Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Pavla777

Pavla777

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Pavla

Bydliště: Pardubický kraj

Věk: 18

O mně: Ahoj všichni, vracím se zase k psaní, protože mi to chybí a když čtu třeba povídku Může upír bydlet na intru?, tak se nemůžu udržet a musím se smát :) nejspíše mi to opravdu chybí. Mám teď pár povídek v hlavě, takže doufám, že si to tu někdo pak přečte. http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-pavla777/

Kontakt:

E-mail: Pavla777 (zavináč) spoluzaci.cz

ICQ: 418560326 - už tam nechodímICQ status

Statistiky:

Moje články: 56

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 7. 2009

Poslední přihlášení: 27. 7. 2015, 20:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pavla777

Povídky od Pavla777Dílové: Bella s rozumem v koncích, Bílá vlčice, Bella rozdává rozum (je to pokračování k Bella s rozumem v koncích :o)), Může upír bydlet na intru?, Bello, tohle už nedělej! Jednorázovky: Skončí to někdy?

Články:

 

A jak šel život dál?

A jak šel život dál? Edward opustil Bellu a zanechal ji ve Forks samotnou. Bohužel zapomněl na Viktorii a stane se to, čemu se on snažil vyhnout. Bella se promění v upírku. Jak do našeho příběhu patří vlci? A setká se vůbec Bella někdy s Cullenovými?
Nechte mi prosím nějaký psaný komentář (kritiku, chválu, rady nebo nápady), budu za to velmi ráda.

 

Špeh

ŠpehBella je měnič a zatím s Edwardem nic neměla, což nevadí, protože ho strašně "žere". Jacob je její alfa a neschvaluje to. Drabble na 100 slov.

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Deník Belly Swan

Deník Belly SwanEdward po pár incidentech Bellu nadobro opustil, ale to nevěděl, že ji nezanechal samotnou. Každý čin má i své následky a to hlavně ten, který se stal v posteli. S obavou, aby jí neublížil, ji opustil a tím jí ublížil ještě více. Jak se s tím vypořádá Bella? A jaké budou hrát role Charlie s Jacobem? Jen taková malá oddechovka s podnázvem: Co kdyby…

 

Bello, tohle už nedělej! - 4. kapitola

Je tu další kapitolka. :) Mám pro Vás pohledy tří lidí. Bella nám rychle popíše svůj první den ve škole. Co se stane, když ji Alice seznámí se svou rodinou? Jak na ni bude reagovat Rose? Setká se Bella s Edwardem? Přeji krásné počteníčko.

 

Bello, tohle už nedělej - 3. kapitola

Bella nevychází se svou matkou a ta ji po jejím útěku a následné bouračce posílá k jejímu otci Charliemu do Forks. Belle je nejdříve fuk, kam se dostala, protože stejně nemůže jít na uměleckou školu učit se tanec, proto vše hází za hlavu. Zaskočí ji Charlie, když jí oznámí, že Belu přihlásil na soukromou místní uměleckou školu, která má vysokou prestiž. Dnes se poprvé setká s ředitelkou Esmé Cullenovou. Esmé tu bude trochu přísná, ale to jen protože doufá, že neudělala chybu, když Bellu přijala. Krásné čtení. :=oD

 

Může upír bydlet na intru? - 16. kapitola

Tak je tu další kapitolka, je trochu bez děje, ale na konci ho budete mít, musela jsem ji napsat, abych se posunula dál a splnila vaše přání. Je to taková menší kapča, kde se Alec rozhodne... Musíte si to přečíst. ;-) Pokud budou komentíky, tak bude další kapitolka rychleji.

 

Může upír bydlet na intru? - 15. kapitola

Tak další kapitolka no. Konečně se vrátili na intr, ale jaképřekvapení tam čeká na Aleca? To si přečtěte a prosím komentíky, jinak další dílek opravdu nebude.

