Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele LuMo12

LuMo12

Práva: přispěvatel

Věk: 19

O mně: Písal sa rok 2008, mesiac január keď som prvý raz počula o fenoméne menom Twilight. Začalo sa to nevinne. V telke dávali reklamu na nový film o upíroch, ktorý ma upútal, pritiahol a dodnes nepustil. K filmu sa pridali aj knihy, ktoré teraz zaberajú podstatnú čas mojej "knižnej" poličky. Od filmov a kníh do dospelo až sem - k písaniu fanfiction.

Čo o mne? Neobyčajne obyčajná, normálne nenormálna so zmyslom pre humor a poriadnou dávkou sarkazmu, s obľubou v knihách a adrenalínových zážitkoch - to som ja. :-) Za zmienku určite stojí aj fakt, že som povahou tvrdohlavá a neznášam ak mi niekto rozkazuje. V takom prípade mám vždy tendenciu urobiť pravý opak. Inak som veľmi mierumilovná osôbka, ktorá rada pomôže tam, kde môže.

Kontakt:

E-mail: lumo12 (zavináč) centrum.sk

Statistiky:

Moje články: 51

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 7. 2010

Poslední přihlášení: 12. 6. 2014, 20:47

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od LuMo12

Poviedky od LuMo12Na pokračovanie:
Poznačená nešťastím (dokončená) // Tiene mojej minulosti (dokončená)// Večnosť má mnoho podôb (rozpísaná)

Jednorazové:
Bledá a krásna?

Články:

 

Večnosť má mnoho podôb - 8. kapitola

Večnosť má mnoho podôb - 8. kapitolaBella sa rozhodne zveriť sa so svojimi problémami Edwardovi. Čo si o tom myslí on?

 

Večnosť má mnoho podôb - 7. kapitola

Večnosť má mnoho podôb - 7. kapitolaBella strávi deň v La Push, no niekto jej veselú náladu pokazí. Čo myslíte, kto to bude?

 

Večnosť má mnoho podôb - 6. kapitola

Večnosť má mnoho podôb - 6. kapitolaBelline problémy so zdravím sa stupňujú a spôsobujú jej nemalé ťažkosti. Na záver vás čaká aj krátky pohľad do Edwardovho vnímania. Ako on vidí Bellu? Čo si myslí o jej zvláštnosti? Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Večnosť má mnoho podôb - 5. kapitola

Večnosť má mnoho podôb - 5. kapitolaDnes sa Bella bližšie zoznámi so súrodencami Cullenovcami a tiež dôjde na stretnutie Jacoba a Edwarda. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Večnosť má mnoho podôb - 4. kapitola

Večnosť má mnoho podôb - 4. kapitolaBella sa pomaly začína dochádzať, že s rodinou Cullenovcov nie je všetko v poriadku a neustále jej to vŕta v hlave. Spolužiaci si začínajú všímať, že Edward a Bella trávia spolu viac času, ako by bolo obvyklé.
Pekné čítanie praje LuMO12!

 

Večnosť má mnoho podôb - 3. kapitola

Večnosť má mnoho podôb - 3. kapitolaBelline problémy s autom, vzájomné spoznávanie a zbližovanie. Aj to vás čaká v dnešnej kapitole. Príjemné čítanie praje LuMo12!

 

Večnosť má mnoho podôb - 2. kapitola

Večnosť má mnoho podôb - 2. kapitolaDnes pohľad Edwarda - ako vníma novú študentku Bellu on? Tiež sa dočítate, ako dopadla návšteva La Push.

 

Večnosť má mnoho podôb - 1. kapitola

Večnosť má mnoho podôb - 1. kapitolaOpäť sa vraciam s novou poviedkou. Potom, ako sa Bella Swanová presťahuje do Forks sa jej pokojný život obráti naruby. Zdalo by sa, že problémy s láskou sú to jediné, čo ju čaká, no to sa fatálne mýli. Postupne zisťuje, že sa s ňou deje niečo, čo si nedokáže vysvetliť. Bude sa musieť vyrovnať s niečím oveľa zložitejším - s následkami, ktoré nastanú po jej príchode do Forks.
Staré hriechy z minulosti vyjdú na povrch a všetky záhady sa objasnia. Bude Bella schopná postaviť sa proti prírode, proti neprajnosti druhých a proti samej sebe?

