Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele vesper

FelixRelaxx


vesper

Síň slávy

Vychoval jsem si lásku - 1. kapitola

Vychoval jsem si lásku - 1. kapitolaEdward pracuje jako porodník – neonatolog a momentálně se snaží ještě o atestaci z klasické gynekologie. Na jednom z těchto oddělení najde tu, na kterou čeká už téměř 150 let. Tento díl věnuji Lolalitě. Jsem jí vděčná za cenné rady a podporu. Bez ní bych asi nesebrala odvahu tuto povídku publikovat. Příjemné čtení přeje Vesper!

Informace o uživateli:

vesperPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Zuzana

Bydliště: Zlínský kraj, městečko Napajedla

Věk: 24

O mně: Ke Stmívání jsem se dostala, jako většina tady, úplnou náhodou... a nastala potopa.
No, ne tak doslova, ale rozhodně mi to úplně změnilo život.

Rozhodně fandím upírům, Edwardovi. I kdyby si z rande s Bellou odskakoval na svačinku do parku (na nebohé turisty), nijak by u mě neztratil na ceně. Jsem mu ochotná odpustit a tolerovat naprosto všechno, takže ať má jakýkoli charakter, budu jej zbožňovat.

Miluju spánek... no spíš jej mám velkou potřebu. Závidím upírům, že touto závislostí trpět nemohou.
Jsem dost líná a jako obhajobu své nepořádnosti používám větu:
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos.
- Taky se vám stává, že přesně víte, kde co máte a jakmile si uklidíte, nemůžete nic najít?! Mně furt. -

Miluju fialovou, žlutou, zelenou barvu, těstoviny na všechny způsoby a dobré konce - stačí, že život sám o sobě často veselý není, proč si to nevynahadit alespoň v příbězích?
Nemám ráda pizzu (chápu, málokdo mě pochopí), netoleranci a zlé, bezpáteřní lidi.

Z vajíček vypitvávím "poutko" (to bílé mezi bílkem a žloutkem), z masa zase žilky. Zkoušeli jste někdy z drůbežích jater vypitvat všechny žíly? Je to psycho, práce na půl dne.

Studuju zdravotnickou VOŠ.

Mám mladší sestru, dvě kočky, jsem rak a vedu věčný boj s časem. Většinou prohrávám.

Kontakt:

E-mail: vesper87 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 42

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 2. 2011

Poslední přihlášení: 22. 6. 2012, 22:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Vesper

Povídky od VesperKapitolové povídky:

Vychoval jsem si lásku - rozepsaná

Drabble:

Snad je po otci (double drabble)

Hádej, na co myslím, tati!

Jednodílné:

Nová šance pro Edwarda

Články:

 

Vychoval jsem si lásku - 39. kapitola

Vychoval jsem si lásku - 39. kapitolaCo bude Aro po Edwardovi chtít? Bude záludný nebo blahosklonný? Při návštěvě u Edwarda jsem se zase trochu zdržela, ale podíváme se i za Bellou a Emmettem s Rosalií. Tentokrát pojedeme na dvojité rande do přírody. Umí Andrew vůbec postavit stan? Vím, že Andyho a Theresu někteří z vás moc nemusí - ale vypadá to, že ani jeden nemá v plánu v blízké budoucnosti zmizet ze scény a doufám tedy, že až je lépe poznáte, nebudete proti nim mít moc velké výhrady. Příjemné počtení přeje Vesper!

 

Vychoval jsem si lásku - 38. kapitola

Vychoval jsem si lásku - 38. kapitolaVítám vás u další kapitoly - po více než měsíční pauze - a doufám, že nebudete zklamaní. Minule jsme byli svědky Edwardova a Bellina skypování a v tomto místě i navážeme. Jak se Edward vyrovná se svými pocity a jak se to celé odrazí na jeho vztahu s Theresou? A jak vyjde Belle její rande s Andrewem? Tato kapitola by měla být jednou z posledních... kde se Edward ještě nenachází doma (doufám, že jsem vás vyděsila). Přeju příjemné čtení, vaše Vesper!

 

Vychoval jsem si lásku - 37. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Vychoval jsem si lásku - 37. kapitolaV této kapitole se toho uděje docela dost, ale nechci moc prozrazovat předem. Co vás čeká a nemine (pokud se čtením neseknete), vezmu tedy heslovitě. Následky Oliverova povyražení - Edward a Bella poprvé na kameře - párty s princeznou Isabellou - a pro velký úspěch další skypování s Edwardem... A tentokrát by zasloužil na holou, pacholek jeden! Příjemné čtení přeje Vesper! P.S.: Omezení je jen tak pro jistotu, pro čisté svědomí.

 

Vychoval jsem si lásku - 36. kapitola

Vychoval jsem si lásku - 36. kapitolaDnes se podíváme na rozhovor Belly a Edwarda z jeho pohledu. Jak Belle vysvětlí nastalý problém? Bude lhát, nebo půjde s pravdou ven? A co Bella? Řeknu vám, že mě překvapilo, jak byla v tipování většina z vás mimo. ;) Aby bylo vše kompletní, zavede nás Edward do doby před dvěma lety, když opouštěl Bellu. Pak se podíváme za Cullenovými do školy a nakonec si zajde Bella - sama samotinká, bez ochrany svých bratrů - do podzemí školy. Stane se tam něco? Příjemné čtení vám přeje vesper!

 

Vychoval jsem si lásku - 35. kapitola

Vychoval jsem si lásku - 35. kapitolaTentokrát vám přináším novou kapitolu bez velké časové prodlevy. Vzhledem ke stresujícím Velikonocím je to snad i povinnost. Podíváme se, jak dopadla Bellina smělá akce a jestli Olivera skutečně svedla. Dozví se to Edward, nebo jej zatím nechají Cullenovi ve sladkém nevědomí? Poté navštívíme Edwarda a Theresu (vím, že ji milujete ;)) a konec bude zase z Bellina pohledu. Tentokrát je kapitola extrémně dlouhá a mezi Edwardem a Bellou dojde k bližšímu kontaktu. Příjemné čtení přeje Vesper!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!