Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Alice? Co se s tebou děje? - 10. kapitola

Alice? Co se s tebou děje? - 10. kapitolaBella se rozhoduje mezi Alecem a Edwardem. Je tam i pohled Alice, jak to celé „vidí" ona. Jak to bude dál? A proč je Alice tak šťastná? Vše v kapitolce. Hezké čtení, vaše patulka13.

Pohled Alice

Nevěřila jsem, že se Bell tak chová. Nikdy se takto nechovala. Nechápu, proč chce být najednou s Alecem. Asi to chce jenom zkusit. Nebo opravdu nevím. Ale jedno vím jistě. Bella nikdy nechce zůstat navždy s Alecem. Možná si to myslí, ale v mých vizích je vždy s Edwardem a má krásné děti. Sice nechápu, jak to udělají, ale s Alecem nikdy nebude. To si jsem stoprocentně jistá. Chtěla jsem si s ní o tom ještě promluvit, ale v tom jsem zjistila, že pojedeme domů. Byla jsem hodně šťastná, ale nechápala jsem, proč vidím u nás i Aleca. To snad Bella nemyslí vážně! To chce Aleca mít u nás doma?! Tak to ne. Ale jestli bude chtít být Alec s námi, tak pro něj bude nemálo podmínek. Však ještě uvidí, hošánek. Nesmím nechat Bellu, aby se nechala Alecem zblbnout. Byl by smutný nejen Edward, ale i já. To by mi přeci moje milovaná sestřička neudělala! Najednou jsem viděla, jak se Alec rozhoduje, jestli s námi pojede, nebo ne. Musela jsem zařídit, aby s námi jel. Pak si může dělat, co chce, ale pokud by Alec s námi nejel, Aro by nás nepustil. S Alecem ano, ale bez něj ne.

Pohled Bella

Měla jsem sen o mámě. Moc se mi po ní stýská. Od té doby, co zemřela, jsme s Al bydlely s tátou. Vlastně od narození. Ten nám ale k 16. narozeninám koupil vlastní dům, abychom měly soukromí. Musela jsem se maminky zeptat, koho bych si měla vybrat.

„Mami, poraď mi. Edward, nebo Alec?“ zeptala jsem se.

„To si musíš vybrat sama, zlatíčko. Poslechni své srdce a rozhodneš se správně. Mám vás ráda, holčičky moje.“

„Máme tě taky rády, mami. Proč ty, mami? Proč ne někdo jiný? Proč? Moc nám chybíš. Prosím, vrať se,“ řekla jsem jí.

„Zlatíčko, neboj se. Ty to zvládneš,“ odpověděla. Pak se můj sen ale najednou změnil. Stála jsem na louce mezi Alecem a Edwardem. Musela jsem si vybrat. Podívala jsem se na Aleca a poté na Edwarda. Nebyla jsem si vůbec jistá.

„Miluji tě, Bell. Ty to víš,“ říkal mi Edward. V tu dobu jsem si už byla jistá.

„Také tě miluji, Edwarde. Ale chci být s Alecem,“ omluvila jsem se mu. Bolelo mě ho takto vidět. Nechtěla jsem mu ublížit. Strašně moc jsem ho milovala, miluji a budu milovat. Navždy. Ale musela jsem se dostat z Volterry a to půjde jedině s Alecem. To vím jistě. Svým způsobem jsem měla Aleca ráda, ale milovala jsem ho? To nevím. Otočila jsem se na Aleca, ale on tam nestál. Lekla jsem se, kde je, ale najednou se objevil přímo přede mnou. Usmála jsem se na něj a políbila ho. Rozhodla jsem se, že budu s Alecem pod podmínkou, že se mnou bude ve Forks. Nedokázala bych opustit Al. Teď doufám, že nám to Aro dovolí a Alec bude chtít být se mnou.

Probudila jsem se a zjistila, že Alec je stále vedle mě.

„Už jsem se rozhodla,“ řekla jsem smutně a sklopila hlavu. Alec jenom přikývl a zvedal se z postele. Už byl skoro u dveří, ale rychle jsem ho chytla za ruku. „Ani nevíš, jak jsem se rozhodla, a už odcházíš?“ zeptala jsem se naštvaně. Alec se na mě jenom překvapeně podíval.

„Jak to myslíš?“ zeptal se mě.

„Rozhodla jsem se pro tebe. Ale pouze pod jednou podmínkou. Nevím ale, jestli budeš souhlasit,“ říkala jsem mu. Pořád se na mě nechápavě díval. Musela jsem mu to vysvětlit.

„Alecu, musím ti položit jednu důležitou otázku.“ Alec jen přikývl. „Jsi tady ve Volteře šťastný?“ zeptala jsem se. Chvíli se na mě díval, ale poté odpověděl.

„Nikdy jsem zde nebyl šťastný, Bells. Než jsem tě potkal, bylo to tu jako v pekle. Nebýt Jane, tak už jsem utekl. Řekneš mi tedy tu otázku?“ zeptal se.

„Jistě. Alecu, byl bys schopný opustit Volterru a odejít se mnou do Forks?“ zeptala jsem se a čekala jsem na odpověď.

„Víš, Bells, já nevím, co na to řekne Aro. Co když to nedovolí? Vždyť nás poslal, abychom vás dovedli, tak si nemyslím, že by nás jenom tak pustil.“

 


Chtěla bych se vám všem omluvit, že se vám nelíbí, že je tam Alec, ale musíte číst dále a pak uvidíte, jak to dopadne. Jinak děkuji všem za komentáře. Vaše patulka13

 


 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Alice? Co se s tebou děje? - 10. kapitola:

 1
3. Elbaci
31.10.2011 [22:06]

Chudáák Alec! Bells! Ty potvoro! Tohle se dělá?! Emoticon Noo... Jsem zvědavá na Edwardovu reakci, až je uvidí spolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jsem zvědavá, co bude dál! Emoticon

03.08.2011 [16:19]

arabekTakže jakýpak smutný z Aleca? Nenene takhle by to nešlo. Hezky tam nech Alího. Náááádhera. Jsem taaaak moc ráda, že si ho vybrala. Jóooooooo

28.07.2011 [22:01]

Kika57 Emoticon To je ale vypočítaná mrcha! Emoticon Musím říct.. Jestli to opravdu takto zamýšlí, tak by třeba Edward s Alecem zatočil (=zabil)! A byli by spolu!! Jooooo!! Páni! Já musím jít rychle na další! Emoticon Píšeš opravdu skvěle! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!