Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Edwarde? Jsi to ty? - Prolog + 1. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - Prolog + 1. kapitolaAhojky. Tahle kapitola je jenom taková úvodní. Moc vás prosím, napište mi komentáře, jestli má cenu pokračovat. Moc prosím. Bella jde do školy a všechno je v pořádku. Až do oběda. Vaše patulka13

Prolog

Pohled Bella

Nesnášela jsem tenhle život! Proč se to stalo? Proč nemůžu být znovu dítě? To jsem neměla žádné problémy a vše bylo v pořádku. Můj nejlepší kamarád byl Edward. Bydlel zde, ve Forks. Měla jsem ho moc ráda. Samozřejmě jenom jako kamaráda. Vše jsme dělali spolu. Do té doby, dokud se rodiče nerozvedli. Bydleli jsme ve Forks. Takovém malém městečku. Zde jsem se narodila. Co se rodiče rozvedli, mě mamka vzala a odjely jsme k babičce do Phoenixu. Jenže ta po pár letech umřela, tak jsme s mámou zůstaly samy. Moc se mi tu sice líbilo, ale ve Forks jsem prostě prožila své dětství. Možná bych se vám mohla představit. Jmenuji se Isabella Marie Swanová. Ale všichni mi říkají Isso nebo Bello. Nesnáším, když mi někdo říká Isabello. Moje matka se jmenuje René a otec Charlie. Vše probíhalo nádherně… až do toho osudného dne ve škole. V ten den se změnil celý můj život.

1. kapitola

Pohled Bella

Jako každé ráno jsem se vzbudila v sedm hodin. Ptáte se proč? Protože si vždycky po ránu píšu s Edwardem. Vy ho asi ještě neznáte. Je to můj nejlepší kamarád už od malička. Jenže teď bydlím se svou mámou ve Phoenixu a Edward ve Forks. Tam zároveň bydlí můj otec. Vylezla jsem z postele a zapnula si zatím počítač. Vždycky se mi dlouho načítá pošta. Mezitím jsem si vzala oblečení a vyrazila do koupelny. Potřebovala jsem si dát pořádnou sprchu. Po ránu je to nejlepší. Vypořádala jsem se s ranní hygienou a zalezla zpátky do pokoje. Všechno jsem už měla do školy nachystané, tak jsem si v klidu mohla psát s Edwardem. Sedla jsem si k počítači a podívala se na e-mail. Jo! Edward mi už psal. Rychle jsem ho rozklikla.

Ahojky, Is,

vím, že tohle oslovení nemáš ráda, ale mně se to naopak líbí. Tak, copak je ve Phoenixu nového? Dlouho ses neozvala… Už jsem si říkal, co se děje. Asi máš hodně práce. A co jinak? Už sis vyhlídla nějakého kluka? Už by bylo na čase.

Zatím ahoj… Tvůj nejlepší kamarád Edward

Musela jsem se tomu smát. Tak už by bylo na čase, jo? No to určitě! Já mu dám. To je pravda. Dlouho jsem se neozvala. Ne, že bych na něj zapomněla! To ne! Ale já jsem se musela učit do školy. Zrovna jsme ten týden měli samé testy. Podívala jsem se na hodiny. Dobrý… je teprve půl osmé. Času dost. Tak mu ještě odepíšu.

Ahoj, Ede,

to nevadí, že mi říkáš Is. Mně už se to taky začíná líbit. Co je tu nového? Nic moc. Mamka se akorát poslední dobou schází s nějakým Philem. Jsem zvědavá, kdy mi ho představí. Promiň, že jsem se ti dlouho neozvala, ale neměla jsem čas. Musela jsem se učit. Představ si, že jsme teď psali samé testy. Hrozné. A co je nového ve Forks? Už jsem tam dlouho nebyla. Doufám, že ten víkend u nás platí. A ne, žádného kluka jsem si ještě nevyhlídla. Mám tě moc ráda. Moc se těším na víkend.

Zatím papa… tvoje Issa.

Tak to by bylo. Odeslala jsem to a šla do kuchyně. V rychlosti jsem si vzala něco na jídlo. Myslím, že to byly cereálie s mlékem. Ale nevím to jistě. Jakmile jsem to dojedla, oblékla jsem si bundu, obula boty, vzala tašku a šla do svého náklaďáčku. Ke škole jsem jela docela rychle. Chtěla jsem si ještě pokecat s Lisou. To je moje kamarádka již od doby, co jsem se přistěhovala. Jako jediná se mě ujala a pomohla mi se vším, co jsem potřebovala. U školy na mě už čekala. Jakmile jsem zastavila, hned přišla ke mně.