 

Tiene mojej minulosti - 19. kapitola + Epilóg

Tiene mojej minulosti - 19. kapitola + EpilógTak a je tu posledná časť! Dozviete sa, ako skončil súboj, kto prežil a kto navždy odišiel zo scény. Dúfam, že sa vám táto poviedka páčila a očakávam, že vyjadríte svoje názory. LuMo12

 

Tiene mojej minulosti - 18. kapitola

Tiene mojej minulosti - 18. kapitolaPredposledná kapitola a potom nás čaká už len posledná a epilóg. Dnes sa dozviete, kto sú zač tí noví upíri, aký majú zámer a kto za tým všetkým stojí. Bella a Edward musia tvrdo bojovať o svoju lásku.

 

Tiene mojej minulosti - 17. kapitola

Tiene mojej minulosti - 17. kapitolaPrípravy na svadbu, Vianoce, zopár neznámych upírov a žiadne stopy po Victorii. To všetko vás čaká v dnešnej kapitole.

 

Tiene mojej minulosti - 16. kapitola

Tiene mojej minulosti - 16. kapitolaPrebúdzanie, gratulácie a nepríjemný telefonát s Charliem. To všetko vás čaká v tejto kapitole. Príjemné čítanie praje LuMo12!

 

Tiene mojej minulosti - 15. kapitola

Tiene mojej minulosti - 15. kapitolaDúfam, že si túto kapitolu užijete rovnako ako ja, keď som ju písala. Ja nie som veľmi na romantické scénky, ale na túto som hrdá tak očakávam, že vyjadríte svoj názor, ako sa mi podarila. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Tiene mojej minulosti - 14. kapitola

Tiene mojej minulosti - 14. kapitolaSpamätávanie z nehody, utešovanie, pocit viny a zúfalosť. To všetko vás čaká v tejto kapitole.

 

Tiene mojej minulosti - 13. kapitola

Tiene mojej minulosti - 13. kapitolaObčas veci nedopadnú tak, ako sme si ich plánovali a na ľútosť je už neskoro. Dôsledky sú ničivé a nezvratné...

 

Tiene mojej minulosti - 12. kapitola

Tiene mojej minulosti - 12. kapitolaVictoria, zdá sa, nedá pokoj a tak je Bella nútená ostať u svojich ochrancov aj naďalej. Veľmi ťažko znáša, že ju Cullenovci strážia a má strach aj z Edwardovej prítomnosti, ktorá v nej vyvoláva dlho potlačované city. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Tiene mojej minulosti - 11. kapitola

Tiene mojej minulosti - 11. kapitolaBellina choroba netrvá večne a tak sa po pár týždňoch vracia späť do normálneho života a do svojho bytu. Čaká ju pozvanie do kina a nástup do práce, ale niečo sa opäť pokazí...

 

Tiene mojej minulosti - 10. kapitola

Tiene mojej minulosti - 10. kapitolaBellina choroba sa zhorší, a tak sa Alice rozhodne, že jej najlepšie bude u Cullenovcov, a tak chtiac-nechtiac tam musí ísť. Ako zvládne byť pod jednou strechou s Edwardom a zvládne to vôbec? Alebo to bude znamenať ďalší krok k ich zblíženiu?

 

Tiene mojej minulosti - 9. kapitola

Tiene mojej minulosti - 9. kapitolaBella ochorie, a tak musí ostať doma. Dohodne sa s Alice, že za ňou príde, ale miesto Alice však príde, nečakane, Edward...

 

Tiene mojej minulosti - 8. kapitola

Tiene mojej minulosti - 8. kapitolaBella s Davidom trávia spoločný voľný čas, ale niekto im ho prekazí a David bude mať možnosť spoznať toho Edwarda Cullena, ktorý tak veľmi ublížil Belle. Čo myslíte, ako dopadne toto stretnutie? Alice je však nedobitná a nechce, aby sa jej kamarátka trápila... Dá jej Bella šancu?

