Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele patulka13

patulka13

patulka13Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Patricie

Věk: 18

O mně: Něco o mně? Ráda mám knížky, hudbu, z filmů většinou hudební nebo horory... Je toho hodně, co bych tu mohla vyjmenovat.
Ale především, čeho si nejvíce vážím a co bych nikdy v životě nemohla vyměnit, jsou mí přátelé.
Ale hlavně rodina! Ta je pro mě vším. :)

Kontakt:

E-mail: stmivani.patulka13 (zavináč) seznam.cz

Skype: patymalin

Statistiky:

Moje články: 91

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 2. 2011

Poslední přihlášení: 11. 10. 2016, 21:37

Shrnutí povídek:

 

Povídky od patulka13

Povídky od patulka13

Kapitolovky: (5)

Alice? Co se s tebou děje? (dopsaná) *** Edwarde? Jsi to ty? (dopsaná) *** Zapomeň na něj! (rozepsaná - na částečný úvazek) *** Life after death (dočasně pozastavená) *** Štěstí v životě? Blbost! (dočasně pozastavená)

Jednodílné: (8)

Poslední chvíle pravdy *** Osud už nelze změnit... *** Osud už nelze změnit... 2. část *** Za stínem pochybností *** Tohle je teprve začátek *** Pamatuji si vás... *** Posmrtný život? *** Má malá Renesmé

Drabble: (9)

Emmett a nákupy *** Renesmé a škola *** Nesplnitelné *** Poděkování *** Tajné přání *** Vzal mi tě stín... Navždy *** Životní láska *** You'll be in my heart forever... *** Život v pohádce...

Spouautorské: (1)

Pronudu.cz (dopsaná)

Soutěžní povídky: (3)

Vděčnost (jednorázová)

Šťastná budoucnost (jednorázová)

Milosrdný čin (jednorázová - třídílná)

Nápady: (3)

Čarokrásná síla lásky (v přípravě) *** Chybami se člověk učí (v přípravě) *** Obrovský šok (v přípravě)

Články:

 

Milosrdný čin - 1. část

Milosrdný čin - 1. částTrable s láskou mají všichni. Výjimkou tudíž není ani mladík, který byl přeměněn v upíra již ve svých šestnácti letech. patulka13

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Časová osa - 1. kapitola

Časová osa - 1. kapitolaŽádní upíři ani vlkodlaci. Nikdo o nich nikdy neslyšel, je jen střední škola ve Forks s obyčejnými lidmi... Moment, zmínila jsem zrovna lidi? Protože zrovna v téhle škole je skoro nenajdete. Úvodní kapitola do začínající povídky, vypovídající o zábavě, ale také nebezpečí, zabíjení a samozřejmě utíkání. P.

 

Zapomeň na něj! - 13. kapitola

Zapomeň na něj! - 13. kapitolaEvidentně je jedno překvapení na den málo. P.

 

Zapomeň na něj! - 12. kapitola

Zapomeň na něj! - 12. kapitolaPo opravdu dlouhé době se vracím s dokončením této povídky, která pokračuje přesně tam, kde skončila. Edward veze Bellin náklaďáček zpátky domů, zatímco Bella jede s Alice na nákupy. Kdo ví, jak vypadá takové staré přátelské klábosení vyrušené překvapením? P.

 

Zapomeň na něj! - 11. kapitola

Zapomeň na něj! - 11. kapitolaNakupovací maniak útočí... P.

 

Zapomeň na něj! - 10. kapitola

Zapomeň na něj! - 10. kapitolaVzájemné poznávání... P.

 

Zapomeň na něj! - 9. kapitola

Zapomeň na něj! - 9. kapitolaPro teď se mu to povedlo, očaroval ji... P.

 

Pronudu.cz - 27. kapitola

Pronudu.cz - 27. kapitola Poslední, ale dlouho očekávaná kapitola povídky Pronudu.cz je tady. Co se vlastně stalo? Edward požádal Bellu o ruku, ale ta omdlela. Jak nakonec dopadne celý tento příběh o dvou lidech, kteří jsou naprosto odlišní, ale přesto stejní? P.

 

Pronudu.cz - 26. kapitola

Pronudu.cz - 26. kapitolaBella odletí zpátky do Phoenixu, ale otázka zní: Bude mít dost síly na zapomenutí? P.

