Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele JoHarvelle

Sraz Ostrava!!! 25

Mali by ste záujem o Tému mesiaca?

Áno (17) Nie (2)

Celkem hlasů: 19


JoHarvelle

JoHarvellePráva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Fanoušek Stephenie Meyer, převážně The Host.

Kontakt:

E-mail: zuzana.svabova17 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 388528709ICQ status

Statistiky:

Moje články: 168

Moje komentáře

Datum registrace: 19. 3. 2009

Poslední přihlášení: 4. 1. 2014, 16:52

Shrnutí povídek:

 

Povídky od JoHarvelle

Povídky od JoHarvelleKapitolové: The Reason, Pleurs, Z pohádky na dno,
Letní poblouznění
Jednorázové: The Reason, Amour Contre Désir, Desert Love

Články:

 

The Reason - 14. kapitola

The Reason - 14. kapitolaDokázala jsem si živě představit sebe lěžící, nahou, zohavenou... Svou tvář jsem natiskla více k němu a horní čelistí drtila tu spodní. Jeho vůni jsem vdechovala jako drogu, která mi měla pomoct od strastí.

 

The Reason - 13. kapitola

The Reason - 13. kapitolaNebyla jsem schopna mu odpustit a doplatila na to. Všechna ta bolest, kterou jsem mu po celou dobu způsobovala, byla sobectvím. Nikdy jsem ho nebyla hodna, na tom trvám. Teď více, než kdy dříve.

 

The Reason - 12. kapitola

The Reason - 12. kapitolaPřikývla jsem a odložila nádobí, abych si mohla nasadit kabát. Venku se už začínalo velice ochlazovat, sníh vždy nasněžil a opět roztál. Studené ruce mi pomohly do kabátu a objaly mě kolem pasu. Ucítila jsem jeho dech na tváři a otočila se tváří k němu, skláněl se ke mně a chtěl mě políbit. Hlavu držel skloněnou, abych se nemusela natahovat. Vzpřímila jsem se a přitiskla své rty na jeho.

 

The Reason - 11. kapitola

The Reason - 11. kapitolaPocit, že opět usínám v jeho náruči s jeho pažemi kolem sebe, byl neskutečný. Něco mi dávalo pocit, ať moc nedoufám, ale i přes tu nedůvěru, jsem byla neskutečně šťastná. Neodpustila jsem mu, ale držet se od něj jsem nemohla, ani kdybych chtěla.

 

The Reason - 10. kapitola

The Reason - 10. kapitolaByla nudná, pro normálního člověka, ale já něco takového už dlouho nezažila na to s celým hrudníkem. Uvědomila jsem si, že jako by se celý hrudník zacelil. I přesto, že jsem neměla jeho, cítila jsem ho. Byla jsem spokojená. Má nejlepší kamarádka vedle mě vybuchla smíchy, trošku jsem se lekla, protože se doopravdy neomezovala na hlasitosti. V polovině filmu si položila hlavu na moje nohy a své dala na opěrku, připadala jsem si jako ve zvláštní komedii, nebo spíše v realitě normálního člověka, který netuší nic o upírech nebo vlkodlacích.

 

The Reason - 9. kapitola

The Reason - 9. kapitola„Ne, Alice!“ poznala jsem hlas svého anděla. Ticho. „Nemůžu!“ zaječel znovu a bojovně zavrčel. Bylo toho na mě moc, zavřela jsem oči a v hlavě jsem cítila bodající bolest.

 

The Reason - 8. kapitola

The Reason - 8. kapitolaTy řeči v knihách a filmech, jak je to nádherný akt, jsou jenom řeči. Když David usínal, s pažemi silně semknutými kolem mých ramen, abych nemohla uniknout, vzlykala jsem. Vzlyky jsem potlačovala, aby se neprobudil, ale slzy jsem potlačovat nemohla. I přesto jsem toho nelitovala, nebylo to tak nádherné a s člověkem, kterého miluji, ale bylo to něco.

 

The Reason - 7. kapitola

The Reason - 7. kapitolaByla jsem to já, bez pochyby jsem to byla já, ale starší. Věnovala mi ještě jeden jistý úsměv a kývla na souhlas. Nechápala jsem to, chtěla jsem k nim udělat krok, ale s každým krokem oni udělali krok dozadu. Srdce se mi opět rozbilo o sto šest, ale nemohla jsem je dohonit. Najednou zanikli ve tmě, stejně jako já.

 

Letní poblouznění - 7. kapitola

Letní poblouznění - 7. kapitola„Přijdu později.“ Zvedl se a vzdaloval se k oknu. Řekl později, ne zítra.

 

The Reason - 5. kapitola

The Reason - 5. kapitolaNa tohle jsem rozhodně nebyla připravená, ale nemohla jsem dál žít svůj divný život. Bez ambicí, radosti, změn. Musela jsem začít alespoň trochu žít. Měla jsem šanci, nemohla jsem jí propásnout, ale musela jsem jí popadnout. Byla to ta poslední šance.

