Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Veronixika

Veronixika

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Veronika

Věk: 16

O mně: Jsem věrnou služebnicí Světla, Temnoty a Ducha... jsem dcerou Síly a Nespoutanosti... jsem sestrou Energie a Promnělivosti...

Možná jsem jen malé štěně, možná mě nikdo z vás nepotřebuje... ale možná mi nic z toho nevadí!

Narozena jako vzdušné znamení Saturnu a Uranu, avšak taktéž jako vodní buvol.

Veronixika... VeraNica... Dívka dvojí tváře a dvojí osobnosti... možná příliš temná... možná však příliš veselá... možná neexistující... možná všude dlící...
... Jen to jsem JÁ!

Kontakt:

E-mail: veronixika (zavináč) seznam.cz

ICQ: 473625055ICQ status

Skype: Ver-Terr-Mor

Web: veronixika.pise.cz

Statistiky:

Moje články: 67

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 10. 2010

Poslední přihlášení: 3. 2. 2015, 20:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Veronixiky

Bohužel, zde jsem přestala přispívat... pokud však hodláte zabrousit na můj blog, naleznete tam i tyto povídky v aktualizované verzi... veronixika.pise.cz

Články:

 

Agentka (13)

V minulé kapitolce se Ag i Cullenovi střetli na louce. Zjistili jsme, že Ag není nepřemožitelná, a také se snad vše urovnalo. A co se bude dít dále?

 

Agentka (12)

Další kapitola je tady. V minulém díle jste se dozvěděli něco o tom, jak je Ag nepřemořitelná. Ale opravdu by příroda dovolila to, aby existoval někdo tak mocný? Někdo opravdu nepřemožitelný? Nebo má také Ag nějakou slabinu?

 

Agentka (11)

Tak a je tady další kapitolka mé povídky. Koho Ag slyšela? Je Ag nepřemožitelná? A přežijí Cullenovi nebo Ag? A dojde vůbec k boji?

 

Agentka (10)

Tak a je zde po dlouhé době zase jedna kapitolka Agentky. Hrozně dlouho mi trvalo, než se mi podařilo to vše vymyslet, a ještě delší doba uplynula, než se mi kapitolku podařilo zformulovat do vět. Takže doufám, že se bude líbit a zanecháte nějaký ten komentář.

 

Agentka (9)

Kapitolka, ve které se stane dost podstatných věcí. Konečně se nám blíží už setkání Ag s Edwardem a také pár zajímavých zjištění. Dále jsem se rozhodla udělat vám radost a pokusila jsem se kapitolku dát docela dlouhou. Tak ať se líbí.

 

Agentka (8)

V minulém díle to skončilo noční můrou Ag. Jak tento zlý sen ovlivní pokračování příběhu? A co Billy, že by vážně nechal to, že u Charlieho doma je upírka, jen tak? To se (snad) dozvíte v této kapitolce.

 

Agentka (7)

Pokračování rozhovoru mezi Ag a Bellou a na závěr mám pro vás informaci o tom, jakou nejhorší noční má Ag. No a samozřejmě nechybí pár dalších informací o tom, co je Ag vlastně zač.

 

Agentka (6)

Takže, zatím se Billy dozvěděl, že Ag je zpátky, Bella se také seznámila s Ag, která také už ukázala svou schopnost. Charlie se snaží chránit Bellu před pravdou o upírech, ale Ag právě zjišťuje, že Bella má s upíry určitě něco společného.

Co se bude dít dále?

 

Agentka (5)

Tak po dlouhé době nová kapitolka. Ag jde na výpravu. V této kapitole vám trochu přiblížím její mocný dar.

 

Agentka (4)

Tak a je tu další kapitolka Agentky. Doufám, že se bude líbit. Možná se konečně začne něco dít, ale možná ne, kdo ví? Takže, Ag právě žije první den jako obyčejný člověk. Charlie jde na ryby a Bella... No, myslím, že víte kam se chystá. Co udělá Ag? A co zjistí Billy? To se dočtete v této kapitolce.

 

Agentka (3)

Tak a jsem tu s třetí kapitolou. Tentokrát se podíváme hlouběji k Ag a zjistíme něco málo o její minulosti a také se tu objeví Blackovi. Jaký mají vztah k Ag? Ví Billy, že se Charlie přátelí s upírkou?