 

Má malá Renesmé

Má malá RenesméJedna z mnoha možností, jak mohla dopadnout Bellina proměna... Z pohledu Edwarda.

 

Pronudu.cz - 24. kapitola

Pronudu.cz - 24. kapitolaPokračování a konečné zakončení dne... P.

 

Life after death - 4. kapitola

Life after death - 4. kapitolaJak vnímá celou situaci Grace? Dokáže se vůbec někdy vyrovnat se smrtí svého otce?

 

Zapomeň na něj! - 8. kapitola

Zapomeň na něj! - 8. kapitolaBella a její další školní den. Bude vše jako dřív? Nebo se stane něco nového? P.

 

You'll be in my heart forever...

You'll be in my heart forever...Bella Swanová, mladá dívka z městečka Forks. K narozeninám dostane svého prvního a zároveň jen jejího psa, štěňátko. Co když se o půl roku později stane něco, co si bude pamatovat navždy? Drabble (100 slov).

 

Pamatuji si vás...

Pamatuji si vás...Bella žije ve Volteře už dlouhou dobu. Co se stane, když se tam jednoho dne objeví Cullenovi?

 

Tohle je teprve začátek

Tohle je teprve začátekDalší jednorázová povídka, další možnost ke čtení. Celé je to z pohledu Edwarda, který uvažuje o svých pocitech. Snad si to užijete a bude se vám to líbit. Přeji příjemné čtení, vaše patulka13.

 

Posmrtný život?

Posmrtný život?„Osud dal mě a Edwarda dohromady. Ale zároveň nás i rozdělil..." Co všechno se mohlo přihodit během měsíce? Bella vypráví svůj příběh, který se odehrál před... Před čím? To si přečtěte... P.

 

Pronudu.cz - 22. kapitola

Pronudu.cz - 22. kapitolaPo dlouhé době jsem tu s další kapitolou. Jak dopadlo odhalení?

 

Život v pohádce...

Život v pohádce...Tento drabble (100 slov) mě napadl jen tak náhodou. Kdo si žije jako v pohádce? P.

 

Alice? Co se s tebou děje? - 20. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 20. kapitolaJsem tu s poslední kapitolou, takže je to vlastně takové zakončení všeho, co doposud započalo. Budou Alice s Bellou nakonec opravdu šťastné až do konce svého života? Nebo že by existence?

 

Štěstí v životě? Blbost! - Prolog

Štěstí v životě? Blbost! - PrologKaždý člověk má někdy takové chvilky, kdy by nejraději zmizel z povrchu zemského... Tahle povídka je o dívce, jež nenávidí svůj dosavadní život kvůli svým rodičům. Všichni okolo předstírají, že ji mají rádi, ale přitom ji za rohem pomlouvají. Dokáže tahle dívka najít své „světlo na konci tunelu“? Zvládne všechny své problémy vyřešit sama a vyrovnat se s tím, že život je boj?

 

Životní láska...

Životní láska...Jsem tu s dalším drabblem (100 slov) o kamarádce Belly Swanové. Jessica Stanleyová má také své světlé stránky, které ale nikdy nikomu neukazuje. Zde vám zobrazím něco z jejích myšlenek... P. :)

 

Alice? Co se s tebou děje? - 19. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 19. kapitolaJsem tu s další kapitolu, která je zároveň předposlední. Jak dopadne svatební den Alice a Belly? Budou obě šťastné? Děkuji za komentáře k minulé kapitole, i když jich bylo opravdu málo... :)

 

Zapomeň na něj! - 7. kapitola

Zapomeň na něj! - 7. kapitolaTahle kapitola je z pohledů Belly a Edwarda. Jak bude Edward reagovat na to, že Emmett málem přejel Bellu? Co se naopak Belle stane ráno před školou?

 

Pronudu.cz - 20. kapitola

Pronudu.cz - 20. kapitolaJak proběhne Bellin den ve škole? Co po ní bude Alice chtít?

 

Alice? Co se s tebou děje? - 18. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 18. kapitolaJsem tu s další kapitolou mé povídky. Snad se nezlobíte za takovou pomlku... Bella přijede domů, kde na ni čeká Alec. Co po ní chce a jak na tuto zprávu budou reagovat ostatní? Příjemné čtení... patulka13.

 

Pronudu.cz - 18. kapitola

Pronudu.cz - 18. kapitolaJak Bella prožije zbytek, určitě lepšího, dne? patulka13...

