Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Happy Birthday, Lareth!

Happy Birthday, Lareth!Dnes neslaví žádná celebrita z Twilight, ale naše milovaná Lareth. Za to, co pro stránky dělá, si zasluhuje tento článek.

 

Lareth se postupně a pracně vyšplhala na příčku adm3 a to zaslouženě. Myslím, že pro stránky toho dělá hodně a alespoň tímhle bysme jí mohli něco oplatit. S někým zadobře není, ale to rozhodně není náš příklad. Jsem ráda, protože těmito stránkami jsem neobjevila pouze svou vášeň, ale i skvělou kamarádku.

Možná bych se mohla dostat k tomu, kolik jí je let. Dneska slaví své 17. narozeniny a já jí tedy přeju všechno nejlepší. Hodně zdraví štěstí a nemůžu opomenout silné nervy, protože ty ještě hodně užiješ.

Lareth:  Nedělám ti to naschvál. :DSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Happy Birthday, Lareth!:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!