 

Agentka (2)

Druhá kapitolka. Jak si prožila první setkání z Bellou Ag? Co všechno jí Charlie zatajil a proč se pohádají? O tom bude druhá kapitola Agentky.

 

Spojení (2)

Tak je to tady, 13. kapitola z "Propojené" je hlavním tématem této kapitolky. Alice se pokusí Veroniku proměnit, ten kdo četl "Propojené" bude sice okraden o překvapení, ale myslím, že i přez to je toto docela hezké počteníčko. Dozüfám ve vaše komentáře!

 

Výměna světů (prolog)

Twilight a The Vampire Diares, stálé hádání se o to, co je lepší. Možná to zjistíte právě v této povídce. Povídku jsem vytvořila pod čistě vědeckým účelem, co by se stalo, kdyby se například Edward Cullen musel vžít do role Stefana Salvatorea? Dokážete si představit měniče Jacoba jako upíra Damona? Jak by se s tím dotyční vypořádali? Právě o tom je tato povídka.

 

Agentka (1)

První kapitolka, tentokrát jsem ji udělala z pohledu Belly. Je to hlavně proto, aby jste věděli, kdy se povídka odehrává, nápovědou vám může být také úryvek z knihy: Stmívání, které jsem dala hned na začátek. Přeji příjemné počtení, Veronixika.

 

Spojení (1)

Tak po dlouhé době očekávání je zde první kapitolka (prokletého) Spojení, takže začínáme 11 a 12 kapitolou z povídky "Propojené", ale tentokrát z pohledu Alice. Doufám, že se bude líbit a zanecháte komentáře (jak bych jinak poznala, že chcete další kapitolu?).

 

Princezna Volterry (5)

Tak po velice dlouhé době je zde další díl Princezny. Určitě všechny zajímá, kdo vlastně jde za naší Isis a co jí chce. Nebojte, všechno v téhle kapitolce zjistíte. Doufám, že se bude kapitola líbit a zanecháte nějaký ten komentář!

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (23)

Miluji tě, ale musím tě zničit (23)Poslední kapitola. Doufám, že se vám minulé šťastné shledání líbilo. Takže, Bella s Thomasem se vrátí zpět domů, jak je přivítají Cullenovi? Budou ještě ve Forks vítáni nebo už je ostatní zavrhli? Co ještě zjistí Bella o Edwardovi? Zjistí Edward, co je Bella zač, nebo pro něj zůstane nadále záhadou?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (22)

Miluji tě, ale musím tě zničit (22)Další kapitolka, bohužel už předposlední. Takže vypadá to na jednu nešťastnou lásku, vážně k sobě Edward s Bellou nenajdou cestu? Zůstanou navždy sami až po zbytek věčnosti? Co se stalo z Belly, když s Thomasem opustila Forks? Chce být člověkem, nebo dá přednost svému tygřímu já? Koho Bella pozná?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (21)

Miluji tě, ale musím tě zničit (21)Jsem tu z další kapitolou Miluji tě, ale musím tě zničit. Konečně jsou Cullenovi i Bella v bezpeční? Ale je to pravda? Vážně už bude vše v pořádku? O čem budou Edward a Bella mluvit? Budou spolu, nebo zůstanou nepřátelé? Tak na tyto otázky naleznete odpovědi v této kapitolce.

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (20)

Miluji tě, ale musím tě zničit (20)Tak, povídka nyní může oslavit své druhé kulatiny, které jsem ani neočekávala, ale jsou zde. Takže k ději. Jak jste se dočetli v minulé kapitole, Thomas se pokusil zachránit Bellu, a tak musel zachránit Edwarda. Podaří se mu to? Co ho to bude stát? Co to bude stát Bellu a Edwarda?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (19)

Miluji tě, ale musím tě zničit (19)Takže, jsem tu s další kapitolou. Tentokrát je kapitola velice nezvykle z pohledu Thomase, který jsme tu snad ještě neměli. Thomas se vrátí domů po práci, ovšem doma chybí Bella, co se Thomas dozví? Proč má divný pocit, že něco není v pořádku? Doufám, že se vám bude kapitola líbit a že zanecháte nějaký komentář. Vaše Veronixika.