 

Edwarde? Jsi to ty? - 20. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 20. kapitolaJsem tu s dvacátou a zároveň poslední kapitolou této kapitolové povídky. Je celá z pohledu Belly a doufám, že se vám to bude líbit. Jak se Bella rozhodne? Zůstane s Edwardem? Nebo ho snad vypustí z hlavy? Přeji pěkné počtení... Vaše patulka13. :)

 

Zapomeň na něj! - 6. kapitola

Zapomeň na něj! - 6. kapitolaBella jede do školy, kde potkává Edwarda. Co si o něm bude myslet, se dozvíte jenom uvnitř… A navíc… Co se Belle stane, že bude mít modřiny?

 

Edwarde? Jsi to ty? - 19. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 19. kapitolaEdward je doma s Bellou sám. Edward následně odešel z pokoje a zabývá se svými myšlenkami... Vrátí se za Bellou nebo ne? Vaše patulka13. :)

 

Life after death - 3. kapitola

Life after death - 3. kapitolaPo dlouhé době vám sem přidávám další kapitolu povídky Life after death. Pokud o ni bude zájem, budu jedině ráda... Demetri hlídá dům, ale především Grace. Přemýšlí o tom, kdy ji má zabít... Zabije ji už? Vaše patulka13

 

Za stínem pochybností

Za stínem pochybnostíKrátká jednorázová povídka o Jane... Proč je taková, jaká právě je? Co když ve svém lidském životě měla všechny ráda, ale stalo se něco, co ji změnilo? Prosím o komentáře... patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 18. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 18. kapitolaBella a Edward zůstanou sami v domě. Celý dům je po celou noc jen a jen jejich... Stane se něco? Nebo bude vše v pořádku? Předem upozorňuji, že povídka se blíží ke konci... patulka13

 

Pronudu.cz - 16. kapitola

Pronudu.cz - 16. kapitolaJsem tu s další kapitolou nudy. Doufám, že se na mě nezlobíte, že mi to tak dlouho trvalo, ale nějak to vyšlo tak, že je to opravdu dlouhé. Bella se jede projet a druhý den jde do školy. Dopadne škola v pořádku, nebo se Belle něco stane? Jedině uvnitř... Prosím o komentáře :) patulka13

 

Osud už nelze změnit... - 2. část

Osud už nelze změnit... - 2. částTakže... po měsíci tu máte pokračování k mé jednorázové povídce. Doufám, že se vám to bude líbit a zanecháte mi komentář. Jinak... jak to nakonec dopadlo? Přežila Nessie i s dítětem, nebo oba zemřeli? To se dozvíte jen zde... patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 17. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 17. kapitolaTakže, jak jsem vám slíbila, máte tu další kapitolu. Opravdu jsem se snažila, je to něco kolem 2000 slov, takže doufám, že se vám to bude líbit. Jinak... z pohledu Edwarda. Co se dělo, zatímco Issa byla u Cullenů? A jak už se mnozí v komentářích ptali: Jak Alice přiměla Edwarda, aby se vrátil? To se dozvíte všechno v téhle kapitole. Snad se vám to bude líbit a já se dočkám komentářů... patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 16. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 16. kapitolaTahle kapitola je z pohledu Belly, ale přidala jsem i pohled Alice. Co Bella udělá poté, co Edward utekl oknem? Stane se ještě něco? patulka13

 

Pronudu.cz - 14. kapitola

Pronudu.cz - 14. kapitolaChtěla bych se vám omluvit, že mi to tak dlouho trvalo... neměla jsem nápady. Ale už je tu další díl a je to trochu delší kapitola, takže doufám, že se vám to bude líbit. ;) Jinak... Bella se přistěhuje k otci a další den už musí do školy. Bude se jí tam líbit? patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 17. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 17. kapitolaTak po hodně dlouhé době jsem tu opět s další kapitolou. Omlouvám se, že jsem dlouho tuhle povídku nepsala, ale už nebyl skoro nikdo, kdo by to četl. Ale jak jsem slíbila už ve shrnutí, tuhle povídku jsem začala, a tak ji také dopíšu. Takže tady máte 17. kapitolu této snad nezapomenuté povídky. Doufám, že se vám bude líbit… patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 15. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 15. kapitolaJak reagoval Edward na Alicinu odpověď? Co se stalo? Stihl nakonec pohřeb, nebo ne? patulka13

 

Poslední chvíle pravdy...

