí své sestry, a jak to ovlivní její vztah s Edwardem?
Pěkné čtení přeje Sharlot33 a TwilightKacert. :) :*

 

Moje kamarádka Edward_5. kapitola

Moje kamarádka Edward_5. kapitolaPo dlouhé době další kapitola. Edwína splní úkol, který jí Bella dala a stane se tak součístí party. Co bude dál? Zodpoví Edwína všechny jejich otázky?
Pěkné čtení přeje Sharlot33 :)

 

Hrátky s ohněm - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Hrátky s ohněm - 17. kapitolaDalší kapitolka. :) Jak bude Edward reagovat na Alici? Co se dozví od Carlislea? A co se stane, když přijde navštívit Isabellu?

 

Moje kamarádka Edward_4. kapitola

Moje kamarádka Edward_4. kapitolaDalší kapitolka :) Edward se ukáže rodině jako Edwína, poprvé přijede do Forkské střední a seznámí se s Bellou :)
Pěkné čtení přeje Sharlot33. :)

 

Vzplanutí_22. kapitola

Vzplanutí_22. kapitolaPo dlouhé době další dílek z pohledu Alice :) Co se s ní stalo? Pěkné čtení přeje Sharlot33 a TwilightKacert. :) :*Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!