Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od KateDenali11

Povídky od KateDenali11Kapitolové: Prokletí modré krve (pozastavená), Nejúžasnější Vánoce (soutěžní), Ten pravý (dokončená), Ten pravý II: Ta pravá (rozepsaná)
Jednodílné: Masenovic generace (pozastavená), Zbývá věřit (připravuje se - pozastavená ), Stín (soutěžní), Nekončící samota (dokončená), Láska jedné bety (soutěžní), Upíří bál (dokončená), Poslední rozhovor (dokončená), You & Me (soutěžní)
Ostatní: Konečná pomsta (poezie), Novorození (drabble), Navždy má holčička (drabble), Rolničky, rolničky, kdopak je to za sklem? (drabble), Happy Halloween (drabble - soutěžní), Šťastně až navěky (drabble)

nadpis

I love Twilight FanFiction...

I love writing... 

nadpis

Kapitolovky:  

Ten pravý II: Ta pravá 1 - čeká na schválení

Ten pravý - Epilog - zde

Ten pravý 20 - zde

Prokletí modré krve 19. - 15% - pozastaveno

Jednorázovky:  

Šťastně až navěky - zde

Zbývá věřit - 40 %

Masenovic generace 2/2 - pozastaveno

Edit: 22. 6.

Momentálně je toho na mě trochu moc a už jsem akorát tak zralá na prázdniny, navíc mi múza utekla neznámo kam a vzala s sebou i energii, tak mějte prosím strpení. 

nadpis

obrázek na shrnutí - PMK 

Stav: Rozepsaná

Postavy: Bella Swan, Melinda Miller, Edward Cullen, Cullenovi, Sookie Coleman

1. • 2. • 3. • 4. • 5. • 6. • 7. • 8. • 9. • 10. • 11. • 12.13.14.15.16.17.18.

Někdo se s ní narodí, někomu se objeví během života. A co? Modrá krev. Červení lidé modré odsuzují, proto jsou modří často bez práce a někdy i bez střechy nad hlavou. Bella a její dvě přítelkyně se navzájem kryjí a cestují po světě. Jako jedny z mála vědí o existenci upírů, pro které je modrá krev jedinečná. Někteří ji považují za existenčně důležitou, protože dokáže posílit jejich těla nebo dary. Ale co když se naší trojici do cesty upíři připletou - a to dost?

Nejúžasnější Vánoce

Stav: Dokončená: soutežní - 7. místo

Postavy: Bella Swan, Edward Cullen, Seth Clearwater

1.2.3.4.5.

Bella je holka z Forks, která nesnáší zimu, sníh a Vánoce, především dostávání dárků a zpívání koled. Jenže tento rok se toho hodně změní a ona má zažít ty nejúžasnější Vánoce ve svém životě. Jedná se o Vánoční kapitolovou soutěž!

Ten pravý

Stav: Dokončená

Postavy: Isabella Swan, Jasper Cullen, Edward Cullen, Alison, Theo

Trailer

1.2.3.4. • 5. • 6. • 7. • 8. • 9. • 10. • 11. • 12 • 13. • 14. • 15. • 16. • 17. • 18. • 19. • 20. • epilog

Isabella Swanová je slečna z lepší společnosti, která dospěla do věku na vdávání. Její otec ji přislíbil dvou synům bohatého vévody s tím, že si sama musí vybrat svého nastávajícího. Povídka začíná ve chvíli, kdy přijíždí na Cullenovic panství a příběh se pomaloučku rozvíjí...  

fgdhdgjd

Stav: Rozepsaná 

Postavy: Jasper Cullen, královna Mary, král Williem, Carlisle Cullen 

Trailer

1. • 

Od Isabelliny přeměny uplynuly již desítky let. Ona a Edward si užívají svou lásku, Carlisle pracuje jako uznávaný doktor. Všichni jsou spokojení. Všichni – kromě Jaspera. Ačkoliv je dennodenně obklopován radostnými pocity svých blízkých, sám propadá depresi z vlastního bytí a jen tak se nechává unášet stereotypním životem. Jednoho dne však přijde změna, kdy královský lékař zemře a Carlisle je povolán na jeho místo. Aby svého syna rozptýlil, bere ho s sebou na královský dvůr a tady náš příběh také začíná.  

nadpis

Masenovic generace - KD11 

Stav: Pozastavená

Postavy: Edward Masen, Bella Masen, Tony Masen, Marie Swan, Charlie Masen

1. • 2.