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (18)

Miluji tě, ale musím tě zničit (18)Takže, i když název této kapitoly naznačuje opak, toto zdaleka konec není, doufám, že se vám kapitolka bude líbit a že zanecháte komentáře, které mi pomáhají dále psát. Někteří mě za konec budou chtít zabít, ale doufám, že se dožiji konce téhle povídky. Takže, v minulé kapitole se Bella rozhodla, že splní svůj úkol, ale opravdu jej splní? Skončí touto kapitolou život někoho z Cullenů?

 

Agentka - prolog

Ag pracuje pro jednu tajnou vládní společnost, je to agentka. Zasahuje na těch nejnebezpečnějších akcích, protože ona není člověk, je upírka. Co se stane, když se rozhodne po dlouhé době navštívit svého starého známého ve Forks? Co bude říkat Charlie na svou dávnou přítelkyni?

 

Princezna Volterry (4)

Princezna Volterry (4)Další kapitolka je zde, v této kapitolce se zatím nic moc neděje, ale už v příští kapitole to bude zajímavější. Teď se podíváme zhruba do stejné doby, jako minule, ale tentokrát z pohledu Isis. V této kapitole je pár záblesků minulosti, trénink z Felixem a kraťoučké setkání z osobou, o které jste již četli v minulé kapitolce.

 

Princezna Volterry (3)

Princezna Volterry (3)Takže, po dlouhé době další kapitolka Princezny, protože jsem si všimla, kolik komentářů jste zanechali u minulého dílku, musela jsem Vám udělat radost a napsat další kapitolku, i když nemám zrovna nejvíc nápadů a času. Povídka je netradičně z pohledu někoho jiného, než Isis.

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (17)

Miluji tě, ale musím tě zničit (17)Takže, Bella se již v minulé kapitolce vrátila do Forks, teď sedí s Edwardem na obědě a stojí před rozhodnutím, musí se rozhodnout, jestli zničí nebo nezničí Edwarda, jak se rozhodne se dozvíte právě v této kapitolce. Zase, i když to nemám zvykem, je tu i pohled Alice, která vše pozoruje a snaží se přijít na to, co je Bella zač.

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (16)

Miluji tě, ale musím tě zničit (16)V této kapitolce se konečně jede do Forks, zvládne Bella zůstat chladnou a chovat se jako správná královna? Nebo Edwarda nenápadně varuje před její hrozbou? Pokud ano, jak bude Edward reagovat? Bude se o Bellu ještě zajímat, nebo se za těch pár dní změnil? To vše se dozvíte v této kapitolce, kde se konečně začíná něco dít.

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (15)

Miluji tě, ale musím tě zničit (15)Další kapitolka, omlouvám se, že to tak dlouho trvalo. Ale snad vás potěší, že je delší než obvykle. Zatím se ještě nejede do Forks, ale slibuji, že už v příští kapitolce se dočkáte dalšího setkání z Edwardem. Snad se vám bude líbit i tato docela nudná kapitolka.

 

Spojení (Prolog)

Konečně je tu druhý díl povídečky Propojené, tentokrát nese název (prokleté) Spojení a je celý z pohledu Alice. Tady máte tedy prolog, ve kterém je první setkání Veronixiky a Alice, ale tentokrát samozřejmě z pohledu Alice. Myslím, že se máte na co těšit.

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (14)

Miluji tě, ale musím tě zničit (14)Takže, další kapitolka pojednává o tom, jak se Belle žije, jaký život žije teď, když si z bratrem udělala „dovolenou“ a šli stanovat do lesa. Co chystá? Kde se uchýlí? Vrátí se ještě někdy? Dopadne tahle povídka dobře nebo bude konec smutný?
Připomínám, že toto není konec povídky, ale už se ten konec blíží, tak se připravte!

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (13)

Miluji tě, ale musím tě zničit (13)Takže, další kapitolka, po dlouhé době, ale zato myslím docela dlouhá. Jinak tu máte nečekaně i krátký pohled Alice, jak se cítí, když je Edward s Bellou na louce? Co si myslí o Belle? Co se na louce stane? Přežijí toto setkání oba bez úhony na těle i na duši? Co se zvrtne v loveckém plánu? Co Bella objeví? Je toto konec naší povídky? To vše se dozvíte v průběhu této kapitolky, tak ať už vás nezdržuji od čtení. Příjemné počtení, Veronixika.