 

Může upír bydlet na intru? - 14. kapitola

Tak je tu po dlouhé době a velkém přemlouvání další kapitolka. Doufám že se vám bude líbit. Prozradím vám úplně přesně co se v ní odehrává... chvilka strpení :D ... SVATBA. Koho? To vy víte. :)

 

Bello, tohle už nedělej! - 2. kapitola

Tak a další dílek je tu, i když po větší odmlce. Je trošku kratší, ale to vám snad nebude vadit. Bella udělá další průser. Tak se těšte... (pište komentáře jinak nebude pokračování)

 

Bello, tohle už nedělej - 1

Tahle povídka nevypráví o tradiční Belle, nešikovné a stydlivé, jak jí znáte z filmu a knihy. Tato Bella Swan miluje tanec. Chtěla jít na uměleckou školu, ale její matka Renée jí odmítla pustit a aby toho nebylo málo, tak jí zakáže chození do klubu a ven s kamarády. Bellu to místo zklidnění nakopne, sebere mámě auto a jede do klubu. Po cestě má bouračku, kterou ona přežije, ale mámino auto je zdevastované a zralé do šrotu. Renée si už s Bellou neví rady, a tak se dohodne s jejím otcem Charliem, který bydlí ve Forks. Bella tam jezdila jako malá na prázdniny, ale teď, poslední dobou, se tam dlouho neukázala. Charlie jí zapíše do místní střední školy a propůjčí jí své auto, aby se měla jak dostávat do školy. Bella jen co přijede, tak chce jet do klubu. Charlie jí pustí, ale má podmínky a prozradí jí, že je plánovaný zátah do klubu, tak ať se neopováží pít, když tam jede autem. Bella se v klubu setká se svou nejlepší kamarádkou a studentkou umělecké školy z Pheonixu, která tam má dnes vystoupení a zahraje a zaspívá Belle její nejoblíbenější písničku. Co se ještě semele a jakou roli tam budou mít Cullenovi a vlci z La Push? ...

 

Může upír bydlet na intru? - 13. kapitola

Tak po dlouhé době další kapitolka, ale už asi poslední, protože nevím co dál psát. Tady konečně Edward požádá Bellu o ruku, ale je to trochu uspěchaný, tak nevím jak se vám to bude líbit.

 

Může upír bydlet na intru? - 12. kapitola

Jelikož jste čekali na tuto povídku dostatečně dlouho, tak je "trošku" delší než obvykle. Nechtěla jsem skončit uprostřed děje, i když to není tak zajímavá kapitolka, ale to je podle mě, protože jsem jí v hlavě nosila dlouho a nemohla jí napsat do pc. Prosím o komentíky, ať vím jestli mám ještě nějaké čtenáře;-)

 

Může upír bydlet na intru? - 11. kapitola

Za jedenáct komentářů od vás k desáté kapitolce. Bella se necítí zrovna ve své kůži. Bude tu skok v čase. Komenty prosím, vkládám to na rychlo, tak mě prosím omluvte.

 

Může upír bydlet na intru? -10. kapitola

Vím, trochu jsem odskočila od názvu kapitolky, ale hodlám to nějak perfektně zakončit, ale nedaří se. Do vánoc ode mně nečekejte další díly, protože moje mamina se jmenuje Eva, takže úklid pro její návštěvu a návštěvu Vánoc. Nebudu mít moc času psát dál, je mi to osobně líto, protože mě to baví, ale musím mamce pomoci s úklidem. Tato kapitolka se odehrává ve Volteře, kde Bella bojuje sama se sebou.

 

Může upír bydlet na intru? - 9. kapitola

Bella se snaží znovu hrát v týmu, ale zkušený trenér jí nechce nechat, že je ještě krátká doba na to, aby zatěžovala svou nohu, ale čas běží dál a Bella ho nakonec ukecá. Hraje další zápas, ale co se nestane... to se dočtete :oP

 

Může upír bydlet na intru? - 8. kapitola

Další kapitola je tu. Konec je trošku horší, ale než se k němu dostanete, tak budete muset přečíst začátek. :D

 

Bílá vlčice - Svatba 1. část

Tak a další část mého slibovaného dárku mím čtenářům a to jest bonusový díl k Bílé vlčici jménem Svatba a myslím, že název mluví za vše, takže si užíjte čtení. :)

 

Může upír bydlet na intru? - 7. kapitola

Tato kapitolka je o basketbalovým zápase. Přežene něco Bella nebo se něco stane? Určitě, ale co si musíte přečíst. Prosím o komentíky.

