Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od patulka13

Povídky od patulka13

Kapitolovky: (5)

Alice? Co se s tebou děje? (dopsaná) *** Edwarde? Jsi to ty? (dopsaná) *** Zapomeň na něj! (rozepsaná - na částečný úvazek) *** Life after death (dočasně pozastavená) *** Štěstí v životě? Blbost! (dočasně pozastavená)

Jednodílné: (8)

Poslední chvíle pravdy *** Osud už nelze změnit... *** Osud už nelze změnit... 2. část *** Za stínem pochybností *** Tohle je teprve začátek *** Pamatuji si vás... *** Posmrtný život? *** Má malá Renesmé

Drabble: (9)

Emmett a nákupy *** Renesmé a škola *** Nesplnitelné *** Poděkování *** Tajné přání *** Vzal mi tě stín... Navždy *** Životní láska *** You'll be in my heart forever... *** Život v pohádce...

Spouautorské: (1)

Pronudu.cz (dopsaná)

Soutěžní povídky: (3)

Vděčnost (jednorázová)

Šťastná budoucnost (jednorázová)

Milosrdný čin (jednorázová - třídílná)

Nápady: (3)

Čarokrásná síla lásky (v přípravě) *** Chybami se člověk učí (v přípravě) *** Obrovský šok (v přípravě)


aktualizace

Zapomeň na něj! - 12. kapitola -> 100%

Zapomeň na něj! - 13. kapitola -> 100%

Zapomeň na něj! - 14. kapitola -> 0%

Zapomeň na něj! - 15. kapitola -> 0%

Life after death - 5. kapitola -> 50%

 

aktuality

22.9.2013 -> Zapomeň na něj! - 12. kapitola -> Schváleno!

22.9.2013 -> Zapomeň na něj! - 13. kapitola -> přidáno ke schválení

Informace!

21.9.2013 -> Budu naprosto upřímná, a to jak k vám, tak i k sobě. Za poslední rok ( strašně to utíká.. ) jsem tu více-méně nebyla ( spíše více, než méně ), za což se omlouvám. Ale zároveň si říkám, že z toho možná vzešla i dobrá věc. Protože zatímco jsem se nevěnovala povídkám, které tu mám rozpracované, věnovala jsem se povídkám, které mám - jak se říká - pro sebe do šuplíčku. Na druhou stranu jsem se nezachovala správně k ostatním, kteří četli mé povídky a troufám si říct, že po tak dlouhé době už asi nikdo nebude chtít číst mé povídky. Ale třeba se někdo najde a bude pokračovat, bude vděčný, že jsem s tím nesekla navždy a nakonec se k tomu vrátila. 
Jelikož jsem ale ve druháku na střední a i když je teprve začátek roku, písemky se na mě hrnou ze všech stran. Do toho máme taneční, jednou týdně odpoledko, mám dva kroužky. Tím pádem netuším, kdy a za jakých okolností budu psát další kapitoly, ale je víkend ( díky!! ) a já se pokusím nahnat trochu kapitol navíc.
Jak už se ale znám, kdykoliv něco slíbím, nikdy to nevyplním. Proto nebudu slibovat nic typu "slibuji, že se budu povídkám zase plně věnovat" nebo "určitě to nenechám tak, jak posledně", ale budu to dělat tak, jak mi to zrovna časově vyjde..
13. kapitolu povídky Zapomeň na něj! jsem asi před deseti minutami vložila do administrace, tak doufám, že to co nejdříve vyjde ( nebo že tam nebudu mít moc chyb ;) ) a já si jdu zatím připravovat další kapitoly. Mám v plánu dokončit nejprve tuto povídku, pak bych se popřípadě ( opět podle volného času ) vrhnula do dalších povídek zde rozepsaných. 
Páni, trošičku jsem se rozepsala.. Ale třeba si to někdo přečte a bude rád, že se opět ( na částečný úvazek ) vracím, protože.. proč vlastně? Protože psaní je můj život. :)  

Doufám, že se najde ještě někdo, kdo na mě úplně nezapomněl a možná si někteří i vzpomenete na mě, jakožto jednu z vás. Jsem ráda, že jsem zase zpátky. :)

Vaše ( neschopná, sliby neplnící.. ) patul. :)*


kapitolovky

                     alice? co se s tebou děje? 