 

Letní poblouznění - 6. kapitola

Letní poblouznění - 6. kapitolaPřetáhla jsem si přes hlavu kapuci a dnes naposledy jsem se na něj podívala. S úsměvem mě políbil a odešel si sednout do auta. Zamručela jsem a s povzdechem se vydala k domu. Auto zůstalo u krajnice do té doby, než jsem zahnula za roh, pak prosvištělo kolem.

 

The Reason - 4. kapitola

The Reason - 4. kapitolaMusela jsem se otočit. Viděla jsem jenom záda té holky a pobaveného Edwarda. Nešlo jinak než se usmát, bylo to zábavné. Opět se mě snažil chytit, díval se na mě nádherný něžným pohledem, který mě zase zmátl. Ukázala jsem mu zasmušile svou skutečnou tvář plnou strachu, kterou mohl odhrnout jedině on a ve druhém okamžiku se obratně otočila a rychlým krokem mazala na kolej. Nezbývalo mi než si vyčítat tu chybu, jež mu přihrála.

 

The Reason - 3. kapitola

The Reason - 3. kapitolaChvíli jsem sledovala, jak jde do domu, piano utichlo, tak jsem radši šla nastoupit, ale než jsem si sedla, podívala jsem se nahoru do okna, ve kterém stál on a díval se přímo na mě. Nezkoumala jsem, jak se tváří, raději ne, místo toho jsem nastoupila a jela zpět na kolej.

 

Pleurs - 4. kapitola

Pleurs - 4. kapitolaPo víkendu v jiném světě se Bella vrací domů a musí si připustit, že o celém víkendu bude moci přemýšlet pouze jako o snu, přestože byl něco více.

 

Letní poblouznění - 4. kapitola

Letní poblouznění - 4. kapitolaNově nabytou svobodu se Bella rozhodne strávit po svém, což není ta nejlepší volba.

 

The Reason - 2. kapitola

The Reason - 2. kapitolaPod jeho pohledem jsem taky zkameněla, mohla jsem si jen kousat dolní ret a hledět do jeho očí. Byl ode mě pár metrů, ale viděla jsem, že jsou krásně zlaté. Pořád byl krásný, ale to se změnit nemohlo. Pořád se mi díky němu dokonale rozbušilo srdce, ale to se taky změnit nemohlo.

 

Letní poblouznění - 3. kapitola

Letní poblouznění - 3. kapitolaZůstane, nebo odejde?

 

Pleurs - 3. kapitola

Pleurs - 3. kapitolaBella musí udělat rozhodnutí, které ovlivní veškerou její další existenci.

 

Z pohádky na dno - 2. kapitola

Z pohádky na dno - 2. kapitola2. kapitola - Ze dna k temnotě. Na droze jsem byla už závislá, dávali mi ji pořád, hádám, že jenom pro jistotu, ale já už jí potřebovala. Zapomněla jsem na svůj předchozí život, teď jsem byla tady a prodávala své tělo. Tohle byl můj konec, konec neskonalé lásky. Velké, ale neopětované lásky.

Síň slávy

The Reason - prolog

The Reason - prologBella se smířila se všemi fakty, ale upírská rodina jí prostě nedá pokoj. Nejhorší je, když upír neví, co chce a ubližuje tím i těm, které skutečně miluje. Co člověk udělá pro to, aby byl milován, nebo spíše co udělá proto, aby z jeho života zmizela bolest.

 

Letní poblouznění - 2. kapitola

Letní poblouznění - 2. kapitolaPotká ještě někdy tajemného cizince?

 

Pleurs - 2. kapitola

Pleurs - 2. kapitolaDochází ke konfrontaci Belly a Edwarda, jež rozhodně skončí pro oba překvapivě.

 

Pleurs - 1. kapitola

Pleurs - 1. kapitolaBella je ve velkém neznámém městě, ale je tam někdo známý, o kterém doufá, že ho nepotká. Ale ani New York není tak velký.

Síň slávy

Letní poblouznění - 1. kapitola

Letní poblouznění - 1. kapitolaLos Angeles je město hříchů. Odtud pochází dcera policejního náčelníka Charlieho Swana. Navštívit jej, nebo-li odpykat si trest, jede do Fork právě ona. Jenže Bella si vždy najde něco, aby zahnala nudu. Ve Forks tomu není jinak. Zažija dva měsíce plné nevyzpytatelných věcí...

Síň slávy

Pleurs - Prolog

Pleurs - PrologItálie se nestala. Bella zůstala s Jacobem a jsou šťastní. Minulost ale většinou nějak vypluje na povrch, podobně jako v tomto případě. Bella odjede s univerzitou na pár dní do New Yorku, její normální život ovšem opět naruší stejná osoba.

 

The Reason - 6. kapitola

The Reason - 6. kapitolaKaždé sebemenší rozrušení, nové rány na duši a těle. Gravitace mě táhla dolů, jádro si na mé tělo kladlo nárok. Ale já nechtěla, má duše byla tady nahoře pořád.