 

Může upír bydlet na intru? - 6. kapitola

Šestá kapitolka je tu. Je jen z pohledu Belly, protože se mi tak píše lépe. užijte si ji a prosím o komentíky.

 

Může upír bydlet na intru? - 5. kapitola

Další dílek je tu a není jen ten, ale už jsem vložila i 6. Je z pohledu Edwarda a Belly, tak si ho užijte

 

Může upír bydlet na intru? - 4. kapitola

Omlouvám se, ale dřív jsem to nestihla, takže si to užíjte. Neměla jsem přístup na internet, ale na Pc jo, takže jsem psala, ale nevkládala. Bohužel tentokrát bez písničky...

 

Může upír bydlet na intru? - 3. kapitola

Tak po delší době je tu další díl. omlouvám se za spoždění, ale ta škola mě ničí a o prázdninách asi taky nic nenapíšu, protože bude vánoční úklid. Prosím o komentíky.

 

Může upír bydlet na intru? - 2.kapitola

Nějakjsemzamířila k tomu,že upíři začnou hrát basket,který mi tady u nás na intru chybí. Tak doufám, že se nenaštvete a budete to brát. znovu prosím o komentíky. P.S. Písničky si klidně pusťte víckrát.

 

Může upír bydlet na intru? - 1. kapitola

Jelikož se vám zdál prolog krátký, tak tato první kapitolka je originálně dlouhá. 8D P.S. Jen chci upozornit, že slova písniček nepasujou přímo k tomu, ale já to při nich psala a očekávám komentíky

 

Může upír bydlet na intru? - prolog

Je to jen krátký úvod do děje. je prvního září a máte tu pohledy Belly, Rose, Emmetta, Edwarda a Alice s Jasprem. Prosím komentíky.

 

Bílá vlčice - 12. kapitola

Tak toto je ZÁVĚREČNÁ kapitola této mé kapitolky. Možná přibudou jen bonusy, ale to ještě nevím. 4těte, pokud se vám to líbí a zanechte komentík, ale ne tipu: "Pokračuj" ale tipu jako: "Byla to hezká povídka" nebo "Byla to příšerná povídka". To bohatě stačí 80D

 

Bílá vlčice - 11. kapitola, 2. část

Je tu pokračování. Omlouvám se, že ho vkládám tak pozdě, ale já se včera necítila dobře a tak jsem to dopsala dnes ráno.

 

Bílá vlčice - 11. kapitola, 1. část

Tak, jsem nemocná, což je možná dobré i špatné. Dobré v tom, že píšu a špatné v tom, že mi je špatně a spím. Teď o této kapitolce. Napsala jsem jí včera a druhá část se tu ukáže odpoledne nebo večer, podle toho jak mi bude. Splnila jsem vám z poloviny přání a Edward se přestane Belle stranit, právě na opak jí bude nadbíhat, ale to až v druhé části. Prosím o komentíky.

 

Skončí to někdy?

Skončí to někdy?Tato povídka vznikla jen náhodou. Četla jsem povídky ostatních a když jsem si četla o Deine, která je upírkou a nesnáší upíry, kteří jí vzali rodinu. Proto tato povídka je darována spisovatelce povídky Never happy? Katja007. Prosím o komentíky, jak se vám to líbilo. Díky.

 

Bella rozdává rozum - 2. kapitola

je tu druhá kapitola. Omlouvám se, že tak pozdě, ale nějak nevím o čem psát, tak mi napište kritiku a jak by se to mohlo vyvíjet dál. Jo, mám trošku špatnou náladu a chuť do psaní moc ne, tak mě prosím omluvte, pokud se tu zase nic dlouho neobjeví. Zatim Ahoj

 

Bílá vlčice - 10. kapitola

Máme tu jubilejní desátou kapitolu. Což je pro mě zázrak. Je z pohledu Belly. Má noční s Joem a Pedrem,, kteří jí mají poprvé. Není to moc nudná kapitolka, teda doufám, ale není to ani moc živá kapitola, protože mám špatnou náladu. Nedokážu pochopit, že roční práce je horší než to,, co tu vymýšlím pro vás. Dneska nemám zrovna dobré myšlení, takže nevím, jestli se tu zítra ukáže další kapitolka. Prosím o komentíky a doufám, že vám půjde písnička. Zatím ahoj.