Postavy: Bella, Alice, Cullenovi, Volturiovi

Děj: Isabella Swanová bydlí se svou sestrou Alice ve Forks. Bella je uzavřená spíše do sebe, zatímco její sestra je pěkné kvítko. Holky mají dary, ale přitom jsou lidé. Jednoho dne Alice dostane vizi o záhadném „anděli“, který se seznámí s Bellou. Ale Belle to nehodlá říct. Jak to nakonec dopadne? Alice se začne chovat nějak divně. Ale proč? To se dozvíte v téhle povídce.

Stav: Dopsáno!

Počet kapitol: 20

Kapitoly: Prolog + 1. kapitola <> 2. kapitola <> 3. kapitola <> 4. kapitola <> 5. kapitola <> 6. kapitola <> 7. kapitola <> 8. kapitola <> 9. kapitola <> 10. kapitola <> 11. kapitola <> 12. kapitola <> 13. kapitola <> 14. kapitola <> 15. kapitola <> 16. kapitola <> 17. kapitola <> 18. kapitola <> 19. kapitola <> 20. kapitolaEdwarde? Jsi to ty?

Postavy: Edward, Bella, Charlie, Lisa, Cullenovi

Děj: Co když se Edward s Bellou již od malička znají? Jsou velcí kamarádi. Vše dělají spolu. Jenže Bella se poté musí odstěhovat ale s Edwradem je stále v kontaktu. Vše je v pořádku až do jednoho dne ve škole. Dočte se o nějaké nehodě a to ji hodně zarazí. Co se komu stane? Proč se Bella chce přestěhovat ke svému otci? Navštíví Edwarda, nebo je už pozdě? To vše v povídce.

Stav: Dopsáno!

Počet kapitol: 20

Kapitoly: Prolog + 1. kapitola <> 2. kapitola <> 3.kapitola <> 4. kapitola <> 5.kapitola <> 6. kapitola <> 7. kapitola <> 8. kapitola <> 9. kapitola <> 10 kapitola <> 11. kapitola <> 12. kapitola <> 13. kapitola <> 14. kapitola <> 15. kapitola <> 16. kapitola <> 17. kapitola <> 18. kapitola <> 19. kapitola <> 20. kapitola (poslední)

 

Zapomeň na něj!

Postavy: Edward, Bella, Alice,...

Děj: Bella vždy byla dívka osamělá, tichá, uzavřená do sebe. Do té doby, co potká Culleny a seznámí se s Edwardem. Poté Edward Bellu opustí, ale Alice ji v tom nenechá. Zůstane s ní, i když ostaní jeli pryč z Forks. Jaká bude od té doby Bella? Alice ji bude ve všem pomáhat, ale i tak to Isabella nebude mít lehké. Dlouho spolu putují po celém světě. Co se poté stane? A proč ji Edward vlastně opustil? Doufám, že se vám to bude líbit. Vaše patulka13

Stav: dočasně rozepsaná (na částečný úvazek)

Kapitoly: Prolog + 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola * 9. kapitola * 10. kapitola *

11. kapitola * 12. kapitola * 13. kapitola * 14. kapitola * 15. kapitola * 16. kapitola * 17. kapitola * 18. kapitola * 19. kapitola * 20. kapitola *

Šťastná...

Postavy: Jessica, Mike, Teresa,...

Stav: dočasně pozstaveno

Počet kapitol: Neznámo

Děj: Každý člověk na světě má někdy takové chvilky, kdy by nejraději zmizel z povrchu života... Tahle povídka je o dívce, jež nenávidí svůj život kvůli svým rodičům. Nikdo ji nemá rád, všichni ji pomlouvají, je sama... Dokáže najít své "světlo na konci tunelu" i tahle dívka? Zvládne všechny své problémy vyřešit sama a vyrovnat se s tím, že život je  boj?

Kapitoly: Prolog *


Postavy: Demetri, Grace, Volturiovi, Isabella, Cullenovi...

Děj: Demetri už po staletí patří k Volturiovým. Plní rozkazy, kterými ho Aro pověří. I kdyby to byly rozkazy, kdy má zabít nevinného člověk, ať už muže, ženu či dítě. Jednoho dne ho Aro pověří, aby zabil čtrnáctiletou dívku, která ví o existenci upírů a ví o nich hodně. Jenže se stane věc, kterou by nikdo nikdy nečekal. Demetri se do ní zamiluje. Uteče s ní, aby ji zachránil, nebo ji podle Arových instrukcí zabije? A jak se do toho všeho zamotá Bella a Cullenovi?