 

The Reason - 1. kapitola

The Reason - 1. kapitolaPrvní kapitola, nejen informační. Objeví se ten, kvůli kterému to vše vlastně začalo a znovu začne.

 

Z pohádky na dno - 3. kapitola

Z pohádky na dno - 3. kapitola3. kapitola - Jen ať trpím. Jedná se o třetí dodatečnou část z pohledu Edwarda. Uvědomí si svou chybu, ale je příliš pozdě.

Síň slávy

Z pohádky na dno

Z pohádky na dnoZůstat na místě, které nám připomíná tolik bolestného, je těžké. Bella se rozhodne opustit Forks i všechny lidi, které zná. Touží po novém začátku, ale jako v mnoha jiných příbězích, ne vždy to končí dobře.

 

Letní poblouznění - 5. kapitola

Letní poblouznění - 5. kapitolaChytla jsem mu látku na prsou i druhou ruku a držela ho pevně. Jedním ladným pohybem by mě dokázal odstrčit. Přitiskla jsem se k němu pevněji, protože slovo láska, u nás mělo jiný význam. Význam, za který jsem odhodlaná bojovat.

 

The Reason

The ReasonA jsem zpět a to i se svou povídkou The Reason, ale ne trvale. Jelikož už slušných pár měsíců nedokážu nic napsat, zkusila jsem napsat Fanfiction. Respektive se vrátila k jedné staré povídce, kterou jsem smazala a slíbila, že jí přepíšu. Má stejný námět jako The Reason a dalo by se to použít i jako takový prolog k té povídce s pár úpravami. Za konec se nezlobte, konce já psát neumím, ale myslím, že to psaní mi už taky uniká. Pro neznalce: nekonečné a nudné téma "Bella po Edwardově odchodu".

NEWS

Úspěch Anny Kendrick, BAFTA a Zlaté maliny

Úspěch Anny Kendrick, BAFTA a Zlaté malinyNěkteré hvězdy Twilight jsou pořád vidět, ať už v pozitivním či negativním světle. U Anny Kendrick a jejím filmu Up in the Air určitě pozitivním. Zlaté maliny ale nebudou tak horké.

 

Desert Love

Desert LoveCo kdyby Bella nakonec zmizela do Phoenixu? Bez toho, že by se sblížila s Jacobem, bez toho, že by jí někdo pomohl? Myslím, že takových nápadů už tady bylo, ale snad se Vám to bude líbit i v mé verzi. Povídka v podstatě z donucení, protože jsem potřebovala vypnout a to mi pomůže pouze povídka na téma (TWFF), které mi jde nejsnáze.

 

Amour Contre Désir

Amour Contre DésirVymyslet název pro tuhle povídku byl nadlidský úkol. Nakonec zvítězila francouzština. Amour Contre Désir - Láska versus touha (případné chyby a opravy nesměřujte na mě, francouzky neumím). Psala jsem hodně povídky z pohledu Belly po odchodu Edwarda, zatímco on sám zůstal ochuzen a tímhle mu to chci vynahradit, přestože pracovní název zněl Kvůli lásce parchantem. Edwarda zachytila jiná upírka, která ho, díky svému daru, má v plné moci. Ale po čase se Edward vzdá a je zcela svobodný, přesto neuteče. K útěku mu po několika desítkách letech stačí pouhý okamžik a on se konečně setká se svou láskou. (PS: Doufám, že to není moc naivní a přecpaný láskou, poslední dobou jsem totálně v háji a nedokážu psát normálně).

 

Remember me - Trailer

Remember me - TrailerPokud si říkáte, co je vlastně Remember me, tak to je nový film Roberta, který bude mít premiéru už příští rok. Už se tady o něm jednou psalo, jeho novou hereckou kolegyní bude Emilie de Ravin.

 

Michael Welch - Mike

Michael Welch - MikePár informací o Michaelovi.

 

Gil Birmingham - Billy

Gil Birmingham - BillyPár informací o Gilovi.

 

Justin Chon - Eric

Justin Chon - EricPár informací o Justinovi.

 

Filmografie - Justin Chon

Filmografie - Justin ChonFilmografie Justina.

 

Edi Gathegi - Laurent

Edi Gathegi - LaurentPár informací o Edim.

 

Filmografie - Edi Gathegi

Filmografie - Edi GathegiFilmografie Ediho.

 

Jamie Campbell Bower - Cauis

Jamie Campbell Bower - CauisPár informací o Jamiem.

 

Filmografie - Campbell Bower

Filmografie - Campbell BowerFilmografie Jamieho.

 

Noot Seear - Heidi

Noot Seear - HeidiPár informací o Noot.

 

Filmografie - Noot Seear

Filmografie - Noot SeearFilmografie Noot Seear.

 

Billy Burke - Charlie

Billy Burke - CharliePár základních informací o Billym.