Tento příběh se odvíjí od roku 1918, kdy Edwarda opustila jeho láska Marie, čímž se narozdíl od něho zachránila před chřipkou. Carlisle proměnil Edwarda a ten s ním a ostatními členy klanu léta žil. V roce 2013 se Edward vrací do svého rodného města, ale co když tam nalezne kus svého lidského života?

Zbývá věřit - shrnutí

Stav: Připravuje se

Postavy: Edward Masen, Caitlin Masen, Bella Cullen

zde

Edward je mladý vdovec vychovávající svou jedinou dceru Caitlin. Všechno jde tak, jak má, až do jednoho dne, kdy Caitlin dostane epileptický záchvat. Všechno se tím pokazí, Edward začne ztrácet důvod pro život a nezbývá mu nic jiného, než věřit... Vyhraje Caitlin svůj boj?

Stín - obrázek na shrnutí

Stav: Soutěžní - 4. místo

Postavy: Bella, Edward, Larry (nepřítomný)

zde

Bella se zapletla se špatným gangem, udělala hloupost a teď si to odnáší na místě, kde potkává stína...

Nekončící samota - shrnutí

Stav: dokončená

Postavy: Viktoria

zde

Toto je povídka bez smyslu. Povídka o Victorii. O lidské dívce s nešťastným životem - o upírce se zlomeným srdcem. O jejím konci...

Obrázek na shrnutí

Stav: Dokončená: soutěžní - 12. místo

Postavy: Leah, Jack

1.2.3.

Přichází červen a s ním i naděje. Snad každý dopadl svým způsobem šťastně, jen Leah je stále... nespokojená. Nemyslíte, že i ona by si zasloužila šťastný „konec“? Jedná se o povídku do soutěže Zamilovaný červen.

upíří bál

Stav:  Dokončená

Postavy: Edward, Bella

zde

V minulosti upíři pořádali každý měsíc slavnostní bál, ze kterého se už nikdy nikdo nevrátil. Ale dopadne to tentokrát stejně? Zemřou opět všichni? Nebo se snad nejmladšímu hostu vůbec podaří uprchnout? 

Poslední rozhovor 

Stav: dokončená 

Postavy: Elizabeth Masen, Carlisle Cullen 

zde 

Jednou jsem takhle na překladači zkoušela své schopnosti a obohacovala si slovní zásobu... Když jsem se pak podívala na „dílo”, které vzniklo, něco mě napadlo. Možná poprosila Edwardova matka o záchranu syna jednou větou, možná ale vedla celý rozhovor. Pokusila jsem se takový rozhovor sepsat a je jen na vás posoudit, jestli se povedl. 

you and me  

Stav: soutěžní - 2. místo 

Postavy: Alice, Jasper, Lucy, Megan 

zde 

Poprvé, podruhé, potřetí už tě nepustím! Aneb příběh tří osudových setkání. 

Pozn. autora: Osobně jsem spíš proti anglickým názvům, tady pro mě však jméno povídky bylo oříškem, takže jsem jí pojmenovala podle písničky, která mi pomohla při psaní scén dvou hlavních postav. Proto Vám doporučuji si ji pustit.:) 

nadpis

 „Poezie” - Konečná pomsta

Drabble - Novorození      

                  - Navždy má holčička 

                                              - Rolničky, rolničky, kdopak je to za sklem? 