Poslední chvíle pravdy...Příběh vypráví o dívce jménem Isabella Swan, která nikdy nepoznala své rodiče. Od narození bydlí se svou babičkou, která se o ni stará jako o vlastní. Avšak jednoho dne se její babičce přitíží a Bella se vydává hledat své rodiče. Začíná v malém městečku Forks. Najde své rodiče? Nebo alespoň jednoho z nich? A co když potká i někoho jiného? patulka13

 

Vzal mi tě stín... navždy

Vzal mi tě stín... navždyBella a Edward si spolu vyjdou zasněženou krajinou... Jenže se něco stane. Co to je? Tohle bych chtěla věnovat dcvstwilight... díky tobě jsem dostala nápad ;) Drabble (200 slov). Prosím o komentáře. patulka13

 

Pronudu.cz - 12. kapitola

Pronudu.cz - 12. kapitolaTak... dneska jsem se opravdu vyřádila, tak doufám, že se vám to bude líbit a zanecháte komentář. Bella je na procházce se Scottym a má čas přemýšlet. Když přijde domů, matka ji později večer volá, aby jí řekla novinu. A nakonec má u postele návštěvníka... Kdo to je a jak se s ním Bella vypořádá?

 

Tajné přání

Tajné přáníDrabble (100 slov). Jak už název vypovídá, je to o přání. Čí a jaké? To se dozvíte uvnitř... Prosím o komentáře.

 

Poděkování

PoděkováníDrabble (100 slov). Jeden člověk chce někomu poděkovat... Komu a za co? Prosím o názor... patulka13 :)

 

Edwarde? Jsi to ty? - 14. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 14. kapitolaDnešní kapitola je z pohledu Belly. Zrovna je pohřeb a Bella doufá, že uvidí Edwarda... Uvidí ho? Přeji pěkné čtení... patulka13 :)

 

Zapomeň na něj! - 5. kapitola

Zapomeň na něj! - 5. kapitolaPo hodně dlouhé době vám přináším další kapitolu. Chtěla bych se vám omluvit, že mi to tak dlouho trvalo, ale nic mě nenapadalo. Doufám, že ještě bude někdo, kdo to čte... O kapitole: Edward přemýšlí o Isabelle, kterou viděl před obchodem a poté jde do škole... Co se tam stane? Prosím i komentáře... vaše patulka13

 

Pronudu.cz - 10. kapitola

Pronudu.cz - 10. kapitolaTak, máme tu už desátou kapitolu a já i Kika jsem rády, že se vám to stále líbí. Jinak... V téhle kapitole Bella zavolá své matce, aby si popovídala, a řekla jí o Scottym. Potom později, po obědě, si píše s Drákulou...

 

Life after death - 1. kapitola

Life after death - 1. kapitolaDemetri je, jak je známo, věrný svému pánovi, Arovi. Ten mu dává různé úkoly, aby zabíjel, ať už lidi nebo upíry. Jenže co když jednoho dne dostane od Ara úkol, aby zabil mladou, čtrnáctiletou dívku, která ví o upírech? Jak to dopadne? Je to naše spoluautorská povídka... Přejeme vám příjemné čtení. Vaše patulka13 a PetraCullen.

 

Edwarde? Jsi to ty? - 13. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 13. kapitolaEdward bude přemýšlet o tom, co se kdy stalo, co spolu s Issou zažili... Bude vzpomínat. Jenže poté mu Alice řekne, že u ní byla... Jak bude reagovat? PS: Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo... Neměla jsem inspiraci. :) Prosím o komentáře... Vaše patulka13 :)

 

Osud už nelze změnit...

Osud už nelze změnit... Renesmé je už skoro dospělá a s Jakem už mají svou první malou hádku. Jak dopadne?

 

Pronudu.cz - 8. kapitola

Pronudu.cz - 8. kapitolaBella jde do školy a zjišťuje, jak se k ní Teresa chová po nákupech. Po škole se jen tak prochází městem, když někam zavítá. Bude už konečně Drákula na chatu, nebo bude Bella stále smutná?

 

Nesplnitelné

NesplnitelnéPřináším vám drabble (100 slov). Bella má jedno opravdu velké přání. Jaké to je?