 

Happy Birthday, Lareth!

Happy Birthday, Lareth!Dnes neslaví žádná celebrita z Twilight, ale naše milovaná Lareth. Za to, co pro stránky dělá, si zasluhuje tento článek.

 

New Moon - parodie na vystřižené scény

New Moon - parodie na vystřižené scényParodie se už dělají vážně na vše. Na samotný film, trailer a teď už i na vystřižené scény, což je největší sranda, protože ty jaksi ještě nejsou známé. Podle mého úsudku se jedná o velice kvalitní parodii pocházející od profíků.

 

Stmivani.eu na Facebooku

Stmivani.eu na FacebookuFacebook se rozrůstá po celém světě, těchto stránek nevyjímaje. Chcete se seznámit s člověkem, kterému se líbí vaše povídka? Nebo naopak vám se líbí jeho?

 

Emmette, už zase?!

Emmette, už zase?!Když se spojí dva spisovatelé, vznikne velké dílo. Ale když se spojí dva blázni, nemůže vzniknout nic jiného než parodie, kterou vám přinášíme. U Cullenů ne schyluje k zajímavým událostem, aneb Emmett nemá nikdy dost. Lareth a JoHarvelle

 

Kellan - Nightmare on Elm Street (2010)

Kellan - Nightmare on Elm Street (2010)Kellan připravuje nový film. Remake filmu Noční můra na Elm Street z produkce Michaela Baye.

NEWS

Zfilmování Hostitele

Zfilmování HostiteleAno, dojde ke zfilmování další knihy Stephenie Meyer. The Host se dočká i svého filmové zpracování. Za tím však nebyl uveden žádný přesný termín.

 

Ochutnávka z filmografie Kristen - Adventureland (Zábavný park)

Ochutnávka z filmografie Kristen - Adventureland (Zábavný park)Tak jsem konečně měla tu čest vidět tento skvělý film. A musím říct, že film rozhodně stojí za shlédnutí. Nepromluví do vás jako Speak, ale přesto je to jeden z nejlepších filmů (podle mě), bezvadně ubíhá a než se nadějete, je konec.

 

Nauč mě nemilovat - Nový Měsíc - 2. část

Nauč mě nemilovat - Nový Měsíc - 2. částPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Úkolem bylo dosadit do děje novou postavu. Tato jednorázovka byla rozdělena na dvě části. Kniha druhá, autorkami jsou Lareth a Janna

 

Veronica - Rozbřesk

Veronica - RozbřeskPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... a s ním i poslední povídka. Úkolem bylo zasadit do příběhu novou postavu. Kniha čtvrtá, autorkou je Nikol18.
Chtěla bych vám všem, kteří jste se zúčastnili, za to že jste splnili úkol a poctili nás svým dílem. JH

 

Ztracená sestra - Rozbřesk

Ztracená sestra - RozbřeskPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Úkolem bylo zasadit do příběhu novou postavu. Kniha čtvrtá, autorkou je Marianne.

 

Nauč mě nemilovat - Nový Měsíc - 1. část

Nauč mě nemilovat - Nový Měsíc - 1. částPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Úkolem bylo dosadit do děje novou postavu. Tato jednorázovka je pro svou délku rozdělena na dvě části. Kniha druhá, autorkami jsou Lareth a Janna

 

Život - Rozbřesk

Život - RozbřeskPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Úkolem bylo dosadit do příběhu novou postavu. Kniha čtvrtá, autorkou je Izabela.

 

Nečekané setkání - Nový Měsíc

Nečekané setkání - Nový MěsícPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Úkolem bylo dosadit do příběhu novou postavu. Kniha druhá, autorem je james.

 

Poslední bitva - Rozbřesk

Poslední bitva - RozbřeskPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Úkolem bylo dosadit do příběhu novou postavu. Kniha druhá, autorkou je Sarach.

 

Nikomu nevěř - Zatmění

Nikomu nevěř - ZatměníPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Úkolem bylo dosadit do příběhu postavu. Kniha třetí, autorkou je ZabZa.

 

Láska bolí a život je krutý - Nový Měsíc

Láska bolí a život je krutý - Nový MěsícPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Úkolem bylo dosadit do příběhu novou postavu. Kniha druhá, autorkou je Naomi.

 

Ryan - Stmívání

Ryan - StmíváníPoslední kolo Co by se stalo, kdyby ... Je tady s ním i první povídka. Za úkol bylo dosadit do příběhu novou postavu. Kniha první, autorkou je Demetri.

 

Déšť slzy smývá - Prolog

Déšť slzy smývá - PrologDéšť se zdá jako nepříjemný přírodní jev, ale když nám déšť smyje bolestivé slzy z tváře, je vysvobozujícím přítelem. Mladá dívka se snaží vypořádat se zmatenou situací, která se zdá být zlým snem. Tímto vznikla nová povídka s názvem Déšť slzy smývá. Snad oceníte naši práci za spolupráce na této nové povídce.