„Ahoj, Isso,“ řekla mi a obejmula mě.

„Ahojky, Lis. Jak ses měla?“ zeptala jsem se.

„Jak jsem se měla? Myslíš včera po tom večírku u Toma?“ odpověděla mi otázkou. Tom je její přítel. Moc jim to spolu sluší. Jeden čas balil i mě, ale já jsem o něj neměla zájem. Chtěla jsem jenom kamarády. Nakonec skončil s Lisou. Jenom jsem přikývla.

„No… tak docela dobře. Akorát mě strašně třeští hlava. To bude asi z toho alkoholu včera,“ zasmála se. Tomu jsem se neubránila a začala se smát spolu s ní. Poté jsme šly na první hodinu. Sedly jsme si jako vždy spolu. Celý den proběhl jako každý jiný. V biologii jsme pitvali žáby. Fuj! Jak já to nesnáším! Na obědě jsem si nabrala jídlo na tác a spolu s Lisou jsme si šly sednout k Tomovi. Mohly jsme si klidně sednout ke zbytku party, ale většinou si spolu sedáváme jenom my tři. Jako vždy jsem si koupila noviny. Vždycky se dívám, co je nového ve světě. Když jsem po škole přijela domů, mamka doma ještě nebyla. Nejspíš byla někde s tím Philem.  Opravdu jsem zvědavá, kdy mi o něm řekne. Udělala jsem si úkoly do školy, dala si sprchu a šla spát.

Ráno když jsem se probudila, tak jsem měla nějaký divný pocit. Nevím, ale věděla jsem, že se něco dneska stane. Jako každé ráno jsem si zapnula počítač a udělala potřebné věci. Pak jsem se podívala na e-mail a měla jsem tam jeden nový od Edwarda. Byl ještě ze včerejška. Asi jsem se včera zapomněla podívat. Otevřela jsem ho a přečetla si ho.

Ahoj, Is,

Normálně bych si s tebou ještě víc psal, ale za chvilku jedu s našima do Seattlu. To zas bude otrava. No nic. Ve Forks nic nového není. Akorát se tu do školy přistěhovali noví žáci. Myslím, že Cullenovi. Doktor Cullen spolu se svou ženou Esmé Cullenovou adoptovali čtyři děti… Emmetta a Rosalie a Alice a Jaspera. Emmett chodí s Rosalie a Alice s Jasperem. Já vím, je to divný, ale jsou to nevlastní sourozenci. No nic. Už musím končit. Rodiče už mě volají. Těším se na víkend s tebou.

Zatím ahoj… tvůj Edward.

Jakmile jsem to dočetla, napadla mě jediná myšlenka. Jak se do takového zapadákova, jako je Forks, můžou přistěhovat takoví zbohatlíci? Už jsem to neřešila. Ze dneška jsem tam žádnou novou zprávu neměla, tak jsem si vzala věci a šla do školy. Ve škole vše probíhalo stejně. Měla jsem dobrou náladu. Hlavně díky Lise a Tomovi. Jenže tahle dobrá nálada mi vydržela jen do oběda. Tam se stala ta osudová věc. Koupila jsem si noviny a šla jsem si sednout na své oblíbené místo k Lise a Tomovi. Rozdělala jsem si noviny a našla zase článek o novinkách ve světě. Jenže už ten nadpis mě hodně zarazil.

Dopravní nehoda v městečku Forks odnesla tři oběti


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Edwarde? Jsi to ty? - Prolog + 1. kapitola:

 1
20.01.2012 [20:37]

ank24pěkné lae jenom škoda že jsou jenom kamarádi Emoticon Emoticon ale moc se ti to povedlo

25.10.2011 [23:35]

LanoterUž jen podle názvu mě povídka zaujala, určitě jdu na další kapitolku, a jsem zvědavá jak se to celé vyvine Emoticon

4. Wera
24.10.2011 [10:11]

Wera Emoticon Emoticon

08.08.2011 [23:37]

MatikEsmeCullenPatuliik ---> klobúk dolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.06.2011 [13:28]

Terezinka Emoticon Emoticon Emoticon

1. kikuska
09.06.2011 [13:24]

veľmi pekné Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!