Stav: dočasně pozastavená

Kapitoly: 1. kapitola <> 2. kapitola <> 3. kapitola <> 4. kapitola <> 5. kapitolapronudu.cz

Postavy: Edward, Bella, René, Cullenovi...

Děj: Já a Kika57 vám přinášíme novou spoluautorskou povídku. O čem? Isabella Maria Swan - člověk. Žije se svou matkou ve Pheonixu a velice ráda a často tráví čas na internetu, zejména na stránce pronudu.cz.Edward Anthony Mason Cullen - upír. Již dva roky žije se svou rodinou v malém deštivém městečku Forks. Jednou na internetu narazil na stránku pronucu.cz...Co se stane, když dvě rozdílné osoby opačného pohlaví a jiné rasy na sebe narazí na jedné internetové stránce?

Stav: Dopsáno!

Počet kapitol: 27

Kapitoly: 1. kapitola <> 2. kapitola <> 3. kapitola <> 4. kapitola <> 5. kapitola <> 6. kapitola <> 7. kapitola <> 8. kapitola <> 9. akpitola <> 10. kapitola <> 11. kapitola <> 12. kapitola <> 13. kapitola <> 14. kapitola <> 15. kapitola <> 16. kapitola <> 17. kapitola <> 18. kapitola <> 19. kapitola <>20. kapitola <> 21. kapitola <> 22. kapitola <> 23. kapitola <> 24. kapitola <> 25. kapitola <> 26. kapitola * 27. kapitola

Spoluautorka: Kika57 (do 26. kapitoly - včetně)

 

drabble

                                 Emmett a náákupy

Drabble o sto slovech. Jak už název vypovídá, je to o Emmettovi, nákupech a koho? Přeci Alice. Doufám, že si to užijete....
Patul 

Renesmé a škola

Renesmé a její "obyčejný" den ve škole. Jak to dopadne? Tripple drabble. Doufám, že se vám to bude líbit...
Patul. 


nesplnitelné

 Přináším vám drabble (100 slov). Bella má jedno opravdu velké přání. Jaké to je?


Tajné přání

Drabble (100 slov). Jak už název vypovídá, je to o přání. Čí přání to je a jaké? To se dozvíte jen uvnitř... :-)


Poděkování

Drabble (100 slov). Jeden člověk chce někomu poděkovat... Komu a za co?Bella a Edward si spolu vyjdou zasněženou krajinou... Jenže se něco stane. Co to je? Tohle bych chtěla věnovat dcvstwilight... díky tobě jsem dostala nápad =) Drabble (200 slov). Prosím o komentáře. 
Patul. 

 

 

Jsem tu s dalším drabblem (100 slov) o kamarádce Belly Swanové. Jessica Stenleyová má také své světlé stránky , které ale nikdy nikomu neukazuje. Zde vám poodhalím něco mále z jejích myšlenek... 
Patul. 

 

Tento drabble (100 slov) mě napadl jen tak náhodou. Kdo si žije jako v pohádce? P.

 

Bella Swanová, mladá dívka z městečka Forks. K narozeninám dostane svého prvního a zároveň jen jejího psa, štěňátko. Co když se o půl roku později stane něco, co si bude pamatovat navždy? Drabble (100 slov).


jednodílné

poslední chvíle pravdy

Bella od malička žije se svou babičkou v New Yorku. Nikdy své rodiče nepotkala. Jenže jednoho dne se její babičce přitíží a musí do nemocnice, tak se Bella vydá hledat své rodiče. Začíná v jednom malém, deštivém městečku... Forks...

 

Renesmé je už skoro dospělá a s Jakem už mají svou první malou hádku. Jak dopadne?


 Jak to nakonec dopadne?


Za stínem pochybností...

Krátká jednorázová povídka o Jane... Proč je taková, jaká právě je? Co když ve svém lidském životě měla všechny ráda, ale stalo se něco, co ji změnilo? Prosím o komentáře... patulka13

 

"Osud dal mě a Edwarda dohromady. Ale zároveň nás i rozdělil..." Co všechno se mohlo přihodit během měsíce? Bella vypráví svůj příběh, který se odehrál před... Před čím? To si přečtěte.