Lareth a JoHarvelle

 

Rachelle Lefevre - Photoshoot

Rachelle Lefevre - PhotoshootDalší photoshoot, tentokrát Rachelle. Ona je prostě nádherná, ale z Bryce děláte přímo ošklivku. Každopádně jí závidím ty vlasy :D

 

Bryce Dallas Howard - Photoshoot

Bryce Dallas Howard - PhotoshootHodně lidí řeklo o Bryce, že je ošklivá nebo to nedokáže zahrát. Samozřejmě to bude jiné než od Rachelle, ale můžu vám alespoň přiblížit, jak vypadá.

 

Ochutnávka z filmografie Kristen - The Messengers (Prokletí domu slunečnic)

Ochutnávka z filmografie Kristen - The Messengers (Prokletí domu slunečnic)Dávám sem filmy pouze, které jsem viděla a jelikož od Kristen jsem viděla skoro všechny jenom na pár výjimek, tak sem dávám další tip. Tentokrát na menší horor.

 

Jodelle Ferland - Bree - Photoshoot

Jodelle Ferland - Bree - PhotoshootPhotoshoot Jodelle Ferland alias naší Bree. Hodně lidí vidělo fotku, na které jí bylo strašně málo, tak na ukázku, jak vypadá teď.

 

Cam Gigandet - James

Cam Gigandet - JamesZákladní informace o Camovi.

 

Filmografie - Cam Gigandet

Filmografie - Cam GigandetFilmografie Cama.

 

Peter Facinelli - Carlisle

Peter Facinelli - CarlisleZákladní informace o Peterovi.

 

Ochutnávka z filmografie Kristen - Speak (Mluv)

Ochutnávka z filmografie Kristen - Speak (Mluv)Nevíte, na co se v sobotní podvečer dívat? Tady je tip na starší Kristenin film Speak, bylo jí tam 14 a ten film doporučuju.

 

Filmografie - Peter Facinelli

Filmografie - Peter FacinelliFilmografie Petera

 

Noc - Rozbřesk

Noc - RozbřeskPoslední povídka z předposledního kola "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha čtvrtá, autorkou je Lareth

 

Proč - Zatmění

Proč - ZatměníDalší povídka ze série Co by se stalo, kdyby ... Smrt Bellina. Kniha třetí, autorkou je eunta

 

Návštěva - Nový Měsíc

Návštěva - Nový MěsícDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha druhá, autorkou je ZabZa

 

Pomsta chutná po krvi - Stmívání

Pomsta chutná po krvi - StmíváníDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha první, autorkou je Nikol18

 

Sen noci svatojánské - Rozbřesk

Sen noci svatojánské - RozbřeskDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha čtvrtá, autorkou je Izabela

 

Oko za oko, zub za zub - Zatmění

Oko za oko, zub za zub - ZatměníDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha třetí, autorkou je Harryna Potty

 

Skutečný vznik Ságy 1/2

Skutečný vznik Ságy 1/2Přišli jsme na to, jak vlastně Steph vymyslela celou ságu, je to rozdělé na dva díly. Za vniklé škody neručíme. Ministerstvo zdravotnictví varuje - další čtení pouze s výrobky značky Huggies nebo Pampers, v průběhu doporučujeme pravidelně měnit. Autorky: Krysteena a JoHarvelle - osoby postižené psychopatickou Twifilií nejvyšší úrovně.

 

Smrt Belly Swannové - Nový Měsíc II.

Smrt Belly Swannové - Nový Měsíc II.Další povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha druhá, autorkou je jarusinka.

 

Netvor ve mně - Stmívání

Netvor ve mně - StmíváníDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Bellina smrt. Kniha první, autorkou je Kikav - autorka tady použila i úryvek z Midnight Sun

 

Ztráta - Rozbřesk

Ztráta - RozbřeskDalší povídka ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Smrt Bellina. Kniha čtvrtá, autorkou Petruskhaaa

 

Nečekaně - Zatmění

Nečekaně - ZatměníDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Smrt Bellina - Kniha třetí, autorkou je Marketik.

 

Smrt Belly Swannové - Nový Měsíc

Smrt Belly Swannové - Nový MěsícDalší povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha druhá, autorkou je BlackRosexq

 

Šach Mat! Aneb osobní prohra Jaspera Hala - Stmívání

Šach Mat! Aneb osobní prohra Jaspera Hala - StmíváníPrvní povídka z nového kola "soutěže" Co by se stalo, kdyby ..." Kniha první, autorkami jsou Monick a Sarach.

 

Vlákna života nikdy nepřejí - Rozbřesk

Vlákna života nikdy nepřejí - RozbřeskPoslední povídka tohoto kola ze série "Co by se stalo, kdyby .." Kniha čtvrtá, autorkou je Kristen Swan

 

Dar od anděla - Zatmění

Dar od anděla - ZatměníPředposlední povídka z tohoto kola, ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha třetí, autorkou je Lareth

 

Pomoc, bojím se, neubližuj mi prosím - Nový Měsíc

Pomoc, bojím se, neubližuj mi prosím - Nový MěsícDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha druhá, autorkou je BJana.

