Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od JoHarvelle

Sraz Ostrava!!! 04

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (0) Predsavzatia (0) Krv na snehu (1) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 1


Povídky od JoHarvelleKapitolové: The Reason, Pleurs, Z pohádky na dno,
Letní poblouznění
Jednorázové: The Reason, Amour Contre Désir, Desert Love

 

Vítejte v mém shrnutí, budu vděčná za každý komentář, který mi necháte, a samozřejmě i za to, když si mé povídky přečtete.

 

Po dlouhé době nečinnosti jsem se rozhodla zde opět publikovat svou fanfiction tvorbu, ke psaní se ale nevracím, takže všechny povídky jsou dokončené, ačkoli Letní poblouznění je jaksi nedopsané.

Také bych všem, kteří mě ve psaní podporovali, chtěla obrovsky poděkovat.

Pokud byste mě chtěli kontaktovat, tak icq mám v profilu, email taky a kdyby se tu objevil uživatel webu CSFD, může mě najít pod nickem SydneyB, tam trávím poslední dobou nejvíce času.

 

Na Scrivere.ic.cz sice aktivní nejsem, nicméně nějaké povídky tam naleznete: Shrnutí.


 

The Reason * Pleurs * Z pohádky na dno * Letní poblouznění


The Reason - Bella se smířila se všemi fakty, ale upírská rodina jí prostě nedá pokoj. Nejhorší je, když upír neví, co chce a ubližuje tím i těm, které skutečně miluje. Co člověk udělá pro to, aby byl milován, nebo spíše co udělá proto, aby z jeho života zmizela bolest.

Prolog * 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5.kapitola * 6.kapitola

* 7. kapitola * 8. kapitola * 9. kapitola * 10. kapitola * 11. kapitola * 12. kapitola *

13. kapitola * 14. kapitola


Pleurs - Itálie se nestala. Bella zůstala s Jacobem a jsou šťastní. Minulost ale většinou nějak vypluje na povrch, podobně jako v tomto případě. Bella odjede s univerzitou na pár dní do New Yorku, její normální život ovšem opět naruší stejná osoba.

Prolog * 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola


Z pohádky na dno - Zůstat na místě, které nám připomíná tolik bolestného, je těžké. Bella se rozhodne opustit Forks i všechny lidi, které zná. Touží po novém začátku, ale jako v mnoha jiných příbězích, ne vždy to končí dobře.

1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitolaLetní poblouznění - Los Angeles je město hříchů. Odtud pochází dcera policejního náčelníka Charlieho Swana. Navštívit jej, nebo-li odpykat si trest, jede do Fork právě ona. Jenže Bella si vždy najde něco, aby zahnala nudu. Ve Forks tomu není jinak. Zažija dva měsíce plné nevyzpytatelných věcí...

1. kapitola * 2. kapitola * 3.kapitola * 4. kapitola * 5.kapitola * 6.kapitola * 7. kapitolaThe Reason * Amour Contre Désir * Desert Love (odkaz na povídky v obrázku)


The Reason - Stejné téma jako u kapitolové povídky The Reason, akorát se příběh vyvine jiným směrem, tím méně záživným.


Amour Contre Désir - Edwarda zachytila jiná upírka, která ho, díky svému daru, má v plné moci. Ale po čase se Edward vzdá a je zcela svobodný, přesto neuteče. K útěku mu po několika desítkách letech stačí pouhý okamžik a on se konečně setká se svou láskou.


Desert Love - Co kdyby Bella nakonec zmizela do Phoenixu? Bez toho, že by se sblížila s Jacobem, bez toho, že by jí někdo pomohl?Tak jste se prokousali až na konec shrnutí, doufám, že ve zdraví.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od JoHarvelle:

 1
6. Michy
02.02.2016 [3:57]

Páni, tolik proseb o pokračování povídky Letní poblouzneni a stále nic? Škoda že to nemáš dokončené. Emoticon Jinak pěkné čtení :-)

5. werca13
28.02.2012 [19:03]

trašně moc a moc se mi líbí povídka letní poblouznění, a doufám , že budeš pokačovat. Úplně souhlasím s nicolCarlieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.01.2012 [21:23]

alicecullen105 Emoticon Emoticon Emoticon

20.11.2011 [19:40]

nicolCarlieCullenAhoj, dnes som začala čítať Letné pobloznení a dostalo ma to!... prosím pokračuj v tej poviedke... čo nevídiš koľký z nás na to čakajú?... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. tami
15.07.2011 [7:47]

mužu vědět proč je letnípoblouznění zařazena v dokončených povídkách když dokončená není??????

1. ZdeLla
14.07.2011 [9:32]

proč nedokoncis povídku Letní poblouzneni???:-/

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!