Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Osud už nelze změnit...

Osud už nelze změnit... Renesmé je už skoro dospělá a s Jakem už mají svou první malou hádku. Jak dopadne?

Pohled osudu

„Jacobe Blacku! Já jsem v pořádku!“ rozkřičela se mladá dívka na chlapce. Stále ji přemlouval, aby jela do nemocnice, protože spadla z pátého schodu, ale nic hrozného se snad nestalo. Dívka byla v pořádku i její dítě. Byla totiž těhotná.

„Nessie, já ti věřím, ale raději bys tam zajít měla,“ snažil se pořád, ale marně.

„Ne! Já jsem řekla, že jsem v pořádku. I naše dítě, tak proč to nenecháš být?“ Dívka, Renesmé, se pomalu zvedala, ale celé tělo ji bolelo. „To bude modřin,“ zamumlala si slabým hláskem jen pro sebe.

„Nessie, prosím… Když tam nepůjdeš, já mu to řeknu.“ Dívka se na něj podívala a povzdechla si.

„Jaku, já tě taky prosím. Nikomu nic neříkej, jsem v pořádku,“ opakovala mu už snad po stý.

„Nessie.“

„Ne! A dost už o tomhle!“ Dívka byla značně naštvaná a odešla do svého pokoje. Chlapec odešel a běžel směrem k nemocnici. Doběhl až do pracovny doktora Carlislea Cullena.

„Carlisle?“ optal se slušně. Doktor vzhlédl od papírů na stole.

„Ano?“

„Nessie dneska spadla ze schodů, ale nechce jít do nemocnice,“ vysvětlil na jeden nádech. Carlisle vykulil oči a spolu s Jakem jeli domů. Nessie byla stále ve svém pokoji. Oba šli hned k ní a Nessie, jakmile uviděla Carlislea, naštvaně se dívala na Jacoba.

„Tak co se děje?“ zeptal se hned Carlisle. Nessie se neměla k odpovědi.

„Spadla ze schodů. Mohl by ses na ni podívat?“ prosil ho Jake. Carlisle přikývl a dívku zkontroloval. Všechno se zdálo v pořádku, takže jenom varoval, aby se šetřila a odešel zpátky do nemocnice.

„Jacobe Blacku! Ty jsi mě kecnul!“ rozkřičela se Nessie na Jacoba, jenom co se dveře za Carlislem zavřely.

„A co jsem měl asi dělat? Nechat tě?“ Vztekle se na ni díval. Carlisle mezitím zmizel zase v nemocnici.

„Ano! Nechci, aby o mně stále někdo rozhodoval!“

„Fajn… chceš se rozhodovat sama?“ Na slovo sama dodal důraz.

„Ano!“

„Tak v tom případě můžeš začít hned teď!“ Naštvaně odešel z pokoje a následně z celého domu. Tohle už nevydržel a běžel na druhou stranu městečka, do La Push. Přemýšlel, jestli se zachoval správně, ale tohle už dívka opravdu přepískla. Takhle se přeci nebude chovat… Chápe, že je těhotná, ale tohle? To už si dovolovala moc. Tenhle chlapec přemýšlel o události, co se před chvíli stala. Ale na druhém konci městečka se také něco dělo.

*

„Blbec jeden. Pitomec,“ nadávala si pro sebe ona těhotná dívka. Toho chlapce opravdu hodně milovala, ale nemohla za to, že ji neposlechl. Dívka nevěděla, co má dělat. Její myšlenky se motaly pouze u Jacoba, takže co jí přišlo pod ruku, rozbila. Doma nikdo jiný, kromě ní, nebyl. Avšak po chvíli se v dívce něco pohnulo. To malé stvoření, co přijde na svět co nevidět. Ale nejenom, že by se to malé pohnulo. Ono se nějak špatně otočilo a Nessie se svalila na zem v křečích bolesti. V tuhle chvíli si přála mít u sebe svého Jakea. Jenže ten byl stále na pláži v La Push.

Nessie se opatrně zvedla a přemýšlela, co má dělat. Carlislea nechtěla otravovat telefonátem, tak si říkala, že za ním zajde. Do nemocnice to snad pěšky zvládne. Teple se oblékla a vyšla z domu. Jak tak šla po silnici, kolem ní projížděla samá auta. Když došla na křižovatku, čekala, až všechna auta projedou, aby mohla bezpečně přejít na druhou stranu. Všechna auta projela a Nessie se vydala přes cestu. Ale nevšimla si auta, co jelo z levé strany.

*

Jacob seděl na zemi a pozoroval nebe. Přemýšlel o Nessie a o tom, jak se jí má omluvit. Naposledy se podíval na nebe a běžel zpátky ke své lásce. Ovšem na druhé straně městečka…

*

… jelo auto velkou rychlostí a dívka, za níž Jake bežel, si toho však nevšimla a auto do ní narazilo. Dívka všude po těle cítila divné mravenčení, ale nejvíc ji bolelo břicho.

„Jaku,“ vypustila z úst dívka poslední slovo, než ji polapila temnota.


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Osud už nelze změnit... :

 1
19.11.2015 [22:01]

Pěkné Emoticon Emoticon Emoticon

5. jaja
27.07.2011 [18:44]

prosim napis pokracovani prosim Emoticon Emoticon Emoticon

4.
Smazat | Upravit | 27.07.2011 [15:44]

Ono je to tak smutné Emoticon Chudák Nessie, nebude náhodou ešte pokračko, alebo naozaj zomrela? Emoticon Mimochodom, je to krásne napísané Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Bubulienka
27.07.2011 [15:41]

Pani cely pribeh som precitala cez mobil a skoro som nedychala. Je to prekrasne. Neuveritelne opisane a ma to uzasny a smutny dej. Nadhera skoro som sa rozplakala. Tlieskam
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.07.2011 [13:35]

PetraCullenChudáci oba dva!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon lituju Nessie a jejího nenarozeného dětátka! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon to je depresivní, že mi na konci stekla slza! Emoticon Emoticon Emoticon ale je to opravdu přenádherné! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.07.2011 [10:57]

Kika57Oba dva mají opravdu smůlu. Jacoba, i když ho nemám ráda, chápu. Bojí se o ni. A kdo by se nebál?? Vždyť je těhotná a spadla. Já bych ji do nemocnice dotlačila klidně násilím (i když bych kvůli její poloupíří síle měla z kostí dřeň Emoticon ) Emoticon Emoticon Ten konec je ale děsně drastický! Chtělo by to pokráčko. Přece nás nemůžeš nechat v domnění, že umřela i s prckem! Emoticon Emoticon Takže sedej za noťas a piš! Emoticon Opravdu se ti to moc povedlo. Je nefér, že umíš takto psát... taky bych chtěla! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!