 

Všechen Cast Eclipse

Všechen Cast EclipseSummit vydal celý seznam herců, kteří budou hrát ve třetím pokračování. Přidala jsem aktuální fotky nového castu - kliněte na jejich jméno.

 

Co kdyby padal první sníh ve Forks o den déle? - Stmívání

Co kdyby padal první sníh ve Forks o den déle? - StmíváníDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha první, autorkou je Monick

 

Vlákna osudu - Rozbřesk

Vlákna osudu - RozbřeskDalší povídka ze série "Co se stalo, kdyby ..." Kniha čtvrtá, autorkou je Izabela

 

Oheň slzy neosuší - Zatmění

Oheň slzy neosuší - ZatměníDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha třetí, autorkou je Nikol18

 

Změna mého života - Nový Měsíc

Změna mého života - Nový MěsícDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha druhá, autorem je james

 

Rozhodnutá bez lásky - Stmívání

Rozhodnutá bez lásky - StmíváníDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha první, autorkou je Alma

 

Láska jako záplata na smutek - Rozbřesk

Láska jako záplata na smutek - RozbřeskDalší povídka ze série "Co by se stalo, kdyby ... " Kniha čtvrtá, autorkou je Naomi

 

Budeš trpět - Zatmění

Budeš trpět - ZatměníDalší povídka ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha třetí, autorkou je Janna

 

Jiná volba; Jacob - Nový Měsíc

Jiná volba; Jacob - Nový MěsícDruhá povídka dalšího kola Co by se stalo, kdyby ... Kniha druhá, autorkou je Lioness

 

Umřelo mi moje štěstí - Stmívání

Umřelo mi moje štěstí - StmíváníPrvní povídka dalšího kola Co by se stalo, kdyby ... Kniha první, autorkou je Sarach

NEWS

Povídky na pokračování - seznam

Povídky na pokračování - seznamSeznam všech povídek na pokračování a jejich autorů. Nečekejte obsah, pouze seznam.
Počet povídek: 520
Aktualizováno: 9. 9.

 

Happy Birthday, Cam!

Cam alias upír James, dnes slaví své 27. narozeniny.

 

Mrs. Black and Mr. Black - Rozbřesk

Mrs. Black and Mr. Black - RozbřeskPoslední povídka tohoto kola ze série "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha čtvrá, autorkou je BCullen

 

Svatba - Zatmění II.

Svatba - Zatmění II.Další povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha třetí, autorkou je Ree

 

Vlkodlačí svatba - Nový Měsíc

Vlkodlačí svatba - Nový Měsíc Další povídka ze série "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha druhá, autorkou je Nikol18

 

Dokonalost sama - Stmívání

Dokonalost sama - StmíváníDalší povídka ze série "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha první, autorkou je JoHarvelle

 

První polibek našeho navždy - Rozbřesk

První polibek našeho navždy - RozbřeskDalší povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha čtvrtá, autorkou je Lareth

 

My dva, navždy - Zatmění

My dva, navždy - ZatměníDalší povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby se ... Kniha třetí, autorkou je Janna

 

Svatba - Nový Měsíc II.

Svatba - Nový Měsíc II.Další povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha druhá, autorkou je Reni21.

 

Svatba - Stmívání

Svatba - StmíváníDalší povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby ..." Kniha první, autorkou je Sarach.

 

Za to zaplatíš, šmejde - Rozbřesk

Za to zaplatíš, šmejde - RozbřeskPoslední povídka z 2. kola ze soutěže "Co by stalo, kdyby ..." Kniha čtvrtá, autorkou je KristenSwan

 

Když se stane omyl a upír už není upír - Zatmění

Když se stane omyl a upír už není upír - ZatměníDalší povídka ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha třetí, autorkou je JanaBaturna.

 

Smrt Edwarda - Stmívání II.

Smrt Edwarda - Stmívání II.Další povídka ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha čtvrtá, autorkou je Lea

 

Filmografie - Christian Serratos

Filmografie - Christian SerratosFilmografie Christian

 

Smrt Edwarda - Rozbřesk

Smrt Edwarda - RozbřeskDalší povídka ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha čvrtá, autorkou je kacii

 

Smrt Edwarda - Zatmění II.

Smrt Edwarda - Zatmění II.Další povídka ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha třetí a autorkou je Kafi

 

Filmografie - Anna Kendrick

Filmografie - Anna KendrickFilmografie Anny.

 

New Moon trochu jinak - Nový Měsíc

New Moon trochu jinak - Nový MěsícDalší povídka ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha druhá, autorkou zabza.

 

Smrt Edwarda - Stmívání

Smrt Edwarda - StmíváníDalší povídka ze soutěže "Co by se stalo, kdyby ..." Kniha první, autorkou je uuuzaaa.