 

Další jednorázová povídka, další možnost ke čtení. Celé je to z pohledu Edwarda, který uvažuje o svých pocitech. Snad si to užijete a bude se vám to líbit. Přeji příjemné čtení, vaše patulka13.

 

Bella žije ve Volteře už dlouhou dobu. Co se stane, když se tam jednoho dne objeví Cullenovi?


Jedna z mnoha možností, jak mohla dopadnout Bellina proměna...

 

Bella vypráví své vnučce příběh, který se odehrál před padesáti lety.

 

Alice, Jasper a jejich zakázaná láska...

Trable s láskou mají všichni. Výjimkou tudíž není ani mladík, který byl přeměněn v upíra již ve svých šestnácti letech...

1. část * 2. část * 3. část

 

Postavy: Renesmé, Seth, Jacob, Cullenovi...

Stav: Připravuje se

Děj: Jake a Nessie jsou spolu už hodně dlouho, avšak jejich vztah se začíná pomalu, ale jistě rozpadat. Hádají se kvůli každé prkotině - malá postel, nedostatek času, jiní kamarádi. A proto chodí Ness ke svému kamarádovi, který ji bezmezně obdivuje, avšak to tají. Jak tento příběh plný lásky, přátelství, bolesti a zmatků nakonec skončí?


Postavy: Bella, Charlie, René, Amy...

Stav: Připravuje se.

Děj: Bella měla vždy pohodový život, protože její anděl stážný při ní vždy stál. Co když se ale jednoho dne něco stane jejímu anděli a Bella je následně bez dozodoru, bez ochrany? Celý život se jí hroutí před očima -> rodiče se rozvádějí, ve škole má jeden problém za druhým a navíc se něco děje s její nejlepší kamarádkou. Ale chybami se člověk přeci učí - platí toto rčení i o Belle? Dokáže se postavit osudu a řídit svůj život vlastní vůlí?

P.S.: Bella nezná Edwarda.

 

Postavy: Bella, Edward, Jake,...

Děj: Bella stále toužím po jediném - stát se upírkou. Sice jí to Edward vymlouvá, ale nepřestane přemlouvat ostatní členy rodiny, aby ji proměnili. Po čase toho ale začne mít dost, a tak se s poražením odstěhuje k Jacobovi, se kterým začne "chodit". Tuší, že jednou se určitě otiskne do někoho jiného, ale nikdy by nečekala, že to bude někdo, koho zná. Moc dobře zná.


Nic neměním, zanechávám - vše prozatím platí, nehledě na to, jak dlouho jsem tu nebyla. :)

SiReeN -I ty tu patříš... :-) Možná se budeš divit, ale je to pravda. Jsi jedna z nejlepších autorek, od kterých jsem kdy co četla - nevymýšlím si! Obzvláště tvá povídka "Ta druhá". Chápu, že ti to nepřijde už tak dobré, jako dřív, ale podle mě je to čím dál lepší. Ani nechápu, jak ses zrovna ty - tak dokonalá autorka - mohla začít bavit se mnou. Moc si tě vážím. :-)

Zuzinecckaa - Tebe si sem taky dám. Není den, kdy bys mi nepomohla a moc si tě opravdu vážím. =) Netušíš, jak moc se mi líbí tvá tvorba - tady i na ourstories - a ráda se k tvé tvorbě vracím... :-)

Elbaci Má spřízněná duše, se kterou se mohu bavit o čemkoliv, o čem chci. Ať jsem ve škole nebo doma, kdykolidv se na tebe můžu se vším obrátit. Jsi mé zlatíčko a já bych tě nikdy za nic nevyměnila. Jsi jako můj anděl seslaný z nebe, aby na mě dohlížel a pomáhal mi v obtížných situacích. Já tě jen prosím... Zůstaň taková, jaká jsi, mám tě opravdu moc ráda, zlatíčko... :-))

Mám vás moc ráda, holky! =))

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od patulka13:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 13   Další »
127. Naitery
22.11.2013 [16:59]

NaiteryAhoj patulko,
pamatuješ si ještě na mě? Vím, stydím se, ani nevíš jak! Emoticon
Měla jsem hrozný blok, ale snažím se Vraha dopsat, tak kdyby si měla ještě zájem, tak by se tu měl objevovat. Nai ;)

126. BlackStar admin
17.11.2013 [14:31]

BlackStarAhoj,
ohľadom tvojho komentáru pri Mazaní poviedok som ti zanechala mail. Je tam riešenie bez mazania celého článku.