 

Propojené 16. kapitola

Propojené 16. kapitolaTak a je tu poslední kapitolka mé povídky: Propojené. Nekončí zrovna nejběžněji, ale alespoň vás nalákám na druhý díl této mé první povídky, který se jmenuje: Spojení. Bude z pohledu Alice, jak jste se mohli dozvědět už z předešlého dílku. Budu ráda, když si ho přečtete. Jinak snad mě nezabijete za ten konec, je vážně hrůzostrašný. Jinak jako shrnutí: Veronixika se vrátila domů ke Cullenovým, ale u Cullenových chybí jedna osůbka: Alice. V této kapitolce se dozvíte, kam zmizela.

 

Propojené 15. kapitola

Propojené 15. kapitolaTak, a je tu předposlední kapitolka Propojené, ale nebojte, připravuji druhý díl, tentokrát z pohledu Alice. Bude se jmenovat: „Spojení“ už teď se můžete těšit, takže, v této kapitolce se zhruba nic neděje, ale nebojte, v příští kapitolce toho bude daleko více. Takže abych to shrnula: V minulé kapitolce Veronika zjistila, že má svou moc a že je ještě silnější než kdy předtím. V této kapitolce přijdou Volturiovi, Veronika jde do La Push a ujasní si tu záležitost se Sethovým „otiskem“. Krátké setkání tu také bude s Leah a s Renesmé.

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (bonus)

Miluji tě, ale musím tě zničit (bonus)Takže, jakpak se cítí Edward, když jede z Bellou v autě nebo když je s ní v jídelně? Co se děje u Cullenů, mezitím co Bella s Thomasem kují pikle? Jaká je Bella z Edwardova pohledu? Jak na ni reagují ostatní Cullenovi? To vše v tomto bonusu, který Vám mou povídku obohatí o Edwardův pohled.

 

Propojené 14. kapitola

Minule jsme skončili čtením myšlenek, tak v tom budeme pokračovat a objevovat dále, jak se Veronixika v novém světě má. Tato kapitolka je odpočinková, také zní trochu pohádkově, ale je toto pohádka? To se dozvíte v dalších dílech Propojené, stačí jen pořádně číst a zjistíte, že není vše tak růžové, jak se na první pohled zdá!

 

Propojené 13. kapitola

Propojené 13. kapitolaTak a je tu konečně šťastný konec, ale počkat, že by to byl opravdu konec? No, to zjistíte sami, ale myslím, že Vás překvapí, jak se bude dále náš příběh vyvíjet. No tak si přečtěte i tuhle kapitolku, snad mile překvapí.

 

Propojené 12. kapitola

Propojené 12. kapitolaVeronika se dostala na výslech, na louce to už vypadá jako u soudu. Veronika se snaží vykroutit z pout, které tvoří Emmetovy ruce. Podaří se jí to? Uvěří Edwardovi a ostatním? Jak se jejich problém vyřeší? Kdo nakonec zachrání situaci? To si musíte přečíst!

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (12)

Miluji tě, ale musím tě zničit (12)Takže jsou tu zase lovci v plném nasazení, určitě víte koho budou lovit. Jak? To se dozvíte v této kapitole. Takže něco více k obsahu: Thomas se dozví, že jsou Cullenovi upíři, Bella si vybíjí zlost na Mikovi a Erikovi. Bella začne kout pikle na Edwarda a Edward? Ten je rád, že je s Bellou, ale co když jsou jeho dny již sečteny?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (11)

Miluji tě, ale musím tě zničit (11)Takže taková ne moc povedená kapitolka, ale snad si ji přečtete, očekávám vlnu kritiky. Je o výletě Belly do La Push a také o dalším setkání s Edwardem, tak pište prosím komentáře. Možná se najde i pár takových, které tato kapitolka bude bavit!