 

Filmografie - Elizabeth Reaser

Filmografie - Elizabeth ReaserFilmografie Elizabeth

 

Božská Renesmee aneb B+E v přímém přenose - Rozbřesk

Božská Renesmee aneb B+E v přímém přenose - RozbřeskČtvrtá povídka druhého kola "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha čtvrtá, autorkou je Aleach.

 

Smrt Edwarda - Zatmění

Smrt Edwarda  - ZatměníDalší povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Třetí kniha, autorkou je HarrynaPotty.

 

Filmografie - Rachelle Lefevre

Filmografie - Rachelle LefevreFilmografie Rachelle

 

Smrt Edwarda - Nový Měsíc

Smrt Edwarda - Nový MěsícDruhá povídka z druhého kola "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Kniha druhá, autorka Sarach

 

Herci

HerciHerci a základní informace o nich.

 

My Monkey Man - Stmívání

My Monkey Man - StmíváníDruhé kolo naší "soutěže" Co by se stalo, kdyby ... Minule se mělo plakat dojetím nad smrtí Jaka, dnes se bude plakat smíchy nad smrtí Edwarda. Kniha první, autorkou Lareth.

 

Filmografie - Sarah Clarke

Filmografie - Sarah ClarkeFimografie Sarah

 

Everything does not end happily - Rozbřesk

Everything does not end happily -  RozbřeskPoslední povídka ze série Co by se stalo, kdyby .... Kniha čtvrtá a autorkou je zabza. Příští kolo zveřejňování začne během příšíto týdne. Užijte si poslední povídku na toto téma a napište autorce komentář, tedy až se vyplačete.

 

Taylor Lautner - Jacob

Taylor Lautner - JacobPár základních informací o Taylorovi.

 

Smrt Jacoba - Zatmění

Smrt Jacoba - ZatměníDalší povídka ze série Co by se stalo, kdyby ... Kniha třetí a autorkou je eunta. Přeju hezké slzy a zanechte autorce komentář.

 

Jackson Rathbone - Jasper

Jackson Rathbone - JasperZákladní informace o Jacksonovi.

 

Filmografie - Dakota Fanning

Filmografie - Dakota FanningFilmografie Dakoty

 

Filmografie - Nikki Reed

Filmografie - Nikki ReedFilmografie - Nikki Reed

 

Ticho - Nový Měsíc

Ticho - Nový MěsícDalší dílo ze série Co by se stalo, kdyby ... Předposlední den. Kniha druhá a autorkou je Lea. Přeju hodně slz a napište autorce komentář.

 

Kellan Christopher Lutz - Emmett

Kellan Christopher Lutz - EmmettZákladní informace o Kellovi.

 

Porušení štítu - Rozbřesk

Porušení štítu - RozbřeskDalší díl ze série Co by se stalo, kdyby ... Kniha čtrvrtá - Breaking Dawn. Autorkou je Nikol a přeje Vám hodně slz.

 

Poslední boj - Zatmění

Poslední boj - ZatměníDalší soutěžní povídka z Co by se stalo, kdyby ... Kniha třetí - Eclipse. Autorkou je Reni21, napište prosím komentář, jak se vám to líbilo a nezapomeňte si předtím vzít papírové kapesníčky.

 

Robert Pattinson - Edward

Robert Pattinson - EdwardZákladní informace o Robovi.

 

Další rána do srdce - Nový Měsíc

Další rána do srdce - Nový MěsícDalší díl soutěže Co by se stalo, kdyby .. Kniha druhá - New Moon a autorkou jsem já, JoHarvelle. Prosím vás také o komenty a snad se vám bude líbit.

 

Kristen Stewart - Bella

Kristen Stewart - BellaZákladní informace o Kristen.

 

Osudový dotek - Rozbřesk

Osudový dotek - RozbřeskDalší jednorázovka z naší soutěže Co by se stalo, kdyby ... Autorkou je KristenSwan a smrt je dosazena do děje poslední knihy - Rozbřesku. Příjemný pláč a nechte pro autorku komentář.

 

Sbohem, miluji Tě navždy - Eclipse

Sbohem, miluji Tě navždy - EclipseDalší jednorázovka z naší soutěže Co by se stalo, kdyby ... Je to dosazeno do knihy 3. Zatmění - Eclipse a autorkou je JanaBaturna. Tak hezké slzy a nezapomeňte jí zanechat koment.

 

Sbíhají se mi sliny - Nový Měsíc

Sbíhají se mi sliny - Nový MěsícDalší jednorázovka ze soutěže Co by se stalo, kdyby ... Tato povídka je zasazena do New Moon a autorkou je Monick. Tématem prvního kola byla smrt Jacoba od několika autorů.