03.10.2013 [19:58]

dcvstwilightNeboj, to, žes neměla čas mi odepsat plně chápu. Škola je sviňa, byla sviňa a i jí zůstne. :D My studenti víme své. :D O matice mi nemluv, také si s ní moc netykám, je hrozná. :p Já tomu říkám magie a naše učitelka je čarodějnice. Ale za to skvělá... ;) Neumím si představit někoho lepšího na tento předmět, než je ona. ;) Já se dneska učila dvanáct otázek na fyziku, takže docela ok. ;)
To s bráchou... ale jo, zládám, jen to nemůžu dostat z hlavy a už tři měsíce mám synovce i neteř v myšlenkách každý den. Chybí mi. Malé je přes půl roku a nic o ní nevíme...
Jinak... jinak nevim, všechno je to hrozný, naše rodina by vydala na pěkně dlouhou telenovelu. Byla bych milionář, kdybych to natočila... ;)

29.09.2013 [21:43]

dcvstwilightfajn, budu čekat an novinky od Patulky! :) Zhubla? No to je přece skvělé, ale hlavně se do toho nezblázni, ať za chvilku nejseš průsvitná! ;)
No, neviděla, protože to je složitý a já to nechci rozmazávat po internetu, kde si to může přečíct každej. Jak říkám, naše rodina je jako parodie na telenovelu. ;) :( Prostě se brácha s přítelkyní rozešli a ono hup, no... Ona žije i s dětma u Plzně. My jsme na severu Čech, liberecký kraj.

29.09.2013 [17:52]

dcvstwilightNo, u mě se žije. Teď jsem taky byla nachcípaná, ale přesně jak říkáš, nemůžu si dovolit chybět, takže jsem to musela po škole vždy zabalená v ponožkách a mikinách vypotit. Nemohla jsem ležet v posteli, protože jsem musela dělat i věci doma a hlavně se v posteli prostě neumim učit. ;) Do toho hraju na tu kytaru, chodila jsem na hodiny, takže to prostě nešlo.
Jinak žijeme, naše rodina je jak vystřižená z telenovely, měli jsme tu pěkných pár zvratů, ale uklidnilo se to. Celkem, no následky se s námi už potáhnou, jestli chápeš, jak to myslim. ;) ;) Co je jinak nového?
Jinak pamatuješ si, jak jsem ti říkala, že se mi na začátku nového roku narodí neteř? Narodila se v únoru a jmenuje se Kristýna. :) Je jí přes sedm měsíců, ale já ji přes dva měsíce neviděla. :(

28.09.2013 [21:10]

dcvstwilightAle tak povedlo no, to ta tvá nová povídka. Všimla jsem si, žes žádala o smazání Osy. Nevěřila jsem svým vlastním očím, když jsem tam viděla napsnaou tvou přezdívku. A tak jsem se rozhodla prozkoumat, co je u tebe nového.
Ale jo, já to chápu, ten volný čas je sviňa. ;) Nemám toho sie tolik, ale tak místo toho, co máš ty, mi stačí hraní na kytaru a psaní povídek. ;) Do toho nějaká ta škola a je to v háji, že? Emoticon Jak se vlastně máš?

28.09.2013 [20:32]

dcvstwilightNazdárek! :) Teď jsem si všimla, že se k nám (i když jen na polovičná úvazek) vracíš! Takže vítej zpátky, Bobku! :)

120. SiReeN
31.01.2013 [21:18]

SiReeNNepleteš se. Moc děkuju. Emoticon Emoticon Emoticon

30.12.2012 [19:14]

dcvstwilightJá jsem vždycky ta chytrá! :DDD

30.12.2012 [15:08]

dcvstwilightNo, už teď si to datum nepamatuju. Emoticon Ehm, no, došlo. Emoticon Stačí se ti podívat na profil a hned je to všem jasné, kolik ti je, milá zlatá. Emoticon Emoticon Setěěěěěr! Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 13   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!