 

Tiene mojej minulosti - 7. kapitola

Tiene mojej minulosti - 7. kapitolaBellu čaká sobotňajšie upratovanie a nebola by to snáď ani Bella, ak by sa jej nič nestalo. Musí ísť do nemocnice, kde stretáva Carlislea a všeličo si s ním vyjasní. Ďalej vás čaká rozhovor s Mandy, ktorý sa zvrtne na hádku. Dúfam, že sa vám poviedka bude páčiť a zanecháte komentár.

 

Tiene mojej minulosti - 6. kapitola

Tiene mojej minulosti - 6. kapitolaSľúbená oslava narodenín a zbližovanie Davida a Belly. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Tiene mojej minulosti - 5. kapitola

Tiene mojej minulosti - 5. kapitolaTakže, dnes Bellu čaká pozvanie na oslavu narodenín. Ďalej bude pohľad Alice, ktorá sa rozhodla zasahovať Belle do života aj napriek jej zákazu a nakoniec prekvapenie v podobe Edwarda. Ako zareaguje, keď príde domov na návštevu? A čo David? Spomínate si naňho ešte? Mám s ním plány...

 

Tiene mojej minulosti - 4. kapitola

Tiene mojej minulosti - 4. kapitolaAlice sa rozhodne, že nenechá Bellu utápať sa v ničote a privedie ju k nim domov, avšak nie všetko ide podľa jej plánov. Čo myslíte, ako zareaguje Bella?

 

Tiene mojej minulosti - 3. kapitola

Tiene mojej minulosti - 3. kapitolaBella sa naplno sústredí na školu a svoju novú prácu. Čaká ju šok, keď zistí, že jej dávna priateľka naozaj nastúpila na rovnakú univerzitu ako ona a tiež spoznáva nového známeho. Zamotá tento nový objav karty v jej živote alebo bude iba bezvýznamnou figúrkou? Čo myslíte?

 

Tiene mojej minulosti - 2. kapitola

Tiene mojej minulosti - 2. kapitolaSom tu s druhou kapitolou, v ktorej sa dočítate, ako prebiehal Bellin prvý deň na univerzite. Nastanú menšie komplikácie v podobe halucinácií, ktoré sa Bella snaží všemožne potlačiť. Ale čo keď halucinácie skutočne ožijú a nie sú to len výplody fantázie?

Dokončeno

Tiene mojej minulosti - 1. kapitola

Tiene mojej minulosti - 1. kapitolaSom tu s novou poviedkou. O čom bude? Po odchode Edwarda sa Bella totálne zrútila a Charlie ju bol nútený dať na psychiatriu, kde strávila takmer celý rok. Teraz sa Bella vracia späť do života, ale už nie je taká, ako bývala. Je navždy poznačená nešťastnou láskou. Nastupuje na univerzitu a chce začať nový život. Ale čo keď jej do života znova zavíta tieň minulosti, ktorá ju aj napriek všetkému dostihla? Ako sa s tým vysporiada a bude ešte niekedy šťastná? Prajem vám pekné čítanie a dúfam, že mojej poviedke dáte šancu. Vaša LuMo12

 

Poznačená nešťastím - 22. kapitola + Epilóg

Poznačená nešťastím - 22. kapitola + EpilógTak, a sme na konci. V poslednej kapitole sa dozviete, ako nakoniec dopadol nielen stret s nepriateľskými upírmi, ale aj celý Bellin ďalší život a ako bude pokračovať. Prajem príjemné čítanie a prosím vás, aby ste vyjadrili svoj názor na poviedku svojím komentárom. Ďakujem, vaša LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 21. kapitola

Poznačená nešťastím - 21. kapitolaV dnešnej kapitole sa dozviete, ako dopadlo stretnutie s Jamesom a čo sa potom dialo ďalej. Táto kapitola je dosť krátka, ale dúfam, že aj tak sa vám bude páčiť. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 20. kapitola

Poznačená nešťastím - 20. kapitolaBella sa chystá na svoju druhú, tentokrát plánovanú návštevu u Cullenovcov. Lenže nie všetko sa zdá byť také dokonalé, ako to na prvý pohľad vyzerá. Nie každý je očividne spokojný s Bellinou prítomnosťou a rozhodne sa zasiahnuť. Avšak Bella nie je jediná, kto sa rozhodne ísť na návštevu. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 19. kapitola