 

Filmografie - Ashley Greene

Filmografie - Ashley GreeneFimografie Ashley Greene

 

Smrt Jacoba - Stmívání

Smrt Jacoba - StmíváníJistě jste si stihli všimnout soutěže Co by se stalo, kdyby ... Tady je první kolo a první povídka. Tématem 1. kola byla smrt Jacoba v různých dílech od různých autorů. Autorem této povídky je Adelka a kniha Stmívání.

 

Filmografie - Jackson Rathbone

Filmografie - Jackson RathboneFilmografie Jacksona Rathbona

NEWS

Riley obsazen

Riley obsazenDivím, že to tady ještě nebylo, teda doufám, pokud jo tak mi dejte vědět. - Byla obsazena první nová role do Eclipse, jedná se o roli novorozeného upíra Rileyho.

 

Carlisle a cvokař

Carlisle a cvokařTo bylo zase pozdě v noci a my s majou jsme potřebovaly psychologa, ale neměly jsme odvahu si ho sehnat, tak jsme ho sehnaly Carlisleovi, který prostě už dál nemůže.

NEWS

Michael Welch slaví

Michael Welch slavíMichael Welch, jehož můžeme znát jako Mika Newtona z Twilight, dnes slaví své 22. narozeniny.

NEWS

Comic Con - Interview

Comic Con - InterviewPřináším vám interview z Comic Conu. Robert, Kristen a Taylor tam jsou jako zástupci na konferenci.

NEWS

Teen Choice Awards 2009 - Hlasuj

Teen Choice Awards 2009 - HlasujNový ročník Teen Choice Awards. Twilight je nominovaný hned v několika kategoriích, kde hlasovat, zjístíte v celém článku.

 

Kristen - filmy - Into the Wild

Kristen - filmy - Into the WildInformace o Kristenině filmu Into the Wild (Útěk do divočiny) - jednom z nejlepších filmů všech dob.

 

Celkové zařazení Twilight dílů v Knize mého srdce

Celkové zařazení Twilight dílů v Knize mého srdceTakové malé znovupřipomenutí těm, kteří ještě v soutěži Kniha mého srdce nehlasovali. Plus umístění knih Twilight.

 

Emmett a Hummřice Annabell

Emmett a Hummřice AnnabellNormální lidé ve tři ráno chodí spát, lidé jako já nebo maja píšeme parodie až do šesti do rána. Maja s ní jsme dali dohromady tuto parodii, naši první. Doufám, že se bude líbit, pobaví a vy zanecháte koment.

NEWS

Nová fotka z New Moonu

Nová fotka z New MoonuObjevila se nová fotka z filmu. Myslím, že je úžasná, normálně se mi Taylor zdá jako dítě, ale tady úplně vidím, jak chrání Bellu, prostě nádhera.

 

Co by se stalo, kdyby ... - Konec projektu

Co by se stalo, kdyby ... - Konec projektu"Soutěž" pro všechny, kteří si chtějí procvičit své spisovatelské schopnosti. Už jste někdy přemýšleli o tom co by se stalo, kdyby se třeba Bella rozhodla jinak? A ostatni? V článku jsou shrnuty témata a odkazy na příslušná díla.

 

Filmografie - Taylor Lautner

Filmografie - Taylor LautnerFilmografie - Taye

 

Filmografie - Kellan Lutz

Filmografie - Kellan LutzFilmografie Kella.

 

Filmografie - Kristen Stewart

Filmografie - Kristen Stewart Filmografie Kristen Stewart

 

Filmografie - Robert Pattinson

Filmografie - Robert PattinsonFilmografie Roba

 

Kristen on Jimmy Kimmel Live

Kristen on Jimmy Kimmel LiveKristen byla v pořádu Jimmy Kimmla - Jimmy Kimmel Live. Datum - 13. 3. 2009. Moc jí to tam slušelo a fakt jsem se nasmála

 

Robertův nový film - Remember Me

Robertův nový film - Remember MeChcete vědět, kdo bude hrát spolu s Robem ve filmu Remember Me a něco o filmu?

NEWS

Happy Birthday, Elizabeth!

Happy Birthday, Elizabeth!Elizabeth slaví své 34. narozeniny!

 

Happy Birthday, Justin

Happy Birthday, JustinJustin Chon slaví!

 

Robert on Ellen

Robert on EllenRobert v Ellen Show. Miluju Ellen, vždycky je tam strašně srandy!

 

Dakota on Ellen

Dakota on EllenDvě videa z Ellen Show, kde byla Dakota, nevím jak vy ale já Dakotu miluju, je strašně chytrá a společenská. První je z roku 2004 když byla ještě malá, je tam rozkošná a to druhé je z roku 2008, varuju, že bez angličtiny tomu rozumnět nebudete.

 

Funny video s Camem

Funny video s CamemVideo o tom, jak cam potkal fanynky Twilight a ty ho považovali za Jamese. Chlámala jsem se u toho dost + bonus, už vím jak se vyslovuje Camovo příjmení.

 

Happy Birthday, Nikki!

Happy Birthday, Nikki!Dneska tato skvělá herečka slaví 21. let!!!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!