 

Bílá vlčice - 9. kapitola

Pro všechny, kteří mi zanechali komentář u mé minulé kapitolky. Mám je moc ráda a kvůli nim jsem okamžitě napsala tuto kapitolku. Je o Belle, která potkává Karlu a Edwardovi, který se pohádá s Jackem. Bohužel se mi nepodařilo vložit videa s hudbou, prostě to neumím... :o(

 

Bílá vlčice - 8. kapitola

Zde Bella popisuje svůj školní den a není z něj zrovna stokrát nadšená

 

Bílá vlčice - 7. kapitola

Tak sedmá kapitoka je z pohledu Belly i Edwarda. Edward nejede do školy. Radši jde na lov s Jackem a Esme. Prosím o komentíky. Díky že to čtete a tahla kapitolka je všem, kteří mi minule zanechali komentář.

 

Bílá vlčice - 6. kapitola

Tak ta druhá kapitolka, kde se Bella dozví, že ji Jacob brání a vůbec se jí to nelíbí, protože díky tomu, že jí dal trochu své krve, tak se stal Alfou, kterou se sice měl stát, ale ne tak brzy. Prosím komentíky, pokud se vám to líbí a nebo kritiku, pokud se vám to nelíbí.

 

Bella rozdává rozum - 1. kapitola

Je to pokračování k Bella s rozumem v koncích. Tento díl je spíš oddechový, který vás uvede do děje. Nevím jestli se vám bude líbit, tak napište jestli mám pokračovat, pokud se najde aspoň pět komentářů s prosíkem o pokračování, tak budu pokračovat. P. S. Kritiku snesu :P

 

Bílá vlčice - 5. kapitola

V této kapče se Bella bude prát s Jacobem a oba nakonec budou potřebovat lékařskou pomoc. Zachrání je někdo nebo jsem se rozhodla skončit? Ne, to bych vám nemohla udělat. Tolik komentářů, které obsahovali prosíky o další kapču a proto tento díl věnuji všem, kteří jste mi napsali komentář k minulé kapitole. Děkuji, pobídlo mě to k tomu, abych napsala rovnou dvě a prto vám radím, pokud se vám má povídka tolik líbí, tak pište hodně komentářů :D P. S. Ještě chci dodat, že tato kapitola je trochu delší. Uděláli jste mi takovou radost, že jsem psala a psala. :o)

 

Bílá vlčice - 4. kapitola

Čtvrtá kapitolka... Tentokrát tu vypráví jen Edward. Jeli do školy, kde narazí na Billyho a Emily. Bude tu menší konflinkt s Billym, ale Edward ho jakoby zachrání před svými bratry, i když takhle se to říct asi nedá. No, čtěte sami a prosím komentík. :D

 

Bílá vlčice - 3. kapitola

Třetí kapitolka, kde se Bella rozhodne jít na střední školu do Forks. Tahle kapitolka není nic moc. Je z pohledu Belly i Edwarda. Prosím komentíky, děkuji.

 

Bílá vlčice - 2. kapitola

Druhá kapitolka, kde si Bella vychutnává svou pomstu a celé to sleduje Edward, který se pak ptá Alice na budoucnost. Tato kapitolka je z pohledu Belly i Edwarda. Prosím o komentíky, děkuji.

 

Bílá vlčice - 1. kapitola

Tak je tu první kapitolka. Prolog byl, přiznávám se, tak trochu jen o Belle, co je zač, ale v první kapitolce jsem se rozhodla to změnit. Vypráví Bella i Edward. Je to o jejich prvním setkání, kde je celá smečka i celá rodina Cullenů. Prosím o komentíky.

 

Bella s rozumem v koncích - Nepoužitý úryvek

Tento úryvek jsem nepoužila, protože mi to nevyšlo, bohužel.