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (10)

Miluji tě, ale musím tě zničit (10)Bella a její setkání z Culleny. Jakpak bude probíhat? Přežije Bella i Cullenovi? Nebo se ve škole odehraje bitva na život a na smrt? Jestli ano, kdo vyhraje?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (9)

Miluji tě, ale musím tě zničit (9)Bella jde poprvé do školy, koho tam potká? Bude se jí v nové škole líbit? Najde si nějaké dobré kamarády? Jak se jí budou zamlouvat ostatní studenti? Určitě už víte, koho mám na mysli, no jo, jasně že víte, ale pokud by se našel někdo, kdo neví, radši to utajím.

 

Propojené 11. kapitola

Propojené 11. kapitolaTak a je tu další kapitolka mé povídečky. No tak minule jsem Vám to nechala otevřené, a tak se konečně dozvíte, co se vlastně děje. Někteří to možná tuší, ale snad si i tak přečtou tuhle kapitolku, se směšným názvem: „Dvakrát Alice rovná se pohroma!“

 

Propojené 10. kapitola

Propojené 10. kapitolaTak a máme tu první kulatiny Propojené! Veronixika je spokojená, žije mezi Culleny sice jen týden, ale už je jako jedna z nich. Jen jako? Jaký je to pocit, neznat své druhé já? Jak se jí život upírky líbí? Je to ještě ona?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (8)

Miluji tě, ale musím tě zničit (8)Bella a Thomas konečně nalezli svůj nový domov. Budou tam šťastni? Kde se zabydlí? Jak se jim líbí jejich domeček? Tato kapitolka je jen taková odpočinková, moc se neděje, ale alespoň naše sourozence lépe poznáte!

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (7)

Miluji tě, ale musím tě zničit (7)Co se stalo s Bellou? Jak se jí líbí cestování po USA? Co dělá v noci, když bratr spí? Co nového zjistila o upírech? Co se stane, když potká upíra těsně před západem slunce?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (6)

Miluji tě, ale musím tě zničit (6)Další kapitolka je o rozdílech mezi Bellou a Thomasem, proč je každý úplně jiný? Odkud pochází lovci upírů?

 

Propojené 9. kapitola

Propojené 9. kapitolaTak a je to tu, první zkouška pro Carlislea! Odolá vůni čarodějky? Dokáže se s tím vypořádat? Bude moci Veronixika žít „normální“ upírský život? Zachrání je před Jane Volturi? Jak se bude pouto mezi Alicí a Veronikou dále vyvíjet?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (5)

Miluji tě, ale musím tě zničit (5)Tak a je tu další kapitolka. Bella a Thomas jako zabijáci upírů. No dobrá tak ochránci lidí zní lépe :-D . Dozvíte se další novinky ze světa Belly a Thomase. Jak se jim žije, když odjeli? Kam se rozhodli přestěhovat?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (4)

Miluji tě, ale musím tě zničit (4)Tak a konečně k tomu hlavnímu, Bella má konečně své patnácté narozeniny, jak je oslaví a bude se jí její nový život líbit? V co se umí přeměnit? A jak bude reagovat její bratr? Zůstanou bydlet ve městě, nebo se někam odstěhují?

 

Propojené 8. kapitola

Propojené 8. kapitolaDalší kapitolka, co se stane, když přijde Renesmé? Jak se Seth zachová? Vyřeší se konečně to spojení mezi Veronixikou a Alicí? Tentokrát jsem pro Vás připravila delší kapitolku, abych Vám vynahradila tu šestou, která nebyla nic moc.

 

Propojené 7. kapitola

Propojené 7. kapitolaTak a jsem tu z další kapitolkou. Tentokrát se Bella seznámí z Cullenovými. Co se to děje z Alicí a Veronixikou? Proč se Veronixika chová divně a nemůže být sama sebou? Bude moci žít svůj vlastní život? Kdo se objeví a co se stane?

 

Propojené 6. kapitola

Propojené 6. kapitolaNessie loví Veronixiku, Veronixika ovšem nemá šanci uniknout. Zemře? Je toto konec, nebo snad nový začátek? Podaří se Veronixice Renesmé zastavit? Jak to udělá, aby mohla odejít od Setha a neranila ho? Bude vůbec brát ohledy na Sethovy city?