 

Edwarde? Jsi to ty? - 12. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 12. kapitolaJak jsem slíbila, tak tahle kapitola je delší. Opravdu jsem se snažila, co nejvíc jsem mohla, takže jenom doufám, že se vám to bude líbit a vy to oceníte svými komentáři. Jinak... V téhle kapitole Bella přemýšlí o Alice a ostatních Cullenových. Jak se nakonec rozhodne? Přeji příjemné čtení, vaše patulka13

 

Pronudu.cz - 6. kapitola

Pronudu.cz - 6. kapitolaBella jede na nákupy s Teresou... Jak to dopadne? Něco se dozví... Proč bude večer smutná?

 

Pronudu.cz - 4. kapitola

Pronudu.cz - 4. kapitolaBella si píše s Drákulou... Od mámy dostane krásnou zprávu a ještě ji někdo hodně překvapí... Prosím o komentáře ;) Přeji pěkné čtení, vaše patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 11. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 11. kapitolaEdward se dozvídá, jak Issa reagovala na to, že jsou Cullenovi upíři... Také zjistí jednu věc od Emmetta. Přeji pěkné čtení, vaše patulka13

 

Zapomeň na něj! - 4. kapitola

Zapomeň na něj! - 4. kapitolaBella přijíždí do Forks. Jak se jí tam bude líbit? Tato kapitola je taková oddechová, ale snad delší. Takže Bella se stěhuje a v letadle se jí něco zdá. S Jacobem jede do Seattlu ještě nakupovat. Přeji příjemné čtení. Vaše patulka13

 

Pronudu.cz - 2. kapitola

Pronudu.cz - 2. kapitolaTakže tuhle kapitolu píši já, v tom případě - pohled Belly. Belle napíše onen záhadný Drákula. Co všechno si budou psát? A co si o něm myslí Bella? Rozhovor s matkou a následný sen... Přeji pěkné čtení... Vaše patulka13 :)

 

Edwarde? Jsi to ty? - 10. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 10. kapitolaBella jede k Alice domů a tam se dozvídá pravdu. Jak bude reagovat na to, že Alice je upírka? Víc vám neprozradím, jedině, když se to dočtete uvnitř... takže přeji příjemné čtení... Vaše patulka13 :)

 

Zapomeň na něj! - 3. kapitola

Zapomeň na něj! - 3. kapitolaEdwardův pohled. Alice s ním zajde na nákupy a Edward se dozví další novou věc. Přeji příjemné čtení... vaše patulka13 :)

 

Zapomeň na něj! - 2. kapitola

Zapomeň na něj! - 2. kapitolaTak jsem tu po delší době s další kapitolou. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale neměla jsem čas. Jinak ke kapitole. Bella se rozhodne udělat zásadní věc, protože si jí matka nevšímá. Telefonuje s Charliem o nějaké věci. O jaké? Doufám, že se vám to bude líbit. Vaše patulka13 :)

 

Edwarde? Jsi to ty? - 9. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 9. kapitolaEdwardův pohled. Znovu se vydá ke škole a sleduje, co se tam děje. Alice se to snaží Isse nějak vysvětlit, ale nakonec se něco stane. Vaše patulka13 :)

 

Edwarde? Jsi to ty? - 8. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 8. kapitolaV téhle kapitole jsem vám přidala pohled Belly a Alice. Co si bude Bella myslet o té události před školou? Hodně se skamarádily a jsou z nich opravdu velké kamarádky. Všechno si říkají, avšak Alice jí nemůže stále říct, že je upírka. Jenže Alice se omylem prořekne a Bella začíná být vyděšená. Co Alice řekla? To jedině v kapitolce. ;) Doufám, že se vám to bude líbit, přeji příjemné čtení. Vaše patulka13 :)

 