Poznačená nešťastím - 19. kapitolaBella s Edwardom a ich spoločný večer. Mrzí ma to meškanie, ale nemám momentálne čas písať. Snažím sa na tom pracovať. Prajem pekné čítanie. LuMo12

 

Poznačená nešťastím - 18. kapitola

Poznačená nešťastím - 18. kapitolaMrzí ma, že pridávam kapitola tak neskoro, ale nebol čas. Edward s Bellou zažívajú spoločné chvíle ich čerstvého vzťahu.

 

Poznačená nešťastím - 17. kapitola

Poznačená nešťastím - 17. kapitolaDnešná kapitola je samá romantika. Dočkali ste sa vytúženého okamihu. Táto kapitola má znova niečo podobné s originálom, ale nie je to fake. Dúfam, že aj tak sa vám to bude páčiť a okomentujete ju. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 16. kapitola

Poznačená nešťastím - 16. kapitolaBella strávi jeden obyčajný deň v spoločnosti Edwarda. Taká kapitola na odľahčenie. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Bledá a krásna?

Bledá a krásna? Táto jednodielna poviedka bude rozprávať príbeh osoby, ktorá sa v ságe spomínala len ako vedľajšia postava. Mňa však zaujala natoľko, že som sa rozhodla napísať túto časť príbehu aj z jeho pohľadu. Aký je jeho život? Čo skrýva za jeho profesionálnym odstupom? Aký je J. Jenks v súkromí? V tejto poviedke som použila priamu reč z knihy. Dúfam, že sa vám to bude páčiť a zanecháte komentár. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 15. kapitola

Poznačená nešťastím - 15. kapitolaAko sa Bella vyrovnala so smrťou Judith? Znamená to Bellin definitívny pád na dno alebo to nový štart? Dúfam, že sa vám bude páčiť táto kapitola a zanecháte komentár.

 

Poznačená nešťastím - 14. kapitola

Poznačená nešťastím - 14. kapitolaBella sa dozvedela, že Judith bola zranená a spolu s Edwardom idú do nemocnice. Otázka je, či nebude ešte neskoro. V dnešnej kapitole pohľad Charlieho a Belly. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 13. kapitola

Poznačená nešťastím - 13. kapitolaBelle zavolá Judith, aby si urobili výlet. Niečo sa však zvrtne a Judith neprichádza. Čo sa stalo? Koho stretne Bella v Port Angeles? Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 12. kapitola

Poznačená nešťastím - 12. kapitolaDnešná kapitola je celá iba o jednom - odhalenie Edwardovho tajomstva. Zdá sa, akoby sa na Bellu sypali pohromy z každej strany a ani v ďalších kapitolách to nebude inak. Táto kapitola je trošku podobná tej originálnej z knihy, no snažila som sa ju prerobiť, aby to nebolo rovnaké. Dúfam, že vám vystačia sily dočítať to do konca a zanecháte komentár. Pekné čítanie, LuMo12.

 

Poznačená nešťastím - 11. kapitola

Poznačená nešťastím - 11. kapitolaBella našla nový zmysel života v Edwardovi a postupne sa začína vyrovnávať so svojou minulosťou. Dokedy jej to vydrží? Dnes ju čaká návšteva, ktorá ju veľmi poteší. Dúfam, že sa Vám bude kapitola páčiť a zanecháte komentár.

 

Poznačená nešťastím - 10. kapitola

Poznačená nešťastím - 10. kapitolaBella sa vracia späť do života a je tu niekto, kto jej chce byť na blízku. Zvládne Bella reakciu Edwarda, nech už má byť akákoľvek? Dokáže Bella prekonať svoje obavy a dať šancu láske? Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 9. kapitola

Poznačená nešťastím - 9. kapitolaAko sa Bella vyrovnala s tým, čo sa jej stalo? A vyrovnala sa vôbec? Dozviete sa v tejto kapitole. Pekné čítanie praje LuMo12!