                                           - Happy Halloween (soutěžní - 2. místo) 

                - Šťastně až navěky

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od KateDenali11:

 1 2 3 4 5 6 7 8   Další »
74. Petronela webmaster
10.07.2018 [19:17]

PetronelaAhoj, chci se zeptat, jestli budeš pokračovat v podívce Prokletí modré krve - už chvíli kolem ní kroužím, ale do rozepsané povídky bez vidiny konce se mi moc nechce. Tak prosím Emoticon.

73. bella
06.08.2016 [10:23]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

72. Kate3
28.07.2016 [21:37]

Kate3Ahojky, vytržený a přepsaný začátek knížky NZFK nebyl. Jen na mě kniha velmi zapůsobila a tak jsem chtěla vykreslit její atmosféru, která ve mně tak nějak zůstala dlouhou dobu po dočtení příběhu. Emoticon

71. Kate3
27.07.2016 [22:49]

Kate3Ahoj, u mé povídky Pouta války máš odpověď na tvůj komentář. Emoticon
Ještě jednou děkuji a jsem o to radši, i přes to a právě kvůli tomu, že povidkyo Carlisleovi a Esme nevyhledáváš. Emoticon Emoticon

70. emam
28.09.2015 [20:15]

emam70% Emoticon Už se těším na 100! Emoticon

69. emam
19.09.2015 [20:24]

emamInu, času na psaní mi rapidně ubylo a pak mě to čím dál tím víc táhne k příběhům o lidech. A to si pak říkám, že bych už ta FF jména mohla rovnou vyměnit za nějaká jiná. Stále mám pro Bellu a Edwarda slabost, jen už mi trochu leze krkem ta jména stále opakovat do kola Emoticon
Děkuji za podporua stálý zájem Emoticon

68. emam
10.09.2015 [19:39]

emamHezký večer,
předně, děkuji za tvé věrné komentáře k SV. Občas si říkám, jestli se mi to podaří dopsat, ale pak si vzpomenu na všechny,kdo komentují a hned mám zase kus kapitoly. Takže, ještě jednou, mockrát děkuji Emoticon
K psaní negativ pod povídku se snažím být opatrná, aby autorku neodradila od pokračování. Jsem vážně zvědavá v čem je hlaví myšlenka Toho pravého a nerada bych o to přišla Emoticon Ta poslení kapitlolka mi přišla jako kapitola setkání s různými postavami, které naplnili Belle den svou přítomností, ale vlastně nic podstatného se od nich nedozvěděla, jen ten náznak v závěru, který je téměř nic neříkající. O to víc vyhlížím pokračováí. Věřím, že se konečně pousuneme v ději Emoticon
A Odpusť, Alice Emoticon Emoticon Emoticon Mám půlku druhé kapitoly a promyšlené asi 4 dopředu, ale dokud nedopíšu SV, tak to prostě nezvládám. Do toho mě v myšlenkách ruší i jiné nápady a občas dá práci soustředit se na to, co mám psát. Však to sama určitě znáš Emoticon Mám předsevzetí, že po SV musí svůj dluh Jasperovi splatit a OA napíšu. Nejspíš to bude poslední FF povídka do které se pustím...

03.08.2015 [21:11]

ada1987ja stále čakám! uz pol roka! Emoticon Emoticon

30.06.2015 [21:14]

KateDenali11ada1987, panebože, mám-li být upřímná, úplně jsem na tuto povídku zapomněla. Jo, stydím se. Emoticon Emoticon Ale teď, když mám z krku učení a nastaly prázdniny, slibuju, že ji dokončím. Emoticon

65. ada1987
30.06.2015 [21:08]

ahoj, zasa ta budem otravovať, ale znova sa chcem opýtat na poviedku Zbýva verit. uz si niečo napísala? vdaka za odpoved.

 1 2 3 4 5 6 7 8   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!