Zapomeň na něj! - Prolog + 1. kapitola

Zapomeň na něj! - Prolog + 1. kapitolaBella vždy byla dívka osamělá, tichá, uzavřená do sebe. Do té doby, co potká Culleny a seznámí se s Edwardem. Poté Edward Bellu opustí, ale Alice ji v tom nenechá. Zůstane s ní, i když ostaní jeli pryč z Forks. Jaká bude od té doby Bella? Alice ji bude ve všem pomáhat, ale i tak to Isabella nebude mít lehké. Dlouho spolu putují po celém světě. Co se poté stane? A proč ji Edward vlastně opustil? Doufám, že se vám to bude líbit. Vaše patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 7. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 7. kapitola Tahle kapitola je, jak jsem slíbila, z Edwardova pohledu. Rozhodne se podívat alespoň ke škole, co když se tam něco stane? A co? Proč je Alice tak vzteklá? Vše v kapitole... Jinak opravdu moc všem děkuji za komentáře k předchozí kapitole... Moc mě potěšily, tak jsem se rozhodla, že vás potěším já... Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat všem, co ji čtou, je obzvlášť dlouhá! :D Takže opravdu děkuji :)) Příjemné čtení, vaše patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 6. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 6. kapitolaTahle kapitola je z pohledu Belly. Rozhodla jsem se, že pohledy budu střídat: jednu kapitolu Bella, druhou Edward. Občas tam přimíchám i pohled někoho jiného. Jinak ke kapitole. Bella jde první den do školy. Co se stane po cestě? A co se poté dozví, že se tak zamyslela? Jinak děkuji za komentáře k předešlé kapitole. Moc vám všem děkuji. Prosím, zase nějakého toho smajlíka nebo něco. Moc mi to v psaní pomáhá. Příjemné čtení. Vaše patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 5. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 5. kapitolaTuhle kapitolu jsem psala teprve dneska (ve středu) ve škole, protože mě nic nenapadalo, ale docela jsem se nudila, tak vám ji sem dávám! Tahle kapitola je z pohledu Belly, Edwarda a Alice. Každý popisuje situaci ze svého pohledu. Edward se něco dozví, co na to řekne? Co bude mít Alice za vizi? To vše v povídce... Vaše patulka13 :))

 

Edwarde? Jsi to ty? - 4. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 4. kapitolaV téhle kapitole na Edwarde všechno dopadne. Uvědomí si, že své rodiče už nikdy neuvidí, nikdy je neuslyší, jak se hádají a nikdy už jim neřekne, jak moc je má rád. Omlouvám se, že minulá kapitola byla hodně krátká, ale musela jsem se učit do školy. Touhle kapitolou bych vám to chtěla vynahradit. Přesně 1010 slov. :) Příjemné čtení. Vaše patulka13

 

Renesmé a škola

Renesmé a její "byčejný" den ve škole. Jak to dopadne? Tripple drabble. Doufám, že se vám to bude líbit... Prosím komentáře, nebo smajlík. Vaše patulka13 :)

 

Edwarde? Jsi to ty? - 3. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 3. kapitolaTahle kapitola je celá z pohledu Edwarda. Doufám, že se vám to bude líbit. Moc se omlouvám, že kapitoly přidávám tak pomalu, ale byla škola. Jinak... Co se stalo na cestě Edwardovi a jeho rodičům? Co si bude Edward myslet? Nebo slyšet? To vše v kapitole. Prosím o komentáře. Stačí i smajlík. Vaše patulka13

 

Edwarde? Jsi to ty? - 2. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 2. kapitolaBella si přečte článek v novinách a doufá, že to není o Edwardovi. O kom to je? Co jí na to řekne její matka? Víc vám toho vyzrazovat nebudu. Jinak ještě moc děkuji za komentáře. Moc jste mě potěšili. Nečekala jsem, že jich bude tolik. Doufám, že to tak bude dál. Užijte si to. Vaše patulka13

Dokončeno

Edwarde? Jsi to ty? - Prolog + 1. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - Prolog + 1. kapitolaAhojky. Tahle kapitola je jenom taková úvodní. Moc vás prosím, napište mi komentáře, jestli má cenu pokračovat. Moc prosím. Bella jde do školy a všechno je v pořádku. Až do oběda. Vaše patulka13

 

Emmett a nákupy

Emmett a nákupyDrabble o sto slovech. Jak už název vypovídá, je to o Emmettovi a nákupech. Užijte si to. Prosím o komentáře. Vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 16. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 16. kapitolaChtěla bych všem poděkovat za komentáře... hlavně dcvstwilight. Děkuji, že to čteš kvůli mně. :) Jinak, udobří se Jazz s Alice? A co na to řekne Alice? Vše v kapitolce. Přeji pěkné čtení... Vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 15. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 15. kapitolaJak to dopadne ve škole? Udobří se Jazz s Alice? A co se stane poté druhý den po škole? Pohledy Jaspera a Belly. Doufám, že se Vám to bude líbit. Za nějaký ten komentář bych byla moc ráda. Třeba i smajlík. :) Hezké počtení, vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 14. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 14. kapitolaJane si promluví s Alecem. Co po něm chce? A jak se Alec zachová? To vše v kapitolce :) Hezké čtení, vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 13. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 13. kapitolaCo se stane v jídelně? Dnes je pohled Alice. Kdo večer přijde? Hezké čtení, vaše patulka13.