 

Poznačená nešťastím - 8. kapitola

Poznačená nešťastím - 8. kapitolaKonečne sľúbená kapitola, v ktorej sa dozviete ako to je s Bellou a dokonca z pohľadu Edwarda. Čo myslíte, ako bude Bella reagovať na situáciu po prebudení? Pôjde to s ňou dole vodou alebo sa v nej niečo zlomí a pokúsi sa zabojovať?

 

Poznačená nešťastím - 7. kapitola

Poznačená nešťastím - 7. kapitolaAko dopadla Bella? Pomôže jej niekto, alebo je odkázaná na ďalšie zatratenie? Už nás čaká iba táto kapitola a v ďalšej sa konečne dozviete, čo sa stalo Belle a prečo sa s tým nedokáže vyrovnať. Dnešná kapitola je z pohľadu Carlislea a Charlieho. Prajem vám pekné čítanie a dúfam, že zanecháte komentár.

 

Poznačená nešťastím - 6. kapitola

Poznačená nešťastím - 6. kapitolaCharlie Bellu vysekal z basy, no tým sa jej problémy len začínajú. Neverí jej, že s tým incidentom nemá nič spoločné a veľmi sa pohádajú. Táto hádka núti Bellu urobiť ďalšiu nezodpovednú vec, ktorá však nezostane bez následkov. Čo sa stane tento raz? Bellina najhoršia nočná mora sa opakuje a jej tajomstvá začínajú vychádzať na povrch.

 

Poznačená nešťastím - 5. kapitola

Poznačená nešťastím - 5. kapitolaBella zažíva jednu katastrofu za druhou. Edward ju zachráni od nešťastia no potom sa jej znova vyhýba a ju to privádza do varu. Po škole čaká Bellu prekvapenie, ktoré sa však tiež zvrtne a narobí Belle poriadny malér. Pekné čítanie praje LuMo12.

 

Poznačená nešťastím - 4. kapitola

Poznačená nešťastím - 4. kapitolaCharlie nájde Bellu v izbe v nelichotivom stave. Nastáva kázanie a riadna opica. Edward sa vracia do školy a snaží sa nadviazať kontakt s Bellou, ktorá však nie je veľmi ochotná. Toto je kapitola na odľahčenie, ale ďalšie kapitoly už budú o niečo akčnejšie a Bella nám v nich čo-to poodhalí. Prajem pekné čítanie a prosím o zanechanie komentárov. Ďakujem.

 

Poznačená nešťastím - 3. kapitola

Poznačená nešťastím - 3. kapitolaBella prežíva ďalší hrozný deň v škole. Edward sa neukázal, Bella sa hnevá na celý svet a stane sa niečo, čo ju donúti urobiť ďalšiu nesprávnu vec. Taktiež z malej časti poodhalíme niečo, čo súvisí s Bellou a jej minulosťou, kvôli ktorej sa uzatvára do seba. Dúfam, že sa vám táto poviedka ešte neobjedla a zanecháte nejaké komentáre. Ďakujem.

 

Poznačená nešťastím - 2. kapitola

Poznačená nešťastím - 2. kapitolaBella nastupuje do novej školy - nové prostredie a noví ľudia. Ako budú spolužiaci reagovať na Bellu? Bude ona ochotná priateliť sa s nimi? A čo zvláštna rodina Cullenovcov, ktorá o Bellu neprejavila vôbec žiadny záujem? Prajem pekné čítanie. Vaša LuMo12.

Dokončeno

Poznačená nešťastím - Prológ + 1. kapitola

Poznačená nešťastím - Prológ + 1. kapitolaBella sa po rokoch opäť vracia do Forksu, aby žila so svojím otcom. No nič už nie je také, ako bolo, ani Bella nie. Má jedno desivé tajomstvo, ktoré nepozná nik. Spoznáva rodinu Cullenovcov, ktorí tiež majú svoje tajomstvo. Vyjdú skryté záhady na povrch? Dokáže Edward donútiť Bellu znovu žiť? Nebude pre ňu už neskoro?
Na túto poviedku ma inšpiroval film 96 hodín. Dejová línia príbehu bude ako v Twilighte no pridala som nové postavy a zápletky. Dúfam, že sa vám moja prvá poviedka bude páčiť a zanecháte mi komentár. Ďakujem.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!