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (3)

Miluji tě, ale musím tě zničit (3)Další kapitolka, omlouvám se za zpoždění, ale měla jsem moc práce. Co se všechno stalo od té doby, co se Bella dozvěděla více o svém životě? A co se všechno stane, když se Bella rozhodne zajít na hřbitov? Kdo tam na ni bude čekat?

 

Princezna Volterry (2)

Princezna Volterry (2)Isis je ze svého „mazlíčka“ nadšená. Ale co na svou „paničku“ říká Baset? A co se stane, když zůstane Baset s Isis sama v pokoji? Pokusí se Baset, Isis zabít? Budou nakonec přítelkyně?

 

Propojené 5. kapitola

Propojené 5. kapitolaTak a je tu pátá kapitolka. Mysleli jste, že nechám Veronixiku na pokoji? Že ji nechám žít krásný život se Sethem? To bych nebyla já. Uvidíte sami, co se všechno zvrtne a co zbude z jejího šťastného života se Sethem.

 

Propojené 4. kapitola

Propojené 4. kapitolaVeronixika konečně dorazí do Portlandu, rozhodne se tam ubytovat a jednoho dne navštíví pláž La Push. Koho tam potká? Najde konečně někoho, kdo by ji ochránil před Volturiovými? Bude konečně šťastně žít?

 

Princezna Volterry (1)

Princezna Volterry (1)Isis má už pár upířích let a žije šťastně v jejím království. Jane je stále její nejlepší kamarádka. Příběh začíná, když Isis dostane nemalý dáreček. Co to bude?

 

Propojené 3. kapitola

Propojené 3. kapitolaKonečně další kapitolka. Dneska je o cestě Veronixiky po světě a její pocity při této cestě. Kam se rozhodne vydat? Bude její cesta probíhat bez potíží?

 

Princezna Volterry (Prolog)

Princezna Volterry (Prolog)Má třetí povídka bude tentokrát o světě Volturiových. Vypravíme se do ulic Volterry, kde se bude odehrávat život upíří princezny Isis, která si říká Bella. A do prologu jsem vám napsala něco o minulosti téhle vládkyně upírů.

 

Pomstím tě, Jamesi! 2/2

Pomstím tě, Jamesi! 2/2Má druhá jednorázovka. Je to vlastně kousek mé povídky: „Miluji tě, ale musím tě zničit“ ovšem z pohledu Victorie. Jak se na začátek našeho příběhu dívá ona? Co se stalo potom, co vykonala pomstu Jamese? Přestane mít vztek na lovce? Druhá část Victoriiny pomsty.

 

Miluji tě, ale musím tě zničit (2)

Miluji tě, ale musím tě zničit (2)Druhá kapitolka, snad se bude líbit. Moc děkuji za komentáře z minulé kapitoly. V druhé kapitole se dozvíte něco o rodičích našich lovců, ale také o lovcích samotných. Co se stalo s rodiči Thomase a Belly? Proč je rodiče opustili? Co je napsáno v deníku Belliny matky a jak to pomůže sourozencům?

 

Pomstím tě, Jamesi! 1/2

Pomstím tě, Jamesi! 1/2Má první jednorázovka. Je to vlastně kousek mé povídky: „Miluji tě, ale musím tě zničit“, ovšem z pohledu Victorie. Jak se na začátek našeho příběhu dívá ona? Co se stalo, když Bellina matka odjede pryč z města? Příběh bude rozdělen do dvou částí, aby nebyl moc dlouhý.

 

Propojené 2. kapitola

Propojené 2. kapitolaDruhá kapitolka je o tom, jak se Veronixika rozhodne utéci z Tampy. Proč se tak rozhodla? Jaké bude mít její rozhodnutí následky?

Dokončeno

Propojené 1. kapitola

Propojené 1. kapitolaTak toto je má první povídka. Bude o poloupírce, která je napůl čarodějkou. Její život je však obyčejný, což se jednoho dne změní, ale za jakou cenu?

Dokončeno

Miluji tě, ale musím tě zničit! (1)

Miluji tě, ale musím tě zničit! (1)Má druhá povídka je o lovci a jeho kořisti. Ale co se stane, když se lovec do své kořisti zamiluje? V tomto příběhu se sami upíři stávají lovnou zvěří, ale kdo je loví? To se dozvíte jedině, když si to přečtete!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!