 

Bella s rozumem v koncích - 12. Lov s Mary

Tak dvanáctá a nevím jestli bude třináctá. Možná začnu psát Bílou Vlčici a na Bellu s rozumem v koncích se vykašlu

 

Bílá vlčice - Prolog

Je to teprve úvod. Další kapitolka vznikne asi až posledního listopadu. takže je to o tom, že Bella ja poloviční upír a poloviční vlk. Protože je upír i vlk, má bílou srst. Tento prolog je takový o ničešm, ale další kapitolky už mají děj.

 

Bella s rozumem v koncích - 11. Schůze s vlky

Další kapitolka. je jedenáctá a mám již napsanou i dvanáctou. Jestli chcete, abych napsala další, tak písněte komentíky.

 

Bella s rozumem v koncích - 10. Co to všechno znamená

Tak tady je další kapitolka. Je desátá, což je pro mě úspěch. myslím, že píšu rychle, ale už se mi to co píši nelíbí, asi přestanu. Vložím sem ještě to co mám rozepsané, ale nevím jestli mám pokračovat. Pár nápadů by ještě bylo, ale nejsem si jistá. já nesleduju sledovanost, ale komentáře a těch moc není.

 

Bella s rozumem v koncích - 9. Vlkodlaci

Tak je tu konečně devátá kapitolka. Omlouvám se, že jsem jí nevložila už o víkendu, ale mám menšího zaracha na internet. Teď jsem na intru a mám pro vás dnes více kapitolek, které jsem psala do notebooku bez internetu. Prosím o komentíky...

 

Bella s rozumem v koncích - 8. Baseball

Tak ta dnešní další kapitolka. Má název Baseball, ale je to spíš o Esme a Edwardovi. Esme říká Edwardovi o Belle, o její minulosti.

 

Bella s rozumem v koncich - 7. Mistr

Takže Bella je vysílená trénováním štítu pro Esme a používá na něj vlastní sílu, ale tím oslabuje svůj štít i ostatní schopnosti. v další kapitolce zjistíte, jak se bella se svým mistrem Samurajem.

 

Bella s rozumem v koncích - 6. Nákupy s návštěvou z aljašky, Ancharage

 

Bella s rozumem v koncích 5. Co se děje s Esme?

Tak a je tu další dílek. Tentokrát je z pohledu Belly. Esme začala dokonce řídit i své auto, což se po jedné dopravní nehodě, už dlouho nestalo. Bella byla zvyklá, že je Esme pořád doma a teď tam skoro vůbec není. Belle to vrtá hlavou a nejen Esme.

 

Bella s rozumem v koncích 4. Lov

Takže tady je čtvrtý díl, jak jsem slíbila, ale je v něm malá chybička. Byla jsem u babičky s notebookem, ale neměla jsem tam internet a napsala to podle sebe. Teď nemám moc času to předělávat, tak mě prosím omluvte a slibuji, že pátý díl bude perfektní. Prosím nezapomeňte na komentíky. =D

 

Bella s rozumem v koncích 3. Edward

Tak a je tu třetí kapitolka jak jsem slíbila. Tentokrát je z pohledu Edwarda. Zjistí, že Bella je vyjímečná jako osoba i jako upír s darem nebo dary? Přečtěte si to sami. Prosím komentáře a to i kritické nebo komické. :0D

 

Bella s rozumem v koncích 2. Nákupy nebo debatyvní kruh

Ahoj je tu druhý díl mé povídky. Tady zjistíte s kým se Bella setkala v obchodě. Setkali se s Culleny nebo s vlkodlaky? Ale hlavně Bella nebyla už dlouho na lovu a teď trpí bolestmi v kavárně kde se servírka řízne. No čtěte sami a komentíky prosím.

 

Bella s rozumem v koncích 1. Zase to stěhování

Ahoj. Teprve tady začínám a tady je dnešní můj výtvor. byla bych šťastná za jakýkoliv komentík. Bella je upír už pár let a žije s Esme, Rose a Emmettem. Nesnáší stěhování, radši by zůstala na jednom místě.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!