 

Alice? Co se s tebou děje? - 12. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 12. kapitolaBella, Alice a Alec letí zpátky do Forks. Bella je šťastná, ale poté se jde do školy. Jak budou Cullenovi reagovat na Aleca? A co Edward? Co se poté stane? Hezké čtení, vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 11. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 11. kapitolaAlec s Bell se jdou zeptat Ara, jestli mohou odjet. Dovolí jim to? A jaká bude podmínka? Co bude dělat Alec ve městě? Vše v kapitole. Hezké čtení, vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 10. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 10. kapitolaBella se rozhoduje mezi Alecem a Edwardem. Je tam i pohled Alice, jak to celé „vidí" ona. Jak to bude dál? A proč je Alice tak šťastná? Vše v kapitolce. Hezké čtení, vaše patulka13.

 

Alice? Co se s tebou děje? - 9. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 9. kapitolaAlec si popovídá s Jane. Co mu Jane chce? A proč je na ni Alec naštvaný? Poté slyší rozhovor Belly s Alice. O čem se budou bavit? Co se poté stane? Hezké čtení, vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 8. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 8. kapitolaV téhle kapitole rozhovor Edwarda s Jasperem. O čem se budou bavit? Poté si Alice popovída s Bellou. O čem se budou bavit ty dvě? Pro koho se Bella rozhodne? Edwarda, nebo Aleca? Dá na Aliciny slova? Hezké čtení, vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 7. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 7. kapitolaDalší kapitolka. Alec Bell ukáže Itálii. Poté přijdou do Volterry. Jak bude Aro reagovat na Aleca s Bellou? Co se pak stane? Hezké čtení, vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 6. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 6. kapitolaTak přináším další kapitolu. Dorazí Cullenovi včas a zachrání Alice a Bellu? Nebo přijdou pozdě? Alec se s Bellou postupně sbližuje. Jenže... jak na to bude reagovat Bell? Bude se jí Alec líbit? Nebo bude myslet pořád na Edwarda? Vše v téhle kapitolce. Hezké čtení, vaše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 5. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 5. kapitolaDnešní kapitola bude trochu kratší. Vůbec mě nenapadalo, co bych tam měla víc dopsat. Ale příště už bude delší. Jinak, v téhle kapitolce se holky setkají s někým z Volterry. Jenže... kdo to je? A co se stane? To se dozvíte v téhle kapitole. Přeji hezké čtení. Vše patulka13

 

Alice? Co se s tebou děje? - 4. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 4. kapitolaJasper s Edwardem příjdou na návštěvu k holkám. Poté se holky budou bavit o tom, jak to bude, když kluci nestárnou. Alice se chce stát upírkou a být s Jasperem do konce svého života. Ale co Bella? Chce být s Edwardem navždy?

 

Alice? Co se s tebou děje? - 3. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 3. kapitolaHolky jedou do školy. Budou Cullenovi chodit do stejného ročníku jako Al s Bellou? Co se stane po škole? Přeji pěkné čtení. :)

 

Alice? Co se s tebou děje? - 2. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 2. kapitolaHolky se setkají s Cullenovými. Jak bude Bells reagovat na Edwarda? Zamiluje se do něj nebo ne? Přeji pěkné čtení. Prosím, komentář... :)

Dokončeno

Alice? Co se s tebou děje? - Prolog + 1. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - Prolog + 1. kapitolaIsabella Swanová bydlí se svou sestrou Alice ve Forks. Bella je uzavřená spíše do sebe, zatímco její sestra je pěkné kvítko. Holky mají dary, ale přitom jsou lidé. Jednoho dne Alice dostane vizi o záhadném „anděli“, který se seznámí s Bellou. Ale Belle to nehodlá říct. Jak to nakonec dopadne? Alice se začne chovat nějak divně. Ale proč? To se dozvíte v téhle povídce.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!